DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 21:01   #3961
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Nie podam Ci linka bo pisze z telefonu ale jak wpiszesz w gogle "mysia miksowanie" to wyjdzie pierwszy wpis
Dziekuję

Dodałam nie wiele tego mixtonu, ok 1cm bo malowałam praktycznie odrost i moze na jakies 5cm dalej, ale niestety rudawego odcieniu to nie przykryło Widocznie zbyt mało musialam go dac? Uprzedzona wpisem na blogu wolalam dac za mało niż się skrzywdzic..

Mam jeszcze pytanie odnosnie koloryzacji. Kupilam farbę CeCe ciemny blond,zmieszałam w prawidłwych proporcjach tak jak zaleca producent 1:1, ale niestety wyszło za jasno. Co mogę zrobic aby wyszło nieco ciemniej dosłownie o jeden ton?
Dodam ze oxydant chyba był prawidłowy bo 6%

Cholera okropna jestem wiem, wybaczcie
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:07   #3962
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Dziekuję

Dodałam nie wiele tego mixtonu, ok 1cm bo malowałam praktycznie odrost i moze na jakies 5cm dalej, ale niestety rudawego odcieniu to nie przykryło Widocznie zbyt mało musialam go dac? Uprzedzona wpisem na blogu wolalam dac za mało niż się skrzywdzic..

Mam jeszcze pytanie odnosnie koloryzacji. Kupilam farbę CeCe ciemny blond,zmieszałam w prawidłwych proporcjach tak jak zaleca producent 1:1, ale niestety wyszło za jasno. Co mogę zrobic aby wyszło nieco ciemniej dosłownie o jeden ton?
Dodam ze oxydant chyba był prawidłowy bo 6%

Cholera okropna jestem wiem, wybaczcie
Spróbuj na oxy 3% powinno wyjść ciemniej. Jak dodasz więcej mixtonu to też przyciemni. Rudy może nie przykryć się od razu ale z kolejnymi farbowaniami powinno być lepiej.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:17   #3963
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Spróbuj na oxy 3% powinno wyjść ciemniej. Jak dodasz więcej mixtonu to też przyciemni. Rudy może nie przykryć się od razu ale z kolejnymi farbowaniami powinno być lepiej.
Kupiłam juz 3% oxy, będę niebawem probowała.
Wiecej moxtonu mowisz, myslisz ze 1cm na niewielka ilosc farby tak aby pokryc odrost bedzie ok?

Mam nadzieje ze przyciemni się nieco...
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:24   #3964
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Kupiłam juz 3% oxy, będę niebawem probowała.
Wiecej moxtonu mowisz, myslisz ze 1cm na niewielka ilosc farby tak aby pokryc odrost bedzie ok?

Mam nadzieje ze przyciemni się nieco...
Zapytaj na wątku "brązowowłose farbowane", bo tam dziewczyny mieszają farby z mixem niebieskim więc Ci lepiej doradzą ode mnie jeśli chodzi o proporcje
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:38   #3965
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zapytaj na wątku "brązowowłose farbowane", bo tam dziewczyny mieszają farby z mixem niebieskim więc Ci lepiej doradzą ode mnie jeśli chodzi o proporcje
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 22:41   #3966
Monicab1992
Przyczajenie
 
Avatar Monicab1992
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dekoloryzator Renne Blanche

Cześć, chciałam poruszyć ponownie wątek dekoloryzowania włosów...jutro mam zamiar zrobic sobie mała metamorfoze i mam małe obawy:/ Boje sie ze po uzyciu bede miala bardzo zniszczone wlosy co gorsze ze beda mi wypadac:/ czy ktoras z was miala jakies tragiczne zakonczenie co do takiego zabiegu? mam czarne wlosy...farbowane jakies ok 8 lat farba Joanna Naturia czarny bez:/ pomóżcie. Pozdrawiam
Monicab1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 23:14   #3967
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Dekoloryzator Renne Blanche

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...or-system.html

Tu masz przecież masę opinii...
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 12:25   #3968
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzator Renne Blanche

