Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 15:27   #181
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

O, nowa część

Zrobiłam dzisiaj parę zamówień (krem pod oczy i do paszczy w MACu, karmę dla kota w zooplusie, gacie i stanik & parę rzeczy w aptece internetowej) i od razu ciśnienie zeszło z krzyża Straszne jest tak długo nic nie kupować
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:33   #182
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemów z próbkami w galmoku, pewnie zależy na kogo sie trafi, ale zwykle chętnie wszystko objaśniają. Najgorzej jak juz wiadomo jest w złotych, zawsze stroją miny jakby conajmniej płynne zloto rozlewały
Płynne złoto - dobre porównanie

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
U mnie jakiś ekolog był, fajny i mlody ale jak ekolog no pytał czy nie chce dołączyć do czegoś tam co zbiera na zagrożone gatunki, jak ekolog to pewnie ma zarośniętego ale fajny był

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Hahahaha a wlaśnie słuchałam Bitter Sweet Symphony i mówi, że dobra muza, a ja wyszłam w spodenkach i tak sie chowam za drzwiami, a on czemu sie chowam, a ja mowie ze mam dupe gołą, a on ale to nic złego ahahahaha
Never nie bądź taka wybredna, kupisz mu maszynkę

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6430327 6]O, nowa część

Zrobiłam dzisiaj parę zamówień (krem pod oczy i do paszczy w MACu, karmę dla kota w zooplusie, gacie i stanik & parę rzeczy w aptece internetowej) i od razu ciśnienie zeszło z krzyża Straszne jest tak długo nic nie kupować [/QUOTE]

Ja po przerwie chciałam kupić paletkę Givenchy z nowej kolekcji, te gwiazdki, tylko cena mnie skutecznie zniechęciła - 295zł Dolar liczą po 4,60
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:34   #183
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jaki kolor wzięłaś?

Dostałam rozświetlacz L'oreal od wizażu, fajnie Srebrny taki jest.
http://www.ulta.com/true-match-lumi-...mpprod12651015

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Chodzi o warsztaty u Pieczonki? 500 zł za grupowe, tak piszą w necie.
Ale w regulaminie konkursu moje warsztaty wycenili na 1500 zł - a będzie około 6-10 dziewczyn (teoretycznie).

Tak. Kurcze, jestem ciekawa ceny za indywidualne ale nie znalazłam info w internecie (tylko aby pisać na priv na jej profilu). Za to jak się rozglądałam to znalazłam ceny w przedziale 350-500 zł za warsztaty indywidualne w szkole wizażu albo u "prywatnej" wizażystki.

Jeśli możecie kogoś polecić to dajcie znać.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 15:52   #184
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Jedyny peeling, który stosuję regularnie. Szkoda tylko kawy, którą wylewam , ale efekt wow (upitoloną wannę da się przeżyć).
Ja poluje na rabaty w Biedronce i kupuję najtańszą jaka jest, z tym, że ja kawy nie piję. Nie znoszę jej zapachu, dlatego dodaje olejki eteryczne. A teraz, jak używam balsamu brakującego, to mieszam jeszcze z korundem. Zdziera fantastycznie, i wmawiam sobie, że jeszcze zadek ujedrnia


Ja tam wolę peelingu cukrowe, niż solne. Przy mojej suchej skórze, ta warstewka, które pozostawiają cukrowe jest nawet wskazana. Po soli mam zaraz podrażnioną skórę.

