Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 21:11   #3751
moni28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czy light golden w formule VV i cashmere ma ten sam odcień? Mam akurat light medium beige w obu formułach i są inne - stąd pytanie o light golden.

Tindomerel jaki odcień planujesz na lato?
moni28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 21:49   #3752
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Ja też uzywam VV, pod makijaż stosuję przeważnie Mineral Flowers, na to promer (meow do tłustej albo bambus z BU, albo hida a pore z sweet) i się jakoś trzyma. Oczywiście nie ma matu cały czas, bo to fizycznie niemożliwe przy tłustej skórze, ale nic się nie ścian i nie ma błysku latarni. Normalnym jest przyłożenie 1 raz dziennie jakiejś bibułki.

Ale jestem to w stanie znieść, gdy dziś będąc w drogerii zrobilam sobie proste badanie skóry i wyszło, że mam młodszą niż na swój wiek - bo tłusta i mniej podatna za marszczki, ale niestety muszę ją jeszcze bardziej nawilżać - chyba muszę faktycznie wypijać te 1,5 litra minerałki w pracy
nie słyszałam wcześniej o Mineral Flowers. którego dokładniej używasz?
dla mnie bambus jest za słaby czasem nie widze różnicy między z nim a bez...
nie wiem czy istnieje jakiś bardziej matujący proszek
chyba faktycznie muszę zaopatrzyć się w bibułki, chociaż najbardziej irytujący jest fakt, że kiedyś takie środki nie były mi potrzebne... chyba mam przesuszoną cerę przez te wszystkie retinoidy itp.

wiesz, ja czasem pijam dużo więcej i nie ma to aż takiego znaczenia, potrafię mieć bardzo przesuszone całe ciało tak nagle, bez szczególnego powodu, bądź ja tego powodu nie widzę po prostu.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 22:29   #3753
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
nie słyszałam wcześniej o Mineral Flowers. którego dokładniej używasz?
Hm, ja to na pewno za mało piję
a kremik to ten czerwony klik - warto kupić jak jest promocja 50% lub dwa za jeden (czy jakoś tak ) chyba jest nawet teraz 50%

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-03-11 o 22:41
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 22:54   #3754
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

wycofuję pytanie bo znalazłam odpowiedź
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."

Edytowane przez Wronia3
Czas edycji: 2011-03-12 o 12:54
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 09:02   #3755
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie polecacie ciepłe róże z Lumiere ? Mój odcień to jest coś po między light golden a light medium golden
Polecam Apricot
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 23:27   #3756
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czy moge liczyc na Wasza pomoc w doborze odcienia?? Uzywam z EDM linen (mogłby być lekko cieplejszy, zołtawy), a z MEOW Abyssiian 1 i 2 zmieszane i są wrecz idealne. Nie wiem czy Fair czy Light no i myslalam nad Beige.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 23:36   #3757
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja pamiętam kiedyś mi się świetnie frakcja oleju sojowego sprawdzała pod podkłady, ale miałam długą przerwę teraz wróciłam do frakcji i jest tragedia

podkładu po pierwsze nie można rozprowadzić, po drugie się frakcja wałkuje, co ja robię nie tak? ile dziewczyny odczekujecie po nałożeniu frakcji z rozprowadzaniem podkładu i ile tej frakcji dajecie?

wiem że to dobry duet bo pamiętam ale teraz coś mi się nie udaje już któryś raz z rzędu


może wina primera, kiedys miałam zapewne inny, teraz używam ten z pixie...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 23:46   #3758
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja pamiętam kiedyś mi się świetnie frakcja oleju sojowego sprawdzała pod podkłady, ale miałam długą przerwę teraz wróciłam do frakcji i jest tragedia

podkładu po pierwsze nie można rozprowadzić, po drugie się frakcja wałkuje, co ja robię nie tak? ile dziewczyny odczekujecie po nałożeniu frakcji z rozprowadzaniem podkładu i ile tej frakcji dajecie?

