Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 13:53   #151
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Dot.: Wybór odżywki

moja Ciocia miała uszkodzoną płytkę (mechanicznie) tzn uszkodzenie macierzy w takim wypadku paznokieć rośnie do pewnego momentu i się łamie .W tej chwili używa już 2 lub 3 miesiąc tylko dlatego,że regeneruje je się uszkodzonz macierz Ja noszę tipsy i niestety nie moge sobie pozwolić na kurację odżywką bo moje paznokcie wyglądały by bardzo nie estetycznie przy mojej pracy jestem manicurzystką więc uwieżcie przetestowałam nie jedną odżywkę.Nie mam powodu dla którego miałabym ją polecać oprucz tego że na rynku kosmetycznym pojawił się naprawde dobry produkt. Ja znalazłam tę odżywkę na targach>Pozdrawiam
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 22:02   #152
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: Wybór odżywki

Cytat:
Napisane przez N4TI
hey

Ja ostatnio kupilam odzywke do paznokci INGLOTA SILK WRAP i jestem zadowolona Daje bardzo ladny kolorek na paznokciach i są mocniejsze

zobacz sama:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7472 ;]
również polecam już nie pierwszy raz zresztą
kolorek jest rewelacyjny - mleczny i naprawde moje paznokcie są dzięki niej nie do zdarcia

AŻ WYSTAWILAM OPINIE NA KWC

Edytowane przez mmadziaa
Czas edycji: 2005-11-10 o 22:50
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 22:33   #153
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: Wybór odżywki

Sybi, nie wątpię, że Nail Vital jest bardzo dobry.Napisałaś , że miesięczna kuracja kosztuje 22zł, pomyślałam, że taniej od Nail Teka, więc chciałam zamienić Teka na Vitala.Ponieważ nigdzie go nie znalazłam, zajżałam na allegro.Tam znalazłam zakończone już aukcje, na których Nail Vital kosztował 120zł.Niestety nie miały wzięcia.Aktualnie chyba ta sama osoba wystawiła tą odżywkę po........75zł!! Duża różnica w cenie!!! http://www.allegro.pl/search.php?str...ay=0&country=1

I tak jest droższa od Nail Teka, więc na razie jej nie wypróbuję, bo zwyczajnie mnie na nią nie stać.Pozdrawiam.
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:47   #154
sylver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dobra odżywka do paznokci

