Wszystko O Zębach !!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 12:47   #181
klusia_k
Przyczajenie
 
Avatar klusia_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

łaśnie, maniooreczka,- byłoby super z tym filmikiem, bo ja robię podejścia, ale chyba nie tak.. Mam jeszcze aparat na zębach, więc tak wzorcowo to nawet nie mogę. A dziąsła , niestety, krwawią intensywniej niż zwykle . Jeśli chodzi o instruktaż u dentystki to trochę się wstydzę pytać, bo stara baba i nie wie jak zęby myć (?). Spędziłam pół godziny przed półką ze szczoteczkami i nic nie kupiłam, bo niewiem jaką .. ścięta całkiem na prosto, czy w ząbki, czy włosie dłuższe na zewnątrz, czy na czubku... Jak to można skomplikować sobie życie...
klusia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:14   #182
ediz
Przyczajenie
 
Avatar ediz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

kochana edyt, idź do jakiegoś poleconego ortodonty może aparat stały. Ja mam 27 lat i aparacik śliczny(teraz czerwone gumeczki), będę też robić w międzyczasie operacje na szczękę, bo mam krzywy zgryz i aparat wszystkiego nie skoryguje. Myśle, ze i tak warto. A co lepiej późno niż wcale.
ediz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:37   #183
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Hej. Bardzo fajny wątek

Pisałyście o białych plamkach na zebach, które znikaja i sie pojawaiają...
Ja mam takie biale jak sciana cienki obwódki zeba ( czesc przy dziąśle i po bokach), ale one nie znikaja ani nie pojawiaja sie pod wplwem kwasnych potraw, nmieodpowidniego nawilzenia itp. Są cały czas. DOdam, ze niezauważyłam skłonnosci do próchnicy, ale dentystka powiadziala mi, ze w tch miejscach zeby są odwapnione i w przyszłosci biale plamki zamienia sie w próchnicę. Kazała spozywac wiecej nabiału, ale jest to niedorzecznoscią, gdyz ja codziennie wypiajm ok. litra mleka, dottego jogurt, uwielbieem kanapki z bialym serem i miodem, mam fioła na punkcie twawrozkow, serkow itp. Wiecej juz sie nie da. Moje pytanie brzmi: CO MAM ROBIC?
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:30   #184
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

przyswajanie wapnia jest uzależnione od witaminy D więc może troszkę słonka i tran albo masło powinno pomóc
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:25   #185
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

rozmarynek - jeżeli zęby są odwapnione i grozi to próchnicą to:
1. ważna odpowiednia higiena tak jak dla każdego obowiązkowo : szczotkowanie odpowiednią metodą (w 1 lub 2 poście), nitkowanie, płukanka
2. elmex żel 1 raz w tyg.
Ogólnie to spożywanie większej ilości nabiału wiele nie pomoże, jeżeli nie wspomożesz zębów fluorem i dokładnym dokładnym oczyszczaniem.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:31   #186
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Hej!mam pytanie!słyszałyście może o tej metodzie wybielenia zęba?nie wiem jak to się nazywa ale opiszę. W martwym zębie wyjmuje się plombę, wkłada się tam coś "no właśnie nie wiem jak to się nazywa ale to coś wyzwala podajrze tlen który wybiela ząb. Dentystka za to krzyczy sobie około 500 zł, podobno to jest jakaś nowa metoda, która nie niszczy tak zębów. Zbliża się mój ślub i chciałabym żeby moja jedyneczka wyglądała dobrze na zdjęciach!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:35   #187
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

