Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 12:07   #841
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem poczatkujaca w brwiach, gdys sama nigdy ich nie regulowalam,
postanowilam ze pojde do kosmetyczki- tyle ze im tez trudno zaufac. myslicie ze salon dr ireny eris bedzie mial kosmetyczki naprawde wyszkolone ktore zrobia z moimi brwiami to co nalezy?
oczywiscie ale tez zaplacisz duzo wiecej... moim zdaniem mozesz isc do kosmetyczki normalnej - byc kosmetyczka to znaczy potrafic robic dobrze brwi takze ;_)
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:52   #842
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

15 zl u dr ireny eris to chyba raczej nie tak duzo chyba pojde tam :P
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:25   #843
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

kolejny, przydatny film - http://www.youtube.com/watch?v=mO8oJ..._order&list=UL
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:16   #844
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Polecam korektor z Delii do przyciemniania brwi. Naprawdę przyciemnia. Super się sprawdza. Wcześniej byłam dwa razy u kosmetyczki na hennie i za każdym razem było źle. Ten korektor sprawdza się w 100%.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:56   #845
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
Polecam korektor z Delii do przyciemniania brwi. Naprawdę przyciemnia. Super się sprawdza. Wcześniej byłam dwa razy u kosmetyczki na hennie i za każdym razem było źle. Ten korektor sprawdza się w 100%.
A masz porownanie z kredka do brwi? Ja nakladam henne sporadycznie i nie jestem super zadowolona z efektu, poniewaz niestety u mnie henna szybko sie zmywa i z racji, ze przy nosie mam malo wloskow i wygladam jakbym byla lysa Wiec codziennie posluguje sie kredka Czy on ten korektor jest rzeczywiscie lepszy od kredki? On 'rysuje' po skorze, czy tylko zabarwia wloski?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:37   #846
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Zabarwia włoski i jest delikatny, tzn kolor, to przyciemnianie jest delikatne. Jeśli chcemy mieć ciemniejsze brwi to trzeba nałożyć więcej warstw. Miałam również kredkę do brwi chyba z Manhattanu, która była niby brązowa, a na moich blond brwiach wychodził dziwnie popielaty. Ostatnio użyłam też brązowej kredki do oczu Emily numer 104 i również efekt jest fajny. Kredka kosztuje od 3,5 - 5 zł, a korektor 10 zł na allegro.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:46   #847
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny!

Proszę doradźcie mi w wyborze kosmetyczki w Poznaniu!
Jestem przewrażliwiona na punkcie swoich brwi!
Zawsze robiłam hennę i regulację poza Poznaniem, ale teraz do rodzinnej miejscowości jeżdżę bardzo rzadko, więc czas znaleźć kogoś w Poznaniu.
Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Ostatnio byłam u jednej Pani Kosmetyczki ale nie dość, że siedziałam tam strasznie długo to wyszłam z dwiema zupełnie innymi brwiami! Nie chcę powtórki.

Proszę doradźcie!
rtama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 10:39   #848
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Cytat:
Napisane przez eveline_s Pokaż wiadomość
Chodzę co jakiś czas na hennę, ale ostatnio Pani u której robiłam zaproponowała mi wosk. Trochę się bałam ale nie żałuje, również dołączam do grona zadowolonych
Witaj! nie ma się czego bać! ja miałem robioną regulację brwi woskiem! i jestem z niej bardzo zadowolony i nie miałem żadnej opuchlizny bo moja kosmetyczka posmarowała brwi żeby mi nie puchło! jestem zadowolony z tego typu zabiegu jest super polecam

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Korzystam tylko z tej metody regulacji brwi i jestem bardzo zadowolona. Nie wydaje mi się, żeby z tego powodu miały opadać mi powieki, przecież wosk nakłada się tylko na mała powierzchnię, a podczas zrywania nigdy nie odczułam, żeby "ciągnęła" się powieka....
Boli tylko chwilę, dla mnie rewelacja, zawsze robię u jednej sprawdzonej kosmetyczki i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, abym była niezadowolona.....klask i:
właśnie zgadzam się! to jest najlepsza metoda! moja kosmetyczką też ją na mnie stosowała i jestem bardzo zadowolony z regulacji brwi woskiem ! włoski się świetnie wyrywają!Polecam
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:56   #849
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam i proszę o pomoc...

