gadanie o seksie zamiast seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 19:36   #1
hiikaru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 3
Arrow

gadanie o seksie zamiast seksu


witam
moje drogie mam taki trochę dziwny problem. mam 19 lat, mój chłopak również. jesteśmy ze sobą 1,5roku, a mieszkamy razem dwa miesiące. ja seksu nigdy jeszcze nie uprawiałam(petting owszem), natomiast mój T jest już doświadczony jeżeli chodiz o seks. problem polega na tym, ze pomimo tego, ze razem mieszkamy dwa miesiace, spimy ze sobą ANI RAZU NIE DOSZŁO do zbliżenia(kilka razy po pijaku pod prysznicem, ale bez seksu)
zdażało się jak mieszkalismy oddzielnie, ze nocowałam u niego, wtedy te noce były na maksa namiętne i gorące, pomimo tego, że w grę wchodził sam petting, bez seksu ze względu na to, że balismy się, że ktoś nas nakryje(mieszkał z rodziną).
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że często mówimy ''to co dzisiaj wieczorem sex?". oczywiscie ja się na niego nastawiam, jemy kolację, każde z nas wiexmie prysznic i idziemy do lozka. on odpala laptopa z jakimś durnym serialem i zasypia. ja staram się jakos go rozbudzić, ale jest po prostu dupa. nic się nie dzieje. a jak go obudzę to krzyczy na mnie
CO ROBIC?!
hiikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 09:48   #2
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Porozmawiaj z nim. Przeciez my tego za Ciebie nie zrobimy. Moze ma jakas blokade?
Cokolwiek by to nie bylo - nie zgadniemy.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:00   #3
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

musisz z nim pogadać, bo to dziwne, żeby 19 letni chłopak leżał koło swojej dziewczyny i NIC :| powiedz mu, że chcesz seksu, a nie tylko obiecywania... Może on ma jakąś blokadę, jakiś problem z tymi sprawami
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:03   #4
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Nic na siłę
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:33   #5
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
musisz z nim pogadać, bo to dziwne, żeby 19 letni chłopak leżał koło swojej dziewczyny i NIC :| powiedz mu, że chcesz seksu, a nie tylko obiecywania... Może on ma jakąś blokadę, jakiś problem z tymi sprawami
Zapomnialam o wieku Faktycznie dziwne, ale stawiam na jakas blokade. W kazdym razie nie widze sensu zeby kazda z nas gdybala, jesli autorka moze z nim porozmawiac.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:52   #6
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Wiesz, z moim facetem (ten sam wiek, też od 2 miesięcy mieszkamy razem) jest tak, że jeśli on wraca z pracy po 10-12 godzinach to nawet jeśli mówi, że chce - to po prostu nie ma siły, chce po prostu iść spać.
Może on też jest zmęczony?

Przede wszystkim - pogadaj z nim.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:00   #7
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

oczywiscie po pierwsze - rozmowa.

po drugie rozumiem, że pierwszy raz dobrze sobie przegadać i się przygotować, ale może zamiast tych wszystkich planów i marzeń zwyczajnie go uwiedź? Już podczas kolacji wysyłaj mu sygnały, a później nie pozwól na prysznic i laptopa, tylko od stołu prosto do wyrka

może być tak, że on jest zmęczony, ma obawy, boi się, nie jest gotowy. Może być też tak, że dostaje od Ciebie sprzeczne sygnały (tak było np. w moim przypadku). Nie wyobrażam jak się zachowujesz kiedy on odpala sobie tego laptopa. Leżysz biernie po drugiej stronie łóżka z nadętą minką? Czy może miziasz go po karku? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że walczy z komputerem w tej drugiej sytuacji
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 11:45   #8
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Jak dla mnie facet jest przytłoczony i rozczarowany tym, jak wygląda życie, kiedy mieszka się razem. Ty czasem bez makijazu, czasem wykonujesz normalne czynności fizjologiczne w łazience. Wracacie po pracy/uczelni, zmęczeni i nie ma tak jak kiedyś - namiętne spotkania, dreszczyk, czy rodzice nie nakryją...
Może myślał, że będzie bajka? I to go tak gnębi?
Bo zdecydowanie nie rozumiem takiej zmiany postawy. Wreszcie macie łóżko, rodziców za ścianą nie ma, więc co? Bzykanko! A tu lipa.
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 14:49   #9
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Powiem tak:

