Pytania i porady fryzjerskie - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-04, 13:32   #961
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li bêdziesz chcia³a rozja¶niæ odrost, nie unikniesz na³o¿enia farby na 9%.
na resztê w³osów tylko malaks na ostatnie kilka minut.
no i tak chce zrobiæ, tylko czy czekaæ az pojawia sie moje odrosty, czy teraz szybko zafarbowac ta roznice tym samym odcieniem na 9% i na chwile przeci±gn±c na reszte w³osow?

Z tym, ¿e jak tak zrobie to znów te pasma które mam rozjasnione i które teraz po tym farbowaniu s± juz siwe to beda jeszcze jasniejsze:/

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2014-04-04 o 13:47
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 16:38   #962
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomo¶ci: 1 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
No w³asnie ja chce sie pozbyc tego rozjasniacza spod spodu, bo mnie to irytuje, ale chyba nie da siê tego tak wyrównaæ jak bym chciala.
I dlatego ja bym nie robi³a rozja¶niaczem nic. Tylko farb± profesjonaln± na wodzie 9%. Je¶li nie przetrzymasz za d³ugo i u¿yjesz profesjonalnej, a nie sklepowej farby to ci siê wyrówna ta góra niby 8. Patrzê na twoje zdjêcie i mia³am to samo. Plus mój odrost jest ciemny i ciê¿ko ogólnie siê rozja¶nia. A da³am radê.
Ja mia³am ju¿ swój odrost. Po³ó¿ farbê tylko do granicy tego poziomu 8 z ni¿ej rozja¶nionymi. Na koniec, ju¿ przed samym myciem troszkê dodaj wody i zmiksuj na ca³e w³osy. Chwilê potrzymaj i sp³ucz.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka¿ wiadomo¶æ
i jeszcze jedno pytanie, czy mogê na³o¿yæ inny olej na skalp a inny na resztê w³osów, np zawin±æ na kilak godzin potem zmyæ?
Pewnie, ze mo¿esz. Powodzenia
__________________
Na zaufanie siê pracuje - na jego brak te¿.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-04-04 o 16:36
Lillkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 19:25   #963
optimist0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 12
Question Pielêgnacja w³osów

Witam, chcia³abym siê dowiedzieæ jak w tani sposób poprawiæ swoj± kondycjê w³osów i czy mo¿na zrobiæ co¶ by przyspieszyæ porost w³osów, poniewa¿ s³ysza³am, ¿e s± jakie¶ metody ^^
optimist0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 19:58   #964
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Pielêgnacja w³osów

Rozejrzyj siê po forum, podobnych tematów jest mnóstwo
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-04, 20:18   #965
dzulieet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 9
Farbowanie w³osów

Witam

Mam jasnobr±zowo-rude w³osy i odrosty w kolorze jasnego blondu. Czy jak zafarbuje w³osy br±zowym kolorem to pokryje mi sie równomiernie wszystko? czy odrosty bêd± mocno ja¶niejsze(je¶li tak to jak mog³abym je dorównaæ do reszty w³osów) ?
dzulieet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 09:15   #966
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Farbowanie w³osów

Cytat:
Napisane przez dzulieet Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Mam jasnobr±zowo-rude w³osy i odrosty w kolorze jasnego blondu. Czy jak zafarbuje w³osy br±zowym kolorem to pokryje mi sie równomiernie wszystko? czy odrosty bêd± mocno ja¶niejsze(je¶li tak to jak mog³abym je dorównaæ do reszty w³osów) ?
Raczej tak, je¶li ten br±z bêdzie ciemniejszy od tego, który masz.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 09:27   #967
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam wazne pytanie, czy jest mozliwe, ze rozjasniacz konkretnej firmy mi nie sluzy, czy raczej jest to wina fryzjera? Farbowalam u fryzjera rozjasniaczem Alfaparf, przez rok bylo wszsytko ok, zapuscilam nawet wlosy, ale zmienilam fryzjerke, poniewaz nie podobalo mi sie jak sie zachowuje kolor po myciach. Robialam juz 2x u innej Joico, sadzialam, ze juz zostane przy niej, ale po ostanim farbowaniu mam upalone wlosy, poprostu mi na gorze odpadly, nie wiem czy reszta z dlugosci spadnie. Wlosow nie mam popalonych i zniszczonych, ale w paru miejscach mam tak jakby wydarte :/ zgodzilam sie na prostowanie prostownica, czego nie robie i moze to przez to.

