Fryzura męska - irokez ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 09:24   #61
PunkMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Tak czytam i czytam te wszystkie posty wyżej i refleksja mnie naszła taka...wszyscy narzekają na punków,mówią brudasy,margines itd.a jednocześnie kopiują od nich wszystko...glany,paski z ćwiekami,a ostatnio nawet fryzury...to jest żałosne...jestem przeciwko mieszaniu sie stylów...nie ma co dyskutować...oczywiście,ż e przykładowo ćwieki nie są zarezerwowane tylko dla punków ale noszenie ich przez kogoś kto na ogół ubiera sie na różowo to poprostu żenada...tak samo z irokezami...jeśli jakiś koleś w dresie postawi sobie irokeza to wygląda conajmniej śmiesznie...(hehe...zresz tą irokez na żel?phy...:p)...dresy poprzest swoje "irokezy" chcą być modni...no oki...tylko,że to co oni noszą na głowie to nie jest irokez...ciekawe czy odważyli by sie na takiego stawianego na cukier,zielonego...czy w innym rzucającym sie w oczy kolorze?pewnie,nie bo ten ich irokez to chwilowa moda(zopoczatkowane przez beckhama chyba:P)...za jakiś czas oni zapomną o tej fryzurce...a prawdziwe punki bedą nadal tak chodzić...krótko wiec posumuje...irokez to fryzura typowo punkowa...jeśli nosi go kto inny niż punk to poprostu ten ktoś chce być na czasie...i myśli,że jest trendi:P:P:P hehe
jeśli ktoś uważa moje myślenie za myślenie schematyczne to prosze bardzo...jestem punkówą,mam irokeza...i takie kopiowanie iroka przez dzieciaków słuchających techno jak dla mnie jest...bez komentarza...:p
pozdrawiam tych wyzej co myślą podobnie jak ja
PunkMalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 01:27   #62
Dejwidek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

mi sie tam irokez podoba jak narazie chyba mi sie nie znudzi http://img98.imageshack.us/img98/6190/irokezbd8.jpg
Dejwidek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 07:52   #63
PunkMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez ermol Pokaż wiadomość
Chcialbym dzisiaj odwiedzic fryzjera i chyba zdecyduje sie na irokeza.Probowalem modelowac wlosy w domu i probowac rozne warianty.
Oto fotka moich wlosow.Czy da sie z takiej dlugosci zrobic irokeza z tylu i na gorze glowy ?http://img287.imageshack.us/my.php?i...pim09434le.jpg

aha i jak powiedziec fryzjerce zeby sciela mnie na irokeza ? To sie jakos fachowo nazywa czy nie ?

A ja powiem tyle...o punkach mówicie,że brudasy itd.(co jest w głównej mierze nieprawdą,bo jak komuś nie zależy na higienie to punk nie punk i tak sie myć nie bedzie:P) ale z drugiej strony wszystko od nich kopiujecie...tak jak np.własnie irokeza...to jest fryzura,która ma swoją ideologie,ma coś wyrażać,ma coś mówić otoczeniu,jest typowo punkowa i tyle...a jak koleś np.w dresach idzie i ma na głowie irokeza to widać,że robi to tylko dla lansu...bez obrażania kogokolwiek...ale taka jest prawda...;/
PunkMalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 19:33   #64
dezerter-adam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Witam mam zamiar tak obciąć się ale zastanawiam się czy żadkie włosy nadają się do takiej fryzury?
myślę o dłuższym ale to przyszłość gdy włosy urosną
a żeby nie było kłutni punkiem jestem, ale nie mam długich włosów aby stawić odrazu 50 cm koguta ;]
dezerter-adam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 10:29   #65
dezerter-adam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Mam też pytanie jakby wyglądał taki irokez ale z dłuższymi włosami po boku?
no i czy żadkie włosy się nadają
dezerter-adam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:30   #66
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

"ja moge napewno sie wymadrzac w watku fryzjerskim.. bo mam do tego kompetencje....w przeciwienstwie do ciebie, wiec nie zycze sobie wiecej na ten temat komentarzy"