Dekoloryzator nie niszczy włosów, Renee Blanche to jeden z lepszych dekoloryzatorów, sama jakieś dwa lata temu właśnie dzięki niemu zeszłam z czerni (kilka miesięcy temu ściągałam ciemny brąz Chantalem i efekt był taki sam jak po Renee Blanche). Musisz pamiętać, że ściągnie on kolor tylko do rudości (za pierwszym razem może to być kasztan, za drugim wyjdzie jaśniejszy rudy, choć wszystko zależy od Twoich włosów). Polecam zajrzeć na wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505 . Pozdrawiam i powodzenia
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 20:14   #3969
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzator Renne Blanche

dokładnie dekoloryzacja nie niszczy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 10:11   #3970
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam Wszystkich

Więc poczytałam Was troche wczoraj i przedwczoraj i jestem PRAWIE pewna, że wiem co i jak zrobić ale wolałabym się jeszcze upewnić

Więc dzisiaj lecę do hurtowni fryzjerskiej po deko Chantal. Pożniej Palette C10 tak? Powiedzcie mi tylko czy dodatkowo muszę dokupić jakąś farbę docelowo czy na początek wystarczy samo deko i c10? Wolę kupic wszystko od razu niż później wyjśc do ludzi z jajem na glowie

W chwili obecnej moje włosy wyglądają tak jak na 2,3 i 4 zdjęciu, pod słońce jajo . Schodziłam z rudego (1 foto)kąpielami rozjaśniającymi, w zeszłym tygodniu nałozyłam Joannę srebrny pył + szlachetną perłę ale nic nie złapało więc już sama nie wiem co mnie uratuje. Docelowy kolor jaki chciałabym mieć zdjęcie nr 5 -kolor Agnieszki Popielewicz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0281.jpg (91,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00033.jpg (96,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00034.jpg (129,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00032.jpg (252,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 489ea05900228ab74ec430d2.jpg (61,8 KB, 12 załadowań)
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 11:07   #3971
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich

Więc poczytałam Was troche wczoraj i przedwczoraj i jestem PRAWIE pewna, że wiem co i jak zrobić ale wolałabym się jeszcze upewnić

Więc dzisiaj lecę do hurtowni fryzjerskiej po deko Chantal. Pożniej Palette C10 tak? Powiedzcie mi tylko czy dodatkowo muszę dokupić jakąś farbę docelowo czy na początek wystarczy samo deko i c10? Wolę kupic wszystko od razu niż później wyjśc do ludzi z jajem na glowie

W chwili obecnej moje włosy wyglądają tak jak na 2,3 i 4 zdjęciu, pod słońce jajo . Schodziłam z rudego (1 foto)kąpielami rozjaśniającymi, w zeszłym tygodniu nałozyłam Joannę srebrny pył + szlachetną perłę ale nic nie złapało więc już sama nie wiem co mnie uratuje. Docelowy kolor jaki chciałabym mieć zdjęcie nr 5 -kolor Agnieszki Popielewicz.
miałam podobny problem do ciebie tez schodzilam z rudego ale zmywaczem do włosów uber - zero zniszczen i na to farba kenue blond ale rozjaśniający na wodzie 9 i w koncu mam blond
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 11:11   #3972
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Myślałam jeszcze o tym żeby po deko położyć Garniera 111. Ehh juz sama nie wiem co począć. Chciałabym juz od razu miec taki kolor jak chce a być raptusem to okropna rzecz :-D
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:20   #3973
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
Myślałam jeszcze o tym żeby po deko położyć Garniera 111. Ehh juz sama nie wiem co począć. Chciałabym juz od razu miec taki kolor jak chce a być raptusem to okropna rzecz :-D
Ja mam teraz podobny kolor do tego ostatniego , robiony garnier nutrisse 111
Dekoloryzator chantal nic Ci już nie da, jego się kładzie PRZED kapielami rozjasniajacymi.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-03-14 o 12:22
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:25   #3974
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

MorganLeFay spadłaś mi z nieba Czyli jest jeszcze jakaś nadzieja dla mnie

Staneło na tym, że kupiłam Chantal i Palette C10 i A10. Nie wiem do końca czy będę dzisiaj robić to deko bo nie wiem czy poradzę sobie sama. Jak mam nałożyc tego Chantala? najpierw na końce tam gdzie rudego jest najwięcej a później na odrost czy od razu nałożyć na całość? No i najwazniejsze - trzymać palette tyle ile należy czy krócej/dłużej?
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:30   #3975
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
MorganLeFay spadłaś mi z nieba Czyli jest jeszcze jakaś nadzieja dla mnie

