Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-11-08, 11:53   #211
aromatyzowana
Raczkowanie
 
Avatar aromatyzowana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Szamponetki

ja równie¿ polecam szmponetki marionu,malujê w³oski na czekoladowy br±z (numerek 63),szampon trzymam na w³oskach oko³o 45-50 minutek i efekt naprawdê jest ¶wietny,kolorek utrzymuje mi siê naw³oskach do 8-10 myæ,dodam jeszcze,¿e nie niszczy on w³osów,bynajmniej moich,nadaje ¶wietny po³ysk.polecam
aromatyzowana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-08, 13:13   #212
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 4 369
Dot.: Szamponetki

Zrobilam zdjecie swojego kolorku w swietle dziennym: to szamponetka Marionu czekoladowy braz... juz po 2 tygodniach codziennego mycia.. wiec utrzymuje sie dluzej niz informuja.. ale kolor zywy i fajnykurcze tylko jakies rudosci i zlote refleksy widac... normalnie tak nie wyglada
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosek braz.jpg (76,1 KB, 136 za³adowañ)
__________________

Ju¿ Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza¿u



DUKAM
czuczenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-08, 20:33   #213
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 324
GG do Oliva
Dot.: Szamponetki

Zgodnie z obietnic± wklejam fotki. Pierwsze zdjêcie jest z lata, czyli takieja¶niutkie w³osy mam latem, a drugie, jakie mam zim±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (34,9 KB, 84 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pob.morz1.jpg (50,7 KB, 107 za³adowañ)
Oliva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-08, 21:21   #214
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Szamponetki

Oliva, dziêkujem pieknie za odp. Czyli na moich br±zowo-bordowych w³oskach raczej nie ma szans na ten kolor :/ A swoj± drog±, to masz ¶liczn± karnacjê (szczegiólnie na tym zdjêciu z zimy) Musi Ci byæ rzeczywi¶cie ¶wietnie w tym kolorku
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-08, 21:46   #215
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Szamponetki

Ja tez zrobilam szampotentka na wlosy z pasemkami, i ladnie sie pokrylo, tylko teraz jak pulkanka schodzi to w tych miejscach jest to widoczne.. ale nie wyglada to zle
Ag_nes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 15:32   #216
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Czy podczas mycia w³osów 'pokolorowanych' szamponem koloryzuj±cym na 24 mycia, p³ynie z nich 'kolorowa' woda? Nie potrafiê tego inaczej wyja¶niæ, ale my¶lê, ¿e rozumiecie o co chodzi. No i jak to jest z farbami w tej samej sprawie?
Chcê 'pokolorowaæ' sobie w³osy ciemnym szamponem koloryzuj±cym, ale zastanawiam siê, czy podczas deszczu z w³osów nie p³ynê³aby mi kolorowa woda. Nie chcê wybrudziæ jasnej kurtki...
Z góry dziêki i pozdrawiam )
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 15:55   #217
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 1 647
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

szampon splukuje sie tlyko pod wplywem srodka myjacego, nie splukuje sie we wodzie
anulka262 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 15:59   #218
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

czyli nie bêdzie sp³ywa³ na deszczu? uff...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 16:00   #219
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 539
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Cytat:
Napisane przez lorinka
Czy podczas mycia w³osów 'pokolorowanych' szamponem koloryzuj±cym na 24 mycia, p³ynie z nich 'kolorowa' woda? Nie potrafiê tego inaczej wyja¶niæ, ale my¶lê, ¿e rozumiecie o co chodzi. No i jak to jest z farbami w tej samej sprawie?
Chcê 'pokolorowaæ' sobie w³osy ciemnym szamponem koloryzuj±cym, ale zastanawiam siê, czy podczas deszczu z w³osów nie p³ynê³aby mi kolorowa woda. Nie chcê wybrudziæ jasnej kurtki...
Z góry dziêki i pozdrawiam )
Im mniejsza liczba myæ po której kolor ma siê zmyæ , tym kolor siê bardziej wyp³ukujê i woda jest bardziej kolorowa Z takiego szmponu koloryzuj±cego na 24 mycia kolor wyp³ukuje siê dosyæ wolno. Pamiêtam jak na pocz±tku liceum zafarbowa³am w³osy miedzi± , szamponetk± 6-8 myæ. Z³apa³ mnie deszcz- to by³ koszmar ! Sz³am do domu trzymaj±c chusteczki chigieniczne przy czole, bo na twarzy robi³y mi siê rude zacieki Nie muszê chyba dodawaæ jak wygl±da³± moja bluzka...
whitebeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 16:04   #220
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 6 572
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

jakich u¿ywacie szamponów kolor.?

od dawna farbujê u fryzjera, ale ostatnio nie mam kiedy tam chodziæ. my¶la³am o farbowaniu w domu, ale kompletnie nie mam pojêcia jaki ewentualnie kupic? po przejrzeniu KWC godny uwagi wydaje siê tylko Casting loreala, ale nie maj± koloru dla mnie.

