Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-07-13, 10:58   #31
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
szampon koloryzuj±cy na rozja¶niane w³osy

Cze¶æ Wszystkim.

Rozja¶nia³am w³osy z czarnego i teraz mam fajniutkie ober¿ynowe. Niestey kolor szybko siê zmywa, mimo ¿e k³ad³am na nie mocna farbê. Na rozjasnianych w³osach to niestety normalka, wiem .

Chcê zachowac ³adny kolorek, a nie mêczyæ w³osków farb±, tylko daæ im tochê luzu. Chociaz w³osy nie s± zniszczone ani specjalnie wysuszone, to przecie¿ nie bêdê k³ad³a farby co 2-3 tygodnie

Co my¶licie o pomy¶le, aby co 2 tygodnie robiæ kolorek "od¶wie¿aj±c" w³oski bezamoniakowym szamponem koloryzuj±cym? Chyba to zbytnio nie szkodzi w³osom, nawet rozja¶nianym?

Co myslicie?

Anka
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-13, 12:59   #32
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 784
Re: szampon koloryzuj±cy na rozja¶niane w³osy

no witam ... mam prae pytan do Ciebie ...
1,Ten czarny kolor ktroy rozja¶nia³as to twoj naturalny ??? 2,jaki wyszedl tobie odcien po rozja¶nieniu
3,no i jakiej farby badz rozja¶niacza uzylas to rozja¶nienia i jaka farbe po pokrycia wloskow ??? ...
wydaje mi sie ze jesli jeszcze raz zafarbujesz farba wloski to kolorek powinien sie dluzej trzymac na wloskach a pozniej poroflilaktycznie aby pozbyc sie odrostow lub jakis przebariwen mozesz stowowac co 2-3-4 tygodnie szamponik ..on taknie niszczy wloskow ....to moje skromne opinie ..jelsi mzoesz to odpowiedz na moje pytanka kotre sa powy¿ej....Ka¶ka
__________________
Je¶li do ludzia tuli sie lud¼,
to lud¼ do ludzia musi co¶ czuæ

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-13, 14:12   #33
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Re: szampon koloryzuj±cy na rozja¶niane w³osy

Witaj Kasiu

Chêtnie odpowiem na Twoje pytanka:

1. Czarny nie by³ naturalny, tylko farbowany od 6 lat mocnymi farbami.
2. Rozja¶nia³am produktem, który nie wymaga nak³adania farby, rozja¶nia od razu na kolor ciemnoczerwony (robi³am gesty baleja¿). Robi³am go sama w domu, bo fryzjerzy stwierdzili, ¿e siê nie da i w³osy musz± odrosn±æ (phi!!!)
To by³ profesjonalny rozja¶niacz firmy Leo Ognista czerwieñ ( w sklepach fryzjerskich).

Mo¿e kto¶ pomy¶li, ¿e ja ten produkt reklamujê. Guzik prawda, on mnie naprawdê uratowa³ od depresji wiecznie czarnych w³osów!!! Nie przypuszcza³am, ¿e co¶ takiego istnieje, i to jeszcze jest poskim produktem...

Dziêki Kasiu za poradê, spróbujê z tym szamponem, mo¿e siê uda
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-13, 16:45   #34
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 784
Re: szampon koloryzuj±cy na rozja¶niane w³osy

acha no to fajnie ze poradzialam cos
ja tez chce sie rozjasnic tylko ze ja mam wlosy brazowe i chce je na blond zrobic mam anadzieje ze mi to wyjdzie :d czekam na porady forumowiczek ale jakos nie umiem sie odczekac odpowiedzi ..no nic zycze powodzenia i pa
__________________
Je¶li do ludzia tuli sie lud¼,
to lud¼ do ludzia musi co¶ czuæ

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-14, 09:13   #35
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Re: szampon koloryzuj±cy na rozja¶niane w³osy

Witaj hej.

Podobno wszystkie w³osy da siê rozja¶niæ na blond oprócz czarnych.
Je¶li twój br±z jest naturalny to w 100% mo¿esz zrobiæ blond, je¶li br±z jest farbowany to potrzeba tu fachowej porady - zale¿y czym by³y farbowane, jak d³ugo, w jakiej s± kondycji, bo mo¿e Ci wyj¶æ cudowna ¿ó³ta jajecznica na g³owie

Ja radzê udaæ siê na konsultacjê do dobrego salonu fryzjerskiego. Konsultacje s± darmowe, potem siê zdecydujesz albo nie.