Hej,
Mam straszny kłopot z paznokciami - od kiedy pamiętam zawsze się rozdwajały i łamały. Nie sądze że to z barku witamin (stram się dobrze odżywiać i zażywam witaminy), nie sa też uszkodzone przez żadne detergenty. Miałam kilka odżywek, m.in. Revlona, ale niespecjalnie mi pomogły. Zastanawiałam się nad żelem, ale kilka osób mi odradziło - czy paznokcie faktycznie niszczą się od żelu? Miałam raz tipsy i juz wiem że nigdy ich nie założe bo paznokcie powracały do swojego stanu przez 2 miesiące. Więc szukam dobrej odżywki - w drogerii pani doradzała mi jakiś olejek szwajcarskiej firmy (54zł za 5ml) tylko troche się zdziwiłam jak powiedziała mi żeby uważać na skórki bo stwardnieją. Będe wdzięczna za wszelkie sugestie
Acha, jeszcze coś - jest cos takiego jak badanie włosa. Czy ktoś przeprowadza badania płytki paznokcia? Skoro się rozdwajają to pewnie brakuje im jakiegoś minerału bądź witaminy.
Pozdrawiam, Iwona
sylver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:59   #155
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Ja używam odżywke z Avonu ale sądzę, że w twoim przypadku może się nie sprawdzić. Wiele dziewczyn na wizażu przetestowało odżywkę Nail Tek i nie narzekają. Najlepiej jak wpiszesz do wyszukiwarki Nail Tek i poczytasz ich opinie. Odżywka jest dość droga. Na Allegro możesz ją kupić za około 45 zł.
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 20:27   #156
~~Sybi~~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 21
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Witaj tak są badania włosa i płytki paznokciowej są bardzo dokładne.Takie badanie konkretnie powie Ci czego dokładnie brakuję w twoim organizmie. W Warszawie takie badanie można wykonaćw przychodniach IZIS na chmielnej niestety jest dość drogi około 150zł można te badania wykonać również w ten sposób (jeśli chodzi o badanie włosów),że wysyłasz włosy wycięte z tyłu glowy i przesyłasz je do anlizy drogą pocztową
nie głupi pomysł bo nie wszędzie można wykonac takie badania ale na pewno warto jest je zrobić.
~~Sybi~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 20:44   #157
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Zdecydowanie Nail Tek.Drogi (45zł), ale 100% skuteczny i wystarczy na około 5, 6 miesięcy.Wydałam więcej kasy na tańsze odżywki, które się nie sprawdziły.Lepiej kupić jedną droższą, ale skuteczną.
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 21:07   #158
sylver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Ja też wydałam kupe kasy na nieskuteczne odżywki. Nail Tek są drogie, ale jest to cena do zniesienia. Przeczytałam wasze posty dotyczące odżywek tej firmy i skoro tak wielu osobom pomogło to może i dla mnie jest nadzieja
Tylko że ja widze że one kosztują 65zł.
sylver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:09   #159
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Z ceną tych odżywek róznie jest . Moja kolezanka kupila za 45 zł. Trzeba poprosu natrafić
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 22:13   #160
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Na allegro znajdziesz po 40 + 5 przesyłka, albo po 45.Poszukaj dobrze .
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 10:08   #161
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: Dobra odżywka do paznokci

Dziewczyno po co przepłacać Utarło się,że jak kosmetyk jest drogi to musi być rewelacyjny. Totalna bzdura .Miałam te wszystke odżywki z Avonu i Orifflemu.Owszem nie są złe, ale nie najlepsze. Osobiście jestem zadowolona z odżywek INGLOTA.Mam długie paznokcie, ale to zasługa moich poszykiwań i eksperymentów.Dziewczyny tak jak Wam rozdwajały mi się i łamały przy prostych czynnościach w domu.Teraz robię nimi wszystko-piorę, zmywam.itp i nic im się nie dzieje.Są twarde.Koleżanki w pracy mi ich zazdroszczą.Oprócz tego wymyślam na nich różne wzorki. Wracając do odżywek z Inglota są różne rodzaje.Kupiłam ostatnoo odżywkę do paznokci łamliwych,rozdwajających oraz przyspieszającywzrost paznokcia. Dałam za niego 16 zł Polecam gorąco- to jest to!!Ma tylko jedną wadę- trochę śmierdzi( chociaż ma to być zapach migdałów)Teraz piszę na kompie i nie martwię się,że złamię sobie paznokieć. Pozdrowionka.wizażystki trzymajcie się ciepło
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-25, 16:26   #162
balwanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Question jaka jest najlepsza odzywka??

czy kazda z was ma problemy z paznokciami?? czesto sie lamia i tym podobne??
balwanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 16:33   #163
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Bałwanku... "kazda z nas" ma inne paznokcie... i nie wszystkie mają takie przypadłości... to zalezy... od naprawde wielu czynnikow.. jesli przejzysz watki o tematyce problemow z pazurkami... to natkniesz sie na mase porad i odzywek...

wiec jedyne co polece to wyszukiwarke http://www.wizaz.pl/forum/search.php pozdrawiam


