własny depilator laserowy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 13:16   #841
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Hej
również przymierzam się do kupna depilatora, szczególnie że mam wrastające włoski. Myślę nad philipsem, chociaż 3/4 obietnic to raczej zwykły marketing...
Jest teraz lato (wiem, że na efekty trochę poczekam) ale czy skórę po takim zabiegu można później opalać? Nie chodzi o wystawienei się bezpośrednu po zabiegu, ale na kolejny dzień? Boję się, że pojawią się przebarwienia lub takie ślady już po zejściu ze słońca
http://i.abczdrowie.pl/gallery/e9/11...ji_629x429.jpg
...
nie wolno się opalać w całym cyklu naświetlań.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 13:37   #842
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie wolno się opalać w całym cyklu naświetlań.
może źle to ujęłam, nie chodzi o leżenie plackiem na plaży czy solarium a zwykłe chodzenie po mieście w krótszych spodenkach czy spódniczce. W takim wypadku lepiej odłożyć depilację na jesień czy np. nakładać filtry?
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 15:23   #843
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
może źle to ujęłam, nie chodzi o leżenie plackiem na plaży czy solarium a zwykłe chodzenie po mieście w krótszych spodenkach czy spódniczce. W takim wypadku lepiej odłożyć depilację na jesień czy np. nakładać filtry?
...
domyślam się,że nie o leżenie plackiem chodzi należy unikac słońca w całym cyklu naświetlań,mile widziany jest też kem z filtrem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 15:59   #844
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
domyślam się,że nie o leżenie plackiem chodzi należy unikac słońca w całym cyklu naświetlań,mile widziany jest też kem z filtrem
dziękuję za odp
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 19:45   #845
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: własny depilator laserowy

Jestem po czwartym zabiegu Lumeą i jeszcze nie widzę rezultatów (nie mówię o jakichś spektakularnych, no ale cokolwiek!), zaczynam się martwić...
I nie wiedziałam, że nie można się opalać, szkoda, że nie mogę znaleźć teraz instrukcji, ale czy tam nie było napisane, że należy unikać ekspozycji na słońce jakiś czas bezpośrednio przed i po samym użyciu?

Edytowane przez aeris88
Czas edycji: 2014-07-21 o 19:52
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 08:09   #846
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aeris88 Pokaż wiadomość
Jestem po czwartym zabiegu Lumeą i jeszcze nie widzę rezultatów (nie mówię o jakichś spektakularnych, no ale cokolwiek!), zaczynam się martwić...
I nie wiedziałam, że nie można się opalać, szkoda, że nie mogę znaleźć teraz instrukcji, ale czy tam nie było napisane, że należy unikać ekspozycji na słońce jakiś czas bezpośrednio przed i po samym użyciu?
...
generalnie temat o słoncu-2 posty wyżej
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 08:05   #847
aeris88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 35
Dot.: własny depilator laserowy

Generalnie nie jest to odpowiedź na pytanie jak to się na do informacji zawartych w instrukcji (unikać słońca 48h przed i 24h po), a Wy piszecie o całym cyklu naświetleń.
aeris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 09:38   #848
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

cały cykl - dlatego poleca się zaczynać cykl zimą lub wczesną wiosną...bo wtedy nie ma problemu z chowaniem nóg przed słońcem.
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 15:44   #849
MMarius
Raczkowanie
 
Avatar MMarius
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 77
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Viranna Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie - czy podczas używania laserów domowych czujecie cokolwiek?
Bo mam wątpliwości czy urządzenie, które kupiłam w ogóle działa.
na 5. biegu czułem jakby walnął mnie piorun, ale ja mam, tzn. miałem włosy prawie jak małpa

Edytowane przez MMarius
Czas edycji: 2014-08-04 o 15:45
MMarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 12:48   #850
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: własny depilator laserowy

Nie strasz dziewczyny
Depilacja laserowa nie boli - więc jeśli nic nie czujesz w trakcie używania depilatora, to znaczy że jest dobrze

dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 16:27   #851
klaudusia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: własny depilator laserowy