Pozdrawiam Anka
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-19, 10:06   #36
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 846
GG do Martinaf
Szampon koloryzujacy

Witam. Chcialabym kupic sobie na reszte wakacji szamponik koloryzujacy a na KWC jest ich barzdo malo. Zalezy mi na tym zeby zmywal sie juz po jakis 3 myciach poniewaz chce zmienic kolorek z ciemnego blondu na jakas ladna czekoladke i nie chce zeby ten kolor pozostal do wrzesnia. Kiedys zrobilam sobie na wycieczce koncowki wlosow czerowna szamponetka ktora mial zyc sie po jakis 5 myciach a niestety pozostala mi na wloskach i w efekcie musialam podciac wloski. Nie chce znow popelic tego bledu wiec zwracam sie do was z prosba zebyscie doradzily mi dobra zmywalna szamponetke.
pzdr
Martina
__________________
"Milcz±cy kochankowie tak nie mog± siê ukryæ w¶ród obojêtnych ludzi, jak ro¶liny pachn±ce w¶ród bezwonnych".
Aleksander ¦wiêtochowski

"Mê¿czy¼ni pragn± byæ zawsze pierwsz± mi³o¶ci± kobiety. Kobiety maj± subtelniejszy instynkt — wol± byæ zawsze ostatni± mi³o¶ci± mê¿czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-19, 10:10   #37
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomo¶ci: 9 023
Re: Szampon koloryzujacy

nie da rady. blond na czekoladê i na 3 mycia..

generalnie szamponetki s³u¿± do wzmacniania koloru albo zmiany o ton..
__________________
Naucz siê zachowywaæ obojêtno¶æ wobec fa³szywych s±dów o Tobie.
Bez takiej obojêtno¶ci cz³owiek nie mo¿e byæ wolny.
Lew Miko³ajewicz To³stoj

WESO£YCH ¦WI¡T!
sarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2004-07-19, 10:31   #38
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 846
GG do Martinaf
Re: Szampon koloryzujacy

No znaczy sie moga byc tesh takie na jakies 6 myc i nie musi byc czekolada. Moze byc cos co wyjdzie jaka jasny braz. Ja mam taki ciemny blond. Prosze podajcie jakas nazwe szapomniku....pliss
__________________
"Milcz±cy kochankowie tak nie mog± siê ukryæ w¶ród obojêtnych ludzi, jak ro¶liny pachn±ce w¶ród bezwonnych".
Aleksander ¦wiêtochowski

"Mê¿czy¼ni pragn± byæ zawsze pierwsz± mi³o¶ci± kobiety. Kobiety maj± subtelniejszy instynkt — wol± byæ zawsze ostatni± mi³o¶ci± mê¿czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-19, 14:21   #39
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 896
Re: Szampon koloryzujacy

Na jasnych w³oskach, zw³aszcza jak s± troszke podniszczone, jest du¿e ryzyko, ¿e kolor nie do koñca siê zmyje, nawet po szamponetce mog± zostaæ Ci jakies sprane resztki tego br±zu.
Moja kole¿anka, blondynka, tak siê dorobi³a na ró¿owo
Farbowa³a piank± Viva albo co¶ w tym rodzaju, mia³o siê zmyc po kilku myciach. Intensywny ró¿ siê zmy³, ale zosta³...majtkowy ró¿. Musia³a przefarbowywaæ w³osy.
Uwa¿aj!
ank@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-19, 14:27   #40
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 846
GG do Martinaf
Re: Szampon koloryzujacy

Nom ja mam taki cieemny blond. Mialam kiedys ta pianke viva cos tam z welli chyba fioletowa ale zmyla sie calkowicie Czekam na propozycje szamponetek
pzdr
__________________
"Milcz±cy kochankowie tak nie mog± siê ukryæ w¶ród obojêtnych ludzi, jak ro¶liny pachn±ce w¶ród bezwonnych".
Aleksander ¦wiêtochowski