Pytanie moje jest takie co mam zrobic dalej, jaka firme wybrac. Farba u mnie nie wchodzi w gre, poniewaz wlosy rudzieja. Moze znalesc dobrego fryzjera, ktory pracuje na L'oreal albo Goldwell. Dodam, ze bardzo dbam o wlosy, nie susze ich czesto, uzywam profesionalnych produktow, jak i lekkich.
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 10:26   #968
eura28
Raczkowanie
 
Avatar eura28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy faktycznie jest du¿a ró¿nica pomiêdzy tymi drogeryjnymi farbami, rozja¶niaczami etc, a takimi "profesjonalnymi" ze sklepów fryzjerskich? Jakiego rzêdu by³yby to koszty (np. za rosja¶niacz+utleniacz)?
eura28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 12:33   #969
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez eura28 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy faktycznie jest du¿a ró¿nica pomiêdzy tymi drogeryjnymi farbami, rozja¶niaczami etc, a takimi "profesjonalnymi" ze sklepów fryzjerskich? Jakiego rzêdu by³yby to koszty (np. za rosja¶niacz+utleniacz)?

Je¶li masz delikatne, krêcone, cienkie w³osy to poczujesz ró¿nicê, u mnie farby drogeryjne zawsze powoduj± spustoszenie, czy to by³ blond czy br±z, w³osy by³y na ca³ej d³ugo¶ci matowe, szorstkie i koñcówki mi sie potem strasznie ³ama³y.

Farby kosztuj± w zale¿no¶ci od marki ok 20(alfaparf)-40(wella koleston) z³ za tubkê mniej wiêcej 60ml i utleniacz ok 25z³? A rozja¶niacz to nie wiem ale tez nie du¿o.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka¿ wiadomo¶æ
Mam wazne pytanie, czy jest mozliwe, ze rozjasniacz konkretnej firmy mi nie sluzy, czy raczej jest to wina fryzjera? Farbowalam u fryzjera rozjasniaczem Alfaparf, przez rok bylo wszsytko ok, zapuscilam nawet wlosy, ale zmienilam fryzjerke, poniewaz nie podobalo mi sie jak sie zachowuje kolor po myciach. Robialam juz 2x u innej Joico, sadzialam, ze juz zostane przy niej, ale po ostanim farbowaniu mam upalone wlosy, poprostu mi na gorze odpadly, nie wiem czy reszta z dlugosci spadnie. Wlosow nie mam popalonych i zniszczonych, ale w paru miejscach mam tak jakby wydarte :/ zgodzilam sie na prostowanie prostownica, czego nie robie i moze to przez to.

Pytanie moje jest takie co mam zrobic dalej, jaka firme wybrac. Farba u mnie nie wchodzi w gre, poniewaz wlosy rudzieja. Moze znalesc dobrego fryzjera, ktory pracuje na L'oreal albo Goldwell. Dodam, ze bardzo dbam o wlosy, nie susze ich czesto, uzywam profesionalnych produktow, jak i lekkich.

Rozja¶niacz rypie w³osy, jak nie za pierwszym razem to za kolejnym, no i u¿ycie prostownicy bezpo¶rednio po rozja¶nieniu te¿ robi swoje. L'oreal nie jest delikatny.
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 16:18   #970
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Tak, profesjonalne rozja¶niacze trochê mniej niszcz± w³osy. No i zawsze mo¿esz zmieniæ wodê na ni¿sz±.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 16:56   #971
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, profesjonalne rozja¶niacze trochê mniej niszcz± w³osy. No i zawsze mo¿esz zmieniæ wodê na ni¿sz±.
a moglybyscie mi polecic dobry rozjasniacz o ile jest taki i na tej podstawie bede szukac nowego fryzjera. dobry w sensie nieagresywny? sama nie wiem jak do tego podjesc juz. Alfaparf mi nie podchodzil, a Joico teraz mi chyba zniszczy³o wlosy.

