najlepsze podkłady dla mieszanej cery - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 11:16   #181
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

ja probowalam - pieknie pachnie wanilią, ale po ok. 2 h moja cera zaczynala sie przetluszczac. a ja juz problemow z przetluszczaniem nie mam odkad karmie moja skore kremem Clarinsa, wiec dla mnie to bylo nie do przyjecia.
ciezko sie rozsmarowuje, jest to podklad dosc tępy. ale kryje dobrze - ja mam zaczerwienienia na polikach, i ladnie to ukryl.

jesli uzywasz Chanel 20, a to chyba jasny podklad z rozowym odcieniem to wydaje mi sie ze DB beda za zolte, ale nie mam pewnosci. na pewno nie mozna sie sugerowac zdjeciami bo sa zupelnym przeciwienstwem tego co jest w realu
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2009-04-01 o 11:17
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:37   #182
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja probowalam - pieknie pachnie wanilią, ale po ok. 2 h moja cera zaczynala sie przetluszczac. a ja juz problemow z przetluszczaniem nie mam odkad karmie moja skore kremem Clarinsa, wiec dla mnie to bylo nie do przyjecia.
ciezko sie rozsmarowuje, jest to podklad dosc tępy. ale kryje dobrze - ja mam zaczerwienienia na polikach, i ladnie to ukryl.

jesli uzywasz Chanel 20, a to chyba jasny podklad z rozowym odcieniem to wydaje mi sie ze DB beda za zolte, ale nie mam pewnosci. na pewno nie mozna sie sugerowac zdjeciami bo sa zupelnym przeciwienstwem tego co jest w realu
dzięki za opinię

Chanel 20 jest żółta i to mi bardzo odpowiada
będę musiała wziąć pod lupę ten podkład jak skończę to co mam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 12:32   #183
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Testowałam podkład Dianne Brill i na mojej skórze sprawdza się całkiem nieźle - ładnie kryje, jest dość lekki, ma ładne kolory, testowałam dwa, geisha pearl i champagne pearl z tego co pamięam, oba żółtawe i dość jasne. Mam cerę mieszaną z tendencją do suchych skórek - podkład ładnie je poskramia. Szczerze mówiąc zastanawiam się nad kupnem )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:52   #184
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak tylko zobaczyłam, że Ty napisałaś ostatniego posta od razu pomyślałam: "ciekawe czy Layla zdradziła Mat Lumiere czy nie"

ale widzę, ze jesteś wierna póki co i ML i puderkowi LP

chciałam Cię zapytać czy próbowałaś jakoś bliższej podkładu Diane Brill i czy mogłabyś go ewentualnie porównać do Mat Lumiere - konsystencja i kolor (z tym, ze ja używam z Chanel 20)?
nie testowałam DB, bo prawdę mówiąc jestem z mat lumiere tak zadowolona, że nawet nie szukam nic innego. chociaż.. co ciekawe na kwc nie ma dobrych opinii. raczej podzielone, ale pewnie chodzi o to, żeby znaleźć coś dla siebie. znalazłam. A co jest Twoim faworytem?

Ranka, ja widzę, że Ty w tą pielęgnację Clarinsa wsiąkłaś jak Sisley. Pamiętam jej wypowiedzi, że najważniejsze jest nawilżenie. Też tak robię, tyle że bez Clarinsa przerzuciłam się na kolageny, w sensie collagenist HR, ale prawdę mówiąc średni krem. Rzeczywiście im bardziej się nawilża skórę, tym mniej ona się broni w postaci błyszczenia. Ale wiecie co?! Nie będziemy miały zmarszczek na starość


aha, btw, mam bronzer Diora nr 010 okropny jest, pozostają żółte plamy na polikach. Mój TŻ zapytał dziś czy mam żółtaczkę
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:47   #185
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

jeszcze testuje Kanebo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:07   #186
kiciur_de_luxe
Raczkowanie
 
Avatar kiciur_de_luxe
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 479
Send a message via Skype™ to kiciur_de_luxe
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Kurde,wyrwałam dziś próbkę Double Perfection Creme Poudre z Douglasa.Mogłam od razu wziąć też Mat Lumiere :/ Generalnie od czasu zakupu słoiczkowego Vitalumiere patrzę przychylnym okiem na podkłady Chanel Planuję zakup Vitalumiere buteleczkowego na cieplejsze dni.
ranka,za który Kanebo warto się złapać?
kiciur_de_luxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 06:20   #187
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

ja uzywam tego najnowszego Sensai Fluid Finish - mam odcien 102, bardzo mi odpowiada jest to bez jasny z rozowym odcieniem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 09:56   #188
kiciur_de_luxe
Raczkowanie
 
Avatar kiciur_de_luxe
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 479
Send a message via Skype™ to kiciur_de_luxe
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Dzięki,jutro się po niego wybiorę.Dziś testuję Double Perfection iiiiiiii...niestety.Jakby m miała warstwę masła i pleśni na twarzy.Dosłownie.Może to kwestia sypańca?Będę musiała ściągnąć tego La Praire z truskawki.Czy odcień 01 będzie ok dla jasnej cery?
kiciur_de_luxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:15   #189
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

dobry. w opakowaniu wyglada na ciemny ale tak naprawde jest jasny. testowalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 16:38   #190
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie testowałam DB, bo prawdę mówiąc jestem z mat lumiere tak zadowolona, że nawet nie szukam nic innego. chociaż.. co ciekawe na kwc nie ma dobrych opinii. raczej podzielone, ale pewnie chodzi o to, żeby znaleźć coś dla siebie. znalazłam. A co jest Twoim faworytem?

