popadam w paranoje :(( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 14:36   #31
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

Boze, macie racje
a teraz jeszcze bardziej sie zdołowałam, bo w ostatnich smsach laska pytała go czy ma czas w srode wieczorem (czyli dzis) i cieszyłam sie ze na dziś sie umówiliśmy i ze nici z planów tamtej...ale własnie niedawno zadzwonił do mnie TZ i z przykrościa stwierdził ze dzisiejsze spotkanie musimy przełożyć, bo kolega go poprosił, zeby gdzies wieczorem z nim pojechał jakiś biznes zrobić ;(
od razu skojarzyłam z smsem od niej i tylko to mam w głowie...
Nie jestem w stanie sprawdzić, czy faktycznie będzie jechał z kolegą załatwiać biznes, czy do niej...
Jestem cholernie zła! Ale co, jeśli faktycznie kumpel poprosił go o pomoc?
Przez takie akcje bede musiala niestety kontrolowac jego poczynania i nie wiem czy nabiore zaufania- bo nawet jesli z smsów nic nie wywnioskuje, a okaze sie ze on dzis pojedzie do niej, to i tak bedzie wystarczajacy pretekst zeby mu nie ufać
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:41   #32
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez goraca30tka Pokaż wiadomość
Boze, macie racje
a teraz jeszcze bardziej sie zdołowałam, bo w ostatnich smsach laska pytała go czy ma czas w srode wieczorem (czyli dzis) i cieszyłam sie ze na dziś sie umówiliśmy i ze nici z planów tamtej...ale własnie niedawno zadzwonił do mnie TZ i z przykrościa stwierdził ze dzisiejsze spotkanie musimy przełożyć, bo kolega go poprosił, zeby gdzies wieczorem z nim pojechał jakiś biznes zrobić ;(
od razu skojarzyłam z smsem od niej i tylko to mam w głowie...
Nie jestem w stanie sprawdzić, czy faktycznie będzie jechał z kolegą załatwiać biznes, czy do niej...
Jestem cholernie zła! Ale co, jeśli faktycznie kumpel poprosił go o pomoc?
Przez takie akcje bede musiala niestety kontrolowac jego poczynania i nie wiem czy nabiore zaufania- bo nawet jesli z smsów nic nie wywnioskuje, a okaze sie ze on dzis pojedzie do niej, to i tak bedzie wystarczajacy pretekst zeby mu nie ufać
kochana Ty lepiej mu powiedz co Ci lezy na watrobie, te smsy, sciszanie glosu jak rozmawia itp. no i prawde i co Cie niepokoi,powiedz i zalatw temat... bo zaczniesz wariowac od tego zastanawiania sie- nie stworzysz z nim zwiazku nigdy jak bedziesz tkwila w takim zawieszeniu... nie trzymaj sie na sile faceta przy ktorym nabawiasz sie nerwicy to nie pierwszy i nie ostatni
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.