! Wszystkie odcienie rudości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 18:21   #1
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245

! Wszystkie odcienie rudości


Jest pare wątków o rudym kolorze włosów- są tam rozmowy, zdjęcia, rady itp. Dobrze by było gdyby w jednym wątku były same zdjęcia waszych rudych włosów z opisem koloru wyjściowego i farby, henny, którą użyłyście.

Baaardzo ułatwiłoby to poszukiwanie swojego wymarzonego rudego.
Jako fanka rudych włosów i poszukiwaczki własnego odcienia zachęcam gorąco do udzielania się

Niestety pierwsza nie wstawię zdjęć, gdyż dopiero mam zamiar zafarbować włosy. Marzy mi się taki podobny do Safiry ognisty granat, ale boję się jak wyjdzie w rzeczywistości na brązowych włosach.
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:40   #2
pathetic
Raczkowanie
 
Avatar pathetic
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 60
GG do pathetic
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

jeśli ma się średni brąz lub bordo to najpierw trzeba rozjaśniacz a dopiero rudą farbe jeśli komuś zależy na faktycznej marchewce
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255765 Nowe baletki Deichmann


pathetic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:53   #3
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

Chodzi mi o to najbardziej, jaką farba uzyskać taki rudy. Wiem, że szamponetki przy moim naturalnym brązie odpadają niestety...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27964.jpg (64,3 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 540844353_7e4679e2bb.jpg (51,9 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2316972526_4fc60e4c53_o.jpg (14,6 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (51,8 KB, 132 załadowań)
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:32   #4
LadyD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 92
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

Ja kiedyś też sie strasznie lubowalam w rudościach Taki rudy(dosyć ciemny) uzyskalam henną w kolorze miedzianym - na wlosach jasny brąz

Edytowane przez LadyD
Czas edycji: 2009-02-10 o 08:41
LadyD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:21   #5
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

Kurcze, chodzi mi ten rudy ciągle po głowie:P Teraz wpadłam na pomysł, by zrobić sobie sporo drobnych rudych pasemek. Tylko jak to będzie wyglądało...
Czy któraś z was robiła sobie rude pasemka na brązowych włosach?
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:41   #6
nacia7748
Przyczajenie
 
Avatar nacia7748
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

Cześć, co do pasemek ci nie poradzę, bo nie wiem jak to będzie wyglądało. Mnie też marzył się rudy i po długim wahaniu w końcu się zdecydowałam - wybrałam L'Oreal Feria Preference odcień Intensywna Miedź i wygląda identycznie jak na pierwszym zdjęciu które dodałaś (z tym że moje włosy mają odcień tzw. mysi blond ) Musisz sie jednak dobrze zastanowić, bo ja teraz mam problem jak pozbyć się tej rudości aby bez szwanku na kondycji moich włosów wrócić do naturalnych - rude farby bardzo szybko blakną, a jednocześnie trudno się pozbyć tego barwnika z włosów, pokryć go inną farbą etc. Pozdrawiam
nacia7748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:08   #7
jjjj8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

A czy wróciłaś już może do blondu?? Bo moich włosów zadna blond farba nie moze zlapac a mam cos podobnego jak na zdjeciu 1 i 2 tylko ,że bardziej jaśniejszy.... Nawet trzymałam farbę 15minut dłuzej i nic a farbowałam 113 - Superjasny Beżowy Blond i zero efektu teraz kupiłam 8 - Jasny Blond z garniera natural i bede nadal próbować.
jjjj8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 16:48   #8
nacia7748
Przyczajenie
 
Avatar nacia7748
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

Jasne blondy nie złapią ci na taki rudy.. Ja położyłam Ciemny Lodowy Blond z L'Oreal Excell 10 (trzyma się ta farbe na włosach 10min), trzymałam go 30min i dopiero chwyciło, wyszedł ładny jasny brąz i nawet się tak nie wymywa, ale myśle że u mnie powracanie do normalnego koloru obejmie jeszcze kilka miesiecy : kilka farbowan aby pokryć pomarańczowy refleks i na koniec blond pasemka.. Dlatego jeśli chcesz się tego pozbyć to położysz na to tylko brąz.
nacia7748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 14:33   #9
deeemooon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: ! Wszystkie odcienie rudości

faktycznie z brązu najpierw musisz zejść. ale to najlepiej u fryzjera. ja schodziłam z czarnego do brązu i wtedy dopiero mi rozjaśnił włosy. co prawda są zniszczone od razu po rozjaśnianiu ale to się poprawi dzięki masce z łożysk zwierzęcych dostępnych z fryzjerskich tzw z placentą. już od roku mam rudy i teraz praktycznie cały czas kombinuje sama z różnymi rudościami. ostatnio geneza la cher odcień ultra jasna miedź. super efekt. ludzie na ul mnie zaczepiają i pytają jakiej farby użyłam. do tego musisz się zastanowić czy kolor ma być intensywny wtedy kupujesz np. wodę nr 9. ja zapłaciłam za wodę i farbę ok.28zł. naprawdę polecam farby z fryzjerskich. i fakt faktem kolor szybko blaknie ale akurat w moim przypadku (może dzięki rozjaśnianiu) osiąga nowy ciekawy odcień. czyli najpierw fryzjer i dopiero kombinuj sama
deeemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.