Staneło na tym, że kupiłam Chantal i Palette C10 i A10. Nie wiem do końca czy będę dzisiaj robić to deko bo nie wiem czy poradzę sobie sama. Jak mam nałożyc tego Chantala? najpierw na końce tam gdzie rudego jest najwięcej a później na odrost czy od razu nałożyć na całość? No i najwazniejsze - trzymać palette tyle ile należy czy krócej/dłużej?
Kupilas chantala color peel? Jego się kładzie po całości, odrostu nie ruszy. Zresztą nie chcę Cię martwić ale myślę że on nic nie ruszy bo tak jak pisalam wczesniej dekoloryzator kładzie się przed kąpielą.
Te farby ktoś Ci doradzil? One są dobre na same odrosty bo mają mocną wodę 12%, a skoro Ty masz już włosy ruszane kapielami to na długość strach przeciągać żeby nie poniszczyc włosów. Chyba że podmienisz wodę na słabszą.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:38   #3976
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kupilas chantala color peel? Jego się kładzie po całości, odrostu nie ruszy. Zresztą nie chcę Cię martwić ale myślę że on nic nie ruszy bo tak jak pisalam wczesniej dekoloryzator kładzie się przed kąpielą.
Te farby ktoś Ci doradzil? One są dobre na same odrosty bo mają mocną wodę 12%, a skoro Ty masz już włosy ruszane kapielami to na długość strach przeciągać żeby nie poniszczyc włosów. Chyba że podmienisz wodę na słabszą.
Tak, Chantal Color Peel. Nie załamuj mnie, musi ruszyć te moje nieszczęsne kłaki
Jeśli chodzi o dobór farby to właśnie czytałam o nich na blogu blond bunny ( nie wiem czy mogę wstawić bezpośrednio linka do owego posta), że taka mieszanka jest bardzo dobra jeżeli o schłodzenie koloru. A10 ma wodę 12%, C10 ma 9% czyli po zmieszaniu by wychodziło jakieś 10.5 %. Mam wodę 9% w razie czego, żeby podmienić. O stan włosów się nie martwię bo i tak mam zamiar je ścinać na wiosnę Najpierw chcę wywalić z włosów rudo kurczakowaty refleks a później zająć się konkretnie kolorem
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:41   #3977
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
Tak, Chantal Color Peel. Nie załamuj mnie, musi ruszyć te moje nieszczęsne kłaki
Jeśli chodzi o dobór farby to właśnie czytałam o nich na blogu blond bunny ( nie wiem czy mogę wstawić bezpośrednio linka do owego posta), że taka mieszanka jest bardzo dobra jeżeli o schłodzenie koloru. A10 ma wodę 12%, C10 ma 9% czyli po zmieszaniu by wychodziło jakieś 10.5 %. Mam wodę 9% w razie czego, żeby podmienić. O stan włosów się nie martwię bo i tak mam zamiar je ścinać na wiosnę Najpierw chcę wywalić z włosów rudo kurczakowaty refleks a później zająć się konkretnie kolorem
W takim razie nie podmieniaj wody skoro i tak będziesz podcinac. Nie wiem w jakim kolorze masz odrosty ale generalnie farbę nakladasz najpierw tam gdzie są najciemniejsze.
I polecam Ci też do ochladzania koloru srebrną plukanke z delii (Bunny też jej używa)
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:45   #3978
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
W takim razie nie podmieniaj wody skoro i tak będziesz podcinac. Nie wiem w jakim kolorze masz odrosty ale generalnie farbę nakladasz najpierw tam gdzie są najciemniejsze.
I polecam Ci też do ochladzania koloru srebrną plukanke z delii (Bunny też jej używa)
Nie mam praktycznie wogóle odrostów może jakies 2 mm

Czy ta płukankę można dostać w hebe/rossman? Moja osiedlowa drogeria jest zamknięta, splajtowała( chyba za mało tam kupowałam)
Rozumiem, że chodzi o tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...w-srebrna.html
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:16   #3979
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
Nie mam praktycznie wogóle odrostów może jakies 2 mm