fryzjerka farbuje mnie teraz diacolorem, ale wymieszane a¿ 3 kolory: br±z, be¿owy blod i miedziany, wychodzi na w³osach z tej mieszanki ciemny blond o ciep³ym odcieniu.
wersta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 16:14   #221
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 539
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Cytat:
Napisane przez wersta
po przejrzeniu KWC godny uwagi wydaje siê tylko Casting loreala, ale nie maj± koloru dla mnie.
Casting jak dla mnie to zwyk³a farba: miesza siê sk³adniki : kolor i utrwalacz. Tylko nazwa "szampon" jest myl±ca. Casting nie spiera³ mi siê jak szampony koloryzuj±ce, tylko zachowywa³ siê jak farba w³a¶nie :widoczny by³ odrost.
whitebeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 18:33   #222
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 6 572
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Cytat:
Napisane przez whitebeth
Casting jak dla mnie to zwyk³a farba: miesza siê sk³adniki : kolor i utrwalacz. Tylko nazwa "szampon" jest myl±ca. Casting nie spiera³ mi siê jak szampony koloryzuj±ce, tylko zachowywa³ siê jak farba w³a¶nie :widoczny by³ odrost.

a mo¿esz poleciæ co¶? w ogóle nie orientujê siê w tym temacie. o farbach trochê wiem, bo moja mama ich u¿ywa, ale z szamponami nigdy nie mia³am do czynienia.
wersta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-18, 22:20   #223
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 539
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Ja ju¿ dawno zrezygnowa³am z szamponów na rzecz farb. Kiedy¶ w liceum uzywa³am palette 6-8 myæ. Ale niezbyt by³am z nich zadowolona. Niedawno próbowa³am szmponetek w br±zie (te¿ palette) i bardzo szybko spra³y siê do rudego W farbach mo¿na tego unikn±æ a po szamponie nawet jak kolor siê zmy³ pozostawa³ ¿ó³tawo - rudy po³ysk. Nie wiem jak przy innych odcieniach.
whitebeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 10:36   #224
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

hm... czyli jak to jest - szampon na deszczu siê sp³ukuje czy nie? a farba? dziêki za odp.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 11:19   #225
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 539
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Cytat:
Napisane przez lorinka
hm... czyli jak to jest - szampon na deszczu siê sp³ukuje czy nie? a farba? dziêki za odp.
przy szamponach ktore maja siê zmywaæ np od6 do 8 myc jest du¿e prawdopodobienstwo ,¿e bêd± brudziæ i sp³ywaæ, przynajmniej mi brudzi³a i sp³ywa³a strasznie ta Palette 6-8. Po³o¿enie siê spaæ z niedok³adnie wysuszonymi w³osami
skutkowa³o brudzeniem poduszki Nie wiem jak to jest z innymi szamponami.
Farby za pewno nie brudz± i nie sp³ywaj±. ( mo¿e 1,2 mycia po farbowaniu woda jest lekko zabarwiona, a pó¿niej ju¿ nie)
whitebeth jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 13:08   #226
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 425
GG do istotka
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

niektore farby tez sie troche zmywaja...ale jak pierwszy raz bedziesz farbowac wlosy to lepiej zrezygnuj z farby Niektore szmpony sie zmywaja na deszczu a niektore nie
istotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 14:00   #227
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Powiem szczerze, ¿e szamponu u¿ywa³am mo¿e ze dwa razy - efekt mizerny i w ogóle nie by³am zadowolona. W³osy farbujê regularnie i bardzo sobie chwalê, przede wszystkim Wella i Garnier. Farba nie sp³ywa. Przynajmniej u mnie nawet zaraz po farbowaniu gdy wyjdê na deszcze, nie zdarza mi siê ani odrobiniy farby zgubiæ A co do szamponu pamiêtam taki incydent, gdzie znajoma na weselu (kobieta ok. 40-stki) mia³a ¶wietn± fryzurkê: na krótkich w³osach u góry czarne, u do³u czerwone. Potañczy³a, pohula³a, spoci³a siê i... obcieka³a czerwonymi strumieniami Szampony odradzam.
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 14:09   #228
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Czy wiecie mo¿e czy farba wellaton (mleczna czekolada itp sp³ywa z w³osów? albo szampony koloryzuj±ce mariona? Bo chcia³am sobie pokolorowaæ w³osy w³a¶nie tymi 'rzeczami' a teraz to ju¿ nie wiem, bo nie chcê wybrudziæ kurtki Jakie farby i szampony nie sp³ywaj±?
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 16:28   #229
tutti_frutti
Raczkowanie
 