klusia_k - bo do czyszczenia przestrzeni pod aparatem służą specjalne szczoteczki tzw "międzyzębowe", lub specjalna nić tupy super floss, a do samych zębów szczoteczka jest ta sama i metoda też się nie zmienia. Nie możesz przykładać dużej siły, aby dziąsła bolały i krwawiły, aczkolwiek czasem dziąsła reagują krwawieniem na prawidłowe szczotkowanie (to jest taka obrona bakterii, które nie chcą się stamtąd wysiedlać), jeżeli tak jest to powinno to minąć w przeciągu ok 5-7 dni...chyba, że szorujesz zbyt dużą siłą. Jak to sprawdzić ?? Weź swoją szczoteczkę, przyłóż do dłoni i naciskając stymuluj ruchy takie jak w jamie ustnej.. jeżeli uznasz, że to boli to powinnaś wykonywać ruchy z mniejszą siłą.
Jeżeli chodzi o te wszystkie wspaniałe szczoteczki marketowe, to ja ci powiem, że ja mam szczoteczkę która jest zupełnie prosta, nie ma wystajacych kosmyków, po prostu płaściutka o super miękkim włosiu, jednak ma o wiele wiele więcej "kosmyków" niż inne...takie szczoteczki ma firma Curaden...naprawdę polecam bo są super...we wczesniejszych postach pisałam już o tych szczoteczkach, są linki do strony producenta i miejsca w Polsce, gdzie można w aptekach dostać te produkty....Ja ogólnie polecam zwykłe, proste szczoteczki, najlepiej miękkie, lub średnie...wszystkie bajery to tak naprawdę tylko chwyt reklamowy
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 09:41   #188
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

sweetpinky - jest taki produkt Opalescence Endo oparty na 35% nadtlenku wodoru (perhydrol).
Skutecznie wybiela zęby martwe - przeleczone endodontycznie. Preparat jest w postaci gęstego żelu, który nakłada się do komory zęba i zamyka cementem tymczasowym. Pozostawia się go przez ok 3-5 dni i obserwuje efekt. Producent zapewnia, że aktywna formuła uwalnianiająca substancję czynną współdziała z substancjami nawadniającymi, co sprawia, że ząb jest tak samo wytrzymały po zabiegu wybielania jak i przed. Ogólnie fajna rzecz A cena - musisz popatrzeć w różnych gabinetach, ale te 400 - 500 zł to chyba akurat standard, przynajmniej z tego co ja orientuję się, bo w gabinetach ktore znam i wykonują ten zabieg akurat tyle kosztuje
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:51   #189
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

sorry, ze nie odpowiadam na wszystkie pytania, ale wpadam tutaj z "doskoku". Nawet jak mam włączony wizaż, to często nie ma mnie przy komputerze, więc jak będę miała dużo więcej czasu to ogarne pytania wszystkich Papa lecę na zajęcia (w sobote masakra (()
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:53   #190
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
sweetpinky - jest taki produkt Opalescence Endo oparty na 35% nadtlenku wodoru (perhydrol).
Skutecznie wybiela zęby martwe - przeleczone endodontycznie. Preparat jest w postaci gęstego żelu, który nakłada się do komory zęba i zamyka cementem tymczasowym. Pozostawia się go przez ok 3-5 dni i obserwuje efekt. Producent zapewnia, że aktywna formuła uwalnianiająca substancję czynną współdziała z substancjami nawadniającymi, co sprawia, że ząb jest tak samo wytrzymały po zabiegu wybielania jak i przed. Ogólnie fajna rzecz A cena - musisz popatrzeć w różnych gabinetach, ale te 400 - 500 zł to chyba akurat standard, przynajmniej z tego co ja orientuję się, bo w gabinetach ktore znam i wykonują ten zabieg akurat tyle kosztuje
Dzięki za odpowiedź, chyba się skuszę!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:36   #191
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
sorry, ze nie odpowiadam na wszystkie pytania, ale wpadam tutaj z "doskoku". Nawet jak mam włączony wizaż, to często nie ma mnie przy komputerze, więc jak będę miała dużo więcej czasu to ogarne pytania wszystkich Papa lecę na zajęcia (w sobote masakra (()
Szkoda bardzo
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 23:51   #192
natusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Zęby ;(

Bardzo się wstydzę moich zębów...
To jest straszne, czuje że jestem gorsza bo nie mam tak pięknego uśmiechu jak inni...;( nie wiem co mam robic. Wstydze się rozmawiać z ludzmi...
Moj problem wyglada tak: mam zęby, jak bylam mała jadłam paste do zębów..i prawdopodobnie to jest przyczyna tego ze na jedynkach u góry mam plamki..ktore widac..strasznie widac..co robic ?
natusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 05:58   #193
Olivia555
Raczkowanie
 
Avatar Olivia555
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Boston, MA
Wiadomości: 32
Dot.: Zęby ;(

hmm.... moze isc do dentysty...
Olivia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 08:38   #194
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

ostatnio, gdy jadłam bułkę z pestkami dynii , ukruszył mi się ząb co trzeba jeść żeby w przyszłości nie zostać bez zębów zastanawiam się czy wapno pomoże ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 15:04   #195
flyleaf
Raczkowanie
 
Avatar flyleaf
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 46
Smile Wszystko O Zębach !!!!