Też chcę sobie sprawić taki depilator dlatego przeczytałam wszystkie wpisy chcąc dowiedzieć się,który lepszy.Dziwię się tylko,że tak szybko widać efekty.Chodziłam na fotodepilację do kosmetyczki,ale pierwsze efekty widziałam dopiero po 4 zabiegu,a miałam 12 na bikini w odstępach 4 tygodniowych,dopiero po 12 pozbyłam się niechcianych włosków.Mnie bardzo bolało dopiero jak było ich mniej wtedy prawie nie bolało i włosy paliły się wszystkie.Kosmetyczka robiła strzał i jak widziała że włos się nie pali podkręcała moc.Po 3 miesiącach od skończenia serii włosy zaczęły odrastać,ale tylko miejscami po kilkanaście.Na udach przy linii majtek nie odrosły mi w ogóle,a minął już ponad rok i miałam ich tam dużo.Dlatego teraz chcę sobie kupić domowy laser na inne partie ciała,taniej wyjdzie,a wiem że działa,tylko jak dla mnie to potrzeba lat, a nie miesięcy,żeby się pozbyć włosków na dłuuugo.
klaudusia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 19:51   #852
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

daj znac jak sie na cos zdecydujesz i raportuj efekty .
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 19:56   #853
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: własny depilator laserowy

Efekty może być widać różnie - mam znajome, które po użyciu depilatora laserowego widziały efekt po 2 zabiegach już, ale są i takie które po 4-ech - ale już bardzo efektownie, że tak powiem.
Myślę, że tu też dużo zależy od rodzaju skóry, cery, no i oczywiście samego wykonania depilacji, bo to trzeba bardzo uważnie.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 08:17   #854
kasiaaa2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Witam
Proszę o opinie na temat depilatora Beurer 9000. Nie jest to mały wydatek jak dla mnie więc przed zakupem szukam informacji na jego temat jednak jest ich barrrdzo mało jeżeli któraś z Was posiada taki depilator proszę o pomoc.

Przeczytałam że ten depilator ma największą powierzchnię naświetlania myślę że to jest ważne, bo znacznie skraca zabieg depilacji.

Jednak najskuteczniejsze są depilatory diodowe chyba tylko Venus ma takie w swojej ofercie. Również proszę o informacje odnośnie tego depilatora.
kasiaaa2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 23:46   #855
Vixen25
Przyczajenie
 
Avatar Vixen25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Widzę, że większośc z Was myli zupełnie depilację laserową z fotodepilacją. Większość depilatorów oferowanych na rynku jest fotodepilatorami (jak np Lumea Philipsa) mimo, że powszechnie nazywa się je depilatorami laserowymi (a chyba po to żeby wepchnąć je tym mniej zorientowanym).

Fotodepilacja w salonach to koszt ok 100 zł za jedną partię ciała i niestety nawet po całej serii tych zabiegów włosy prędzej czy później odrosną. Natomiast depilacja laserowa jest zabiegiem trwale usuwającym włosy i koszt takiej zabawy (w zależności od partii ciała) to nawet 700 zł za jeden zabieg.

Ja swego czasu byłam równie niezorientowana i zagubiona jak niektóre z Was i przeczytałam chyba cały internet zanim udałam się do salonu na depilację laserową.

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Czy któraś z Was jest może posiadaczką Rio Lahr 2 ?

Na Grouponie jest za 400 zł - cena podejrzanie niska jak na depilator laserowy, ale jestem ciekawa jak się sprawuje.
Vixen25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 12:35   #856
scarlett_24
Przyczajenie
 
Avatar scarlett_24
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: w. podlaskie
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

Witam.
Również interesuje mnie depilator Rio Lahr-2, wiele osób go kupuje ale nie ma żadnych opinii

Osobiście polecam depilację laserem Light Sheer, efekty są świetne, ale zabiegi dość drogie.
Natomiast depilacja IPL jest do kitu, to nawet nie jest laser tylko światło...

Edytowane przez scarlett_24
Czas edycji: 2014-12-04 o 13:49
scarlett_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 21:39   #857
kasiaaa2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Witam, mało osób ostatnio się wypowiada na forum a szkoda ja ciągle nie mogę się zdecydować.

Teraz myslę nad Me My Elos ktoś sie tu już wypowiadał jednak to była 1, może 2 opinie i to juz dawno temu. Może ktoś pomoże mi dokonać wyboru przekonuje mnie fakt, że są dostępne w super pharm więc jak chodzi o gwarancję to zawsze to inaczej niż na allegro.

Dziewczyny a może któraś z Was chce sprzedać swój Elos bo np osiągnęła już zamierzony efekt? chętnie odkupię.

A może któraś znalazła jakiś super depilator i podzieli sie tu z nami swoimi wrażeniami????

Zastanawia mnie też Remington ipl 6000 f
Oczywiście jak przebrnęłam przez cały wątek to zamierzałam kupić Rio Pro i w dalszym ciągu biore go pod uwagę...

