Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 16:04   #1
unemployed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4

Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.


Witam wszystkich!! Chciałabym zaciągnąć opinii o szkołach policealnych Cosinus oraz AP Edukacja. Czy jest ktoś kto uczy się, bądź jest absolwentem ww szkół?Chodzi mi o zdobycie tytułu technika. Czy warto tam iść? Czy idzie się tam tylko "po papierek", czy jednak można się czegoś nauczyć. Bo na egzaminie zawodowym nie będzie przecież taryfy ulgowej.
unemployed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:49   #2
lasiczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 206
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja uczę się w AP Edukacji, w Poznaniu. Zdecydowanie warto iść, ja jestem zadowolona. Sporo już się nauczyłam, zajęcia ciekawe, wykładowcy kompetentni. Nie wiem jak jest w tej drugiej szkole, co pytasz.
lasiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:13   #3
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Moim zdaniem warto, czasem szkoły policealne uczą więcej praktycznych i przydatnych czynnosci niz studia. Cosinus podobno ma nizszy poziom bo to szkoła darmowa więc w większości przypadków ważne jest zaświadczenie, legitymacja, zniżki...
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 17:58   #4
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

podbijam bo sama jestem zainteresowana
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 18:09   #5
Bothi
Rozeznanie
 
Avatar Bothi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 591
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja również jestem ciekawa, szczególnie jeżeli chodzi o AP Edukacja
Bothi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 19:04   #6
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Mój brat był w Ap edukacji.... jest baaaaardzo zadowolony także polecam
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 20:31   #7
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Uczę się w Cosinusie-kosmetyka. Obawiałam się, ze będzie kiepsko, ze względu na opinie jakie wyczytałam. A tu miła niespodzianka- trzeba się sporo uczyć, bardzo dobrze wyposażona pracownia, chodzimy na konferencje, targi kosm. Jedyny minus taki, ze zamiast zajęć co 2 tygodnie, jak nam mówiono na początku, zjazdy są prawie co tydzień. W 1 semestrze jedynie wolne weekendy to święta.



Jak w każdej szkole, uczelni - są tacy, którym nie zależy na nauce i chodzą dla renty, i tez tacy, którzy wykazują naprawdę dużą chęć do uzyskania dyplomu.


Wracając do tematu- Ogólnie jestem zadowolona. No i zero opłat oczywiście.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2010-07-05 o 20:44
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 15:33   #8
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Uczę się w Cosinusie-kosmetyka. Obawiałam się, ze będzie kiepsko, ze względu na opinie jakie wyczytałam. A tu miła niespodzianka- trzeba się sporo uczyć, bardzo dobrze wyposażona pracownia, chodzimy na konferencje, targi kosm. Jedyny minus taki, ze zamiast zajęć co 2 tygodnie, jak nam mówiono na początku, zjazdy są prawie co tydzień. W 1 semestrze jedynie wolne weekendy to święta.



Jak w każdej szkole, uczelni - są tacy, którym nie zależy na nauce i chodzą dla renty, i tez tacy, którzy wykazują naprawdę dużą chęć do uzyskania dyplomu.


Wracając do tematu- Ogólnie jestem zadowolona. No i zero opłat oczywiście.

popieram, mam dokładnie takie same odczucia odnośnie cosinusa. Skończyłam tam reklamę i jestem bardzo zadowolona!!! Ucza duzo pratycznych rzeczy- jak obrabiac zdjecia, jak tworzyc kampanei reklamowe, etc.
my dee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 15:04   #9
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Witam. Ja chcialam zapytac o Liceum ogólnokształcącę w Ap Edukacji w Rybniku. Jest to liceum płatne od początku około 100 zł miesięcznie, jest może ktos kto potrafi udzielić mi informacji na temat poziomu nauki, zajęć i całej reszty?
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:32   #10
acetonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Zależy w jaki mieście dana szkola jak chodziłam do cosinusa w malopolsce jestem po egzaminach i uzyskałam tytuł dyplomowanej kosmetyczki z dobrym wynikiem ,nauka zalezy od nas samych jak ktos chce potrafi sie uczyc.U nas prawcownia była dobrze wyposazanona był aprat do kawitacji,mikrodermabrazj i,darsonwal,wapozona lampy solux.Chodziłam tez jeden semstr do profesji...a tam byla porazka nasz sprzet to wapozon z garnuszka a oplaty niemale..Często musiałysmy nosic nawet wacii do profesji..Ja jestem zadowolona ze szkoły cosinus mimo poczatkowego sceptytyzmu;]
acetonka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:32   #11
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