Czy ta płukankę można dostać w hebe/rossman? Moja osiedlowa drogeria jest zamknięta, splajtowała( chyba za mało tam kupowałam)
Rozumiem, że chodzi o tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...w-srebrna.html
Tak tylko nowa wersja to jest delia cameleo , jest w rossmannie. Jedyna plukanka ktora naprawdę działa
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 14:47   #3980
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Dziewczyny gdzie na pewno dostanę ten produkt? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...or-system.html mam już okropny odrost a na pewno nie chcę nań nakładać znowu ciemnej farby. Chcę wrócić do jaśniejszych włosów zamiast czarnych. Najlepiej w ten weekend jeszcze.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:41   #3981
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Mam jeszcze tylko jedno pytanie i zaraz zabieram się za deko
Ile trzymać farbę na włosach? Wyczytałam na wątku, że 15 minut ale jakoś nie jestem przekonana. Trzymać tyle ile zaleca producent czy faktycznie 15 minut wystarczy?
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:41   #3982
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
Mam jeszcze tylko jedno pytanie i zaraz zabieram się za deko
Ile trzymać farbę na włosach? Wyczytałam na wątku, że 15 minut ale jakoś nie jestem przekonana. Trzymać tyle ile zaleca producent czy faktycznie 15 minut wystarczy?
Na pewno nie 15minut Farby rozjaśniające potrzebują czasu zawartego w ulotce żeby zadziałały tak jak należy tzn usunęły pigmenty z włosa (rozjaśniły) i wprowadziły nowe. Także lepiej nie kombinuj
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 19:14   #3983
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Udało mi się dorwać ten dekoloryzator u siebie w hurtowni.
Jaki jest mój cel? Z ciepłej, głębokiej czerni z czasem zejść do ciepłego ale nie rudego, złocistego blondu (niestety nie jestem jeszcze pewna czy jasnego czy ciemnego, w ciemnych chyba mi lepiej skoro doskonale wyglądam w arabskiej czerni).
Coś jak na poniższych zdjęciach (wiem, że ten efekt woow robi balejaż ale chcę uzyskać podobny efekt bez niego):
http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...ia-Roberts.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-d4ibRR-A1P...nde-sienna.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr407/68f253480...715,8,19,0.jpg

Trochę boję się tej pierwszej dekoloryzacji. U niektórych w ogóle nie ruszyła ( ) u innych zeszła mocno do jasnego rudego ( ) a u innych szło to etapami od brązów do rudości. Wolałabym by szło mi to jakoś etapami bym w razie czego nie bała się wyjść do ludzi

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Za 40 zł spodziewałam się mocniejszego ściągnięcia koloru. Na długości prawie nie ruszyło, a przy odrostach gdzie kolor był mocno wypłukany do brązu mam delikatne tycjanowskie rudości. Głupio to wygląda, choć pokazało mi, że do twarzy mi z rudościami -> http://1.bp.blogspot.com/-4W2qIbxNNR...on+%284%29.JPG niestety u mnie to tylko odrost przy bardzo ciemnej, długiej reszcie .
Ratujcie ;( może jest coś lepszego niż Rene B.? A może ze względu na ograniczony budżet następną dekoloryzację przeprowadzić z tym tańszym odpowiednikiem? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...el.html&next=1
Pewnie jego też dostanę tylko w hurtowniach?
A może ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ow.html&next=1 skoro przejechałam się na droższym to może któryś z tych tańszych?

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2014-03-14 o 19:45
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 19:32   #3984
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

.
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski


Edytowane przez konstancja01
Czas edycji: 2014-03-14 o 22:06
konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 20:28   #3985
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

SweetHusky ja robiłam dzisiaj Chantal ColorPeel i ładnie mi zeszło do kurczaka z rudego. Położyłam pózniej mieszankę A10 i C10 i wyszło lekko zielonkawo za to mam beżowy refleks a po żółtym i rudym zero śladu. Ja swojego Chantala kupiłam w sklepie fryzjerskim i jestem bardzo zadowolona z efektu chociaż moja droga do blondu zaczyna się dopiero od teraz Włosy wyglądaja na nietknięte także polecam z czystym sumieniem.
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 20:38   #3986
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
SweetHusky ja robiłam dzisiaj Chantal ColorPeel i ładnie mi zeszło do kurczaka z rudego. Położyłam pózniej mieszankę A10 i C10 i wyszło lekko zielonkawo za to mam beżowy refleks a po żółtym i rudym zero śladu. Ja swojego Chantala kupiłam w sklepie fryzjerskim i jestem bardzo zadowolona z efektu chociaż moja droga do blondu zaczyna się dopiero od teraz Włosy wyglądaja na nietknięte także polecam z czystym sumieniem.
A ile czasu w końcu trzymałaś farbę? Ten zielonkawy połysk powinien się wymyć po kilku myciach. Wrzucisz zdjęcia jak Ci wyszło?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 20:44   #3987
Lorinae
Przyczajenie
 
