Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-19, 12:37   #841
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Ale dopoki sie nie dowiem, czy mój typ urody jest chlodny czy cieply, to sie na niego nie zdecyduje

Dziewczyny, a jesli sie robi pasemka rozjasniajace u fryzjera, to on do rozjasniacza dodaje farby, zeby wyszedl pożadany odcien?
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 14:23   #842
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Joskelyn, nie trzymaj się kurczowo typów, bo po pierwsze możesz być typem mieszanym- np. ja- ciepła karnacja, piwne oczy i chłodny jasny brąz włosy, a po drugie w złotym blondzie rzadko której kobiecie jest źle.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 19:50   #843
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Moni@, to ja tak miałam podczas farbowania farbą Lisap! jeden jedyny raz w życiu, a włosy mi później niesamowicie wypadały, co nie zdarzyło mi się nawet po licealnych eksperymentach z farbami drogeryjnymi!

Joskelyn, piękny ten twój wymarzony kolor!
...no widzicie dziewczyny każda farba może uczulić - dlatego warto robic testy na skórze

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Kathy może mieć rację, albo uczulenie, albo po prostu nie "Twój" skład, mnie Vitality's nigdy nawet nie zaswędziało na głowie Monia Ty to masz przy każdym kolorze Kinder Niespodziankę, nigdy nie wiesz, co dostaniesz
mnie też nigdy nie szczypała - ale jak razy użyłam poziomu 9 to trochę był ,,smrodek,, niemiły

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Joskelyn, nie trzymaj się kurczowo typów, bo po pierwsze możesz być typem mieszanym- np. ja- ciepła karnacja, piwne oczy i chłodny jasny brąz włosy, a po drugie w złotym blondzie rzadko której kobiecie jest źle.
zgadzam się, to tak jak z doborem ,,pudru,, - pani w Seforze wciskała mi jasny beż wchodzący w żółty - a ja lepiej się czuję w pudrach o świeżej kolorystyce bardziej wchodzących w róż - kupiłam i się nie pomyliłam.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 21:14   #844
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

No bo cale zycie robilam sobie włosy tak na czuja, kierujac sie obrazkiem na opakowaniu Teraz, jak stalam sie bardziej swiadoma, co oznaczaja numerki, to stwierdzam, ze mimo iz myslalam, ze jestem raczej chlodnym typem, to sie okazalo, ze w tych odcieniach z .1 zle sie czuje i bardziej sie widze w neutralnych odcieniach. I jak zaczelam sie w to zaglebiac, to sobie pomyslalam, ze jakis cieply typ chyba raczej jestem A moze faktycznie mieszany

Tak czy siak - bylam dzis u fryzjera i mam refleksy porobione 10 z Artego na wodzie 6% i pojasnilo mi znacznie wlosy, jestem zadowolona i eksperymenty ze złotymi odcieniami zostawie na potem
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 21:06   #845
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No bo cale zycie robilam sobie włosy tak na czuja, kierujac sie obrazkiem na opakowaniu Teraz, jak stalam sie bardziej swiadoma, co oznaczaja numerki, to stwierdzam, ze mimo iz myslalam, ze jestem raczej chlodnym typem, to sie okazalo, ze w tych odcieniach z .1 zle sie czuje i bardziej sie widze w neutralnych odcieniach. I jak zaczelam sie w to zaglebiac, to sobie pomyslalam, ze jakis cieply typ chyba raczej jestem A moze faktycznie mieszany

Tak czy siak - bylam dzis u fryzjera i mam refleksy porobione 10 z Artego na wodzie 6% i pojasnilo mi znacznie wlosy, jestem zadowolona i eksperymenty ze złotymi odcieniami zostawie na potem
Joskelyn proszę o fotkę
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 16:31   #846
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Nie mam aparatu w domu poki co, moze jutro cos wykombinuje, to wstawie
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 23:12   #847
luckyapril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziewczyny mam taki mały kłopot..omówiłam z moją p. fryzjerka jaki kolor i oksydant mam nałożyć na włoski czyli na odrost artego 8,3-6%, na pozostałą część włosów ta sama farba tylko z 3%, ale zapomniałam spytać jak tą mieszankę nałożyć żeby sobie nie zaszkodzić, zwykle miałam farbę + jeden oksydant na odrost i później przeciąganie, a teraz nie wiem..na pewno najpierw odrosty, poczekać 15-30min?? iiii? nałożyć farbę z 3% na pozostałą część włosów i uważać żeby sie mieszanki nie połączyły? czy na całe włosy i mogą sie połączyć.. głupio się nie dopytałam, liczę na Was
luckyapril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 12:19   #848
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Czy któraś z was miała kiedyś styczność z farbą Itely Aquarely? Szczególnie interesują mnie blondy.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:09   #849
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Hej Kathy Melinka miałam zalaczyc fotki tego Vitalitys 8/92 mam chwile wiec załączam....Moj syn spi jelitówke załapał wiec w domu siedze...