wiem że to dobry duet bo pamiętam ale teraz coś mi się nie udaje już któryś raz z rzędu


może wina primera, kiedys miałam zapewne inny, teraz używam ten z pixie...
a masz świeża frakcję
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 10:39   #3759
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Czy moge liczyc na Wasza pomoc w doborze odcienia?? Uzywam z EDM linen (mogłby być lekko cieplejszy, zołtawy), a z MEOW Abyssiian 1 i 2 zmieszane i są wrecz idealne. Nie wiem czy Fair czy Light no i myslalam nad Beige.
Masz chyba taki kolor skóry jak ja . Ja używam Light Golden VV w zimę, a teraz mieszam go z odrobiną Light Medium Golden VV.
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja pamiętam kiedyś mi się świetnie frakcja oleju sojowego sprawdzała pod podkłady, ale miałam długą przerwę teraz wróciłam do frakcji i jest tragedia

podkładu po pierwsze nie można rozprowadzić, po drugie się frakcja wałkuje, co ja robię nie tak? ile dziewczyny odczekujecie po nałożeniu frakcji z rozprowadzaniem podkładu i ile tej frakcji dajecie?

wiem że to dobry duet bo pamiętam ale teraz coś mi się nie udaje już któryś raz z rzędu


może wina primera, kiedys miałam zapewne inny, teraz używam ten z pixie...
Ja jak używałam frakcji, to nakładałam ją pół godziny przed makijażem, metodą stemplowania I wtedy wszystko ładnie się trzymało, używam formuły VV.
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 14:26   #3760
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, mogę prosić o wskazówkę? Z Lucy Minerals dobrze mi w odcieniu Light, czy wybierając z Lumiere Light Medium Neutral idę w dobrym kierunku? [mam na myśli formułę Flawless Feline i Cashmere]
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 15:10   #3761
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wronia3: wklejam porównanie kilku podkładów, niestety z Lumiere mam tylko 1 (za to idealnie dopasowany ), ale może coś pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG349.jpg (60,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG351.jpg (106,4 KB, 88 załadowań)
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 15:55   #3762
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
Masz chyba taki kolor skóry jak ja . Ja używam Light Golden VV w zimę, a teraz mieszam go z odrobiną Light Medium Golden VV.
Dzieki za odpowiedz. Jakos tak wydawalo mi sie ze golden moze byc za zolty. A mialas moze light beige i wiesz jak sie one do siebie maja? (rozwazam formule VV)
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 16:00   #3763
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Miałam light beige, ale jakoś mi nie podpasował. Wyglądał na mojej twarzy nieco ziemiście, nie wiem czemu A light golden nie jest aż taki żółty, super dopasowuje się do koloru twarzy
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 16:10   #3764
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę prosić o wskazówkę? Z Lucy Minerals dobrze mi w odcieniu Light, czy wybierając z Lumiere Light Medium Neutral idę w dobrym kierunku? [mam na myśli formułę Flawless Feline i Cashmere]
Wie co, chyba raczej w baige. Bo lucy jest taka lekko pomarańczowa a neutral nie (trochę nie ostre ale widać )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkłady.jpg (22,6 KB, 104 załadowań)
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 17:41   #3765
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Wronia3: wklejam porównanie kilku podkładów, niestety z Lumiere mam tylko 1 (za to idealnie dopasowany ), ale może coś pomoże
Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Wie co, chyba raczej w baige. Bo lucy jest taka lekko pomarańczowa a neutral nie (trochę nie ostre ale widać )
Dziękuję Wam

Ihunfeniel
a posiadasz może Lucy Cream? Albo orientujesz się czy jest ono podobne do Lumiere Light Beige? Bo z Twoich zdjęć wnioskuję że Light Beige jest odrobinkę bardziej żółte niż Lucy Light

Lilianatoja myślałam również o beige ale na stronie chyba napisali że to dobra gama kolorów dla kogoś kto używa balsamów koloryzujących albo coś mi się ubzdurało

Myślałam by wypróbować lumiere teraz, 2 formuły, kolor, a jak będzie następna duża zniżka to może zainwestować w biga i stosować zamiennie z Lucy
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 18:12   #3766
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość

Ihunfeniel
a posiadasz może Lucy Cream? Albo orientujesz się czy jest ono podobne do Lumiere Light Beige? Bo z Twoich zdjęć wnioskuję że Light Beige jest odrobinkę bardziej żółte niż Lucy Light
Nie, posiadam jedynie light, więc niestety nie orientuję się Lucy Light wydaje mi się bardziej pomarańczowy i jest też ciemniejszy, nawet odrobinę za ciemny dla mnie ale ładnie się dopasowuje. Light Beige wydaje mi się także być żywszy niż Lucy ale to jedynie moje subiektywne zdanie. Mi bardziej pasuje kolor z Lumiere, jest to najlepiej dobrany kolor do mojej skóry, poza tym jestem bardzo zadowolona z jakości zarówno podkładu jak i różów.
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 18:33   #3767
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na dole Lucy Cream, a na górze Lumiere light beige w formule VV. No niestety w sztucznym świetle z lampą, bo innego teraz nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1417.jpg (10,2 KB, 62 załadowań)
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 19:10   #3768
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuję Wam

Słoniku
Twoje zdjęcie rozwiało moje wątpliwości Wydaje mi się że Light Beige z Lumiere jest pomiędzy Light i Cream z Lucy Bliżej Light Więc chyba się skuszę na Light Beige

Dziękuję
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:14   #3769
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, co dodac do concealera by go nawilzyc ? Pozyczylam kolezance do wyprobowania i ona chyba tego sloiczka porzadnie nie zakrecila bo teraz jest suchawy... Jak myslicie, co dodac ?
A poza tym, czym nakladacie concealer na twarz ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 04:13   #3770
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chcę zacząć swoją przygodę z kosmetykami mineralnymi i nie ukrywam, ze potrzebuję Waszej fachowej pomocy. Otóż problem oczywiście polega na dobraniu odcienia.
Może troszkę napisze o swoich problemach z cerą...
Cerę mam wrażliwą, mieszaną (świecąca strefa T i suche policzki są dni, że skóra ze mnie złazi jak z węża) naczynkową z widocznym rumieniem i kilkoma pękniętymi naczynkami. Rumien zdiagnozowała mi moja kosmetyczka. To ona właśnie namówiła mnie abym spróbowała z kosmetykami mineralnymi gdyż te tradycyjne kosmetyki kolorowe niestety zaostrzają moja przypadłość Zawzięcie odkładam kasę na zabieg laserem lecz niestety coś kasa się mnie nie trzyma i nici z tego.
Zależy mi właśnie na ukryciu tych rumieńców. To one są moim największym kompleksem !!! Dotychczas używam mocno kryjących podkładów aby wszystko zamaskować. Lecz po pierwsze do szału mnie doprowadza ta maska z podkładu a po drugie skórę mam podrażnioną jak diabli od tych kosmetyków i koło się zamyka... Dodatkowo ma sińce pod oczami. Używałam różnych kosmetyków i nic nie pomogło. Taka moja uroda. Jedynie korektor daje im radę. Zawsze unikałam różu ze względu na moje naturalne kolorki a może niepotrzebnie...
Pierwsze co pomyślałam, to EDM. Już kiedyś się do nich przymierzałam i jakoś tak.... Gdy już dojrzałam do decyzji to dziewczyny z tamtego wątku mi delikatnie odradziły te kosmetyki i poleciły właśnie Lumiere.
Tu prośba do Was. Pomóżcie mi zacząć ta przygodę. Pojęcia nie mam jak się do tego zabrać. Wybaczcie mi. Przeczytałam kilkanaście pierwszych stron tego wątku i nadal sobie nie mogę poradzić z wyborem. Mam nadzieję, ze jakoś mnie ukierunkujecie.
W tym celu wrzucam kilak swoich fotek. Zrobione są w świetle dziennym - ze słoneczkiem i bez
Błagam Was pomóżcie mi bo wiosna tuż tuż a ja marzę aby zrzucić raz na zawsze z buzi tą okropna maskę