perełka:
http://www.facebook.com/pages/Lodz-P...2947940?__a=4&
my dee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 18:06   #12
superstarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 49
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
wow, gdzies to wykopala
ciekawie prowadzone:P widze szkola idzie z duchem czasu, kto by pomyslal :P lol
superstarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 03:56   #13
Deleteee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 195
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Skonczyłam w tamtym roku kurs na AP, powiem tak - tragedia. Od skończenia matury pracuje, musze mieć więc czas mniej więcej rozplanowany, tym bardziej że wtedy byłą to praca tylko w łikendy. Zapisy miały być do wrzesnia i pod koniec sierpnia miałam dostac info co i jak na maila, ale okazało się że przedłóżyli nabor wiec do konca wrzesnia miałam dostać szczegółowy plan. Potem okazało się że nabór był do konca października (choć zajecia z mojego kierunku miały sie zacząć w 2 tygodniu października a więc ważne zlecenie z pracy wtedy odwołałam). Co okazało się nieprawda a zajeia zaczely sie w ostatni tydzien października. Niestety nigdy nie dostałam żadnej wiadokosci mailem czy smsem jak mi obiecywano z AP. Sama musiałam dzownic i wiecznie pytać. Nigdy nie wiadomo w ktory łikend wypadną zajecia wiec nie mogłam zaplnować sobie pracy czy nawet głupiego wyjazdu do rodziny. W tym okresie bardzo potrzebowałam pracować niestety wywalono mnie wlaśnie za to. Teraz po dwóch rozmowach kwalfikacyjnych okazuje sie że mam nic nie wart papier...
Deleteee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:41   #14
anime1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Większość osób sądzi ze jak szkoła policealna to tylko aby mieć papierek...
nie prawda już kończę kolejną szkołę policealną i tym razem zapisałam się do AP Edukacji na kosmetologi!!! A skończyłam też tam Fryzjerstwo i zdałam egzamin fryzjerski i dobrym wynikiem a na tym kierunku w tym roku zdały wszystkie osoby...Oprócz mnie zapisali się do Ap edukacji jeszcze moi bracia do liceum i są również zadowoleni....
anime1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:56   #15
anime1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

