Kosmetyki Zanature - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-08, 16:05   #1
MinimaNebula
Przyczajenie
 
Avatar MinimaNebula
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 10

Kosmetyki Zanature


Ile z Was testowało już te kosmetyki? Ja jak dotąd nie zdecydowałam się na ich zakup....wcześniej kupowałam te z Pixie Cosmetics....Jakieś opinie??
MinimaNebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 09:09   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Zanature

Cytat:
Napisane przez MinimaNebula Pokaż wiadomość
Ile z Was testowało już te kosmetyki? Ja jak dotąd nie zdecydowałam się na ich zakup....wcześniej kupowałam te z Pixie Cosmetics....Jakieś opinie??
Nie wiem, czy słyszałaś ale Zanature jest dośc problematyczna i myślę że wiele osób nie zdecyduje się na zakup. Na grupie Pixie Cosmetics jest wyjaśnienie dlaczego:
https://www.facebook.com/groups/789384875923654
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-18, 10:51   #3
MinimaNebula
Przyczajenie
 
Avatar MinimaNebula
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki Zanature

No czytałam już o całej sprawie....i chyba będę szukać zamienników pixi gdzieś indziej....niefajnie...
MinimaNebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-19, 20:39   #4
arosok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki Zanature

Wchodzę na grupę, a tam wyrok sądowy za zniesławienie i nakazanie zamknięcie grupy. LOL!
arosok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 09:25   #5
MinimaNebula
Przyczajenie
 
Avatar MinimaNebula
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki Zanature

Też widziałam...sprawa pewnie będzie się ciągnęła latami....
MinimaNebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 14:10   #6
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetyki Zanature

Cytat:
Napisane przez arosok Pokaż wiadomość
Wchodzę na grupę, a tam wyrok sądowy za zniesławienie i nakazanie zamknięcie grupy. LOL!
A Pan , panie Kadus, dlaczego wprowadza opinię publiczną w błąd z zamiarem zafałszowania rzeczywistości. Ja wchodzę na tę grupę i nie widzę żadnego wyroku, zwłaszcza za zniesławienie. Może my inne grupy oglądamy?
Ja widzę jedynie postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia wydane PRZED WNIESIENIEM POZWU, a więc na podstawie jakiejś zgrabnej beletrystyki - nie opartej o żadne dowody. W tej sytuacji mogą to być same pomówienia, ważne, aby przekonały sąd do wydania takiego postanowienia. Jakaś narracja szkalująca ofiarę już się przecież pojawiła w przestrzeni publicznej. Rzekomo ofiara, będąc POZA zarządem, i nie posiadając wystarczającej liczby głosów do jego odwołania, jakimś cudem sparaliżowała spółkę oraz pozostawiła zarząd i klientów na lodzie. I to wyłącznie po to, aby stracić cały dorobek swojego życia, który w tej sytuacji pozostał w rękach zarządu, a po jego rezygnacji – w rękach drugiej połowy wspólników. No i szybko się odnalazł w nowej marce Zanature. Niewiele osób uruchamia myślenie i zdaje sobie sprawę z bezsensu tej kłamliwej narracji. A jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze, prawda panie Kadus? Podążanie śladem majątku zawsze wyjaśnia sprawę w sposób jasny.


Co interesujące, owo postanowienie zostało wydane w dniu 29 września 2023, co oznacza, że do tego dnia żaden pozew nie został złożony. Sprawa huczy po internecie od połowy czerwca. Marka Zanature przez ponad 3 miesiące nie potrafiła sklecić pozwu i dostarczyć dowodów na swoje twierdzenia? Słabo. W sumie nie wiadomo, czy ten pozew w końcu został złożony w terminie zaznaczonym przez Sąd. Bo jeśli nie, to ten „wyrok za zniesławienie” jest dzisiaj zwykłym świstkiem papieru. Jak jest Panie Kadus?
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 07:23   #7
MinimaNebula
Przyczajenie
 
Avatar MinimaNebula
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki Zanature

Widzę, że sprawa jest ciężka ....co więcej dostrzegam coraz więcej ....i chyba faktycznie coś jest na rzeczy....szkoda że sprawy zanim się 'rozwiążą' minie dużo czasu ...
MinimaNebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-24 08:23:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.