Wybaczcie ze tak pozno ale nie mam czasu kurcze na wizaz:/

Ogolnie opisując kolor to spłynął po 3 myciach...zrobil sie szary (jak Kathy pisała) i porowaty jakis....nawet pociemniał widze....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0986.jpg (47,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0978.jpg (45,1 KB, 65 załadowań)
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:24   #850
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Postanowilam wrocic do brazu (nie czerni) bo nie mam cierpliwości juz w poszukiwaniu tego wymarzonego koloru....tzn ja mam swoj wymarzony kolor i w rudych i w brazach ale moje wlosy tego biedne nie wytrzymuja...

Mam tylko pytanie jesli mozecie to mi doradzcie na jakim poziomie teraz wziac farbe zeby z oxy 3% robic (nie meczac wlosów) zeby uzyskac jakis braz ładny czekoladowy a nie zaraz na dzien dobry czarny albo kasztan jakis??

Zdecydowałam sie na taki kolor cos....doradzcie plisss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 364281c8002d54144a2fedc4.jpg (11,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25034.jpg (30,9 KB, 49 załadowań)
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 15:59   #851
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

strone wczesniej opisywalam swoja historie troche. zadne tonowania blondami jednak nie pomagaja na moje cieple tony. mialam juz dosc rudosci i kupilam loreala preference kolor ciemny blond. chyba na pierwszym zdjeicu moj kolor wyglada jak najbardziej realistycznie. taki jasny zloty braz. ogolnie cale wlosy maja zlota poswiate przez co kolor troche dziwnie wyglada i w kadym swietle inaczej.
chce sporbowac sama zafarbowac wlosy farba prof. nie wiem jeszcze jaka bo tyle ich jest..
podpowie mi ktos jakim kolorem zafarbowac aby pozbyc sie tych tonow i na jakim poziomie oraz jaka woda?
chce otrzymac jakis ciemny blad/jasny braz, najlepiej jakis naturalny kolorek. z popielatych zrezygnowalam bo nie chce zieleni i teraz nie wiem co, jakies beze/opale?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg too.jpg (26,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00133.jpg (42,5 KB, 19 załadowań)
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-27 o 16:01
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-29, 12:09   #852
Nodia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cześć dziewczyny!


Już od dłuższego czasu przeglądam ten wątek i muszę powiedzieć, że zainteresowałyście mnie tymi fryzjerskimi farbami. Nie wiem tylko co powinnam wybrać i mam nadzieję, że jako obeznane z tym tematem pomożecie. Mam włosy za ramiona, mój naturalny kolor to średni blond ale od kilku lat farbuję na brąz. Niestety jakiś rok temu użyłam zbyt ciemnej drogeryjnej farby i wyszedł mi czarny. Od tego czasu farbowałam zazwyczaj castingiem kolorem ciemny brąz. Miałam nadzieję, że kolor się w końcu zmyje i będę miała znowu brązowe włosy, tak się jednak nie stało. W końcu chciałam je rozjaśnić, ale tylko te najbardziej czarne końcówki, potem znowu położyłam farbę(czekoladowy brąz garniera).

W rezultacie mam ciemnobrązowe włosy na końcówkach i przy odrostach a środek włosów jest czarny. Czy jest jakaś farba, którą mogłabym pofarbować włosy, żeby całe były brązowe?
Nodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 15:32   #853
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Postanowilam wrocic do brazu (nie czerni) bo nie mam cierpliwości juz w poszukiwaniu tego wymarzonego koloru....tzn ja mam swoj wymarzony kolor i w rudych i w brazach ale moje wlosy tego biedne nie wytrzymuja...

Mam tylko pytanie jesli mozecie to mi doradzcie na jakim poziomie teraz wziac farbe zeby z oxy 3% robic (nie meczac wlosów) zeby uzyskac jakis braz ładny czekoladowy a nie zaraz na dzien dobry czarny albo kasztan jakis??

