szaro-blond mysz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 23:51   #1
chubby
Raczkowanie
 
Avatar chubby
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59

szaro-blond mysz


...czyli ja. Szukam pomocy, Kobiety! Chciałabym przestać wyglądać tak zwyczajnie, tak normalnie i nudno. Mam dopiero (niecałe) 20 lat a czuję się często jak własna matka.
Chciałabym zaszaleć lekko z makijażem i nie tylko ale kompletnie nie mam pojęcia co i jak zrobić. Normalnie noszę na oczyskach brązy i zielenie, czasem fiolety. Raczej przygaszone. Zawsze z podkreśleniem linii rzęs i ciemniejszym kącikiem zewnętrznym.
Wydaje mi się, że przy moim typie urody (sic!) cienie barwy typu pomarańcz albo ostry róż nie są najlepszym pomysłem... Nie wiem co zrobić.

Coś co może się przydać:
- uwielbiam styl pin-up ale przy mojej budowie (twarzy i ciała) wygląda to tragikomicznie
- 178cm/..kg... jestem raczej kluseczką, o.
- włosy mają naturalnie taki kolor i naturalnie się kręcą przy jakiejkolwiek ilości wilgoci. prostowanie je przypłaszcza i strasznie elektryzuje...
- nie przepadam za błyszczącymi cieniami ale nie mam nic przeciwko ostrym kolorom
- nie umiem używać różu bo nie wiem gdzie go dokładnie nałożyć
- cerę mam raczej mieszaną i bladą...

Jeśli potrzeba więcej zdjęć/informacji - Nie ma problemu.
Pomóżcie mi przestać wyglądać nudno!

PS. Zdjęcie pierwsze z wakacji, drugie sprzed kilku dni...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0399.jpg (53,9 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P090109_19.29.jpg (36,5 KB, 265 załadowań)
chubby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:58   #2
pajus123
Raczkowanie
 
Avatar pajus123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: szaro-blond mysz

Myślę, że grzywka nadałaby ci całkiem inny wygląd. Sprobuj także pomyślec o mocnym makijazu

masz sliczne krecone końcówki włosow
pajus123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:45   #3
martyna_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: szaro-blond mysz

po pierwsze to te okulary za bardzo zucaja sie w oczy
a po drgie to lepiej wygladasz na 2 zdjecu w kreconych wlosach a moze prosta grzywka??
martyna_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:16   #4
chubby
Raczkowanie
 
Avatar chubby
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Dot.: szaro-blond mysz

co do okularów: nie zmienię ich, miałam poprzednio bardziej zwykłe oprawki i nie polubiliśmy się. poza tym na temat tych słyszałam dotąd same pochlebne uwagi.

a grzywka... no cóż. prosta to ona nie będzie. miałam, wiem. skręci się tak jak kręci się reszta włosów. a prostować ją co kilka godzin... nie wiem czy chcę...
chubby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:56   #5
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: szaro-blond mysz

Okulary moim zdaniem sa świetne I ja bym z nich nie rezygnowała.
Proponuje delikatny makijaz, w naturalnych kolorkach! wiecej nie doradze bo znam sie na tym jak....
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:05   #6
Rockstar Baby
Raczkowanie
 
Avatar Rockstar Baby
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: szaro-blond mysz

Bardzo ladnie wygladasz na drugim zdjeciu i wydaje mi sie, ze dluzsze wlosy sa stworzone dla Ciebie. Fajne kreciolki, pasuja Ci. Tylko kolor wlosow jakis taki za blady przez to twarz wyglada tak troche przezroczysto. Moze odrobine cieplejszy blond?
Nie wiem jaki podoba Ci sie styl, ale uwazam ze cokolwiek wybierzesz niech to ma odcien czekoladowego brazu, jasnego rozu, granatu, grafitu, indygo, sliwki, jasnej miety, turkusu, baklazanu, pastelowej i butelkowej zieleni, zlamanej bieli, wrzosu, lilii, niebieskawego rozu, malinowego rozu, wisni, fuksji. Jak dla mnie jestes zdecydowanie pania Lato.. i te kolory beda pasowac!
Rockstar Baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:40   #7
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: szaro-blond mysz

okularki jak najbardziej a to dlatego, ze masz jasne wlosy i cere, a one sa ciemne i idealnie sie kontrastuja moim zdaniem blond ci pasuje, jednak moglabys przyciemnic niektore pasma wlosow (wiesz, niektore loczki jasne, niektore ciemne: jasny brazik, moze cos wpadajacego w rudawy odcien--> ten ostatni na pewno ozywilby twoja twarzyczke)
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 21:44   #8
paniDoktorJoint
Wtajemniczenie
 
Avatar paniDoktorJoint
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków
Wiadomości: 2 894
Dot.: szaro-blond mysz

ja Ci nie podpowiem jeśli chodzi o porady ale okulary super! a co do włosów są śliczne, ja trwałą mam ale to i tak nie to samo co naturalne
paniDoktorJoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:30   #9
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
jesli chodzi o fryzure to skoro wlosy Ci sie kreca, po prostu zakrec je calkowicie!
nie bedziesz sie przejmowac tym ze podczas deszczu beda Ci sie krecic. dobrym rozwiazaniemjest styling u fryzjera (masz go na kilka miesiecy), a tak poza tym wygladasz lepiej na drugim zdjeciu. mysle zepowinnas popracowac nad "kocim" wygladem oka, podkreslic kosci policzkowe rozem i wytuszowac porzadnie rzesy


aha! a jesli chodzi o cienie to postaw na pastele- roze, fiolety, jasnoniebieski u blondynek to sie naprawde sprwdza