W skrócie:
Od niepamiętnych czasów regulowałam swoje brwi sama, ale nie robiłam tego zbyt umiejętnie... Do jakiego stanu je doprowadziłam, widać na pierwszym załączonym przeze mnie zdjęciu. Ostatecznie postanowiłam je zapuścić i udać się z nimi do kogoś, kto zna się na rzeczy. No i dziś nadszedł wielki dzień - poszłam do kosmetyczki. Efekty dzisiejszego zabiegu widać na dwóch pozostałych fotkach... Pani, która regulowała mi brwi powiedziała, że tak będzie dobrze, naturalnie i w ogóle... W salonie kosmetycznym nie przeglądałam się też jakoś długo w lustrze, tylko na pierwszy rzut oka stwierdziłam, że wygląda okej, więc zapłaciłam, podziękowałam i wyszłam. Ale gdy pochwaliłam się mamie, pierwsze co powiedziała na ich widok to "Ale grubaśne!"

No i sama już teraz nie wiem. Może rzeczywiście teraz są trochę za grube? Tzn podoba mi się kształt jaki teraz mają, ale może powinny być o te parę milimetrów cieńsze...? Jak uważacie?

PS. przepraszam za mój wygląd na zdjęciu, nie mam makijażu i cała się świecę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (9,4 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,1 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (28,8 KB, 192 załadowań)
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:12   #850
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

mi tez sie wydaja jakies za grube :/ wygladasz przez niego jakos tak groznie. chyba lepiej by bylo znalezc inna kosmetyczke :P
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:43   #851
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
Witam i proszę o pomoc...

W skrócie:
Od niepamiętnych czasów regulowałam swoje brwi sama, ale nie robiłam tego zbyt umiejętnie... Do jakiego stanu je doprowadziłam, widać na pierwszym załączonym przeze mnie zdjęciu. Ostatecznie postanowiłam je zapuścić i udać się z nimi do kogoś, kto zna się na rzeczy. No i dziś nadszedł wielki dzień - poszłam do kosmetyczki. Efekty dzisiejszego zabiegu widać na dwóch pozostałych fotkach... Pani, która regulowała mi brwi powiedziała, że tak będzie dobrze, naturalnie i w ogóle... W salonie kosmetycznym nie przeglądałam się też jakoś długo w lustrze, tylko na pierwszy rzut oka stwierdziłam, że wygląda okej, więc zapłaciłam, podziękowałam i wyszłam. Ale gdy pochwaliłam się mamie, pierwsze co powiedziała na ich widok to "Ale grubaśne!"

No i sama już teraz nie wiem. Może rzeczywiście teraz są trochę za grube? Tzn podoba mi się kształt jaki teraz mają, ale może powinny być o te parę milimetrów cieńsze...? Jak uważacie?

PS. przepraszam za mój wygląd na zdjęciu, nie mam makijażu i cała się świecę
Ciut za grube jeszcze. Ja bym je jeszcze ciut wyszczupliła. Z umiarem oczywiście bo tak piękne brwi szkoda powyrywać ale w tym momencie jest ich zbyt wiele
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:55   #852
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ciut za grube jeszcze. Ja bym je jeszcze ciut wyszczupliła. Z umiarem oczywiście bo tak piękne brwi szkoda powyrywać ale w tym momencie jest ich zbyt wiele
tak też myślałam. kurczę... boję się chwytać za pęsetę, bo zaraz coś spartolę. zbyt długo zajęło mi wyhodowanie brwi od nowa, żebym teraz bez obaw sama się za to wzięła. chyba muszę pójść do innej kosmetyczki na poprawkę.
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:19   #853
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
Witam i proszę o pomoc...