Nie jestem pewna czy już było coś na ten temat, ale interesuje mnie co sądzisz o żuciu gumy... oczywiście takiej jak np. orbit itd. Ja bardzo lubię żuć, ale chyba moje zęby niebardzo. Są bardzo wrażliwe i zaczęłam kuracje Elmexsem bo przeczytałam tutaj, ze ten żel pomaga ;P
__________________
.: Ominis amans amens :.
flyleaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:04   #196
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

flyleaf - żucie gumy bardzo dobry pomysł po posiłku, aby przywrócić porządane pH, aczkolwiek jedynie przez 15 minut jednorazowo, dłuższe żucie obciąża staw skroniowo-żuchwowy i może być powodem nieprawidłowości i zwyrodnień.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:06   #197
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

smerfeta01 - no niestety czasem zdarza się, że ząb się ukruszy...niestety nie ma specjalnej diety, która ustrzegłaby przed ukruszeniami zębów...chyba, że zęby kruszą się w skutek demineralizacji, aczkolwiek to są już zmiany próchnicowe...po prostu przy jedzeniu twardych pokarmów należy bardziej uważać i tyle
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:07   #198
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

natusiaa - iść do dentsty i wybielić specjalistycznie w gabinecie, były już o tym posty, zapraszam do przeglądania wątku.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:19   #199
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

kulbit - po ekstrakcji tylko przez 24 godziny nie należy wykonywać ćwiczeń fizycznych - potem już spokojnie. Jeżeli w ciągu tygodnia po ekstrakcji w dalszym ciągu nie doszło do zagojenia rany należy odwiedzić stomatologa i zrobić prześwietlenie, żeby ocenić czy nie pozostał fragment zęba.
Do mycia zębów po ekstrakcji służą specjalne ultramiękkie szczoteczki do mycia zębów po zabiegach chirurgicznych które można dostać w gabinetach, lub aptekach. Płynów do płukania możesz używać po ok tygodniu. Z jedzeniem uważaj dopóki rana się całkowicie nie zagoi - do tego czasu gryź drugą stroną. Nie ma specjalnej diety po zabiegach ekstrakcji - wszystko dozwolone jeżeli będziesz gryzła drugą stroną (tam gdzie ząb nie był wyrywany). Jeżeli masz z tym problem to unikaj twardych pokarmów.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 18:24   #200
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

wersta - no koronek nie da się wybielić ponieważ nie są to naturalne zęby...więc nawet nie wiem w jaki sposób możnaby było to zrobić ??to tak samo jak z włosami - naturalne rozjaśnisz a sztuczne - nie Nie można rozjaśnić czegoś co jest sztuczne
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 19:00   #201
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
kulbit - po ekstrakcji tylko przez 24 godziny nie należy wykonywać ćwiczeń fizycznych - potem już spokojnie. Jeżeli w ciągu tygodnia po ekstrakcji w dalszym ciągu nie doszło do zagojenia rany należy odwiedzić stomatologa i zrobić prześwietlenie, żeby ocenić czy nie pozostał fragment zęba.
Do mycia zębów po ekstrakcji służą specjalne ultramiękkie szczoteczki do mycia zębów po zabiegach chirurgicznych które można dostać w gabinetach, lub aptekach. Płynów do płukania możesz używać po ok tygodniu. Z jedzeniem uważaj dopóki rana się całkowicie nie zagoi - do tego czasu gryź drugą stroną. Nie ma specjalnej diety po zabiegach ekstrakcji - wszystko dozwolone jeżeli będziesz gryzła drugą stroną (tam gdzie ząb nie był wyrywany). Jeżeli masz z tym problem to unikaj twardych pokarmów.
Dziękuje ci bardzo za odpowiedź
Co do zagojenia rany, za dwa dni minie tydzień od wyrwania zęba, rana jest tak jakby zawinięta ku środkowi, widac w środku dziurę, małą, ale nie ma ani krwi ani jakiegoś skrzepu krwi, tak przynajmniej to wygląda na ile mogę sama zobaczyć. Czy to prawidłowo?
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 19:28   #202
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

jezeli nie boli to jest okej...aaaa i pamietaj zebys unikala gorącej herbaty/kawy dopóki całkiem się nie zagoii..
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 19:40   #203
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

witam

ja też podziekuję za wątek niezwykle uświadamiający

mam dwa pyt.
1. od pewnej lekarki dowiedziałam się, że bardzo dobra jest szczoteczka soniczna. to rodzaj elektrycznej szczotki, która zamiast ruchów obrotowych wykonuje ruchy pulsująco wymiatające i coś tam jeszcze. jaka jest wiedza i opinia naszych specjalistek?