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-01-23 o 18:34 Powód: post pod postem
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 16:21   #10
Gosława
Raczkowanie
 
Avatar Gosława
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: szaro-blond mysz

według mnie jeśli chodzi o cienie to zdecydownie: fiolety, róże, śliwkowe ew. brązowe. pomarańczowe i zielone odradzałabym. za to postawiłabym na podkreślenie ust jakimś błyszczykiem lekkoróżowym. niezupełnie rpzezroczystym, bo uwydatni bladość. no i od czasau do czasu na imprezę, ważniejsze okazje mozesz zdecydować się na smooky eyes. na wizażu jest kurs makijażu: https://wizaz.pl/index.baza.php?id=11 osattnio czytałam, bardzo dobrze wszystko wyjaśnione. myślę, ze moze być przydatny pozdrawiam
__________________
we've got the vision, now let's have some fun.!
Gosława jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 17:43   #11
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: szaro-blond mysz

To ja może cos o ubraniach, wyobrażam sobie Ciebie w TURKUSOWYM kolorze. Może jakaś koszula czy coś, polecam zestawienie elegancki żakiet czy swetr+ bluzka w mocnym kolorze- będzie elegancko ale nie szaro i nijako, dzięki czemu nie będziesz wyglądała jak własna matka. Dobieraj starannie fasony i materiały. Masz jednak delikatną urodę, więc pudrowe róże i błękity pasują do ciebi idealnie.
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 17:43   #12
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: szaro-blond mysz

[quote=miracle567;10622969]To ja może cos o ubraniach, wyobrażam sobie Ciebie w TURKUSOWYM kolorze. Może jakaś koszula czy coś, polecam zestawienie elegancki żakiet czy swetr+ bluzka w mocnym kolorze- będzie elegancko ale nie szaro i nijako, dzięki czemu nie będziesz wyglądała jak własna matka. Dobieraj starannie fasony i materiały. Twoją delikatną urodę podkreślą PASTELE!
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:21   #13
chubby
Raczkowanie
 
Avatar chubby
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Dot.: szaro-blond mysz

Cytat:
Napisane przez Rockstar Baby Pokaż wiadomość
(...) Nie wiem jaki podoba Ci sie styl, ale uwazam ze cokolwiek wybierzesz niech to ma odcien czekoladowego brazu, jasnego rozu, granatu, grafitu, indygo, sliwki, jasnej miety, turkusu, baklazanu, pastelowej i butelkowej zieleni, zlamanej bieli, wrzosu, lilii, niebieskawego rozu, malinowego rozu, wisni, fuksji. Jak dla mnie jestes zdecydowanie pania Lato.. i te kolory beda pasowac!
Podoba mi się ta lista kolorów. Powiedziałabym nawet, że bardzo; zawiera sporo moich ulubionych odcieni.

Cytat:
Napisane przez feniksica Pokaż wiadomość
okularki jak najbardziej a to dlatego, ze masz jasne wlosy i cere, a one sa ciemne i idealnie sie kontrastuja moim zdaniem blond ci pasuje, jednak moglabys przyciemnic niektore pasma wlosow (wiesz, niektore loczki jasne, niektore ciemne: jasny brazik, moze cos wpadajacego w rudawy odcien--> ten ostatni na pewno ozywilby twoja twarzyczke)
Myślę o rudym już od dawna, ale sama nie wiem jaki to miałby być odcień. Raczej taki rudo-blond, chyba. Jak tylko skończy się sesja to się wybiorę do fryzjera (podetnę grzywkę lekko, spróbuję coś pokombinować z kolorem).

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa i rady! : ))
chubby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 23:52   #14
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: szaro-blond mysz

W rudości możesz wypaść blado.Zgadzam się z poprzedniczkami,że blade róże i błękity będą ci pasować.Maluj nie tylko oczy. Na pierwszym zdjęciu masz ładną kreskę na oku ale brak cienia, wymodelowania policzków różem i podkreślenia ust a to dodałoby ci urody.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:40   #15
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: szaro-blond mysz

Proponowałabym Ci jakieś drobne szaleństwo

Po pierwsze jesli nie chcesz być szarą myszką, to zmień kolorek wosów. Widzę Cię w karmelowych, rudościach! Jakimś niesamowitym kolorze

Po drugie radziłabym zmienić fryzurkę na krótszą i bardzije kobiecą.
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura88461.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura90111.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura92273.htm

Makijaż:

- brwi - jesli byś ściemniała włosów, to polecam wizyte u kosmetyczki - henne (nie za ciemną!!) + depilacje, bardzo podkreslają oczy tkaie brwi!

- oczy - eyeliner to dobry pomysł, ale możesz pomyślaeć też o kolorach, na takiej jasnej buzi ładnie kolory się odznaczają. Myśle, że gama ciepłych barw by Ci pasowała. A więc może kolory: pomarańcz, beż, złoty brąz, zieleń!

- usta - masz ładny kształt ust, trzeba je podkreślać. Szczególnie podkreśliłabym ich ciekawy kształt, dobrze obrysowała go i reszte wypeniła pomadką w tym samym kolorze (lub obrysowała pomadką)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (55,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (55,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (55,7 KB, 10 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 14:32   #16
chubby
Raczkowanie
 
Avatar chubby
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Dot.: szaro-blond mysz

Myślę i myślę nad tym kolorem i bardzo podoba mi się odcień jasno-rudy. Ale trochę się boję, że zaczną mi po farbie włosy garściami wypadać bo same z siebie wypadają dość znacznie. :|
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coral.jpg (3,6 KB, 108 załadowań)
chubby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.