Proszę o pomoc, chciałabym na święta mieć swój upragniony depilator więc czas podjąć decyzję.
kasiaaa2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 07:40   #858
scarlett_24
Przyczajenie
 
Avatar scarlett_24
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: w. podlaskie
Wiadomości: 8
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez kasiaaa2012 Pokaż wiadomość
Witam, mało osób ostatnio się wypowiada na forum a szkoda ja ciągle nie mogę się zdecydować.

Teraz myslę nad Me My Elos ktoś sie tu już wypowiadał jednak to była 1, może 2 opinie i to juz dawno temu. Może ktoś pomoże mi dokonać wyboru przekonuje mnie fakt, że są dostępne w super pharm więc jak chodzi o gwarancję to zawsze to inaczej niż na allegro.

Dziewczyny a może któraś z Was chce sprzedać swój Elos bo np osiągnęła już zamierzony efekt? chętnie odkupię.

A może któraś znalazła jakiś super depilator i podzieli sie tu z nami swoimi wrażeniami????

Zastanawia mnie też Remington ipl 6000 f
Oczywiście jak przebrnęłam przez cały wątek to zamierzałam kupić Rio Pro i w dalszym ciągu biore go pod uwagę...

Proszę o pomoc, chciałabym na święta mieć swój upragniony depilator więc czas podjąć decyzję.
Kasia - na Twoim miejscu, nie kupowałabym nic co jest w technologii IPL, nie da Ci to trwałego efektu... depilator Me My Elos Pro Ultra kosztuje 1600zł, a za 1500zł możesz mieć karnet na 5 zabiegów na całe nogi w salonie w warszawie laserem Light Sheer... ja mam właśnie wykupiony taki karnet, jestem po dwóch zabiegach i efekty są niezłe
scarlett_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 11:16   #859
Vixen25
Przyczajenie
 
Avatar Vixen25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Zgadzam się ze scarlett_24. Obecnie chyba nie ma godnego zaufania depilatora laserowego do użytku w domu. Rio podobno ma bardzo wąską wiązkę i ciężko osiągnąć zamierzony efekt. Na IPL szkoda pieniędzy i czasu, bo za jakiś czas trzeba i tak powtórzyć.
Jeżeli chcesz być pewna efektów i nie żałować wydanych pieniędzy to polecam zabiegi w gabinecie profesjonalnym laserem. Obecnie ceny są coraz niższe, bo pojawia się coraz więcej punktów oferujących taką depilację. Ja za 6 zabiegów na nogi zapłaciłam 2700 zł ale na przestrzeni ponad roku więc miesięcznie kwota nie poraża - warto sobie odłożyć
Vixen25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 16:42   #860
kasiaaa2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Dzięki, już się zdecydowałam i czekam na przesyłkę

Edytowane przez kasiaaa2012
Czas edycji: 2014-12-18 o 17:30
kasiaaa2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 01:38   #861
Krop_elka
Przyczajenie
 
Avatar Krop_elka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: własny depilator laserowy

To może jeszcze ja podzielę się swoimi doświadczeniami. Od pewnego czasu używam Rio - model "Scanning Laser 60" i to już mój trzeci depilator. Jest niestety drogi i to jest jego największa wada. Natomiast efekty są rewelacyjne, polecam... Trzeba trochę cierpliwości i kilkukrotnego powtarzania zabiegu, ale po 4-5 zastosowaniach włoski naprawdę przestają odrastać. Mam dosyć mocne włoski na nóżkach i zawsze miałam kłopot z ich usuwaniem. A teraz jestem zachwycona efektami! Wcześniej używałam Me My Elos i Philips Lumea. Efekty były duuuużo słabsze... w końcu udało mi się je odsprzedać za ok. 1/3 ceny a i tak jestem happy z tego powodu...

Kasiu - nie wiem, co ostatecznie wybrałaś, ale bardzo przestrzegam przed zakupem depilatorów IPL, niezależnie od firmy. Szczerze mówiąc, depilatory IPL to wyrzucone pieniądze. Szkoda czasu, nerwów i kaski. Przecież IPL to nie jest technologia laserowa! To jest tylko wiązka światła, zwykła fotodepilacja, zupełnie inna częstotliwość promieniowania, inne skupienie. Laser to laser, inna bajka!

Depilatory IPL nie dają trwałego efektu, depilacja jest czasochłonna a efekty - w moim przypadku - żadne. Zdecydowanie lepiej dołożyć pareset złotych i kupić porządny depilator laserowy.