;/ irokez to nie jest zwykła fryzura. irokez to fryzura nosząca ideologie więc prędzej na jej temat się powinny wyrażać osoby wyznające te ideologie a nie jakaś tam zwykła osoba jak to powiedziałaś "posiadająca kompetencje" czy fryzjerka.

to poprostu jest żenujące. można to przyrównać do zjawiska rozpowszechniającego się obecnie w społeczeństwie, mianowicie do nieudolnych prób robienia dreadopodobnych wytworów na głowach nastolatków, którzy chcą być modni.
zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku, osoby zupełnie się do tego nie nadające próbują elementy charakterystyczne dla konkretnych subkultur wykorzystać jako "trend". jest to swoista obraza, dla osób z dumą noszących te fryzury na głowie, jako oznaka wyznawanej ideologii.

i zdania nie zmienię.
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 09:16   #67
PunkMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

100000% racji!!! Popieram powyższy post!!!
PunkMalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-23, 12:34   #68
pepe15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Hej wszystkim !
Mam 15 lat i postanowiłem zrobić sobie irokeza, takiego nie w stylu punk tylko jak maja np.piłkarze.
Napewno jestem zadowolony z tego wyboru,z tyłu jest taki fajny zwężajacy pasek, muszą trochę podrosnac włosy
Wszystko było robione u profesjonalnego fryzjera Górny i to nie drogo 17 zł.Jakby przestała sie podobac mi ta fryzura to mozan ja łatwo zgolić
Pozdro
pepe15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-23, 15:02   #69
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

A ja Wam powiem tylko tyle, że ten wątek jest seksistowski. Irokez - jak to męska fryzura? To płci pięknej już nie przystoi?
__________________
Gdziekolwiek jesteś - czekam.
***
Powstała w wyniku koincydencji.
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 19:14   #70
trashcore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

A ja mam takie pytanie, czy można normalnie rano samemu ułożyć takiego irokeza( no może trochę mniejeszego)

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...5/Marcus01.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ith_Mohawk.jpg
trashcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 10:30   #71
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

też właśnie o tym pomyślałam glan_oowo
i się zgadzam ;D

a propos wypowiedzi pepe_15: z twojego opisu wynika, że fryzura, którą sobie zrobiłeś to nie irokez, tylko "v-ka" (czyt. fałka).

:/
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 10:34   #72
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

i jeszcze jedno, do trashcore: jest na to sposób: tapir tapir tapir tapir i maaasa lakieru. lub: guma do włosów i tapir tapir lub poprostu usmażyć karmel (z cukru) dolać trochę zimnej wody, żeby nie parzył i dobrze mieszać (żeby nie zastygł) i nałożyć na włosy (stawiając irokeza) i czekać do zastygnięcia. i wtedy bez tapirowania i masz sztywnego na maksa ;D można go tylko złamać xD
no i nie rób sobie mniejszego, taki jak na zdjęciach jest super.
może być dłuższy ewentualnie xD
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 13:21   #73
mnfd18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

yy od 'pedalow' wara Wam
mnfd18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 09:31   #74
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

--'


żal dupę ściska.


jestem nietolerancyjna wobec homoseksualistów i nie mam zamiaru tego zmieniać.
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-02, 12:47   #75
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

chyba i tym wątkiem powinni zająć się moderatorzy...

odpowiedź na post wyżej - ja nie toleruję nietolerancji.

to samo dzieje sie w wątkach o stylu goth, emo i tak dalej. jak zawsze musi przyczepić jakiś tró goth/emo/punk (niepotrzebne skreślić) i pisać litanie o ideologii... fryzury? i kogo obchodzi nazewnictwo? irokez to irokez. nieważne, czy niebieski i długi do sufitu.

co do "pedałów" no tak, przeciez nietolerancyjny naród sam sobie wybrał prezydenta homofoba... sa gorsze "zboczenia".

raz na zawsze dajcie sobie spokój ze wtrącaniem się w czyjąś fryzurę, jak ktoś chcę mieć małpkę (czy tam lwa) niech sobie ma nawet jak nie chce być emo, jak ktoś chce irokeza niech ma irokeza. nie musi być od razu gejem (znam geja, który kiedyś miał długie włosy związane w koński ogon, które później ściął na łyso, teraz ma najnormalniejsze w świecie krótkie włosy... o irokezach nie ma mowy) czy punkiem. Polska to wolny kraj... chyba...