Zapomniałam dodać, że poczyniłam już pierwszy kok i obkupiłam się w pędzle EDM.
Boskie są
Mam:
- Flat Top;
- Dome Blush Brush;
- Eye shadow ;
- Dome blending eye;
- Eye smugde;
- Angled & brow liner;

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość i pomoc
Wow masz super cere,celuj w light lub light medium tonacja neutral lub beige formula VV.
Zacznij od probek I testuj
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 08:46   #3771
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny czy któras ma TEN korektor?W rzeczywistości ma inne opakowanie,jest w zwykłym pojemniczkupo jakiś dwóch miesiącach coś się z nim dzieje,tak jakby wysychał,co mogę dodać żeby miał znów dobrą konsystencję?może olej?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:29   #3772
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któras ma TEN korektor?W rzeczywistości ma inne opakowanie,jest w zwykłym pojemniczkupo jakiś dwóch miesiącach coś się z nim dzieje,tak jakby wysychał,co mogę dodać żeby miał znów dobrą konsystencję?może olej?
Ja mam ten jaśniejszy. On trochę tak sztywnieje z czasem, ale wystarczy go trochę ogrzać w dłoniach etc., żeby stał się bardziej miękki. Rzadko go używam i tylko punktowo, więc ta sztywność mi specjalnie nie doskwiera.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:45   #3773
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ja mam ten jaśniejszy. On trochę tak sztywnieje z czasem, ale wystarczy go trochę ogrzać w dłoniach etc., żeby stał się bardziej miękki. Rzadko go używam i tylko punktowo, więc ta sztywność mi specjalnie nie doskwiera.
Ja nakładam pacynką do cieni i nie mam go jak "ogrzać"
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:27   #3774
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

W pudełeczku, w dłoni trochę potrzymać. Ja nakładam takim w miarę sztywnym małym pędzelkiem.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:29   #3775
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Pomocy! Od ponad 3 mieisęcy używam Lumiere w formule VV. Na początku byłam zachwycona i przekonana że z edm przerzucę się na lumiere, ale od jakiegoś czasu podkład wygląda na mnie tragicznie. Podkreśla wszystko czego nie powinien, po niecałych dwóch goszinach wyglądam jakbym w ogóle się nie malowała. Czym to może byc spowodowane. Wszystko robię tak samo jak na początku czyli najpierw iwostin , po wchłonięciu kremu puder bambusowy i dopiero podkład. Czym to może być spowodowane?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:29   #3776
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
W pudełeczku, w dłoni trochę potrzymać. Ja nakładam takim w miarę sztywnym małym pędzelkiem.
Chyba ze wzięłabym go najpierw paluchemtam by się ogrzał a potem pacynką
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 15:08   #3777
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Pomocy! Od ponad 3 mieisęcy używam Lumiere w formule VV. Na początku byłam zachwycona i przekonana że z edm przerzucę się na lumiere, ale od jakiegoś czasu podkład wygląda na mnie tragicznie. Podkreśla wszystko czego nie powinien, po niecałych dwóch goszinach wyglądam jakbym w ogóle się nie malowała. Czym to może byc spowodowane. Wszystko robię tak samo jak na początku czyli najpierw iwostin , po wchłonięciu kremu puder bambusowy i dopiero podkład. Czym to może być spowodowane?
zmianą Twojej cery?

też tak czasem mam, takie dni, kiedy podkład wygląda po prostu źle.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 15:50   #3778
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki Blue apple, mam nadzieję, ze wszystko za chwilę wróci do normy. Nigdy tak nie miałam z żadnym podkładem.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:00   #3779
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Dzięki Blue apple, mam nadzieję, ze wszystko za chwilę wróci do normy. Nigdy tak nie miałam z żadnym podkładem.
możesz spróbować zmienić krem, sposób nakładania... może to pomoże?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:27   #3780
Anulkaa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chciałam was prosic o pomoc w doborze koloru. Moim idealnym odcieniem z EDM byl light medium, a chce sprobowac teraz innych firm. Pytalam tutaj i zapytalam tez na watku Lucy. Bede bardzo wdzieczna za odp.
Anulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.