Uzywalayscie tych kolorowych ser (nie lubię odmiany tego słowa) Clarinsa? Chyba jest detoks, regeneracja, obrazująco-rozswietlajacy i coś jeszcze... Dobre to to? Aktualnie mam bi-serum i jestem zachwycona, więc szukam czegoś na noc (jak mi się skończy ten olej arganowy, co to go w zeszłym tygodniu otworzyłam)
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:01   #185
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Ja tam wolę peelingu cukrowe, niż solne. Przy mojej suchej skórze, ta warstewka, które pozostawiają cukrowe jest nawet wskazana. Po soli mam zaraz podrażnioną skórę.
Polecam produkty polskiej marki Fresh & Natural:

http://freshandnatural.pl/produkty/peelingi/cukrowe/

Są ekstra, mają bardzo dobry skład, pachną bosko, no - cud i miód

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość



Ja po przerwie chciałam kupić paletkę Givenchy z nowej kolekcji, te gwiazdki, tylko cena mnie skutecznie zniechęciła - 295zł Dolar liczą po 4,60
Nieźle
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:01   #186
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6430327 6]O, nowa część

Zrobiłam dzisiaj parę zamówień (krem pod oczy i do paszczy w MACu, karmę dla kota w zooplusie, gacie i stanik & parę rzeczy w aptece internetowej) i od razu ciśnienie zeszło z krzyża Straszne jest tak długo nic nie kupować [/QUOTE]

Który krem wziełas do paszczaka i pod oczy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:02   #187
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jaki kolor wzięłaś?

Dostałam rozświetlacz L'oreal od wizażu, fajnie Srebrny taki jest.
http://www.ulta.com/true-match-lumi-...mpprod12651015

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Chodzi o warsztaty u Pieczonki? 500 zł za grupowe, tak piszą w necie.
Ale w regulaminie konkursu moje warsztaty wycenili na 1500 zł - a będzie około 6-10 dziewczyn (teoretycznie).
vanilia
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 16:03   #188
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Który krem wziełas do paszczaka i pod oczy?
Studio Moisture Cream i pod oczy Fast Response.
Nie dostałam stamtąd (ze sklepu, znaczy) potwierdzenia zamówienia na mejla, to normalne ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:09   #189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6430457 6]Studio Moisture Cream i pod oczy Fast Response.
Nie dostałam stamtąd (ze sklepu, znaczy) potwierdzenia zamówienia na mejla, to normalne ? [/QUOTE]

Musisz być zadowolona bo ja z tych produktów jestem
Pewno na spamie Ci wylądował, sprawdź tam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:10   #190
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6430442 1]Polecam produkty polskiej marki Fresh & Natural:

http://freshandnatural.pl/produkty/peelingi/cukrowe/

Są ekstra, mają bardzo dobry skład, pachną bosko, no - cud i miód [/QUOTE]
Miałam malinowy, ale nie zachwycił mnie jakoś wybitnie, pod koniec czułam nutkę 'jabola', a i cenowo jakoś też nie przekonuje peelingi, to jedne z tych kosmetyków, za które nie lubię przepłacać.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:28   #191
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jaki kolor wzięłaś?

Dostałam rozświetlacz L'oreal od wizażu, fajnie Srebrny taki jest.
http://www.ulta.com/true-match-lumi-...mpprod12651015

Też dostałam, taki sam kolor

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6430442 1]Polecam produkty polskiej marki Fresh & Natural:

http://freshandnatural.pl/produkty/peelingi/cukrowe/

Są ekstra, mają bardzo dobry skład, pachną bosko, no - cud i miód

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------



Nieźle [/QUOTE]
Dzięki można je dostać gdzieś stacjonarnie czy tylko online?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 16:32   #192
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Tak sobie myślę, czy na estyl moga mieć podróbki... No bo taki przykład - Revitalash 3,5 ml sa po 275, a na stronie producenta po 330. Na tych z estylu nie ma daty przydatnosci, tylko kod produkcji, a na tych ze strony firmowej jest data przydatnosci...hmmm
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:42   #193
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość


Zawsze jak mam spodnie z dziurami, moja babcia mówi, że jak nie mam pieniędzy na dobre, to ona mi da na gadaniu się kończy, dotacji na zakup spodni nie uświadczyłam

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
klasyk, mój tato mówi ze by takich nie założył spodni. A co mnie to, jego pech

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie znajomy pan zawsze się śmieje, że "takie ładne spodnie zniszczylam, czy bardzo bolało jak się przewróciłam" (dziury mam zazwyczaj na kolanach

W sumie co druga dziewczyna w takich chodzi, wiec nie wiem skad tyle kontrowersji


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Chciałabym rzodkiewę NARSa z mini brązerem, różem i pomadką ale to marzenia ściętej głowy
Snila mi sie taka rzodkiewa Narsowa dzien przed premiera z jakims mega dziwnym kodem o wspomnianej Chanelowej to w ogole nie snie
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:52   #194
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś z NARS?
Paletę cieni Nic to, że mam multum brązów Na Gwen Stefani się nie załapałam, to chociaż Narsika będę mieć.