2. abrazja powietrzna. ile ta bezbolesna metoda leczenia zebów kosztuje przeciętnie, w jakich ramach cenowych?

z góry wielkie dzięki za info, jeśli się da
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:04   #204
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Żadna szczoteczka do zębów elektryczna (zarówno ta soniczna) nie jest tak efektywna jak zwykła operowana dobrą metodą...aczkolwiek przy braku umiejętności manualnych i trudnościach elektryczna może być alternatywą dla dobrego usuwania płytki nazębnej.
Abrazja powietrzna - Jest metodą usuwania próchnicy bez użycia wiertła. Można ją jednak stosować przy niewielkich ubytkach (np. w bruzdach i szczelinach na powierzchni zębów). Ze specjalnej dyszy do ubytku wdmuchiwane jest sprężone powietrze z cząsteczkami tlenku glinu. „Wyciera” ono z zęba zmianę próchniczą, na ogół nie wywołując bólu (ale nie zawsze udaje się go całkowicie wyeliminować). Usuwanie próchnicy odbywa się z dużą precyzją, bo średnicę dyszy można dostosować do najmniejszej dziurki. Po zabiegu przez kilka godzin pozostaje jednak uczucie piasku w ustach. Cena plomby założonej w tak przygotowanym zębie zbliżona jest do kosztu plombowania metodą tradycyjną i wynosi około 100 zł.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:20   #205
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Cytat:
Napisane przez maniooreczka_87 Pokaż wiadomość
jezeli nie boli to jest okej...aaaa i pamietaj zebys unikala gorącej herbaty/kawy dopóki całkiem się nie zagoii..
Nie, nic nie boli O gorącym to wiem, zostałam pouczona Dzieki jeszcze raz za wszelkie informacje
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:55   #206
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

dziękuję zaodpowiedź
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 23:16   #207
justa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Witam. Mam paradontozę
manioreczko-87 odnośnie twoich słów:"Dzięki zabiegowi chirurgicznemu z użyciem materiałów wszczepowych możliwe jest odbudowanie zniszczonych chorobą tkanek" Ile kosztuje zabieg odbudowy kości (tak mniej więcej )wraz z materiałem wszczepowym.Ile wynosi milimetrów głoboki ubytek kości? Mam również przerosnięte dziąsła w niektórych miejscach oraz w trzech miejscach głoboki ubytek dziąseł.Proszę o odpowiedź.
justa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 19:00   #208
milajo
Raczkowanie
 
Avatar milajo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiadomości: 130
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

Maniooreczka - widzę ze się znasz więc jeśli będziesz miała chwilkę prosze napisz ( chyba ze ktoś jeszcze wie) czy mogę sobie sama dokupić strzykawki z żelem opalescence? Poniewaz u dentysty za 3 zapłaciłam 250 zł ( z nakładka) a widze ze mozna je kupic i to 4 za 60zł :/ Tylko nie wiem czy mi wypada powiedzieć dentyście-prosze mi zrobić nakładkę - ja sobie sama kupię żele bo pan zdziera kasę No i w ogóle.. no bo generalnie trochę mi teraz szkoda ze za cos co mogę mieć za mniej płacę tyle więcej :/ Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Zuzia
milajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:09   #209
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

witam,
zastanawia mnie jedna rzecz... natknęłam się w internecie na wybielające gumy do żucia yotuel (link: http://mediweb.pl/sklep/product_info...roducts_id/472 ). ciekawi mnie czy rzeczywiście działają w taki sposób, jak opisał producent. może któraś z was wie cokolwiek na ten temat? przyznam, że dość mnie to zaintrygowało.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:18   #210
Abi81
Raczkowanie
 
Avatar Abi81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
GG do Abi81
Dot.: Wszystko O Zębach !!!!

A ja chcialam zapytac czy to jest cos warte i bezpieczne?
http://www.allegro.pl/item193039741_...z_usa_hit.html
Abi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 07:33:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.