To miałaś pecha...
Bo ja jak się zapisywałam to dostałam kartę z numerem indentyfikacyjny który wystarczy wpisać przy logowaniu ,a plan z zajęciami wysłali mi na podany adres z wyszczególnionymi datami zajęć i podziałem z grupy...A przedmioty które miałam w poprzednich szkołach mam zaliczone tylko prace kontrolne mam przynieść.
Na początku Października dostałam legitymacje szkolne i zaświadczenia jakie są mi potrzebne...
A w szkole której są wykłady to przy samym wejściu wisi plan zajęć
anime1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:08   #16
Justyna92929292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej dziewczyny. mam prośbę wypowiedziałaby się któraś z Was na temat szkoły Cosinus we Wrocławiu. dokładnie chodzi mi o kierunek Technik Usług Kosmetycznych. chciałabym co nieco dowiedziec się o szkole i poznac nowe koleżanki jeżeli takowe będą uczęszczac od lutego do szkoły (jest to nabór wiosenny). każda informacja jest cenna, także proszę o jakieś wiadomości . pozdrawiam serdecznie.
Justyna92929292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:31   #17
fiolag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Justyna92929292 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. mam prośbę wypowiedziałaby się któraś z Was na temat szkoły Cosinus we Wrocławiu. dokładnie chodzi mi o kierunek Technik Usług Kosmetycznych. chciałabym co nieco dowiedziec się o szkole i poznac nowe koleżanki jeżeli takowe będą uczęszczac od lutego do szkoły (jest to nabór wiosenny). każda informacja jest cenna, także proszę o jakieś wiadomości . pozdrawiam serdecznie.
hejka Justyna! nie wiem jak tam Cosinus we Wrocławiu ale mogę się wypowiedzieć na temat Cosinusa w Gdyni... Jestem na kierunku który Cię interesuje- technik usług kosmetycznych, w styczniu zdaję egzamin na technika Ja osobiście jestem BARDZO zadowolona! uczyć się trzeba- do nauki gonią, pracownia w pełni wyposażona- fotele kosmetyczne, lampy sprzęt-mikrodermobrazja, kawitacja, jono i sonoforeza, maski wszelkiego typu, frezarki... Preparaty kosmetyczne do użytku na pracowni bez ograniczeń ! I nie zapłaciłam jeszcze ani złotówki (a właśnie kończę szkołę) płatne tylko dodatkowe kursy - dowolne. Polecam.Taką szkołę warto reklamować, przynajmniej w Gdyni...
fiolag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 15:55   #18
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej ,ja chcialm isc do AP edukacja w e wroclawiu, na roczna szkole wizazu ,jak tam jest,co mozecie powiedziec,jak do tej pory opinie fajne, najgorzej jest mi podjac decyzje pod wzgedem poziomu szkoly, nie jestem orlem w nauce ale chcialabym sie duzo nauczyc ,zlwaszcza roznych technik z wzazu,myslam tez o kosmetyce ale tez jaki poziom nauczania,czy warto isc,duizo ucza ? jak wygladaja zajecia z praktyki ...juz sie raz spalilam na szkole kosmetycznej, zajecia praktyczne tragedia,uczennica byl lepsza od babki prowadzacej a to nie o to chodzi ! ja chce pozadna szkole, narazie jestem za granica i chcialabym skonczyc cos latajac na zajecia,dlatego tez tymczasowo chce szkole roczna
czekam na opinie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

no i jeszcze chcial mdodac ze dziwnych przedmiotow ucza jak na szkole z wizazu anatmia,psychologia,itd nic nie ma historia wizazu,itd,nic nie pisze o praktkach,moze wy cos wiedziec ,czy w szkole sa zajecia praktyczne jak to wyglada,czy po wykladach przechodzi sie do pracowni ,ile godzin posiwecaja na malowanie ? jakich makijazy sie uczy (dzienny,wieczorowy,biuro wy,kamuflarz ? ) czy lepeiej isc do szkoly marzeny daleckiej na wizaz z charakteryzacja ? )
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 10:45   #19
Misantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 27
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

wie ktoś jak jest w AP Edukacji (liceum ogólnokształcące) w Warszawie?
Misantka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 18:34   #20
jan_roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

do Misantka

Co do liceum w AP To tak.

Podnieśli poprzeczkę i postanowili sobie nauczyć czegoś a nie dać papier jak w innych szkołach. Więc jeżeli szukasz szkoły która cie czegoś nauczy to śmiało możesz iść do AP
jan_roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:51   #21
Justyna 1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Fajnie gdyby temat znowu ruszył, bo to ostatnia szansa zapisać sie do szkoły policealnej ( z tego co mi wiadomo, duża ilość kierunków ma być wyłączona przez reformę edukacji) dlatego też zapisałam się do AP Edukacji na kierunek technik usług kosmetycznych. z tego co widzę większość osób jest zadowolona, jednak większość postów jest nieaktualna. A fajnie by było dzielić się wrażeniami, skoro już nie długo nie będzie można uczyć się w szkole policealnej
Justyna 1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 07:54   #22
rea
Raczkowanie
 
