Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 15:45   #931
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja, wyszłam już z kryzysu po wakacjach (przesusz od słonej wody i przyrost szlag trafił). Teraz widzę, że muszę piłować paznokcie jak mam je pomalowane, bo później nierówno wychodzi
+wstawiam stopy - zaczęłam je olejować, po tym jak je zniszczyłam hybrydami, róźowa część tak się wydłużyła, że musze skracać paznokcie kompletnie do zera żeby wyglądały normalnie, a nie jak szpony i dziurawiły skarpetki
Śliczne! Masz smukłe palce jeszcze bardziej (tzw. do wyjmowania ostatniego korniszona ze słoika bez widelca )

Ja kiedyś miałam tipsy (!!!) na migdał, ale mi się nie podobały jakoś. Ale skoro się boczki nie łamią to może spróbuję
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 20:22   #932
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością, bardzo mi się podobają Twoje paznokcie
Rzucam na pożarcie zatem

Cytat:
Napisane przez Iwanna Believe Pokaż wiadomość
Po 8 miesiącach olejowania moje paznokcie są mocniejsze i bardziej elastyczne. Płytka wydłuża się, ale bardzo powoli. A najważniejsze, że już się tak nie łamią i nie rozdwajają

Olejuję wieczorem i przed każdym malowaniem paznokci (zawsze mam pomalowane, bo lubię i dodatkowo to warstwa ochronna). Kremu używam co kilka dni, w sezonie grzewczym częściej.
Olejowanie działa
Ale masz długą płytkę, mimo że jeszcze trochę jest do przyrośnięcia, to robi wielkie wrażenie

Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja, wyszłam już z kryzysu po wakacjach (przesusz od słonej wody i przyrost szlag trafił). Teraz widzę, że muszę piłować paznokcie jak mam je pomalowane, bo później nierówno wychodzi
+wstawiam stopy - zaczęłam je olejować, po tym jak je zniszczyłam hybrydami, róźowa część tak się wydłużyła, że musze skracać paznokcie kompletnie do zera żeby wyglądały normalnie, a nie jak szpony i dziurawiły skarpetki
Idealne migdały, piękna płytka Ale Ci zazdroszczę przyrostu na stopach... U mnie z olejowaniem stóp ciągle nieregularnie, czasami po prostu zapominam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC.JPG (190,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC2.jpg (140,3 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kciuk.JPG (119,9 KB, 93 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 21:36   #933
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Rzucam na pożarcie zatem



Ale masz długą płytkę, mimo że jeszcze trochę jest do przyrośnięcia, to robi wielkie wrażenie



Idealne migdały, piękna płytka Ale Ci zazdroszczę przyrostu na stopach... U mnie z olejowaniem stóp ciągle nieregularnie, czasami po prostu zapominam
Ale śliczne
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 01:14   #934
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Ale śliczne
Też zazdroszczę wszyscy macie takie duże płytki, a moja taka mała.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 07:28   #935
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja wczoraj zrobiłam sobie własne serum olejowe, napełniłam opakowanie po Evree, Zobaczymy jak się spisze- olej avocado, rycynowy, morelowy, malinowy plus kilka kropel gliceryny
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 08:57   #936
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było ale starałam się podczytywać wątek w miarę możliwości. Strasznie dużo na głowie miałam ostatnimi czasy. Jeśli chodzi o pielęgnację to zakupiłam serum z evree , niestety przy drugiej aplikacji po otwarciu nakładałam go po ciemku i taim o to sposobem zmarnowałam pół opakowania
Jeśli chodzi o tabletki to polecam Sillicę , włosy mi rosną jak szalone po niej i paznokcie są jak kamień , nie łamią się już ( tak , znów robiłam hybrydę przez kilka miesięcy - powinnam dostać porządnie po łapach ) no i paznokcie nie były w super kondycji przez ciężką anemię z którą się obecnie zmagam :/ , w pojemniczku w pipetką mam również mieszankę alterry z olejem lnianym i oliwką BD . Ubolewam również nad tym że nie mogę zapuścić długich paznokci ponieważ jestem na kierunku kosmetycznym i możemy mieć paznokcie najwyżej do opuszka
Co zauważyłam po 9 miesiącach olejowania?
*Paznokcie są twardsze
*Płytka jest błyszcząca i zadbana
*Znikają przebarwienia
*Długo trzeba czekać na efekty ale warto
Póki co paznokci nie mam za specjalnych ( to przez różne detergenty używane w szkole i wode chlorowaną w galerii w której pracuję - zamieniłam wodę na nawilżae chusteczki z BD ponieważ na dłoniach robiła mi się łuska i pękała ) nie malowałam ich też zbytnio bo nie miałam topu. Teraz zakupiłam z GR Dziewczyny , poleccie jakies fajne kolory na jesień na pazurki i nie drogie lakiery bo jak zwykle nie mam czym malować
I na koniec zdjęcia moich serdelków:


