Zapach dla mojego mężczyzny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 00:06   #1
kasienkaa27
Raczkowanie
 
Avatar kasienkaa27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 87

Zapach dla mojego mężczyzny :)


Witam wszystkie wspaniałe forumowiczki!

Czy mogłybyście mi poradzić jakieś ciekawe zapachy dla meżczyzny?
Mój luby używa obecnie Paco Rabanne 1 million i muszę przyznać, że ten zapach niezbyt mi podchodzi. Chciałabym podarować mu jakiś "zamiennik". Co proponujecie?

Ponoć zapach dopasowuje się do temperamentu/charakteru osoby, więc nadmienię, że jest on osobą wybuchową, uprawiającą sport, itd... Jednym słowem zabiegany chłopaczek ...

Za wszelkie propozycje z góry dziękuję !!
kasienkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 01:38   #2
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:14
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:16   #3
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Zapach dopasowuje się do gustu osoby, która ma go nosić :P Kategoryzowanie pt. "jest osobą aktywną, to kupię Cool Water/jest biznesmenem to Platynowego Egoiste/tajemniczym egzotycznym mężczyzną to Opium" jest niesprawiedliwe i często nietrafione. Jeśli chcesz, kup coś co podoba się Tobie i zasugeruj, że chcesz żeby tym pachniał jak jesteście razem, zamiast Milionem. Albo jeszcze lepiej - idźcie razem do perfumerii i niech wybierze coś co wam obojgu się podoba - it's so simple !
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 21:37   #4
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Mój pachnie yves saint laurent l'homme. Moim zdaniem zapach jest nie nachalny, lekki ale męski zarazem. I wydaje mi sie, że to zapach ktory trafia w wiele gustów
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 23:27   #5
kasienkaa27
Raczkowanie
 
Avatar kasienkaa27
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Szczerze ja nie dobiorę Ci zapachu do osobowości ani też nie podam tutaj żadnych drogich i wykwintnych rzeczy, ale od jakiegoś czasu jestem gorącą fanką męskiej wody playboy z grafitti (nie pamiętam dokładnie jak się nazywa) ale dla mnie jest cudny i nie drogi, utrzymuje się baaardzo długo do tego

Pozdrawiam!

Hmm... Ostatnio przyglądałam się tym perfumom... są niezłe i masz rację, przystępna cena z pewnością wezmę to pod uwagę. Dziękuję

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Zapach dopasowuje się do gustu osoby, która ma go nosić :P Kategoryzowanie pt. "jest osobą aktywną, to kupię Cool Water/jest biznesmenem to Platynowego Egoiste/tajemniczym egzotycznym mężczyzną to Opium" jest niesprawiedliwe i często nietrafione. Jeśli chcesz, kup coś co podoba się Tobie i zasugeruj, że chcesz żeby tym pachniał jak jesteście razem, zamiast Milionem. Albo jeszcze lepiej - idźcie razem do perfumerii i niech wybierze coś co wam obojgu się podoba - it's so simple !

Zapach chcę wybrać sama, ponieważ ma być to niespodzianka!
Co do kategoryzowania, to nie zapędzam się aż tak. Po prostu zakreśliłam ogólnie, o co mi chodzi, tj. o intensywny zapach. Do Niego zdecydowanie nie pasują stonowane i "przygaszone" zapachy ale całkiem trafne spostrzeżenie heh

Chcę kupić coś, co mi się spodoba, aczkolwiek, gdy idę do perfumerii i staję przed tymi regałami, to głupieję... Albo podoba mi się wszystko na raz, albo nic... Chciałam tylko prosić o jakieś wskazówki. Dzięki nim wiem, czego szukać w perfumeriach i co ewentualnie wybrać/eliminować...

Mimo to, dziękuję za odp
kasienkaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 07:57   #6
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Ja tam nie ucieszylabym sie z perfumowych prezentow, ktore sa nieskonsultowane ze mna
Wez tego 'swojego mezczyzne' do perfumerii i sprawdz ja sie jakies zapachy na nim rozwijaja. I poczytaj to forum, takich watkow sa tu setki, a Lucho zazwyczaj swietnie podpowiada

powodzenia!