__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 19:56   #164
edus
Przyczajenie
 
Avatar edus
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 26
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Bałwanku moje paznokcie są miękkie łamią sie i rozdwajają ale od 2 tygodzni używam odżywki z JOKO i już jest dużo lepiej w moim miasteczku kupiłam ją za 8.50 zł słyszałam też o Nail Tek chętnie bym spróbowała ale nie stać mnie na nią kieszonkowe mam zamałe ale chętnie bym ją kupiła
edus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 21:18   #165
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

ja od pewnego czasu mam Killys Witaminowa Bombe i musze bardzo ta odzywke pochwalic - pazurki przestaly mi sie lamac (tfu tfu na psa urok)
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 12:11   #166
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Ja polecam Maximum Growth z Sally Hansen. Jest rewelacyjna!! Moje paznokcie wciąż się bardzo mocno rozdwajały i ukruszały. Po tej odżywce miałam mocne i długaśne paznokcie, a do tego szybko rosły. Testowałam też inne odżywki, ale żadna nie spełniła moich oczekiwań tak dobrze jak ta. Fakt, że wymaga ona dużej systematyczności, bo trzeba jej używać bezwzględnie codziennie, ale cały proces wygląda tak, że nakładasz warstwę odżywki, na to lakier jaki chcesz, lub bez lakieru, na to warstwa odżywki i przez kolejne 5 dni po 1 warstwie odżywki. po 5 dniach zmywasz i powtarzasz cały proces i tak w kółko. odżywka kosztuje ok 36zł i starczy Ci na 1,5- 2miesięcy. U mnie efekty powalały
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 22:26   #167
chayanne
Raczkowanie
 
Avatar chayanne
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 40
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

A ja polecam odżywkę z jedwabiem firmy Delia (seria CORAL). Rewelacja. Odkąd jej uzywam nie złamał mi się żaden paznokieć!
chayanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 23:17   #168
Marta
Raczkowanie
 
Avatar Marta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mińk Mazowiecki
Wiadomości: 38
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Ja używam SH,troszkę inaczej ale efekty też super.Co drugi dzień zmywam i znów jedna warstwa.wydaje mi się że na lakier nie ma sensu jaj kłaść,.Do tego jeszcze h_pantoten dwie tabletki dziennie.
Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 10:03   #169
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Polecam gorąco odżywke firmy Rimmel ale jest dość droga, z tańszych polecam utwardzacz i odżyki Top Choice - sprawdziłam na sobie działa... http://www.hurtowniakosmetykow.com/S...ld=description
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 10:07   #170
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Ja polecam odżywki marki Alessandro, dla mnie są rewelacyjne. Pomogły i mnie i mojej mamie, a naprawdę, jeszcze pól roku temu wydawało się, że nic tylko krzyżyk trzeba postawić nad nimi... rozdwojone, łamliwe...
Rodzaj odżywki możesz dobrać sama, w zależności od potrzeb Twoich pazurków.

pozdrawiam,
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:01   #171
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Cytat:
Napisane przez szaramysz
Ja polecam Maximum Growth z Sally Hansen. Jest rewelacyjna!! Moje paznokcie wciąż się bardzo mocno rozdwajały i ukruszały. Po tej odżywce miałam mocne i długaśne paznokcie, a do tego szybko rosły. Testowałam też inne odżywki, ale żadna nie spełniła moich oczekiwań tak dobrze jak ta. Fakt, że wymaga ona dużej systematyczności, bo trzeba jej używać bezwzględnie codziennie, ale cały proces wygląda tak, że nakładasz warstwę odżywki, na to lakier jaki chcesz, lub bez lakieru, na to warstwa odżywki i przez kolejne 5 dni po 1 warstwie odżywki. po 5 dniach zmywasz i powtarzasz cały proces i tak w kółko. odżywka kosztuje ok 36zł i starczy Ci na 1,5- 2miesięcy. U mnie efekty powalały
ja rozniez polecam SH, tyle ze nie uzywalam tej Maximum Growth, tylko GET STRONG MULTI-VITAMIN, tę pomarańczową super yhmm, i bardzo wydajna, ale chyba KAZDA sally jest genialna
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:08   #172
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

ja p[olecam odżywki firmy Barbra, najlepsza jest zielona(do pznokci miekkich i lamliwych) do tego kosztuje niewiele, 8 zł
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 23:03   #173
madzia529
Przyczajenie
 