Edytowane przez wiki558
Czas edycji: 2015-11-20 o 08:58
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 09:03   #937
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A ja obcięłam na krótko, bo każdy innej długości (ale udało mi się ostatnie palce zapuścić najmocniej i nawet się nie zlamały ), kciuki obgryzione i zaczynam olejowanie od nowa. Mam jeszcze pisak 4PR, ale muszę poczytać o podgrzewaniu olejków
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 09:41   #938
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja, wyszłam już z kryzysu po wakacjach (przesusz od słonej wody i przyrost szlag trafił). Teraz widzę, że muszę piłować paznokcie jak mam je pomalowane, bo później nierówno wychodzi
+wstawiam stopy - zaczęłam je olejować, po tym jak je zniszczyłam hybrydami, róźowa część tak się wydłużyła, że musze skracać paznokcie kompletnie do zera żeby wyglądały normalnie, a nie jak szpony i dziurawiły skarpetki
Zazdroszczę tak długiej płytki!
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:23   #939
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Czy zimnotloczony a nierafinowany to to samo???
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 11:58   #940
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Czy zimnotloczony a nierafinowany to to samo???
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 12:32   #941
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Zastanawiam sie nad tym. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5799723200 ale cena dosc niska i nie wiem czy to dobry jakosciowo olej...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 13:05   #942
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad tym. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5799723200 ale cena dosc niska i nie wiem czy to dobry jakosciowo olej...
A dlaczego akurat dynia Cię interesuje? W Lidlu też mają olej z pestek dyni, większa pojemność w podobnej cenie i myślę że jakościowo powinien być niezły, tylko że ten olej według mnie jest lepszy do jedzenia niż do olejowania. Zdrowy i pachnie orzechami.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 14:35   #943
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny go tutaj polecaly. Bo te mieszanki co mam nie dzialaja na pazurki wiec chcialam wyprobowac ten polecany
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 15:09   #944
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Rzucam na pożarcie zatem
Ale boooosssskieeeeee.

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było ale starałam się podczytywać wątek w miarę możliwości. Strasznie dużo na głowie miałam ostatnimi czasy. Jeśli chodzi o pielęgnację to zakupiłam serum z evree , niestety przy drugiej aplikacji po otwarciu nakładałam go po ciemku i taim o to sposobem zmarnowałam pół opakowania
Jeśli chodzi o tabletki to polecam Sillicę , włosy mi rosną jak szalone po niej i paznokcie są jak kamień , nie łamią się już ( tak , znów robiłam hybrydę przez kilka miesięcy - powinnam dostać porządnie po łapach ) no i paznokcie nie były w super kondycji przez ciężką anemię z którą się obecnie zmagam :/ , w pojemniczku w pipetką mam również mieszankę alterry z olejem lnianym i oliwką BD . Ubolewam również nad tym że nie mogę zapuścić długich paznokci ponieważ jestem na kierunku kosmetycznym i możemy mieć paznokcie najwyżej do opuszka
Co zauważyłam po 9 miesiącach olejowania?
*Paznokcie są twardsze
*Płytka jest błyszcząca i zadbana
*Znikają przebarwienia
*Długo trzeba czekać na efekty ale warto
Póki co paznokci nie mam za specjalnych ( to przez różne detergenty używane w szkole i wode chlorowaną w galerii w której pracuję - zamieniłam wodę na nawilżae chusteczki z BD ponieważ na dłoniach robiła mi się łuska i pękała ) nie malowałam ich też zbytnio bo nie miałam topu. Teraz zakupiłam z GR Dziewczyny , poleccie jakies fajne kolory na jesień na pazurki i nie drogie lakiery bo jak zwykle nie mam czym malować
I na koniec zdjęcia moich serdelków:

Bardzo ładne i zadbane pazurki.

Ja mam gorzej serdelkowate palce, cały czas na nie narzekam, choć wszyscy mi dookoła mówią, że mam kształtne i szczupłe dłonie. A ja widzę tylko w nich wielkie, brzydkie łapska.