Avatar rea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 84
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja kończyłam uzupełniające LO Cosinus w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona.
Teraz zapisałam się do policealnej AP Edukacja na kierunek technik BHP, jutro pierwszy zjazd, zobaczymy jak będzie
__________________
MOŻE NIE JESTEM IDEALNA ALE IDEALNIE SOBIE Z TYM RADZĘ
rea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:54   #23
jan_roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja teraz uczęszczam NA BHP w AP W Olsztynie i powiem ci że jest Hardcoor ale to tylko pierwszy semestr. na 2 i 3 będzie wszystko co dotyczy BHP.

No i życzę powodzenie REA i wytrwania do końca
jan_roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:37   #24
adellla24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Tak jak Jan_ roza chodzę do AP Edukacja.
Jest dużo nauki ale tylko przydatnej nie ma lania wody...
Jak ktoś chce się uczyć to zda wszystkie egzaminy ...
A do tego jest dużo fajnych wykwalifikowanych nauczycieli!!!
w Cosinusie dużo osób na jedną klasę przypada

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

A zapomniałam jest właśnie kolejny nabór trwa do końca śierpnia
adellla24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:38   #25
Cranberry5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cześć, chciałabym zapytać czy nie wiecie, czy można w szkole policealnej złożyć odpis świadectwa szkoły średniej? Mój znajomy chciałby zapisać się do 2 różnych szkół na 2 kierunki i się nad tym zastanawia. Dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam!
Cranberry5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:52   #26
jan_roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Zapomniałam dodać że Ap urządza wiele kursów z różnych dziedzin po więcej informacji Odwiedźcie stronę szkoły.
jan_roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 06:07   #27
jan_roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Jeśli kończysz liceum dla dorosłych to otrzymasz świadectwo ukończenia szkoły średniej tylko w zależności co ukończyłaś .Jeśli zawodówkę to już nie ma możliwości zrobienia liceum ponieważ ministerstwo wycofała uzupełniające LO.Wiem że LO po podstawówce lub po gimnazjum jest ale dla pewności wejdź na stronę AP Edukacji i się dowiesz co i jak teraz trwa nabór do kończ sierpniu.
jan_roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:11   #28
alina112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Wy tu gadu gadu a nikt nie napisał że w AP Edukacji powstały nowe kierunki takie jak:

Policealna Szkoła Zawodowa
asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej
Florysta
opiekun osoby starszej
opiekun w domu pomocy społecznej
opiekunka środowiskowa
technik drogownictwa
technik ochrony fizycznej osób i mienia
technik teleinformatyk
technik telekomunikacji
technik transportu drogowego
technik turystyki wiejskiej
technik usług pocztowych i finansowych
technik weterynarii
technik wiertnik

Policealna Szkoła Medyczna
nazwa zawodu
asystentka stomatologiczna
opiekun medyczny
higienistka stomatologiczna
opiekunka dziecięca
technik elektroniki i informatyki medycznej PSM
technik masażysta
technik ortopeda
technik sterylizacji medycznej
alina112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:47   #29
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej ja mam zamiar wybrac sie do Cosinusa teraz na kosmetyke i własnie nie wiem czy to płatne jest i czy sie opłaca taki zawod?
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:33   #30
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej, ja dzis wstepnie zarezerwowalam miejsce na AP Edukacja na kurs kwalifikacji fryzjerstwa bo szkoly juz nie ma. Pani w sekretariacie konkretnie mowila o kursie, ale obawiam sie, ze po szkole nie znajde pracy bo nie naucze sie wystarczajaco duzo. Prosze o opinie innych ktorzy ukonczyli tam szkole fryzjerska, jak wrazenia/?
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-24 14:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.