Pomocy! :) w sprawie skompletowania dobrych kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 19:18   #1
fivcko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Smile

Pomocy! :) w sprawie skompletowania dobrych kosmetyków


Czesc, jak same pewnie widzicie jestem nowa na forum Od jakiegoś czasu zaczęlam bardzo interesowac się makijażem.
Chcialabym doradzic się bardziej doświadczonych osób w sprawie skompletowania dobrych kosmetyków do makijażu. Mam jakieś pojedyncze tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do brwi itp.
Glownie chcialabym skompletowac:
  • Podklad do twarzy
  • korektor
  • rozświetlacz
  • bronzer
  • róż
  • pędzel lub bb

Mam już "upatrzony" bronzer mianowicie "bahama mama" opinie o nim są naprawdę dobre i chcialabym się skusic , jednak może będzie coś lepszego lub po prostu macie jakieś inne godne polecenia bronzery nie wiem co wybrac pędzle z hakuro czy jednak beauty blender.
Z góry dziękuję Wam za pomoc
fivcko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 08:54   #2
klaudiuszz
Raczkowanie
 
Avatar klaudiuszz
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 84
Dot.: Pomocy! :)

Cytat:
Napisane przez fivcko Pokaż wiadomość
Czesc, jak same pewnie widzicie jestem nowa na forum Od jakiegoś czasu zaczęlam bardzo interesowac się makijażem.
Chcialabym doradzic się bardziej doświadczonych osób w sprawie skompletowania dobrych kosmetyków do makijażu. Mam jakieś pojedyncze tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do brwi itp.
Glownie chcialabym skompletowac:
  • Podklad do twarzy
  • korektor
  • rozświetlacz
  • bronzer
  • róż
  • pędzel lub bb

Mam już "upatrzony" bronzer mianowicie "bahama mama" opinie o nim są naprawdę dobre i chcialabym się skusic , jednak może będzie coś lepszego lub po prostu macie jakieś inne godne polecenia bronzery nie wiem co wybrac pędzle z hakuro czy jednak beauty blender.
Z góry dziękuję Wam za pomoc
ja jestem zachwycona kompletem bronzer i rozświetlacz sleeka. sam bronzer wg mnie to harmony mac.
klaudiuszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:51   #3
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Pomocy! :)

Cytat:
Napisane przez fivcko Pokaż wiadomość
Czesc, jak same pewnie widzicie jestem nowa na forum Od jakiegoś czasu zaczęlam bardzo interesowac się makijażem.
Chcialabym doradzic się bardziej doświadczonych osób w sprawie skompletowania dobrych kosmetyków do makijażu. Mam jakieś pojedyncze tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki do brwi itp.
Glownie chcialabym skompletowac:
  • Podklad do twarzy
  • korektor
  • rozświetlacz
  • bronzer
  • róż
  • pędzel lub bb

Mam już "upatrzony" bronzer mianowicie "bahama mama" opinie o nim są naprawdę dobre i chcialabym się skusic , jednak może będzie coś lepszego lub po prostu macie jakieś inne godne polecenia bronzery nie wiem co wybrac pędzle z hakuro czy jednak beauty blender.
Z góry dziękuję Wam za pomoc
Od kilku lat jestem zakochana w różach i pudrach z Bourjois, więc ze swojej strony podrzucam tą propozycję.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:03   #4
Rose180
Raczkowanie
 
Avatar Rose180
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 101
Dot.: Pomocy! :) w sprawie skompletowania dobrych kosmetyków

A ja bardzo lubię róż z catrice, ładnie się rozprowadza, długo utrzymuje i ma piękne kolory no i cena jest po prostu super. Co do bronzera to Honolulu z w7 jest podobno cudowny, ale niestety nie znalazłam go nigdzie stacjonarnie w szafach w7
Rose180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 14:03:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.