Chciałam jeszcze Lagunę i sypkacza, ale kasy niet i muszę się wstrzymać przynajmniej do końca miesiąca
Widziałam na fejsie S., że Nars bedzie w SCC, więc róż sobie zmacam przed zakupem.
Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Przygotuj sie na teksty w stylu ze chyba sie nie przelewa, ze takie spodnie porwane, ja ZAWSZE cos takiego slysze jak wychodze w moich z dziurami na kolanach, jakis dziadek sie zawsze przyczepi

Tż mnie zjechał już za te dżinsy a to tylko jedna dziura na kolanie. Fajne są Na weekendy będą w sam raz, bo do pracy nie bardzo mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:52   #195
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

jestem i ja
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:54   #196
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
W sumie co druga dziewczyna w takich chodzi, wiec nie wiem skad tyle kontrowersji

Snila mi sie taka rzodkiewa Narsowa dzien przed premiera z jakims mega dziwnym kodem o wspomnianej Chanelowej to w ogole nie snie
Ano właśnie

Jejjj, rwałabym taką rzodkiewę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 16:56   #197
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Paletę cieni Nic to, że mam multum brązów Na Gwen Stefani się nie załapałam, to chociaż Narsika będę mieć.

Chciałam jeszcze Lagunę i sypkacza, ale kasy niet i muszę się wstrzymać przynajmniej do końca miesiąca
Widziałam na fejsie S., że Nars bedzie w SCC, więc róż sobie zmacam przed zakupem.


Tż mnie zjechał już za te dżinsy a to tylko jedna dziura na kolanie. Fajne są Na weekendy będą w sam raz, bo do pracy nie bardzo mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też ją chcę, ale chyba dla samego posiadania, a nie używania
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:00   #198
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Wkurzyłam się na patafianów windowsowych. Apka tapatalk nie jest już dostępna na mój telefon, a w przeglądarce nic nie działa

Dobrze chociaż, że mój służbowy to szajsung z androidem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też ją chcę, ale chyba dla samego posiadania, a nie używania
Ja się przekonałam ostatnio do bronzerow
Mam 2 maczkowe i jednego diora (który pewnie już trochę spurchawiał ).
Na ostatnim -40% na markę Sephora kupiłam też potrójny microsmooth z różem, rozświetlaczem i bronzerem - ten też jest fajny, ładnie wygląda na twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:12   #199
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, czy na estyl moga mieć podróbki... No bo taki przykład - Revitalash 3,5 ml sa po 275, a na stronie producenta po 330. Na tych z estylu nie ma daty przydatnosci, tylko kod produkcji, a na tych ze strony firmowej jest data przydatnosci...hmmm
Wow, myślisz ?
Ja się zastanawiałam nad pędzlami RT, bo strasznie badziewne te pasy na pędzle są a wzięłam 2 sety, ale w necie niby tak samo wyglądają
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 17:15   #200
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wow, myślisz ?
Ja się zastanawiałam nad pędzlami RT, bo strasznie badziewne te pasy na pędzle są a wzięłam 2 sety, ale w necie niby tak samo wyglądają
Nie wiem, głosno sie własnie nad tym zastanawiam .... Stad mój post. A masz porówanie do innych RT kupionych gdzie indziej?
Bo ja co do Revitalasha mam porównanie i stąd moja konsternacja.... Po kija mi sie zachciało tego Revi znowu, przeca swoje mam i tak długie rzesy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:22   #201
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, głosno sie własnie nad tym zastanawiam .... Stad mój post. A masz porówanie do innych RT kupionych gdzie indziej?
Bo ja co do Revitalasha mam porównanie i stąd moja konsternacja.... Po kija mi sie zachciało tego Revi znowu, przeca swoje mam i tak długie rzesy
Tak i do pędzli nie ma zastrzeżeń, tylko te pasy ale ich nie macałam nigdy. Z tym, że na nacie tak samo wyglądają, to szybko uznałam, że tak już mają
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:27   #202
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Czy miałyście może ten produkt?