"Mê¿czy¼ni pragn± byæ zawsze pierwsz± mi³o¶ci± kobiety. Kobiety maj± subtelniejszy instynkt — wol± byæ zawsze ostatni± mi³o¶ci± mê¿czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-19, 20:49   #41
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 846
GG do Martinaf
Re: Szampon koloryzujacy

hallo prosze pomozcie
__________________
"Milcz±cy kochankowie tak nie mog± siê ukryæ w¶ród obojêtnych ludzi, jak ro¶liny pachn±ce w¶ród bezwonnych".
Aleksander ¦wiêtochowski

"Mê¿czy¼ni pragn± byæ zawsze pierwsz± mi³o¶ci± kobiety. Kobiety maj± subtelniejszy instynkt — wol± byæ zawsze ostatni± mi³o¶ci± mê¿czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-19, 20:57   #42
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Re: Szampon koloryzujacy

Probowalam calkiem nie dawno nalozyc szampon o kolorze czekolady na wlosy blond (tez zalezalo mi na zmianie na chwiele) i efekt byl taki, ze tylko troche sie zrobily ciemniejsze i jakies matowe. Krotko mowiac chyba sie nie da osiagnac takiego efektu bez farby
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-30, 07:49   #43
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 2 583
GG do Shandusia
szamponetki...

chcialabym spróbowaæ jakiego¶ szamponu koloryzuj±cego,takiego do ok.6 myæ,ale jakie kolorki pasuja do br±zowych w³osów(¶redni br±z),mam te¿ piwno-zielone oczy(w zalezno¶ci od pogody )ahia...jeszcze jedno...jakies pó³ roq temu mia³am jasne pasemka...szampon zmyje siê z nich pó¼niej do koñca?
Shandusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-31, 17:17   #44
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 2 583
GG do Shandusia
Re: szamponetki...

up
Shandusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-31, 21:45   #45
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: szamponetki...

Milady, ja te¿ niedawno kupi³am sobie tak z ciekawo¶ci szampon koloryzuj±cy, wybra³am kolor chyba wi¶niê je¶li siê nie mylê, napewno chodzi o fiolet i niestety klapa... Nie by³o widaæ ¿adnego efektu, ¿adnej widocznej zmiany, kolor pozosta³ taki jaki na pocz±tku. Te¿ mam br±zowe w³osy jak Ty, wiêc nie radzê kupowaæ ciemnych szamponów koloryzuj±cych, typu wi¶nia itp. bo niestety nie bêdzie ¿adnego efektu, jedynie lekki poblask tego koloru szamponu.Radzê wybieraæ kolory blond itp.A je¶li chodzi o "czas trwa³o¶ci takiego koloru na w³osach" to rzeczywi¶cie jest tak jak napisane na opakowaniu, zmywa siê szybko, nie ma wiêkszych k³opotów...Pozdrawiam serdecznie!!
Sylwuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-31, 22:20   #46
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 846
GG do Martinaf
Re: szamponetki...

Witaj. Z wlosow rozjasnianych takowy szamponik moze ciezko schodzic.Moja kolezanka miala problemy ze zmyciem kolorku z rozjasnianego wczesniej pasemka. Jednak mimo wszystko niedawno zrobila to samo. Niektorzy chyba nigdy nie naucza sie na bledach :hehe:
__________________
"Milcz±cy kochankowie tak nie mog± siê ukryæ w¶ród obojêtnych ludzi, jak ro¶liny pachn±ce w¶ród bezwonnych".
Aleksander ¦wiêtochowski

"Mê¿czy¼ni pragn± byæ zawsze pierwsz± mi³o¶ci± kobiety. Kobiety maj± subtelniejszy instynkt — wol± byæ zawsze ostatni± mi³o¶ci± mê¿czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-07-31, 22:21   #47
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 846
GG do Martinaf
Re: szamponetki...