Szok nr.1 : macie po 19 lat i sobie razem mieszkacie po około roku związku. Może jestem dziwna, ale dla mnie to nie ten wiek, nie ten etap związku, nie ta zażyłośc.

Szok nr. 2: Mieszkacie razem 2 miesiące, jesteście razem krótko a on zachowuje się jakbyś nie istniała praktycznie. Zero starania się o ciebie, zero czułości. Ot lapek i cześc.

Szok nr 3: Młodzi ludzie, a do seksu jakoś im nie po drodze. Sądzę, że on wcale nie jest doświadczony, bo człowiek, który poznał co to seks, i jaką przyjemnośc z sobą niesie, miałby problem wytrzymac w 1,5 rocznym celibaci e, a co dopiero nie chciec ani seksu, ani przytulanek. Coś tu jest nie tak generalnie.

Szok nr. 4: Żyjecie jak kiepskie małżeństwo z 20 letnim stażem, a Ty się tylko brakiem seksu martwisz...

Szok nr. 5: jak widac rozmowa na ten czy inne tematy jest u was w związku największym tabu. Problemy są tabu, nie rozmawiamy o tym tylko się żalimy po kątach.

Podsumowując: masakra.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 15:27   #10
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Powiem tak:

Szok nr.1 : macie po 19 lat i sobie razem mieszkacie po około roku związku. Może jestem dziwna, ale dla mnie to nie ten wiek, nie ten etap związku, nie ta zażyłośc.

Szok nr. 2: Mieszkacie razem 2 miesiące, jesteście razem krótko a on zachowuje się jakbyś nie istniała praktycznie. Zero starania się o ciebie, zero czułości. Ot lapek i cześc.

Szok nr 3: Młodzi ludzie, a do seksu jakoś im nie po drodze. Sądzę, że on wcale nie jest doświadczony, bo człowiek, który poznał co to seks, i jaką przyjemnośc z sobą niesie, miałby problem wytrzymac w 1,5 rocznym celibaci e, a co dopiero nie chciec ani seksu, ani przytulanek. Coś tu jest nie tak generalnie.

Szok nr. 4: Żyjecie jak kiepskie małżeństwo z 20 letnim stażem, a Ty się tylko brakiem seksu martwisz...

Szok nr. 5: jak widac rozmowa na ten czy inne tematy jest u was w związku największym tabu. Problemy są tabu, nie rozmawiamy o tym tylko się żalimy po kątach.

Podsumowując: masakra.

Dokładnie.
Jak dla mnie masakra. Nie wyobrażam sobie, że taka sytuacja w ogóle mogłaby mieć miejsce między mną a moim Tż. Dziwi mnie, że tak młody chłopak leży obok dziewczyny, która przecież mu się podoba skoro ją sobie wybrał i nic! Mój Tż to by tak nie dał rady, więc ten Twój chyba nie jest tak doświadczony jak mówi. Wygląda na to, że ma jakieś obawy, albo coś w tym stylu.
Powinniście porozmawiać, problem sam się nie rozwiąże.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 15:46   #11
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez hiikaru Pokaż wiadomość
witam
moje drogie mam taki trochę dziwny problem. mam 19 lat, mój chłopak również. jesteśmy ze sobą 1,5roku, a mieszkamy razem dwa miesiące. ja seksu nigdy jeszcze nie uprawiałam(petting owszem), natomiast mój T jest już doświadczony jeżeli chodiz o seks. problem polega na tym, ze pomimo tego, ze razem mieszkamy dwa miesiace, spimy ze sobą ANI RAZU NIE DOSZŁO do zbliżenia(kilka razy po pijaku pod prysznicem, ale bez seksu)
zdażało się jak mieszkalismy oddzielnie, ze nocowałam u niego, wtedy te noce były na maksa namiętne i gorące, pomimo tego, że w grę wchodził sam petting, bez seksu ze względu na to, że balismy się, że ktoś nas nakryje(mieszkał z rodziną).
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że często mówimy ''to co dzisiaj wieczorem sex?". oczywiscie ja się na niego nastawiam, jemy kolację, każde z nas wiexmie prysznic i idziemy do lozka. on odpala laptopa z jakimś durnym serialem i zasypia. ja staram się jakos go rozbudzić, ale jest po prostu dupa. nic się nie dzieje. a jak go obudzę to krzyczy na mnie
CO ROBIC?!
A rozmawiałaś z nim w ogóle na ten temat?