Cytat:
Napisane przez kasienkaa27 Pokaż wiadomość
Chcę kupić coś, co mi się spodoba, aczkolwiek, gdy idę do perfumerii i staję przed tymi regałami, to głupieję... Albo podoba mi się wszystko na raz, albo nic... Chciałam tylko prosić o jakieś wskazówki. Dzięki nim wiem, czego szukać w perfumeriach i co ewentualnie wybrać/eliminować...

Mimo to, dziękuję za odp
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 11:43   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Poza tym ok - poradzimy Ci coś, pójdziesz do perfumerii, spryskasz blotter, stwierdzisz "łał, o to chodziło", kupisz, przyniesiesz do domu, Twój luby się spryska i np z jego ph skóry wyjdzie coś zupełnie innego niż wąchałaś w perfumerii i zwyczajnie zapach, który na papierku był super,na człowieku zupełnie Ci się nie spodoba.


Ale ok, proszę - lista mocnych, energetycznych zapachów, które ja ( i podkreślam opinia jest jak...wiadomo co - każdy ma własna :P) uważam za fajne.

Chanel, Egoiste Platinum
Yves Saint Laurent, La Nuit de L`Homme Le Parfum
Thierry Mugler, B*Men
Dolce&Gabbana, The One for Men
Tesori d`Oriente, Zenzero
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 12:28   #8
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Może z zapach.fm coś znajdziesz dla faceta. Ceny są sporo niższe niż w perfumerii, a zapachy zbliżone. Ja kupuję narzeczonemu nr 64, to jest odpowiednik Giorgio Armani Black Code, zapach długo się utrzymuje i nie widzę żadnej różnicy do perfum dużo droższych.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:37   #9
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Obraziłabym się, gdyby ktoś mi dał fm w prezencie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 12:48   #10
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Obraziłabym się, gdyby ktoś mi dał fm w prezencie
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:08   #11
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Obraziłabym się, gdyby ktoś mi dał fm w prezencie
A ja chyba bym je na oczach tej osoby wylał do klozetu
Cytat:
disajna
Wolałbym coś z Avonu czy Oriflame niż FM.
FM zwyczajnie kradnie zapachy i jeszcze twierdzi, że są lepsze bo bardziej "zaperfumowane", może laik się da nabrać, ale chyba nikt z nas tutaj.
Cytat:
Ja tam nie ucieszylabym sie z perfumowych prezentow, ktore sa nieskonsultowane ze mna
Wez tego 'swojego mezczyzne' do perfumerii i sprawdz ja sie jakies zapachy na nim rozwijaja. I poczytaj to forum, takich watkow sa tu setki, a Lucho zazwyczaj swietnie podpowiada

No to czuję się wywołany do odpowiedzi
Co ja bym polecił? Nadchodzą chłodniejsze dni, więc świeżaka odradzam (ale jakby się uprzeć to godne uwagi są wszystkie wersje Chanel Allure Homme Sport EDT i Kenzo Fresh).
Natomiast z rzeczy uniwersalnych czy typowo wieczorowych lub jesienno zimowych (mocniejszych zapachów, niekoniecznie słodkich) uważam, że godne wzięcia pod uwagę są: CK IN2U, Lagerfeld Kapsule Woody, Chanel Allure Homme, L'Instant de Guerlain (również w wersji Extreme), Lolita Lempicka Au Masculin, L'Eau Bleue d'Issey Miyake.
Wszystko zależy jakimi środkami dysponujesz. Jeśli do 100 zł to szukaj CK, Lagerfelda i Miyake
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 16:11   #12
lukesho
Raczkowanie
 
Avatar lukesho
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 235
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Do stówki warto zainteresować się również zapachami Joop, szczególnie Homme, Jump i Nightflight.
__________________
lukesho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:21   #13
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Zapach dla mojego mężczyzny :)

Cytat:
Napisane przez lukesho Pokaż wiadomość
Do stówki warto zainteresować się również zapachami Joop, szczególnie Homme, Jump i Nightflight.
Skoro One Million ją uwierał, to zapewne tak samo będzie z Joop! Homme
No chyba że koleżanka lubi połączenie ogromnych ilości wanilii i cynamonu, co taje w sumie efekt większego ulepu od 1 mln $
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.