Avatar Lorinae
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 9
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

MorganLeFay trzymałam ok 25 minut bo skóra głowy zaczęła mnie piec tak,że chodziłam non stop po mieszkaniu z nerwów że wylecą mi wszystkie włosy

Oby sie wymył bo wyglądam dziwnie
Jutro z samego rana dodam zdjęcia bo dysponuję tylko aparatem w telefonie a w sztucznym świetle nie będzie nic widać
Lorinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:25   #3988
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lorinae Pokaż wiadomość
SweetHusky ja robiłam dzisiaj Chantal ColorPeel i ładnie mi zeszło do kurczaka z rudego. Położyłam pózniej mieszankę A10 i C10 i wyszło lekko zielonkawo za to mam beżowy refleks a po żółtym i rudym zero śladu. Ja swojego Chantala kupiłam w sklepie fryzjerskim i jestem bardzo zadowolona z efektu chociaż moja droga do blondu zaczyna się dopiero od teraz Włosy wyglądaja na nietknięte także polecam z czystym sumieniem.
A na przykład tańsza Delia, czy to wciąż dekoloryzacja czy już rozjaśnianie? Po nią mam bliżej i taniej od razu kupiłabym dwa opakowania jakby jedno nie zadziałało. Czy w ogóle mogę wykonać 3 dekoloryzacje w ciągu tego weekendu? Chce by chociaż trochę mi ta czerń wyrównała do odrostów i najwyżej w niedzielę zafarbuję ciemniejszym nieco odcieniem blondu by to jakoś wyglądało a do dalszej dekoloryzacji powrócę w przyszłym miesiącu.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 22:31   #3989
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
A na przykład tańsza Delia, czy to wciąż dekoloryzacja czy już rozjaśnianie? Po nią mam bliżej i taniej od razu kupiłabym dwa opakowania jakby jedno nie zadziałało. Czy w ogóle mogę wykonać 3 dekoloryzacje w ciągu tego weekendu? Chce by chociaż trochę mi ta czerń wyrównała do odrostów i najwyżej w niedzielę zafarbuję ciemniejszym nieco odcieniem blondu by to jakoś wyglądało a do dalszej dekoloryzacji powrócę w przyszłym miesiącu.
Delia to rozjaśniacz i to kiepskiej jakości. Rozjasniacz wyciąga wszystkie pigmenty z włosa łącznie z naturalnym, natomiast dekoloryzator tylko te sztuczne i dlatego nie niszczy włosów. Dekoloryzator NIE zawiera wody utlenionej i śmierdzi zgnilym jajem
Z dekoloryzatorów najlepszy jest wg mnie rene blanche (jest na allegro po ok 40zl) lub tańszy chantal color peel (działa na tej samej zasadzie). Dekoloryzację możesz robić kilka razy pod rząd bo nie niszczy włosów. Ja swojego czasu zrobilam 6 razy i moje włosy były w takim samym stanie jak wcześniej.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 23:36   #3990
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część III wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Delia to rozjaśniacz i to kiepskiej jakości. Rozjasniacz wyciąga wszystkie pigmenty z włosa łącznie z naturalnym, natomiast dekoloryzator tylko te sztuczne i dlatego nie niszczy włosów. Dekoloryzator NIE zawiera wody utlenionej i śmierdzi zgnilym jajem
Z dekoloryzatorów najlepszy jest wg mnie rene blanche (jest na allegro po ok 40zl) lub tańszy chantal color peel (działa na tej samej zasadzie). Dekoloryzację możesz robić kilka razy pod rząd bo nie niszczy włosów. Ja swojego czasu zrobilam 6 razy i moje włosy były w takim samym stanie jak wcześniej.
Dlatego właśnie pytałam czy Delia to rozjaśniacz bo chciałam tego uniknąć. Szkoda, w takim razie jadę jutro do drugiego miasta po Chantal. W moim w sobotę nieczynne i nawet nie wiem czy go mają. Na Rene szkoda mi kasy skoro za pierwszym razem się nie popisał, to kto wie co za drugim.
Czy można trzymać następnym razem go dłużej niż przewiduje ulotka? Może te marne 20 min to za mało? Ja i tak pewnie z 5 minut przeciągnęłam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.