Może się obawia, że nie sprosta sytuacji? Przez 1,5 roku chłopak żył w celibacie, a jak zaczynaliście być razem to mieliście po 17 lat - więc nie sądzę, żeby to jego "doświadczenie" seksualne, o którym piszesz, było duże.
A może ma jakieś problemy, o których Ci nie mówi?
A może jeszcze coś innego... weź z nim porozmawiaj po prostu - to przydatna umiejętność w związku
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 16:14   #12
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez hiikaru Pokaż wiadomość
witam
moje drogie mam taki trochę dziwny problem. mam 19 lat, mój chłopak również. jesteśmy ze sobą 1,5roku, a mieszkamy razem dwa miesiące. ja seksu nigdy jeszcze nie uprawiałam(petting owszem), natomiast mój T jest już doświadczony jeżeli chodiz o seks. problem polega na tym, ze pomimo tego, ze razem mieszkamy dwa miesiace, spimy ze sobą ANI RAZU NIE DOSZŁO do zbliżenia(kilka razy po pijaku pod prysznicem, ale bez seksu)
zdażało się jak mieszkalismy oddzielnie, ze nocowałam u niego, wtedy te noce były na maksa namiętne i gorące, pomimo tego, że w grę wchodził sam petting, bez seksu ze względu na to, że balismy się, że ktoś nas nakryje(mieszkał z rodziną).
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że często mówimy ''to co dzisiaj wieczorem sex?". oczywiscie ja się na niego nastawiam, jemy kolację, każde z nas wiexmie prysznic i idziemy do lozka. on odpala laptopa z jakimś durnym serialem i zasypia. ja staram się jakos go rozbudzić, ale jest po prostu dupa. nic się nie dzieje. a jak go obudzę to krzyczy na mnie
CO ROBIC?!
myślę że on nie chce naciskac, to dobrze, wszystko idzie swoją drogą

kup prezerwatywy, i jak pewnej nocy będziecie na maksa rozpaleni zaproponuj seks ale musisz być na 100% gotowa

nie uważaj braku seksu za dziwne w tym przypadku 2miesiące mieszkania to niedużo, spokojnie
ale pamiętaj, 100% pewności że to ten!
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:21   #13
kreaturkka
Wtajemniczenie
 
Avatar kreaturkka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 169
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

po prostu ; nie pozwól mu odpalać tego laptopa, tylko zacznij go całować, dotykać..... samo się potoczy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post34053713 ->Majowa nowa wymiana !


in my past life I was a dancer, I danced my life away ...
kreaturkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 17:36   #14
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez kreaturkka Pokaż wiadomość
po prostu ; nie pozwól mu odpalać tego laptopa, tylko zacznij go całować, dotykać..... samo się potoczy.
Oni mają większy problem niż brak tego seksu, więc seksownym ciuszkiem czy całowaniem nic się samo nie załatwi.