Ranka, ja widzę, że Ty w tą pielęgnację Clarinsa wsiąkłaś jak Sisley. Pamiętam jej wypowiedzi, że najważniejsze jest nawilżenie. Też tak robię, tyle że bez Clarinsa przerzuciłam się na kolageny, w sensie collagenist HR, ale prawdę mówiąc średni krem. Rzeczywiście im bardziej się nawilża skórę, tym mniej ona się broni w postaci błyszczenia. Ale wiecie co?! Nie będziemy miały zmarszczek na starość


aha, btw, mam bronzer Diora nr 010 okropny jest, pozostają żółte plamy na polikach. Mój TŻ zapytał dziś czy mam żółtaczkę

to coś musiało mi się pokićkać - wydawało mi się, ze czytałam Twoją opinię na ten temat

moim idealnym podkładem był Double Perfection Fluid, ale odkąd go nie ma wciąż próbuję - miałam Kanebo Fluid Finish, Chanel Mat Lumiere, Shiseido Dual Balancing, Guerlain Semi Mat, Fleur De Teint i teraz ostatnio kupiłam Parure Extreme - i dotąd nic mi tak nie przypasowało jak DP Chanel (aczkolwiek te wszystkie należy zaliczyć do porządnych podkładów)

teraz nabyłam 20 saszetek Dior Nude kolor i jestem zadowolona, choć kolor albo za różowy albo za ciemny, aczkolwiek lepszy niż najjaśniejszy Parure, który mnie ostatnio najbardziej zawiódł kolorystycznie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:18   #191
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Dla mnie Dior Nude nie jest dobry (a mam cerę mieszaną). A kolor znalazłam idealny
Cały czas numer jeden to Double Wear Estee Lauder.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 20:00   #192
kiciur_de_luxe
Raczkowanie
 
Avatar kiciur_de_luxe
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 479
Send a message via Skype™ to kiciur_de_luxe
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Dziewczynki,czy to nie strach ściągnąć sobie sypaniec La Praire z www.tigerandbear.pl ?Koszt właściwie ten sam a nie musiałabym tyle czekać.Kupowałyście coś na tej stronie?
kiciur_de_luxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:24   #193
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Dla mnie Dior Nude nie jest dobry (a mam cerę mieszaną). A kolor znalazłam idealny
Cały czas numer jeden to Double Wear Estee Lauder.
zależy co kto lubi - dla mnie DW był tragiczny - wymieniłam po kilku użyciach
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:57   #194
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

No dobra, to popieję sobie jeszcze nad nowym kanebo - najcudowniejsze w tym podkładzie jest to, że całkiem ładnie kryje (mam parę poalergicznych przebarwień i tragiczne cienie pod oczami oraz wstręt do korektorów)a zostaje przy tym zupełnie niewidoczny na buzi; naprawdę szczerze go polecam, głównie tym ktore lubią delikatnie rozświetloną skórę - on w ogóle nie matuje, zaznaczam.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2009-04-03 o 10:02
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:15   #195
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Hej dziewczyny, przeczytalam juz prawie caly watek, ale nie moge dojsc do jakiegos konsensusu z tymi podkladami... wymienionych sa ich tutaj setki MAm ogromny problem z doborem dobrego podkladu dla mojej przetluszczajecej sie, ale tez sklonnej do przesuszen cery ( o ile taka kombinacja jest wogole mozliwa). Bardzo ciezko mi znalezc podklad : dobrze kryjacy (mam przebarwienia potradzikowe), ktory nie bedzie mi sie wazyl na twarzy po kilku godzinach,niezapychal (jak robil to np. EL double wear), nie bede sie po 30min. swiecic,ale z kolei zeby mi nie wysuszyl nadmiernie twarzy.
Mozecie pomoc... JAkies sugestje? prooosze Spedzaja juz mi te podklady sen z powiek...

