Archive i już wszystko jasne;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 05:50   #31
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Archive i już wszystko jasne;)

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Też myślę, że ten film będzie słaby i gdyby nie Archive nawet bym nie pomyślała, żeby to obejrzeć na komputerze, o kinie nawet nie wspominając. A tak to obejrzę na pewno. Przynajmniej nie ma tam Szyca i Karolaka! (chyba)
Na szczęście nie ma Jest za to Przybylska, a ona chyba w wielkich produkcjach nie gra
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 11:15   #32
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Archive i już wszystko jasne;)

Ale czuję jakąś sympatię do Przybylskiej, chociaż aktorka z niej żadna. Mam za to problem z Małaszyńskim - on też jest już wszędzie, a chyba dobrego filmu z nim nie widziałam

Tak sobie ostatnio kminiłam, że jeśli w Paryżu zagrali 2 piosenki więcej na bisie, to może kręcili koncert i będzie go można kupić na DVD. Byłoby miło, ale w sumie nie znalazłam żadnego info na ten temat, więc chyba sobie tylko mogę pomarzyć
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:46   #33
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Archive i już wszystko jasne;)

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Ale czuję jakąś sympatię do Przybylskiej, chociaż aktorka z niej żadna. Mam za to problem z Małaszyńskim - on też jest już wszędzie, a chyba dobrego filmu z nim nie widziałam

Tak sobie ostatnio kminiłam, że jeśli w Paryżu zagrali 2 piosenki więcej na bisie, to może kręcili koncert i będzie go można kupić na DVD. Byłoby miło, ale w sumie nie znalazłam żadnego info na ten temat, więc chyba sobie tylko mogę pomarzyć
W sumie dość niedawno tamten wydali,ale w sumie czemu nie?
Małaszyński właśnie jest wszędzie,ale dobrej produkcji z jego udziałem to nie pamiętam?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.