Tu trzeba rozmowy. I to poważnej.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 18:12   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

a rozmawialas z nim w ogole na ten temat?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 19:23   #16
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a rozmawialas z nim w ogole na ten temat?
A po co rozmawiać ? Przecież to krępujące...

Autorko, a tak ogólnie okazujecie sobie jakieś czułości ? Całujecie się przytulacie ? Czy takie całkowite nic ?
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 22:57   #17
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

albo wcale nie jest tak doświadczony jak się przechwalał i po prostu boi się, że źle wypadnie w Twoich oczach, albo poprzednim razem z inna mu nie wyszło i też się boi ponownej kompromitacji.
jedyne wyjście to porozmawiać.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 23:31   #18
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Oj no co wy chcecie - odkąd ja zamieszkałam z terrorystą to seks jest rzadszy niż jak byliśmy na odległość (tzn. po pierwszym pół roku królikowania ). W sumie to z jaką znajomą nie rozmawiam to jest podobnie Rzadziej a dłużej
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 00:45   #19
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Ja tam bym spakowała manatki Cosik tu nie halo. Rozmowa na ten temat hmm...jak tu zapytać: Kochanie dlaczego mnie nie pragniesz czy coś w ten deseń..żenujące. Skoro odpala laptopa w łóżku gdy obok leży gorąca dziewczyna to dobitnie widać, że mają problem.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 17:03   #20
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Bardzo dziwna sytuacja...
Też tego nie rozumiem. On musi się chyba czegoś wstydzić, albo może się boi Cię rozdziewiczyć?! Ma może jakiś zastój, może boi się, że będzie coś nie tak? Dziwny...Też mi się zdaje, iż jeżeli chłopak zasmakuje seksu, to potem ciężko jest tego przez dłuższy czas tego nie robić,tym bardziej że ma się warunki.
A może nie dorósł też do wspólnego mieszkania z Tobą?
Porozmawiaj z nim - rozmowa nie boli.
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 21:44   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Może boi się, że zrobi Ci krzywdę? Padło stwierdzenie, że wcale nie musi być taki doświadczony skoro jak zaczęliście razem być to miał 17 lat. Nieprawda, mój tż i wiele innych znajomych płci męskiej w tym wieku byli naprawdę BARDZO doświadczeni (stety lub nie) wiek tu nie ma nic do rzeczy.

Poza tym kurcze..ja i moj facet razem nie mieszkamy... Ale GDYBYŚMY mieszkali to brałby mnie chyba bez przerwy ;d Jak śpimy u siebie to nie ma zmiłuj.

Zapytaj go wprost: czemu nie chcesz się ze mną kochać?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 10:29   #22
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Prowokacja?

Bo wygląda niewiarygodnie.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 10:53   #23
liach
Raczkowanie
 
Avatar liach
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Powiem tak, dość dziwnie to wygląda skoro mówi, że jest doświadczony,a może tak naprawdę nie jest, tak jak sama mówisz, rozmawiacie a do niczego nie dochodzi. Może tak samo mówił, że jest doświadczony, a nic takiego nie było. Może problem tkwi w czymś innym? Musisz się zastanowić no i przede wszystkim z nim porozmawiać. Szczera rozmowa to podstawa.
__________________
" W życiu piękne są tylko chwilę. "
liach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:54   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Podejrzewam, że wcale taki doświadczony ogier z niego nie jest.

Pogadajcie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 03:30   #25
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: gadanie o seksie zamiast seksu

Cytat:
Napisane przez liach Pokaż wiadomość
Powiem tak, dość dziwnie to wygląda skoro mówi, że jest doświadczony,a może tak naprawdę nie jest, tak jak sama mówisz, rozmawiacie a do niczego nie dochodzi. Może tak samo mówił, że jest doświadczony, a nic takiego nie było. Może problem tkwi w czymś innym? Musisz się zastanowić no i przede wszystkim z nim porozmawiać. Szczera rozmowa to podstawa.
bardzo możliwe
teraz mu głupio, że zgrywał doświadczonego
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.