Zwiększony apetyt - czy to przez anty ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 11:06   #1
margga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 155

Zwiększony apetyt - czy to przez anty ?


Cześć

Dłuższy czas byłam na różnych dietach. Ograniczałam wszystko, słodyczne, tłuste potrawy, produkty... Od jakiegoś czasu postanowiłam skonczyc z jakim kolwiek katowaniem i jeść normalnie. Od nie całego miesiąca biorę tabletki anty. Po skonczeniu z dietą zauważyłam u siebie ogrooomny wzrost apetytu. Ciągle mam na coś ochotę, ciągle bym coś jadła... Zastanawiam się czy to spowodowane przez tabletki i jak zaradzić by nie przytyć ? Stosuję Diane 35, czy któraś miała podobnie ? Proszę o pomoc.
margga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 11:38   #2
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Zwiększony apetyt - czy to przez anty ?

Heh, to może być nie tyle przez same tabletki, co przez zakończenie diety. Też to miałam.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 14:39   #3
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Zwiększony apetyt - czy to przez anty ?

Może być to spowodowane przez dietę, ale również przez branie tabletek anty, ja co prawda u siebie nie zauważyłam, żeby tabletki spowodowały zwiększenie apetytu, ale wiele kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną się z tym zmaga. Dodam jeszcze, że te same tabletki co Ty brała moja koleżanka i też odczuwała zwiększenie apetytu, sporo po nich przytyła i w końcu je odstawiła.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 15:08   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zwiększony apetyt - czy to przez anty ?

Cytat:
Napisane przez margga Pokaż wiadomość
Cześć

Dłuższy czas byłam na różnych dietach. Ograniczałam wszystko, słodyczne, tłuste potrawy, produkty... Od jakiegoś czasu postanowiłam skonczyc z jakim kolwiek katowaniem i jeść normalnie. Od nie całego miesiąca biorę tabletki anty. Po skonczeniu z dietą zauważyłam u siebie ogrooomny wzrost apetytu. Ciągle mam na coś ochotę, ciągle bym coś jadła... Zastanawiam się czy to spowodowane przez tabletki i jak zaradzić by nie przytyć ? Stosuję Diane 35, czy któraś miała podobnie ? Proszę o pomoc.
Nie jeść
Moim zdaniem to efekt diety i ogólnego wyposzczenia. Jedz normalnie, zdrowo, myśl rozsądnie, to nie przytyjesz. Nie tyje się od tabletek, tylko od jedzenia. Ewentualnie organizm może zatrzymywać wodę, ale to już inna sprawa i na pewno nie spuchniesz od tego tak, jak od większych porcji
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 20:01   #5
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Zwiększony apetyt - czy to przez anty ?

dokladnie
mi sie wydaje ze i dieta i tabletki tez, bralam diane i mialam na niej nieco wiekszy apetyt, teraz biore yaz i mam meega wiekszy


Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie jeść
Moim zdaniem to efekt diety i ogólnego wyposzczenia. Jedz normalnie, zdrowo, myśl rozsądnie, to nie przytyjesz. Nie tyje się od tabletek, tylko od jedzenia. Ewentualnie organizm może zatrzymywać wodę, ale to już inna sprawa i na pewno nie spuchniesz od tego tak, jak od większych porcji
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.