Zdecydowałam sie na taki kolor cos....doradzcie plisss
6.3 zloty braz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:09   #854
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
strone wczesniej opisywalam swoja historie troche. zadne tonowania blondami jednak nie pomagaja na moje cieple tony. mialam juz dosc rudosci i kupilam loreala preference kolor ciemny blond. chyba na pierwszym zdjeicu moj kolor wyglada jak najbardziej realistycznie. taki jasny zloty braz. ogolnie cale wlosy maja zlota poswiate przez co kolor troche dziwnie wyglada i w kadym swietle inaczej.
chce sporbowac sama zafarbowac wlosy farba prof. nie wiem jeszcze jaka bo tyle ich jest..
podpowie mi ktos jakim kolorem zafarbowac aby pozbyc sie tych tonow i na jakim poziomie oraz jaka woda?
chce otrzymac jakis ciemny blad/jasny braz, najlepiej jakis naturalny kolorek. z popielatych zrezygnowalam bo nie chce zieleni i teraz nie wiem co, jakies beze/opale?

doradzi ktos?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 13:23   #855
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
doradzi ktos?
Do pokrycia niechcianych refleksów mogą nadawać się odcienie naturalne. Mogłabyś wkleić zdjęcie koloru, jaki chcesz, ale z tego co piszesz radziłabym farbkę 8.0 albo 7.0 (ewentualnie mieszankę naturalnych z poziomu 8 i 7) z wodą 3%. 6% zawsze jest wodą rozjasniającą przez co te refleksy nadal będą widoczne, a włos szybciej będzie tracił farbę.

Aha, pytałaś jaka farbka. Wybór jest duży, odradzam Ci jedynie Majirel L'Oreal bo mnie bardzo wysuszała wlosy, choć kolory cudo. Możesz spróbować mojego ukochanego Vitality's Art Absolute (chociaż w niektórych miastach ciężko ją dostać stacjonarnie, więc pozostaje internet), bardzo ładne jasne brązy ma Wella Color Touch (do niej jest woda bodaj 4,5% która dla Ciebie też byłaby ok), albo Alfaparf, Allwaves - wybór jest ogromny. Jeśli masz możliwość pooglądaj palety w sklepie fryzjerskim. Tylko nie dawaj sobie upchać wody 6% - lepiej wziąć jaśniejszy odcień (np. właśnie z poziomu 8) i słabszą wodę, niż odwrotnie - jeśli chodzi o pokrywanie refleksów tak jest zdrowiej
Pozdrawiam i powodzenia

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-10-30 o 13:28
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 21:27   #856
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
doradzi ktos?
Ja wrzucalam gdzies wczesniej fotke po 8 z Richesse de Diacolor L'oreala, ktory pieknie stonowal mi wlosy w kolorze "kazdy mozliwy" na poziom takiego naturalnego ciemnego blondu i pozbylam sie tonów i tych zrudzialych i tych spopielaciałych. Bylam bardzo zadowolona, wiec polecam.

Znalazlam zdjecie, to wklejam ponownie.

Mam juz aparat, to jutro porobie fotki tego Artego 10, ktory mam obecnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0772.jpg (70,0 KB, 40 załadowań)
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-10-30 o 21:32
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 14:13   #857
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

zastanawiam sie miedzy tymi kolorami(czym rozni sie tym intensywny?)Vitality's Art Absolute
6/00 Intensywny ciemny blond
6/0 Ciemny blond



__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-31 o 18:05
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:05   #858
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Melina
prosze doradz mi kolor farby i jaka wode jak widac mam dosc duzy odrost i na reszcie pasemka i chcialabym sobie zrobic o 2tony jasniejszy kolor moich naturalnych ale zeby tez dobrze sie zafarbowaly pasemka, co radzisz i prosze poradz mi

Edytowane przez Malina666
Czas edycji: 2011-11-04 o 10:30
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:02   #859
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
Melina
prosze doradz mi kolor farby i jaka wode jak widac mam dosc duzy odrost i na reszcie pasemka i chcialabym sobie zrobic o 2tony jasniejszy kolor moich naturalnych ale zeby tez dobrze sie zafarbowaly pasemka, co radzisz i prosze poradz mi
Malina, wklej przykładowe zdjęcie koloru, jaki chcesz uzyskać, bo samo "2 tony jaśniejsze" to jeszcze nie wszystko, chodzi mi o odcień, wtedy postaram się pomóc
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 19:01   #860
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

hmmm to moze byc ciezko no nic przejde sie do hurtowni i wtedy moze cos wybiore bo takto to nie mam nic konkretnego upolowanego myslslam ze jakis kolor poprostu mi doradzisz ale no nic ..... jakos musze palety chyba poogladac
ale tak sie zastanawiam nad woda jaki % procent wybrac bo pisalas wyzej ze 6% nie pokryje refleksow, a ja tez chce jakis naturalny kolor i skoro mam pasemka na reszcie to chyba 6% nie bardzo jest dla mnie ?