Edytowane przez kudliczek
Czas edycji: 2014-04-05 o 16:57
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 17:01   #972
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Vincent Ledier to mój ulubiony
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 20:33   #973
Enireth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

no na kolejny odrost znów ta mieszanka i wybrana farba.
Reklamacja to bardzo dobry pomys³. Chyba najlepszy.
Co jak co, ale fryzjerka powinna wiedzieæ co robi. A je¶li uwa¿a ¿e nie da siê uzyskaæ efektu który chcia³a¶, to nie powinna w ogóle zaczynaæ roboty.
Id¼ do salonu i niech naprawi± to co zepsuli.
Enireth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-05, 21:17   #974
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka¿ wiadomo¶æ

Osobi¶cie poleci³abym olej arganowy. Kokos nie na ka¿dych w³osach sie sprawdza.
I nie nak³adaj czepka foliowego na d³u¿szy czas, tylko zawiñ w³osy suchym rêcznikiem (najlepiej jako¶ podgrzanym. W folii ciep³o nie jest odprowadzane, w³osy siê paruj± (jakby efekt "gotowania").
olejek arganowy , mam zamiar zamówiæ ten http://allegro.pl/olej-arganowy-100-...108713048.html
nadaje siê on??

Edytowane przez ciuchyija
Czas edycji: 2014-04-05 o 21:58
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-06, 11:32   #975
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomo¶ci: 1 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka¿ wiadomo¶æ
olejek arganowy , mam zamiar zamówiæ ten http://allegro.pl/olej-arganowy-100-...108713048.html
nadaje siê on??
Ciê¿ko powiedzieæ co to i czy faktycznie oryginalny. Ja zawsze kupujê w sklepach zielarskich lub aptece. Masz szybciej, pewny produkt, wiêksz± butelkê i nie p³acisz za wysy³kê.
Prawdziwy, 100% olej arganowy jest ¶wietny - nie tylko do w³osów, ale równie¿ dla skóry. Mo¿na stosowaæ zamiast kremu, ja u¿ywam na noc i jestem mega zadowolona.
__________________
Na zaufanie siê pracuje - na jego brak te¿.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-04-06 o 11:34
Lillkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-06, 16:19   #976
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko powiedzieæ co to i czy faktycznie oryginalny. Ja zawsze kupujê w sklepach zielarskich lub aptece. Masz szybciej, pewny produkt, wiêksz± butelkê i nie p³acisz za wysy³kê.
Prawdziwy, 100% olej arganowy jest ¶wietny - nie tylko do w³osów, ale równie¿ dla skóry. Mo¿na stosowaæ zamiast kremu, ja u¿ywam na noc i jestem mega zadowolona.

to nic muszê skoczyæ w miasto i siê poorientowaæ co i jak , mo¿e co znajdê

rano mia³am rycynê w skórê g³owy wtart± z godzinê, nawet siê zmy³
kusi mnie jeszcze ten arganowy

tylko jak sprawdziæ czy to oryginalny, wystarczy przeczytaæ sk³ad?
na tym chyba nie oszukuj±

Edytowane przez ciuchyija
Czas edycji: 2014-04-06 o 16:22
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-06, 17:41   #977
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomo¶ci: 1 440
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ciuchyija Poka¿ wiadomo¶æ
to nic muszê skoczyæ w miasto i siê poorientowaæ co i jak , mo¿e co znajdê

rano mia³am rycynê w skórê g³owy wtart± z godzinê, nawet siê zmy³
kusi mnie jeszcze ten arganowy

tylko jak sprawdziæ czy to oryginalny, wystarczy przeczytaæ sk³ad?
na tym chyba nie oszukuj±
Patrz czy na butelce jest napisane olej arganowy organiczny 100% albo bio. Ja np. mam ten:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg argan.jpg (11,0 KB, 6 za³adowañ)
__________________
Na zaufanie siê pracuje - na jego brak te¿.




Lillkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-07, 07:13   #978
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Lillkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Patrz czy na butelce jest napisane olej arganowy organiczny 100% albo bio. Ja np. mam ten:
no no, to jak pisze 100% olej arganowy to powinno tak byæ...ponoæ go mo¿na poznaæ tez po zapachu, podobny do orzeszków

no có¿ upolujê sobie takowy
lub inny zale¿y jaki znajdê

Edytowane przez ciuchyija
Czas edycji: 2014-04-07 o 07:20
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-07, 21:03   #979
dolij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam!
Z racji tego , ¿e do¶æ szybko wyp³ukuje mi siê farba z w³osów postanowi³am pobawiæ siê sama w domu,ale efekt nie do koñca jest zadowalaj±cy. Kupi³am farbê Subrina w odcieniu ciemny popielaty blond 6.1 z wod± 6%(tak± poleci³a mi pani w sklepie). Zale¿a³o mi na delikatnym przyciemnieniu w³osów. W rezultacie w³osy jakby delikatnie rozja¶ni³y siê, w dodatku wysz³y z rudawym a nie popielatym odcieniem. Sam odrost jest tak¿e ciut ja¶niejszy, nie jest to jaka¶ ogromna ró¿nica ale ja j± widzê. Co z tym teraz zrobiæ? Co mog³o pój¶æ nie tak?
dolij jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-08, 10:18   #980
ciuchyija
Raczkowanie
 
Avatar ciuchyija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ja mam jeszcze jedn± udrêkê z w³osami, nie wiem czy s± ma³o sprê¿yste czy co
ale mam teraz prawie do ramion, czasem mam ochotê spi±æ w kucyk, tylko ¿e po kilku dniach w KUCYKU potem przez kilka miesiecy mam odbity ¶lad z gumki, po ka¿dym myciu , ju¿ nie chcê tego prostowaæ , w³osy mi sie wywijaj± ka¿dy w inn± stronê , niby s± proste ale maj± takie dziwne co¶ ¿e musia³abym je chyba z godzinê mêczyæ aby wyprostowac tak na cacy
wiecznie chodzê taki poszarpaniec
ciuchyija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 08:15   #981
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruñ/Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 89
Farbowanie z pominiêciem odrostu- czyli rzecz zupe³nie odwrotna :)

Hej. Jako, ¿e wierzê, ¿e tu znajdê samych ekspertów mam kilka pytañ

Nie mia³am ostatnio pomys³u na w³osy i na jaki kolor zmieniæ mój farbowany blond którego odcieñ nigdy mi siê nie podoba obojêtnie ile bym nie zap³aci³a i czego nie zrobi³a. Przez to zwlekanie wyhodowa³am ju¿ ca³kiem niez³y mysi odrost i patrz±c na ten kolor którego zawsze nienawidzi³am i nie widzia³am od ponad 10 lat chwilami my¶lê czy nie uda³oby mi siê do niego wróciæ... Powiedzmy, ¿e tak± bym podjê³a decyzjê i tu jest moje pytanie- czy jak ju¿ odrost bêdzie taki np 7 cm kto¶ pocisn±³by temat zafarbowania tych blond ale nie ruszaj±c odrostu? Spotka³am siê z takimi opiniami, ¿e tak mo¿na, ale wydaje mi siê to trudne, ¿eby nie z³apaæ przypadkiem wyhodowanego w ciê¿kich trudach odrostu...

Kolor ponoæ ten mysi co ja mam, jest niemo¿liwy do uzyskania farb± ale wierzê, ¿e i tak wygl±da³oby to lepiej ni¿ taki kontrast jak teraz. Wiem, ¿e mog³am to zrobiæ przed decyzj± o zapuszczaniu naturalnych (choæ i ta nie jest jeszcze podjêta ) ale same wiecie, ¿al mi tych centymetrów teraz A ¶cianæ na krótko nie chcê bo ju¿ krótkie mia³am kupê lat.