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=G4SvgHucD

Nic mnie tak w perfumeriach nie kusi jak to, sama nie wiem czemu.
Jestem chwilowo obrażona na D., więc zamówienia nie zrobię, ale kusi
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:30   #203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak i do pędzli nie ma zastrzeżeń, tylko te pasy ale ich nie macałam nigdy. Z tym, że na nacie tak samo wyglądają, to szybko uznałam, że tak już mają
Mam pas z pędzlami tymi fioletowymi kupiony w pewnym miejscu i wyglada tak samo, jak na tym zdjęciu, z tego co moge stwierdzić. A co w Ty widzisz nie tak w swoich?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:40   #204
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam pas z pędzlami tymi fioletowymi kupiony w pewnym miejscu i wyglada tak samo, jak na tym zdjęciu, z tego co moge stwierdzić. A co w Ty widzisz nie tak w swoich?
Corii napisałam, że wyglądają dokładnie tak jak w necie i to mnie uspokoiło, porównując moje ze zdjęciami nic nie widzę nie tak. Natomiast myśl, żeby je sprawdzić pojawiła się dlatego, że nigdy tych pasów nie macałam i jak otworzyłam sety to zobaczyłam jak wyglądają - wg mnie dość badziewnie
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:41   #205
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Co myslicie o tym fludzie? Akurat jest przeceniony moj odcen

http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2270003


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Marc Jacobs Beauty
Re(marc)able
Podkład


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:45   #206
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Corii napisałam, że wyglądają dokładnie tak jak w necie i to mnie uspokoiło, porównując moje ze zdjęciami nic nie widzę nie tak. Natomiast myśl, żeby je sprawdzić pojawiła się dlatego, że nigdy tych pasów nie macałam i jak otworzyłam sety to zobaczyłam jak wyglądają - wg mnie dość badziewnie
A rozumiem
No bo badziewnie wygladaja to prawda
W ogóle ja nie lubie pędzli RT, lezą u mnie i się kurza

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Co myslicie o tym fludzie? Akurat jest przeceniony moj odcen

http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2270003


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Marc Jacobs Beauty
Re(marc)able
Podkład


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie ten podkład, to najgorszy badziew, jaki miałam mało, ze zapycha, to jeszcze tapeta tak widoczna na twarzy, ze szok.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:47   #207
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Co myslicie o tym fludzie? Akurat jest przeceniony moj odcen

http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2270003


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Marc Jacobs Beauty
Re(marc)able
Podkład


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miałam sporą próbkę. Porażka. Straaaszna tapeta. Zadziwiające jest to, że nawet zmieszany z kilkoma kropelkami olejku dawał efekt machy. Wysuszający, spinający nieprzyjemnie twarz. Krycie miał świetne.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:49   #208
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzięki dziewczyny, to sobie odpuszczam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:51   #209
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Co do remarcable to ja po zmyciu go miałam na twarzy guzy. To nie były pryszcze czy krostki to były guzy....
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-18, 17:58   #210
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie ten podkład, to najgorszy badziew, jaki miałam mało, ze zapycha, to jeszcze tapeta tak widoczna na twarzy, ze szok.
Ja mam takie samo zdanie. Miałam próbkę tego podkładu, jak nałożyłam na twarz to się przeraziłam. Wyglądałam jak koszmarna tapeciara.

Kurcze poszłam sprawdzić pocztę, ciągle nie dostałam prezentu urodzinowego od S. kolejny tylko kupon na -10% na wszystko
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.