No i sama już teraz nie wiem. Może rzeczywiście teraz są trochę za grube? Tzn podoba mi się kształt jaki teraz mają, ale może powinny być o te parę milimetrów cieńsze...? Jak uważacie?
Masz bardzo ladne, geste brwi - moim zdaniem sa zbyt proste i przez to "ciezkie" - nalezaloby lekko nad nimi popracowac.
Ja widze Ciebie z ponizszymi kszatltami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pr.jpg (25,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pr1.jpg (13,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pr2.jpg (62,3 KB, 77 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 08:38   #854
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
tak też myślałam. kurczę... boję się chwytać za pęsetę, bo zaraz coś spartolę. zbyt długo zajęło mi wyhodowanie brwi od nowa, żebym teraz bez obaw sama się za to wzięła. chyba muszę pójść do innej kosmetyczki na poprawkę.
Jeśli sama nie umiesz lepiej zostaw to kosmetyczce i znajdz jakąś polecaną

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Masz bardzo ladne, geste brwi - moim zdaniem sa zbyt proste i przez to "ciezkie" - nalezaloby lekko nad nimi popracowac.
Ja widze Ciebie z ponizszymi kszatltami.
Zgadzam się z Tobą, taki kształt bedzie ładnie wygladał, naturalnie. Nie ma co takich pięknych gęstych brwi calkowicie na "paseczki" przerabiać, szkoda bybyło
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:27   #855
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Masz bardzo ladne, geste brwi - moim zdaniem sa zbyt proste i przez to "ciezkie" - nalezaloby lekko nad nimi popracowac.
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie ma co takich pięknych gęstych brwi calkowicie na "paseczki" przerabiać, szkoda bybyło
Dziękuję za miłe słowa bo szczerze mówiąc... ja swoich brwi nigdy nie lubiłam. Kiedy ich nie regulowałam w ogóle (czyli... daaawno temu, w podstawówce ) to były jeszcze grubsze niż na zdjęciu, aż mi raz "kolega" z klasy dociął, że wyglądam jak chłopak. A potem zaczęło się regulowanie na własną rękę i, nakręcona własnymi kompleksami, zafundowałam sobie dwie cieniutkie kreseczki i to na dodatek o różnych kształtach. Potem je trochę zapuściłam, ale dalej nie umiałam ich wyregulować tak, żeby były jednakowe. No i zapuściłam je całkiem... a resztę historii już znacie.
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:30   #856
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Jak juz nadasz im ksztalt - to mam nadzieje, ze nam sie pokazesz
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:54   #857
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Masz bardzo ladne, geste brwi - moim zdaniem sa zbyt proste i przez to "ciezkie" - nalezaloby lekko nad nimi popracowac.
Ja widze Ciebie z ponizszymi kszatltami.


Śliczne są! mi się podobają! ja mam podobne!

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Moje brwi w lipcu 2010 i obecnie, sa jeszcze w nich luki gdzie rosna małe wloski, wiec bede cierpilwie czekać , aż zarosną jedna brew wyglada juz mniej wiecej tak jakbym chciala.

ależ są śliczne! chyba też sobie takie zrobię! pododają mi się!
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 21:28   #858
ewelinaaoirghe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam Wszystkich
Z gróry przepraszam, jeśli ktoś już poruszał ten problem, ale 28 stron to jednak trochę jest.
Po pęsetę sięgam codziennie, bo zawsze coś tam odrośnie przez dzień. Ale mam problem z czarnymi punkcikami, czyli z nowymi brwiami, które są za małe, żeby je w ogóle uchwicić pęsetą, nie czuć ich pod palcem, ale widać. Nie wiem jak się ich pozbyć. Próbowałam delikatnych peelingów i szczoteczek, ale nic z tego.
Macie jakieś rady?
ewelinaaoirghe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:52   #859
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Jak juz nadasz im ksztalt - to mam nadzieje, ze nam sie pokazesz
proszę ocenić jak teraz w porządku są?
byłam u innej kosmetyczki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (33,6 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010196.jpg (31,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,8 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010198.jpg (41,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010203.jpg (54,6 KB, 198 załadowań)
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 13:28   #860
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
proszę ocenić jak teraz w porządku są?
byłam u innej kosmetyczki...

boskie!!
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:15   #861
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Moje brwi w lipcu 2010 i obecnie, sa jeszcze w nich luki gdzie rosna małe wloski, wiec bede cierpilwie czekać , aż zarosną jedna brew wyglada juz mniej wiecej tak jakbym chciala.
Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
proszę ocenić jak teraz w porządku są?
byłam u innej kosmetyczki...
Dziewczyny, piękne, cudowne brwi sobie odhodowałyście

Ja też jakiś czas temu postanowiłam, że po kilku dobrych latach ostrej regulacji czas je pogrubić . Zastanawiam się tylko jak to zrobić...