Ma kto¶ takie do¶wiadczenia? Z jakim skutkiem? Na sam± my¶l o powierzeni tego jakiemu¶ fryzjerowi to mnie ogarnia trwoga, bo niestety nie uda³o mi siê w ¿yciu na naprawdê dobrego trafiæ (choæ wierzê, ¿e s± tacy )

Liczê na jakie¶ podpowiedzi co robiæ i czy warto siê mêczyæ.
Atreyka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 11:16   #982
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Farbowanie z pominiêciem odrostu- czyli rzecz zupe³nie odwrotna :)

Cytat:
Napisane przez Atreyka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Jako, ¿e wierzê, ¿e tu znajdê samych ekspertów mam kilka pytañ

Nie mia³am ostatnio pomys³u na w³osy i na jaki kolor zmieniæ mój farbowany blond którego odcieñ nigdy mi siê nie podoba obojêtnie ile bym nie zap³aci³a i czego nie zrobi³a. Przez to zwlekanie wyhodowa³am ju¿ ca³kiem niez³y mysi odrost i patrz±c na ten kolor którego zawsze nienawidzi³am i nie widzia³am od ponad 10 lat chwilami my¶lê czy nie uda³oby mi siê do niego wróciæ... Powiedzmy, ¿e tak± bym podjê³a decyzjê i tu jest moje pytanie- czy jak ju¿ odrost bêdzie taki np 7 cm kto¶ pocisn±³by temat zafarbowania tych blond ale nie ruszaj±c odrostu? Spotka³am siê z takimi opiniami, ¿e tak mo¿na, ale wydaje mi siê to trudne, ¿eby nie z³apaæ przypadkiem wyhodowanego w ciê¿kich trudach odrostu...

Kolor ponoæ ten mysi co ja mam, jest niemo¿liwy do uzyskania farb± ale wierzê, ¿e i tak wygl±da³oby to lepiej ni¿ taki kontrast jak teraz. Wiem, ¿e mog³am to zrobiæ przed decyzj± o zapuszczaniu naturalnych (choæ i ta nie jest jeszcze podjêta ) ale same wiecie, ¿al mi tych centymetrów teraz A ¶cianæ na krótko nie chcê bo ju¿ krótkie mia³am kupê lat.

Ma kto¶ takie do¶wiadczenia? Z jakim skutkiem? Na sam± my¶l o powierzeni tego jakiemu¶ fryzjerowi to mnie ogarnia trwoga, bo niestety nie uda³o mi siê w ¿yciu na naprawdê dobrego trafiæ (choæ wierzê, ¿e s± tacy )

Liczê na jakie¶ podpowiedzi co robiæ i czy warto siê mêczyæ.
a czemu nie chcesz u¿yæ szamponetki? przyciemnisz w³osy, no i nawet je¶li nie uda siê omin±æ milimetra odrostu, to tragedii nie bêdzie
Ja próbowa³am wiele razy, na odro¶cie 4 cm, to do¶æ trudne.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 11:59   #983
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Potrzebuje porady, mam zamiar na³o¿yæ na w³osy farbe Wellaton,a dokladnie zmieszac dwa kolory 12/1 i 1/2 12/0. Chce podmienic wode w tej mieszance z 9% na 12%. Czyli bede miala 60ml farby i nie wiem ile mam dodac tych 12%. W opakowaniu mam 80ml wody 9%. Wiec powinnam dodac 20ml wiecej? Pytam poniewaz 12% to silna woda i nie chcialabym spalic wlosow.
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 12:05   #984
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy jak na farbê 9.31 (która wychodzi trochê szaro), na³o¿ê 9.3 to czy to zniweluje t± szaro¶æ? i czy na odro¶cie nie wyjdzie mi z³oto a na reszcie szaro?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 13:08   #985
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kudliczek, paletê 12 nak³adasz z oxy w stosunku 1:2, czyli je¶li farby masz np. 60g, oxy dajesz do niej 120 (to du¿o mieszanki, zmniejszy³abym porcjê, chyba ¿e masz bardzo gêste w³osy).
Khalessi, nie ryzykowa³abym nak³adania z³ota na popielu, mo¿e siê pojawiæ zielona po¶wiata. wybierz per³ê (2 po kropce).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 13:18   #986
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
kudliczek, paletê 12 nak³adasz z oxy w stosunku 1:2, czyli je¶li farby masz np. 60g, oxy dajesz do niej 120 (to du¿o mieszanki, zmniejszy³abym porcjê, chyba ¿e masz bardzo gêste w³osy).
Khalessi, nie ryzykowa³abym nak³adania z³ota na popielu, mo¿e siê pojawiæ zielona po¶wiata. wybierz per³ê (2 po kropce).
Hmm, a to te¿ nie bêdzie szare? Z kolei te¿ siê bojê jak to 9.3 wychodzi, czy nie rudawo? Nie mam wogóle do¶wiadczenia w farbowaniu na blondy

