Gra na Giełdzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 13:42   #1
TruSkawowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Jogurt Jogobelli - Truskawka
Wiadomości: 20

Gra na Giełdzie


Witajcie ! Rozpoczynam naukę gry na giełdzie
Nie znalazłam tutaj nic podobnego na całym forum więc zapraszam wszystkich zielonych jak i tych bogatych w wiedzę !
TruSkawowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 15:42   #2
marika789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Dot.: Gra na Giełdzie

ja mogę coś pomóc, wyjaśnić. Jestem z tych "bogatych w wiedzę" jeśli chodzi o ten temat :P
marika789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:48   #3
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Gra na Giełdzie

ja też jestem bogata w wiedzę - od 5 lat tak sobie gram
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 07:03   #4
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: Gra na Giełdzie

Odświeżam wątek, ponieważ nie chce zakładać nowego. Mam pytanie do osób, które ulokowały swoje oszczędności na giełdzie, jak rozpoczęliście swoją przygodę z giełdą? Czy ktoś Wam w tym doradzał czy robiliście wszystko na własną rękę? Pytam ponieważ chciałabym ulokować gdzieś swoje oszczędności natomiast o giełdzie nie wiele wiem. Na rynku znajduje się wiele instytucji które świadczą usługi w tej dziedzinie np. BPH http://BPHTFI.myplaxo.co czy Wy korzystałyście z jakiejś? Może polecić ?
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 13:18   #5
Maaliinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 75
Dot.: Gra na Giełdzie

Nie polecam gry na giełdzie. Nie lepiej wybrać stały i stabilny zysk na poziomie 10% lub 35 %. Jak chcesz spróbować to daj znać na PW. Mogę też dać dowód wypłaty do wglądu.
Maaliinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 17:44   #6
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Gra na Giełdzie

Cytat:
Napisane przez migdaska Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, ponieważ nie chce zakładać nowego. Mam pytanie do osób, które ulokowały swoje oszczędności na giełdzie, jak rozpoczęliście swoją przygodę z giełdą? Czy ktoś Wam w tym doradzał czy robiliście wszystko na własną rękę? Pytam ponieważ chciałabym ulokować gdzieś swoje oszczędności natomiast o giełdzie nie wiele wiem. Na rynku znajduje się wiele instytucji które świadczą usługi w tej dziedzinie np. BPH http://BPHTFI.myplaxo.co czy Wy korzystałyście z jakiejś? Może polecić ?
Nie wiem, co to miał być za link, ale ja zaczynałam sama. Z tym, że to sporo pracy, samodzielnej edukacji i najpierw ręka drży zanim dokonasz transakcji. No i warto myśleć racjonalnie, nie sądzić, że jest się rekinem biznesu od początku, raczej realistycznie oceniać swoją wiedzę i szacować też, ile czasu jesteś gotowa na tą edukację poświęcić. Jak niewiele, to zwróć się lepiej do specjalistów. Nadal nie powiedziałabym, że jestem specjalistką, ale wiem już mniej więcej o co biega i nie boję się np. że stracę wszystko.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 18:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.