Aaa i jeszzce jedno. Szaponetki nie rozjasniaja wloskow wiec blond odpada. Pzdr
__________________
"Milcz±cy kochankowie tak nie mog± siê ukryæ w¶ród obojêtnych ludzi, jak ro¶liny pachn±ce w¶ród bezwonnych".
Aleksander ¦wiêtochowski

"Mê¿czy¼ni pragn± byæ zawsze pierwsz± mi³o¶ci± kobiety. Kobiety maj± subtelniejszy instynkt — wol± byæ zawsze ostatni± mi³o¶ci± mê¿czyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-08-02, 15:34   #48
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 2 583
GG do Shandusia
Re: szamponetki...

uppp.mo¿e ktos jeszcze co¶ doradzi...
Shandusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-04, 18:05   #49
hotgirl6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 1
szamponetka nie do zmycia

witam w sierpniu wybieraj±c sie na ¶lub postanowilam zafarbowac sobie w³osy szamponetk± na 6-8 myæ koloru winnej czerwieni;kiedys farbowalam w³osy farb± ale kiedy tylko odzyskalam moj kolor i scielam farbe nie chcialam juz farbowac w³osów dlatego uzy³am szamponetki z mysl± ze odzyskam swoj kolor po ustalonej ilosci myæ...niestety myæ bylo 2 razy wiecej niz powinno a kolor nadal sie utrzymuje...chcialabym spowrotem swój kolor czy dekoloryzator zmyje szamponetke?czy mam czekac kolejne 20 myc "mo¿e"zejdzie....pros zê o rade...
hotgirl6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-04, 18:38   #50
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 827
Re: szamponetka nie do zmycia

Ja te¿ jestem ciekawa odpowiedzi na twoje pytanie.

By³am w podobnej sytuacji. Ja musia³am czekaæ a¿ w³oski odrosn±. Nie wiem czy ró¿ni siê taka szamponetka od zwyk³ej farby, bo ja nie widzê ¿adnej ró¿nicy.
amistad.k.m.s jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-05, 10:25   #51
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 784
Re: szamponetka nie do zmycia

Witam szamponem przeciwlupiezowym mozna zmyc najprawdopodobniej kolor wloskow tak mi fryzierka mowila pozdrawiam
__________________
Je¶li do ludzia tuli sie lud¼,
to lud¼ do ludzia musi co¶ czuæ

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-05, 21:47   #52
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomo¶ci: 5 993
Re: szamponetka nie do zmycia

Ce
Moja kole¿anka mia³a podobny problem...z tym ¿e ona ma ciemnobr±zowe naturalne w³osy a pofarbowa³a je sem saszetk± 6-8 myæ Palette w kolorze czarnym ...po¼niej po jakim¶ tygodniu(oczywi¶cie termin 6-8 myæ prawie min±³ ) jush jej siem znudzi³ ten czarny koror i poszla do sklepu gdzie kupi³a t± saszetkê i zapyta³a siem sprzedawczyni jak zmyæ ten kolor... a ona odpowiedzia³a: "Proszê myæ przez jaki¶ czas g³ówkê Head&Shoulders..." wiêc spróbuj i TY bo jej pomog³o po kilku myciach kolor zszed³...
Powodzenia i CmokaS
Kasiulka__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-16, 13:20   #53
elizkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 3
szampon koloryzuj±cy

Przeszpera³am trochê forum i ma³o na ten temat, wiêc za bardzo siê nie powatarzam .
Mam jasny baleja¿ czy tam pasemka, jak zwa³ tak zwa³, a raczej ju¿ miedziano-¿ó³tawy, bo wcze¶niej mia³am farbê jasny br±z z³ocisty. Odrost te¿ ju¿ jest, czyli mój naturalny ciemny/¶redni blond.
Po d³ugich bojach z baleja¿em i w miêdzyczasie z farb±, chæe daæ trochê spokoju w³osom, ale to co mam teraz niespecjalnie mi odpowiada i dlatego pomy¶la³am o szamponie koloryzuj±cym, bo podobno mniej szkodliwy i bez amoniaku.
Chcia³abym wiêc siêgn±c po jaki¶ kolor zbli¿ony do mojego naturalnego, ale nie wiem co mi mo¿e wyj¶c za "cudo" na g³owie.
Mo¿e która¶ z Was ma do¶wiadczenie np. z szamponem wella: orzech laskowy albo ¶redni blond, bo te w¶ród szamponów jako tako s± zbli¿one do mojego koloru. Czy d³ugo siê trzyma? Czy zmywa siê równomiernie?
A mo¿e inne rady?
Dziêkujê z góry i pozdrawiam!
aha! na tej stronie s± odcinie z welli:
http://www.wella.pl/consumer/consume...wtsctabela.jsp
elizkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-09-17, 20:54   #54
elizkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 3
Re: szampon koloryzuj±cy