Mam w palecie alfaparfu 9.21 very light violet ash blonde - bojê siê tego violet w nazwie?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 13:18   #987
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 608
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
kudliczek, paletê 12 nak³adasz z oxy w stosunku 1:2, czyli je¶li farby masz np. 60g, oxy dajesz do niej 120 (to du¿o mieszanki, zmniejszy³abym porcjê, chyba ¿e masz bardzo gêste w³osy).
Khalessi, nie ryzykowa³abym nak³adania z³ota na popielu, mo¿e siê pojawiæ zielona po¶wiata. wybierz per³ê (2 po kropce).
dziêkujê bardzo, faktycznie stosunek jest 1:2, a nie ze o 20ml oxy wiêcej
kudliczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-10, 17:15   #988
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kudliczek, nie ma za co czêsto u¿ywam tych farb, wiêc czego¶ siê ju¿ nauczy³am.
Khalessi, przeczytaj: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...wpadki-po.html spróbowa³abym tej maseczki która jest opisana przy szarym a potem po³o¿y³abym .2 lub .0
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-12, 02:53   #989
eura28
Raczkowanie
 
Avatar eura28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Da siê jako¶ uzyskaæ w "domowych warunkach" lodowy blond, czy lepiej nie zawracaæ sobie g³owy i od razu zacz±æ odk³adaæ pieni±dze na wizytê u fryzjera?

Jestem ch³odn± zim±. Mój naturalny kolor w³osów to bardzo ciemny br±z, oczywi¶cie popielaty. Ostatnio mia³am kilka przygód z samodzielnym rozja¶nianiem w³osów drogeryjnymi produktami i niby mam ten ciemny blond, ale wszelkie próby och³odzenia go (farby w popielatych odcieniach, p³ukanki, szampony, gencjana) nie daj± zadowalaj±cych efektów. Na razie dam w³osom trochê odpocz±æ, ale za jakie¶ 2-3 miesi±ce bêdê musia³a zafarbowaæ odrosty i nie wiem, co zrobiæ. Taki z³otawy blond, jaki mam aktualnie, prezentuje siê fatalnie przy mojej karnacji


Pierwsze zdjêcie to kolor zbli¿ony do mojego aktualnego, na drugim jest taki, jaki bym chcia³a uzyskaæ.

My¶la³am o potraktowaniu jakim¶ konkretniejszym rozja¶niaczem i farbie, ale bojê siê, ¿e znowu wyjdzie jaki¶ bli¿ej niezidentyfikowany z³oto-miedziany odcieñ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 28920.jpg (51,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 015_0.jpg (38,6 KB, 14 za³adowañ)
__________________
168, cel: 40
eura28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-12, 12:42   #990
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Da siê . Zrobi³abym k±piel rozja¶niaj±c± i potem po³o¿y³a farbê- popatrz na Wellê Koleston, paleta 12. Maj± bardzo du¿o odcieni zbli¿onych do tego
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.