mi osobiście irokez się nie podoba, chyba, że naprawdę komuś pasuje, i nie ma dużej różnicy między włosami dłuższymi a krótszymi.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 09:11   #76
mnfd18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Beatrycze nie tolerujesz homo bo tak nakazuje Ci ideologia punkow (czy czegos tam nei znam sie) a nie zdrowy rozsadek?...moze czasami warto zrobic krok dalej niz inni i miec czasem wlasne zdanie...pozdrawia Cie ten 'nietolerowany' ;*
mnfd18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 09:16   #77
mnfd18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

nie tolerujesz bo nakazuje Ci to 'punkowa ideologia'?..moze czasem warto miec wlasne zdanie..pozdrawia Cie ten ktorego tak 'nietolerujesz' ;-*
mnfd18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 11:01   #78
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

nikt mi niczego nie nakazuje.
nie toleruję, bo uważam to za coś nienormalniego i nienaturalnego.

droga agatin-k. fryzurę zwaną małpką najczęściej noszą skinhead-girls a nie emo.

mówisz że nie tolerujesz nietolerancji? mam to gdzieś! i ty tesz miej gdzieś moje poglądy, i tak ich nie zmienisz!

"nie ma dużej różnicy między dłuższymi a krótszymi"??! eee... ;/ wcale..
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 15:46   #79
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

jeśli nie ma dużej różnicy między włosami dłuższymi i krótszymi, czyli taki a'la irokez (nie czepiajmy się już tego słownictwa, nie da się tego nazwać inaczej...) wygląda to w miarę naturalnie, to może być. nic innego nie wchodzi w rachubę. na pewno nie taki fryz jak takiego uszatego z "pierwszej miłości" albo innej telenoweli, to już w ogóle tragedia...]

wiem jak wygląda prawdziwa małpka, ale to, co noszą emo też nazywa się małpką, chociaż to całkiem co innego... chociaż słyszałam też nazwę "na lwa".

nie chcę zmieniać twoich poglądów tak jak zreszta niczyich, miej sobie jakie masz, ale czy to oznacza, że musisz obrażać homoseksualistów nazywając ich "pedałami"? (chyba ty to tak nazwałaś, jeśli nie, to pomyliłam z kimś innym)? mozesz sobie myslec co chcesz, miec poglady jakie chcesz, ale nie ublizac innym, przez to wszczyna sie niepotrzebne nikomu wojny... wiem ze homoseksualizm jest nienaturalny i mimo wszystko jest zjawiskiem negatywnym, ale jak juz mowilam - sa gorsze "zboczenia", geje i lesbijki krzywdy nikomu nie robia w przeciwienstwie do pedofili, zoofili itp., dla mnie osobiscie to ludzie jak wszyscy inni...

i prosze, nie kłóćmy się o ideologię fryzury. można być punkiem w sercu, bez ćwieków i niebieskiego irokeza, a można mieć a'la irokeza w przypadku mężczyzny i nie mieć nic wspólnego z punkiem. przecież czyż nie wolność słowa i czynu jest głównym założeniem anarchii?
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 15:34   #80
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

beatrycze2107... skoro ktos ma nie zwracac an Twoje pogaldy , wiec Ty rownież zostaw to , jak ktos nazywa swoja fryzure
proszewiec wszystkich wiecej nie wypowiadac sie na tematy nie dotyczacze tematu watku
albo prznescie sie na plotkowy..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 00:13   #81
Ziolo01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