Jak to było u Was? Wiadomo, trzeba zaprzestać wyrywać odrastające włoski, ale co robić w międzyczasie - chodzić z takimi niezrobionymi, z zaburzoną linią brwi, czy ratować się kredką?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:05   #862
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piękne, cudowne brwi sobie odhodowałyście

Ja też jakiś czas temu postanowiłam, że po kilku dobrych latach ostrej regulacji czas je pogrubić . Zastanawiam się tylko jak to zrobić...

Jak to było u Was? Wiadomo, trzeba zaprzestać wyrywać odrastające włoski, ale co robić w międzyczasie - chodzić z takimi niezrobionymi, z zaburzoną linią brwi, czy ratować się kredką?
Mnie podczas zapuszczania brwi ratowała grzywka ale jeśli nie masz ich czym zasłonić, możesz zapuszczać je stopniowo, tzn dalej regulować, ale zostawiać za każdym razem o jedną linię grubsze. Może to trochę potrwać, ale trzeba być cierpliwym.
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:12   #863
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
Mnie podczas zapuszczania brwi ratowała grzywka
Też od razu pomyślałam o grzywce, ale po deszczowym wieczorze spędzonym na mieście w ten weekend mam 100% pewności, że nie jest to dla mnie najlepszy pomysł

Cytat:
Napisane przez kirisutegomen Pokaż wiadomość
ale jeśli nie masz ich czym zasłonić, możesz zapuszczać je stopniowo, tzn dalej regulować, ale zostawiać za każdym razem o jedną linię grubsze. Może to trochę potrwać, ale trzeba być cierpliwym.
Tak trzeba będzie robić. Dzięki
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 23:29   #864
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Jestem jak najbardziej ZA! Nic nie bolalo, szybciutko, perfekcyjnie, polecam!
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:52   #865
lorisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

a ja mam piekne brwi!!!! depilując woskiem usuniemy nawet ten najdrobniejszy meszek.. jezeli chcemy je dodatkowo konkretnie "wystylizowac" pesetka sie przydaje!
Brwi odgrywaja ważną rol w makijażu! nie wyobrazam sobie miec piekny makijaz i zle wyregulowane brwi brrrrrrrr!!!!
lorisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:26   #866
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Też polecam Nie ma w ogóle porównania do pęsety, przy której cały czas leciały mi łzy i bolało okropnie... przy wosku raz-dwa i mam śliczne brwi, prawie bezboleśnie i szybko mimo wrażliwej skóry, zaczerwienienie znika po kilku godzinach
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 09:32   #867
kakuz118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Też byłam u profesjonalistki, która ZERWAŁA MI SKÓRĘ NAD POWIEKAMI, oczy cholernie bolą i wyglądam jakbym dostała jakąś blachą. Co mam zrobić żeby mi się to szybciej zagoiło? Dorzucę zdjęcie ;(

http://imageshack.us/photo/my-images...201108182.jpg/

Edytowane przez kakuz118
Czas edycji: 2011-08-18 o 09:39
kakuz118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:11   #868
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

to raczej to nie była profesjonalistka ;[ ale faktycznie niezłą Ci krzywdę wyrządziła. Poczekaj, aż rana się wysuszy i nie będzie taka świeża, zainwestuj w dobrą maść, a jak już będzie sucha, a szykuje się jakieś wyjście do przypudruj. Do przyspieszenia wysychania rany dobra jest mąka ziemniaczana.
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:09   #869
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

mógłby ktoś polecić jakiś salon kosmetyczny w Białymstoku gdzie dobrze regulują brwi? boję się, że jak pójdę w ciemno to źle dobierze kształt brwi albo będzie wyrywała od góry :<
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 12:46   #870
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

dziewczyny, czy wy po regulacji macie obie brwi idealnie równe???

tydzień temu byłam na regulacji po raz pierwszy od stycznia, bo zapuszczałam i są niby równe, bo miałam pare razy robioną regulację i było dużo gorzej ale nie są idealnie równe, a robiłam w dobrych salonach typu dermika spa i denique, a nie wydaje mi się zebym miała krzywą twarz żeby nie można było zrobić równych brwi
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.