Powinnam rzucić aktualkę swoich(+porównanie sprzed roku), ale moje skórki jeszcze nie są w pełni idealne po zastrzałach i mam zmasakrowaną płytkę na kciuku.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:25   #945
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Używała którąś z was tego utwardzacza na gole paznokcie ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-paznokci.html
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 21:33   #946
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez wiki558 Pokaż wiadomość
*Paznokcie są twardsze
*Płytka jest błyszcząca i zadbana
*Znikają przebarwienia
*Długo trzeba czekać na efekty ale warto
Póki co paznokci nie mam za specjalnych ( to przez różne detergenty używane w szkole i wode chlorowaną w galerii w której pracuję - zamieniłam wodę na nawilżae chusteczki z BD ponieważ na dłoniach robiła mi się łuska i pękała ) nie malowałam ich też zbytnio bo nie miałam topu. Teraz zakupiłam z GR Dziewczyny , poleccie jakies fajne kolory na jesień na pazurki i nie drogie lakiery bo jak zwykle nie mam czym malować
I na koniec zdjęcia moich serdelków:

Takie skórki to moje marzenie!
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad tym. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5799723200 ale cena dosc niska i nie wiem czy to dobry jakosciowo olej...
Ale dziewczyny pisały chyba o oleju z dyni a nie pestek dyni?
jesli chodz o pestki dyni ja kupuę 200 ml za ponad 30 zł, więc ten sę wydaje taniutki
Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość

Ale się pochwalę pazurami olejowanymi po trzech dniach babrania się w farbach, gipsach, unigruntach, wodzie i nie wiadomo czym jeszcze
Piękny kolor jak na babrania

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Maly ma 10 mcy to juz powinny dojsc do siebie. Wlosy mam ok. Nie narzekam. Ale paznokcie... Cynk... Zapytam gdzies w aptece. Dawniej pomagal mi Biotebal. Ale to raczej na wlosy. Olej kuupie. Moze tez mi skorki zmiekczy bo mimo olejowania sa twarde i sie zadzieraja :/

Dzieki dziewuszki Bo sil juz nie mam. Lakiery stoja. Nie maluje ich nawet bo sa tak krotkie ze szkoda...

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

A co do diety co polecacie???
POlecam olej lniany - piję codziennie od 2 mcy łyżeczkę rano do śniadania i od 2 mcy nie miałam rozdwojonego ani złamanego paznokcia
Cytat:
Napisane przez Iwanna Believe Pokaż wiadomość

Olejuję wieczorem i przed każdym malowaniem paznokci (zawsze mam pomalowane, bo lubię i dodatkowo to warstwa ochronna). Kremu używam co kilka dni, w sezonie grzewczym częściej.
Olejowanie działa
Następne super pazury!
Cytat:
Napisane przez layla666 Pokaż wiadomość
A to moja aktualizacja, wyszłam już z kryzysu po wakacjach (przesusz od słonej wody i przyrost szlag trafił). Teraz widzę, że muszę piłować paznokcie jak mam je pomalowane, bo później nierówno wychodzi
+wstawiam stopy - zaczęłam je olejować, po tym jak je zniszczyłam hybrydami, róźowa część tak się wydłużyła, że musze skracać paznokcie kompletnie do zera żeby wyglądały normalnie, a nie jak szpony i dziurawiły skarpetki
Zakochałam się! Mój numer 1 jak do tej pory
I jakie szczupłe palce

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;53532226]Ale boooosssskieeeeee.



Bardzo ładne i zadbane pazurki.

Ja mam gorzej serdelkowate palce, cały czas na nie narzekam, choć wszyscy mi dookoła mówią, że mam kształtne i szczupłe dłonie. A ja widzę tylko w nich wielkie, brzydkie łapska.