Avatar madzia529
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

polecam wszystkie odżywki sally hansen,sa rewelacyjne paznokcie sie nie rozdwajaja ani nie łamia i zapewniaja odpowiednie nawilzenie paznokcia
madzia529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:57   #174
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

Cytat:
Napisane przez Marta
Ja używam SH,troszkę inaczej ale efekty też super.Co drugi dzień zmywam i znów jedna warstwa.wydaje mi się że na lakier nie ma sensu jaj kłaść,.Do tego jeszcze h_pantoten dwie tabletki dziennie.
Właśnie to ją wyróżnia wśród innych, że doskonale działa także nałożona na lakier. kiedy miałam naturalne, długie paznokcie nie wyobrażałam sobie bez lakieru. A tu dwie pieczenie na jednym ogniu: odżywione, długie paznokcie i zdobienie utrzymujące się 5 dni Stosowałam ja w ten sposób przez ponad 2 lata i cieszyłam sie pięknymi pazurkami
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 14:10   #175
Marta
Raczkowanie
 
Avatar Marta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mińk Mazowiecki
Wiadomości: 38
Dot.: jaka jest najlepsza odzywka??

To może też tak spróbuję.Dzięki za wyjaśnienie.
Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:12   #176
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
jaka odżywka na paznokcie ?

Zawsze mi się bardzo rozdwajały paznokcie ale odkąd zaczełam pracę to juz nawet nie mogę ich zapuścić na 2 milimetry!! Chciałabym je wzmocnić ale nie wiem czy takie odżywki w formie lakieru są dobre. Mam takie wrażenie że jednak one są jak lakier i tak jak lakier będą mi tylko jeszcze bardziej szkodziły. Mam taką z Avonu ale juz jej nie ma w sprzedaży, wiem że jest z kaktusem i ma postać właśnie lakieru. Stosuje ją jako podkład do lakieru kolorowego ale musze powiedzieć że nie spełnia zadania jakie powinna w tym momencie spełnić czyli chronić płytkę przed zabarwieniem. Zawsze mam zabarwioną!! Wolałabym stosować jakieś odżywki które się nakłada, wklepuje itp. I jakie są dobre. Które możecie mi polecić, jeżeli chodzi o te w formie lakieru jak i nie. Bardzo proszę was o pomoc
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:26   #177
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: jaka odżywka na paznokcie ?

Ja od siebie mogę polecić Olejek do paznokci i skórek, Killys, oraz odżywkę keratynową w kapsułkach Gal.
Obie są w formie olejków, długo się wchlaniały, więc stosowałam na noc, ale dawały porządne rezultaty.

Możesz poszukać w wyszukiwarce, na pewno wątków o odzywkach do paznokci jest mnóstwo na tym forum, dla przykładu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=od%BFywki- o olejku rycynowym
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=od%BFywki- sposoby babuni

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=od%BFywki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=od%BFywki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=od%BFywki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=od%BFywki-o Nail Tek'u

Jakoś nie mogę się przekonać do odżywek w formie lakierów, ale to tylko takie moje małe zboczenie
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:57   #178
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: jaka odżywka na paznokcie ?

widziałam te wątki, ale chciałam konkretne propozycje odżywek, a także w jakich są cenach, (oby nie za drogich) i gdzie je mogę dostać, mieszkam w niedużym mieście więc dużo drogerii u mnie nie ma.
Agusia 85, więc po wiele one są i gdzie je dostanę?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:05   #179
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: jaka odżywka na paznokcie ?

Olejek Killys myślę, że znajdziesz bez problemu, kosztował mnie 11 zł bodajże, ja kupiłam w Auchan.

Odżywkę keratynową GAL kupiłam na Allegro, chyba za 8.80 (48 kapsułek chyba, ale są baaardzo wydajne ), bo w sklepach jest trudno dostępna. Mozna ją kupić też na Esentii.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:09   #180
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: jaka odżywka na paznokcie ?

wielkie dzieki, czekam na kolejne wyprobowane preparaty, polecone przez was
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 16:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.