Avatar tutti_frutti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Che³m
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Nigdy nie zauwa¿y³am, ¿eby kolor sp³ywa³ na zwyk³ym deszczu, tylko po umyciu g³owy szamponem
tutti_frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-19, 19:51   #230
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

up up
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-20, 10:39   #231
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 425
GG do istotka
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

lorinka nie wiem jak ta farba, ale szampon mariona trzyma sie dosyc dlugo i jest ok.... chociaz jeden z tanszych
istotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-20, 11:07   #232
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Cytat:
Napisane przez istotka
lorinka nie wiem jak ta farba, ale szampon mariona trzyma sie dosyc dlugo i jest ok.... chociaz jeden z tanszych
potwierdzam marion jest o.k. Od jakiego¶ czasu próbujê wrócic do naturalnego koloru (br±z) a mia³am blond pasemka no i aby jako tako wygl±daæ ratujê siê w³a¶nie marionem. Ma ³adne kolory w miare jednolicie pokrywa i ³adnie siê wyp³ukuje. Aktualnie poszukujê szamponu maribell te¿ z mariona, tyle ze na 12 (chyba) myæ, ale trudno go dostaæ.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-20, 13:52   #233
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 4 369
Dot.: Znowu o szamponach koloryzuj±cych ;)

Ja uzywam Marionu czekoladowy braz... i jest jakis ostatnio dziwny... niby brazowy ale jasniejszy niz wczesniej.... zainteresowala mnie farba czy szampon Joanny na N cos... palona kawa odcien.. ktos uzywal moze??
__________________

Ju¿ Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza¿u



DUKAM
czuczenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-22, 21:16   #234
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Szamponetki

hej mam pytanie czy jesli mam pasemka zrobione kolorem blond i br±z to czy jak uzyje szamponetki np. ch³odny blond to czy mi wyjdzie ten kolor?????bardzo prosze o odpowiedz!!!
klaudii17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-23, 16:55   #235
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Szamponetki

Cytat:
Napisane przez klaudii17
hej mam pytanie czy jesli mam pasemka zrobione kolorem blond i br±z to czy jak uzyje szamponetki np. ch³odny blond to czy mi wyjdzie ten kolor?????bardzo prosze o odpowiedz!!!
ten kolor Ci wyjdzie tylko na pasemkach blond.. jeszcze niewiem jakie ten blond masz bo jak ciemny, to szamponetka moze sie nie "przebic"
Ag_nes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-23, 18:41   #236
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Szamponetki

w sumie to mam duzo pasemek blond ale tez duzo ciemnego co byscie mi poradzili zeby jakos rozjasnic te wloski????
klaudii17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-25, 08:30   #237
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomo¶ci: 7 712
Dot.: Szamponetki

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ten kolor Ci wyjdzie tylko na pasemkach blond.. jeszcze niewiem jakie ten blond masz bo jak ciemny, to szamponetka moze sie nie "przebic"
Czyli je¶li na naturalnych ciemnobr±zowych w³osach po³o¿ê szamponetkê blond, to nie bêdzie ¿adnego rezultatu? Czy mo¿e w³osy bêd± nieco ja¶niejsze?
__________________

Moje Impresje jestem równie¿ Zakosmetykowana
naila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-25, 14:07   #238
201804200952
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 2 129
Dot.: Szamponetki

Cytat:
Napisane przez naila
Czyli je¶li na naturalnych ciemnobr±zowych w³osach po³o¿ê szamponetkê blond, to nie bêdzie ¿adnego rezultatu? Czy mo¿e w³osy bêd± nieco ja¶niejsze?
To co dziewczyny bêd± ja¶niejsze czy nie?
S³ysza³am, ¿e niektórym rude wychodz±, ale chyba nie po szamponetce
201804200952 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-25, 14:54   #239
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 323
Dot.: Szamponetki

a jakie mozecie polecoc szamponetki zeby ochlodzic kolor wlosow? swoj wlasny mam sredni popielaty blond <wg nazewnictwa z pudelek, a wg mnie ciemny chlodny blond> ale po przejsciach z blondami zrobily sie zolawo-cieple. a ja chce chlodne

mialam taka pukane niebieska, ze sklepu fryzjerskiego. ale strasznie mi p o2 razach wysuszyla wlosy, siano si ezrobilo mimo odzywek i w ferworze zemsty wyrzucilam wiec nawet nie wiem jaka firma.

mialam londe- takie dwie saszetki w jednym- platynowy. porazka. dwie saszetki, na moje cienkie wlosy do lopatek. suche tak ze nikjak si enie mogly uzloyc.

marion- ochlodzil kolor, przyciemnil troszke jakby. mysle ze po ,2, 3 zastosowaiach efekt bylby zadowalajacy, ale znow ta suchosc wlosow:-|

dziewczyny poleccie jakas niewysuszajaca kuracje do ochladzania koloru wlosow!
nadziejka_82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-11-25, 19:20   #240
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 214
Dot.: Szamponetki

dziewczyny,,czy szamponetke mariona czekoladowy brac moge przetrzymac do 45, mimo tego ze producent radzi trzymac tylko 20?? czy moglabym sobie sama zafarbowac tym cudem wloski, chociaz nigdy tego nie robilam, jesli tak to jak to zrobic,,,pomozcie mi
szponciak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.