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2009-04-03 o 10:16 Powód: korekta
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:08   #196
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przeczytalam juz prawie caly watek, ale nie moge dojsc do jakiegos konsensusu z tymi podkladami... wymienionych sa ich tutaj setki MAm ogromny problem z doborem dobrego podkladu dla mojej przetluszczajecej sie, ale tez sklonnej do przesuszen cery ( o ile taka kombinacja jest wogole mozliwa). Bardzo ciezko mi znalezc podklad : dobrze kryjacy (mam przebarwienia potradzikowe), ktory nie bedzie mi sie wazyl na twarzy po kilku godzinach,niezapychal (jak robil to np. EL double wear), nie bede sie po 30min. swiecic,ale z kolei zeby mi nie wysuszyl nadmiernie twarzy.
Mozecie pomoc... JAkies sugestje? prooosze Spedzaja juz mi te podklady sen z powiek...
jak sama zauważyłaś - każdy chwali i gani co innego
musisz spisać te podkłady, które dziewczyny wymieniają i sama przetestować
wiem, ze to żadna rada, ale inaczej nie znajdziesz "swojego" podkładu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:32   #197
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak sama zauważyłaś - każdy chwali i gani co innego
musisz spisać te podkłady, które dziewczyny wymieniają i sama przetestować
wiem, ze to żadna rada, ale inaczej nie znajdziesz "swojego" podkładu
Dokładnie. Co dla jednych jest świetne, dla innych będzie kiepskie - niestety.

Ja sobie grzecznie testuje różne podkłady - ale dotąd tylko Photogenic Lancome był w miarę fajny, choć mam problem z doborem koloru (zbyt żółty). Szukam czegoś co mogłabym zamiennie stosować z DW Estee.
feelin_soo_me - Kombinację tłustej cery z przesuszaniem znam doskonale z autopsji
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:59   #198
daily26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 21
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Hejka jeśli chodzi o podkłady to chyba wypróbowałam całe tony najróżniejszych i ma swoich faworytów na pewno estee lauder double wear, napewno z artdeco rich treatment foundation, super jest i używam go w chwili obecnej bardzo wydajny zreszta tak samo jak z estelki vichy dermablend one są kryjące naprawde efekt jest super napewt ostatnio kosmetyczka u której byłam pytała się jaki mamm na sobie podkład bo tak jej się podobał i ostatnio dokupiłam jeszcze Avene couvrance ja mam we fluidzie wiec jest on srednio kryjący na niewielkie niedoskonałości.Pozatym nasz cera nie wiem czy wiecie ale nie lubi podkładów w kompakcie wszystko wtedy widac te pory rozszerzone i przedewszystkim zmarszczki najlepiej dobry podkład we fluidzie i na to sypki puder najlepiej transparentny matujący lub mineralny
daily26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 12:34   #199
MADZIUNIA85
Raczkowanie
 
Avatar MADZIUNIA85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Ja też poszukuję dobrego podkładu to cery mieszanej (nawet bym opisała swoją jako tłustą).Do tej pory moim ulubieńcem był DW z Estee Lauder,który długo utrzymywał się na twarzy i matowił ją.Dobrze rozprowadzony pędzlem na pewno nie daje efektu maski!Ostatnio jednak chciałam poszukać czegoś lżej kryjącego i skusiłam się na nowość YSL Tient Resist.Narazie używam go od tygodnia i powiem ,że jest fajny Bardzo duży wybór odcieni(ja mam nr 5 co odpowiada 2N2 Fresco 01 DW Estee Lauder).Krycie lekko-średnie ,ale nie szukam mocno kryjcych bo poza przetłuszczniem skóry nie mam większych problemów,czasem pare niespodzianek i na nosie rozszeżone pory
Co do plusów to :
  • idealnie się rozprwadza na skórze
  • trwały
  • bez efektu maski (bardzo naturalny wygląd skóry)
  • w miarę matuje ,oczywście w połączeniu z dobrym pudrem
  • piękny zapach
  • wygodne opakowanie z pompką
  • skóra przyjemna w dotyku
Kusi mnie jeszcze ta nowa baza z YSL w takim białym opakowaniu z pędzlem (secret coś tam) tyle ż kosztuje ok.200 zł
MADZIUNIA85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 21:46   #200
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

A ja ostatnio jestem zdumiona efektem, jaki daje Delikatny Fluid Intensywnie Kryjący Pharmaceris F.
Dostałam próbkę 01 Ivory/ jaśniutka kość słoniowa/ i 02 sand. Oba kolory o dziwo moge uzywać Są ładne, z lekkim rozświetlaczem., choć matujące.
I powiem wam, że ten podkład jest GENIALNY. Swietnie kryje, wyrównuje pięknie koloryt, cieni pod oczyma nie widać, znikaja pod nim czerwone rozszerzone naczynka... Testuje go juz tydzień i naprawdę nie mam do czego sie przyczepić. Długo sie trzyma, zwykle po 5-6 godz koło nosa pokazywały sie czerwone żyłki a po nim nie. Na dodatek jest tani.
Zrobiłam zdjęcia porównawcze chyba 11 kolorów różnych podkładów i jutro postaram sie wstawić, ale nigdy tego tu nie robiłam, więc troche to potrwa nie wiem nawet na jaką wielkość mam je ustawić, musze poczytać gdzieś.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:37   #201
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

oto zapowiadane swatche:

Załącznik 2695955 Załącznik 2695956

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2009-12-03 o 18:41
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.