"Wwa miasto szyku ale i stylowych bubli, buty ferrari i rozowe polowki na miescie mnostwo pedalow chociasz zaden nie jest gejem zajarali sie Bekhamem i lataja z irokezem ..." Bananowa moda malolatow i nie tylko... zmieniajac fryzure i ubierajac ciuchy ktore kiedys byly i sa nadal domena gejow a to wszystko dla malolatek ktore sikaja na ich widok nie dlugo facet bedzie ladiejszy od kobiety .. zreszta powoli juz tak jest ... tu byl jeden taki smieszny post chlopak z irokezem jest bardziej dziki czy jakos tak mogelm cos przekrecic ale sens jest podobny a chlopak bez irokez juz niemoe byc dziki heh coz za aa szkoda slow... zalorzmy ze jestem lysy i nagle robie sobie irokeza odrazu jestem bardziej meski , dziki ladniejszy ? heh co za bzdura troche szyku i oblady bo neidlugo wszyscy bede sie ubierac i obcinac jak pedaly... niedlugo moda minie to kazdy bedzie chodzil w loczkach i to bedzie sie podobac malolatka... heh (zdala od mody oktorej pisza rozne glamury).
Ziolo01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 21:45   #82
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Ziolo01...
mozesz miec swoje zdanie, fakt..
ale inni tez moaj swoje zdanie i nalezy to uszanowac
a poglady typu :zedbajacy o siebie facet to "pedal" jakto "milo" ujales Ciebie stawiaja w dziwnym swietle
wiesz, nie wydaje mi sie ze zadbany i pachnacy facet zfajna fryzurka , modnie ubrany i do tego z milymi manierami jest "niemeski"
zareczam Ci!!! dla kobiet ,jest bardzo meski
moze TY masz ze soba jakies porbl;emy i dlatego tak poprostu uwazasz..
na pocieszenie powiem ze na takich niemeskich tez znajda chetne...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 17:44   #83
fuck_nazi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

pytanie z innej beczki, do jakiej twarzy najlepiej pasuje irokez? sa jakies kombinajce twarz + kogut ktore moga wygladac tragicznie? ktos sie powinien orientowac

w sumie, to i tak zrobie, najwyzej ogole pale
fuck_nazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 18:39   #84
beatrycze2107
Przyczajenie
 
Avatar beatrycze2107
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

jak ogolisz pałe to zrobisz z siebie nie punka a skinola.
a no moim zdaniem irokez ma pasować do ubioru a nie do kształtu twarzy
ale tak to chyba raczej nie okrągła...
chociaż ja mam zdanie jak wyżej
a tragicznie to może wyglądać jeśli ktoś nie będzie go umiał dobrze stawić albo jak będzie za mały albo jak ktoś się tragicznie ubiera. i tyle.
beatrycze2107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 23:36   #85
Matthew1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

nie no ty beatrycze to jestes poprostu beznadziejna i zygac mi sie na ciebie chce. jak mozesz tak obrazac gejow skoro nawet pewnie zadnego nie znasz. ja znam paru i sa to naprawde wartosciowi ludzie i nie uwazam ich za gorszych od siebie!!! a co do 'irokeza' to to jest bardzo fajna fryzurka
Matthew1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 23:46   #86
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Matthew1988.. a Ty musisz tez tak chamsko..to cię rajcuje?
reagować na zaczepne gadki?
ten temat jest juz zamknięty..
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-12-12 o 20:17
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 13:46   #87
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

moj TZ zrobil sobie delikatnego irokeza za moja namowa i jest calkiem ok Tylko, ze kilku zeli juz probowal i te wlosy z tylu mu sie klada za sprawa np bluzy czy kurtki (kolnierza)
Czytalam, ze brylantyna z Joanny jest dobra, ale czy faktycznie wlosy te beda stac tak jak powinny?

Gago czy mozesz polecic jakis dobry zel (w nie kosmicznej cenie) ?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 20:19   #88
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

moj synus..-uzywa zwyklego zelu ekstra mocnego i tony mocnego lakieru..plus suszarka
codziennie...hihihihi
zel z rossmana
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:13   #89
xXMonikaXx
Przyczajenie
 
Avatar xXMonikaXx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Mi się bardzo podoba irokez u chłopaków umm..
xXMonikaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:51   #90
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Fryzura męska - irokez ?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
moj synus..-uzywa zwyklego zelu ekstra mocnego i tony mocnego lakieru..plus suszarka
codziennie...hihihihi
zel z rossmana
oj to ma patent
Ale obawiam sie, ze moj TZ raczej na takie "rytualy" codziennie rano nie dalby sie namowic, wiec pozostaje znalezc poprostu jakis w miare mocny zel
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.