Edytowane przez Malina666
Czas edycji: 2011-10-31 o 19:05
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:51   #861
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
6.3 zloty braz
Dziekuje Kathy Zerkne na takie oedcienie bo kompletnie wie wiedziałam w jakich tonacjach szukac..

A zrobilam teraz 6,13 i na poczatku mnie kolor przeraził jakis był bury szary nawet zielony sie zdawał w swietle dziennym w pokoju...Umyłam juz glowe 3 razy i jest ok 100x lepiej sie czuje.... i jestem zadowolona

Teraz pisze z pracy ale jak bede w domu zdj wklepie bo zrobilam wczoraj:P
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 16:42   #862
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

1 zdjecie zaraz po fabowaniu jak widac kolor popielaty
2 i3 zdj - po pierwszym myciu
4 zdj - po 3 myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0989.jpg (30,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0990.jpg (22,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0991.jpg (15,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1000.jpg (62,8 KB, 101 załadowań)
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:09   #863
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
1 zdjecie zaraz po fabowaniu jak widac kolor popielaty
2 i3 zdj - po pierwszym myciu
4 zdj - po 3 myciu
na ostatnim zdjęciu końcówki nie są ciemniejsze?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:01   #864
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
na ostatnim zdjęciu końcówki nie są ciemniejsze?
nie, możne tak wyszło ale są jednolite zdecydowanie...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 07:05   #865
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
No to dobrze. Kolor ladny.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:14   #866
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
No to dobrze. Kolor ladny.
fajnie jak bede w hurtowni poszukam czegos na pozimie 6 badz 7 ze złotem i pomyslec ze ja poziomem 8 robilam.... jak sie dobrze czuje w tym odcieniu...

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-11-03 o 08:17
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 09:35   #867
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

z
Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
1 zdjecie zaraz po fabowaniu jak widac kolor popielaty
2 i3 zdj - po pierwszym myciu
4 zdj - po 3 myciu
na ostatnim zdj najladniejszy kolorek i jakis ladny skret widze

ja zamowilam ciemny blon mam nadzieje ze jutro mi przyjdzie i bede mogla nim zrobic, gdyz chcialabym uzyskac ladny kolor i dac wkoncu wlosom odpoczac, pozniej to juz tylko przed swietami farbowanie.

tylko przetlumaczy mi ktos jak rozrobic ta farbe art Absolute bo na stronie tam jest cos napisane ale jakos dziwnie....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:04   #868
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
z

na ostatnim zdj najladniejszy kolorek i jakis ladny skret widze

ja zamowilam ciemny blon mam nadzieje ze jutro mi przyjdzie i bede mogla nim zrobic, gdyz chcialabym uzyskac ladny kolor i dac wkoncu wlosom odpoczac, pozniej to juz tylko przed swietami farbowanie.

tylko przetlumaczy mi ktos jak rozrobic ta farbe art Absolute bo na stronie tam jest cos napisane ale jakos dziwnie....
Art Absolute rozrabiasz w proporcji farba: oksydant 1:1,5, czyli jeśli potrzebujesz zużyć całą tubkę to dajesz 100ml farby i 150 ml wody utlenionej. Jeśli wystarczy Ci połowa, to 50ml farby i 75ml wody utlenionej. Do farby dodawane są olejki w 2 saszetkach - 2 saszetki do 100ml farby, jedna do 50 ml. Wszystko razem mieszasz i jazda

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-11-03 o 10:06
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:54   #869
Natasza_80
Przyczajenie
 
Avatar Natasza_80
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Natasza_80 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim jako "nowa" chciałam się przywitać

I prosić o pomoc... Marzę aby uzyskać kolor tj na zdjęciach poniżej (coś tj chłodna czekolada, chłodny czerwony brąz) i teraz moje pytanie - jaką farbą lub mixem farb? (interesują mnie profesjonalne)

Czy naprawdę nikt nie moze mi pomóc???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z10544628X,Top-Model-2---odcinek-8.jpg (26,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f8b3d2e7f5575f6f434dba34782505de.jpg (33,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ilona adamska.jpg (31,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 249925_1936477743860_1599859608_1958778_5751533_n.jpg (45,6 KB, 8 załadowań)
Natasza_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:31   #870
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
z
na ostatnim zdj najladniejszy kolorek i jakis ladny skret widze
Dzieki ...skret powiadasz....ja mam krecone wlosy i prostuje od wieków ...a teraz wymysliłam sobie prostowac tylko konce a reszta falowane...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 14:12:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.