Powinnam rzucić aktualkę swoich(+porównanie sprzed roku), ale moje skórki jeszcze nie są w pełni idealne po zastrzałach i mam zmasakrowaną płytkę na kciuku. [/QUOTE]Jak sobie radzisz z zastrzałami?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 23:10   #947
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny czy ta odżywka ma dość dobry skład, aby używać jako bazę pod lakier?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 01:13   #948
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ta odżywka ma dość dobry skład, aby używać jako bazę pod lakier?
ona zawiera formaldehyd...
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 06:48   #949
201702061026
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 64
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Skąd pomysł, że go zawiera, skoro nie widać go w składzie, a na opakowaniu pisze "free formaldehyde" ?
201702061026 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 09:42   #950
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Właśnie nie ma formaldehydu i toulenu, tylko nie wiem czy reszta składników jest ok i czy może bardzo zaszkodzić paznokciom
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 14:05   #951
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Właśnie nie ma formaldehydu i toulenu, tylko nie wiem czy reszta składników jest ok i czy może bardzo zaszkodzić paznokciom
a to sorki, bo patrzyłam na necie na fotkę opakowania i może na zły produkt popatrzyłam, ale w składzie pisało formaldehyde. same zobaczcie na fotkę w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (100,3 KB, 33 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 18:35   #952
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53542103]a to sorki, bo patrzyłam na necie na fotkę opakowania i może na zły produkt popatrzyłam, ale w składzie pisało formaldehyde. same zobaczcie na fotkę w załączniku[/QUOTE]
To nie ten produkt. Tutaj (klik) jest skład odżywki o którą chodzi. Według mnie jest w porządku.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 14:05   #953
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Bez kitu, ja nie wiem, jak Wy napełniacie ten pisak 4PR. Odkręcenie tej białej części z pędzelkiem to łatwizna, ale tej drugiej to już dramat.
Próbowałam z TŻetem podważenia nożem, ale skapitulowałam, bo bałam się, że któreś z nas się pokaleczy.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 14:39   #954
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Witam się
Podczytuję Was i podziwiam wasze piękne paznokcie i zazdroszczę postanowiłam ratować moje po hybrydach, mam olej rycynowy i kokosowy, dojdzie też do tego arganowy, mam nadzieję, że będę miała równie piękne i zdrowe paznokcie jak wy
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 14:42   #955
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nie widać tego tak bo się porządnie "napiły", ale są mocno obszarpane po ściąganiu hybryd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1448199716950.jpg (55,6 KB, 110 załadowań)
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 16:31   #956
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Bez kitu, ja nie wiem, jak Wy napełniacie ten pisak 4PR. Odkręcenie tej białej części z pędzelkiem to łatwizna, ale tej drugiej to już dramat.
Próbowałam z TŻetem podważenia nożem, ale skapitulowałam, bo bałam się, że któreś z nas się pokaleczy.
Mi dziadek otwiera bez problemu ja potem napełniam i zamykam.Być może Ty masz jakaś "twardą sztukę"
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 16:37   #957
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Witam , u mnie już( albo dopiero) 1,5 mies. olejowania. Płytka nie wygląda jakoś wybitnie ładnie, długa droga jeszcze przede mną, ale za to bardzo wzmocniły mi się paznokcie, odkąd olejuję ani razu mi się nie złamały i to dla mnie wielki plus
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 17:53   #958
Partyzant K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 49
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cześć Robaczki,
dołączam się do wątku...
Moja przygoda z olejowaniem zaczęła się grubo dwa lata temu. Byłam bardzo systematyczna i szybko zobaczyłam efekty. Płytka się wydłużyla a końcowki stały się bielsze. Po tym spoczęłam na laurach i maziałam paznokcie tylko wtedy, gdy mi sie przypomniało. Paznokcie to odczuły i ponownie zaczęły się rozdwajać i łamać ;CC
Od miesiąca dbam o nie jak mogę, wcieram olejki po każdym myciu rąk itd. plus odżywka Eveline 8w1. Nie narzekam. U mnie sprawdza się idealnie!
Ach, marzą mi się białe końcóweczki na Sylwestra, bo o długość (odpukać) się nie martwię

Mój olejek- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...heabutter.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12278240_913700845343945_636289457_n.jpg (68,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12285746_913700785343951_557009043_n.jpg (77,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12277280_913700798677283_1195153303_n.jpg (74,9 KB, 70 załadowań)
Partyzant K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:08   #959
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi dziadek otwiera bez problemu ja potem napełniam i zamykam.Być może Ty masz jakaś "twardą sztukę"
No mój chłopak to samo mi powiedział, ten plastik nawet nie bardzo chce się odgiąć, żeby to podważyć
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:40   #960
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Partyzant K Pokaż wiadomość
Cześć Robaczki,
dołączam się do wątku...
Moja przygoda z olejowaniem zaczęła się grubo dwa lata temu. Byłam bardzo systematyczna i szybko zobaczyłam efekty. Płytka się wydłużyla a końcowki stały się bielsze. Po tym spoczęłam na laurach i maziałam paznokcie tylko wtedy, gdy mi sie przypomniało. Paznokcie to odczuły i ponownie zaczęły się rozdwajać i łamać ;CC
Od miesiąca dbam o nie jak mogę, wcieram olejki po każdym myciu rąk itd. plus odżywka Eveline 8w1. Nie narzekam. U mnie sprawdza się idealnie!
Ach, marzą mi się białe końcóweczki na Sylwestra, bo o długość (odpukać) się nie martwię

Mój olejek- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...heabutter.html
Masz zdjęcia sprzed olejowania?
ps. ja też chcę tak długą płytkę
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.