psia kostka naprawdê nikt nie mo¿e mi poradziæ.
chlip chlip
elizkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-01-24, 17:18   #55
anna1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 7
JAK ZMYÆ KOLOR FARBOWANY SZAMPONEM KOLORYZUJ¡CYM

chia³abym zmyæ kolor ciemny bronz na mojej g³owie i wróciæ do natrualnego cimnego blondu - czy jest jaki¶ sposób oprócz czêstego mycia w³osów , który szybko i skutecznie usunie szmpon koloryzuj±cy ? Z góry dziêkuje za rady !
__________________
Pati
anna1979 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-27, 21:44   #56
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 446
GG do bellissa
szampon koloryzuj±cy który zmieni odcieñ w³osów a potem napewno zejdzie- jaki???Do pani Gra¿ynki i dziewczyn :)

Chcia³abym na chwilê zmieniæ kolor w³osów a w³a¶ciwie tylko odcieñ bo mój mi siê trochê znudzi³ i poszukujê jakiego¶ szamponu koloryzuj±cego albo czego¶ w tym stylu który po kilku myciach zupe³nie zejdzie z w³osów i wogóle mi ich nie zniszczy. Mój kolor to blond, taki miodowy, a chcia³abym ¿eby w³oski by³y bardziej popielate. Wiem, ¿e takie schodz±ce szampony nie rozja¶niaj± w³osów ale zale¿y mi ¿eby po prostu zmieniæ odcieñ (ale nie przyciemniaæ) Tylko strasznie nie chcê zniszczyæ sobie w³osków i mieæ potem odrosty które bêdê musia³a ca³y czas farbowaæ. Dlatego zale¿y mi ¿eby ta farba napewno zesz³a. Czy znacie mo¿e jakie¶ takie specyfiki?
Tak my¶la³am o tej saszetce podobno zmywa siê po 3 myciach ale z niektórych wypowiedzi bojê siê ¿e mo¿e siê nie zmyæ tak ³atwo... No i czy taki szampon koloryzuj±cy mo¿e wysuszyæ i zniszczyæ w³osy?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5188
Pozdrawiam
bellissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 00:48   #57
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 446
GG do bellissa
Re: szampon koloryzuj±cy który zmieni odcieñ w³osów a potem napewno zejdzie- jaki???

up
bellissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-02-28, 16:42   #58
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 437
Re: szampon koloryzuj±cy który zmieni odcieñ w³osów a potem napewno zejdzie- jaki???

Wydaje mi sie,ze szamponetka welli bedzie dobra>Moge polecic Ci jeszcze londe,bo nie ingeruje tak bardzo w kolor wlosow.Na pewno nie musisz sie obawiac,ze sie nie zmyje,czy cos w podobnym rodzaju,bo odcienie blondu ladnie schodza.
pozdrawiam
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-05, 14:24   #59
Ewaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 1
Szamponetka

Chcia³abym mieæ czarne w³osy, ale obawiam siê tego, ¿e jak zafarbuje, to mi siê niespodoba i co wtedy? S³ysza³am, ¿e mo¿na farbowaæ szamponetk±, która schodzi po 8 myciach. Mam tylko pytanie, je¿eli mam kolor w³osów ciemny blond, to czy szamponetka jest na tyle silna, ¿e rzeczywi¶cie zafarbuje mi na czarno, a nie wyjdzie mi jaki¶ zielony??
Ewaa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-06-05, 14:39   #60
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 187
GG do ashley18
Dot.: Szamponetka

Radzilabym uwazac na szamponetki. Fakt faktem na opakowaniu jest napisane ze kolor schodzi po 8 myciach, ale przewaznie rzeczywistosc jest ciut inna :P
Ja rok(!) temu farbowalam (szamponetka) wlosy i do tej pory mam gdzieniegdzie przeblyski farbowanego koloru
Tak wiec raczej kolor nie zejdzie po 8 myciach :P
ashley18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.