Edytowane przez Krop_elka
Czas edycji: 2014-12-20 o 01:39
Krop_elka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:10   #862
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

a Rio - model "Scanning Laser 60 to nie IPL ?
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 17:20   #863
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: własny depilator laserowy

Prawdziwy,profesjonalny laser do użytku domowego? w takie cuda to nie wierze,nie byłby dopuszczony.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 22:40   #864
premio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny czy używałyście Tria Beauty laser 4x do ciała ? Dużo pozytywnych opinii czytałam na zagranicznych forach, bo na polskich niestety nic nie znalazłam. Ostatnio robiłam zakupy w Douglas i wpadł mi do ręki, nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, cena spora 1800zł.
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem jakiegoś urządzenia, myślałam o Me My Elos Pro Ultra lub Rio Pro, bo o tych czytałam opinie na wizażu i innych polskich forach..... ale już sama nie wiem, który będzie lepszy.

Po bardzo złych doświadczeniach kilka lat temu z Light Sheer (poparzenia) byłam gotowa się "poddać" w walce.... Ale jak pól roku temu zobaczyłam efekty po IPL na mojej koleżance- to od września też zaczęłam sama chodzić do kosmetyczki- też na IPL ( dopiero 3 x) i widzę naprawdę dobre efekty. Wyraźna redukcja włosków Nie łudzę się, że pozbędę się ich na zawsze, ale przynajmniej będzie ich mniej, będą dużo słabsze i wolniej będą odrastały. I co najważniejsze IPL pozwala pozbyć się efektu wrastających włosków po depilacji (np.woskiem) i leczy blizny - widzę to po sobie.

Dlatego pomyślałam, że fajnie byłby mieć coś takiego w domu, jak brakuje czasu na wizytę w salonie.

Jak któraś miała styczność z Tria lub Me My Elos Pro Ultra, proszę o opinię.

Pozdrawiam i życzę udanych Świąt

Edytowane przez premio
Czas edycji: 2014-12-21 o 22:43
premio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 01:19   #865
Krop_elka
Przyczajenie
 
Avatar Krop_elka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
a Rio - model "Scanning Laser 60 to nie IPL ?
Nie. Z tego co wiem, Rio ma obecnie kilka modeli: tylko 3 z nich są prawdziwe laserowe (Laser Hair Remover, Scanning Laser Hair Remover x20 oraz Scanning Laser Hair Remover x60), a dwa (IPL Hair Remover i Rio IPL Pro) to depilatory typu "Intense Pulse Light" - czyli właśnie IPL.

Nie wiem czemu, ale oba modele IPL bardzo mocno promują i reklamują, jednak ja jeszcze raz powtórzę - dla mnie IPL to zupełna porażka. Depilacja światłem (fotodepilacja) nie daje trwałego efektu! W ogóle efekty są niezadowalające. Natomiast seria Scanning Laser jest super! Depilator sam skanuje skórę, odnajduje włoski, strzela laserem i 90% włosków wkrótce wypada. Oczywiście, to nie zabawa dla idiotów, trzeba przeczytać (i zrozumieć) instrukcję. Ważne są fazy wzrostu włosa, więc żeby skutecznie usunąć wszystkie, trzeba zabieg kilka razy powtórzyć. Jednak efekty są trwałe, dla mnie rewelacja!!! Z czystym sumieniem mogę tę zabaweczkę polecić...

Opis modeli Rio jest miedzy innymi na ich polskiej stronie: http://www.riolaserhair.pl

Trzeba jeszcze dodać, że wadą Rio jest cena. Rio Scanning Laser Hair Remover x60 kosztuje między 1800 a 2000 zł, to jest bardzo droga zabawka...

Edytowane przez Krop_elka
Czas edycji: 2014-12-22 o 01:36
Krop_elka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 08:45   #866
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Tak zgadza się. IPL nie usuwa owłosienia na stałe.

Jaką masz karnacje skóry i jakie włoski ?
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 09:59   #867
Krop_elka
Przyczajenie
 
Avatar Krop_elka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
Tak zgadza się. IPL nie usuwa owłosienia na stałe.

Jaką masz karnacje skóry i jakie włoski ?
Karnacja raczej jasna, choć nie zupełnie blada Powiedziałabym na 3 w skali 10-o stopniowej. Mam jednak mocne, dość ciemne włoski (choć na szczęście nie czarne), i ogólnie owłosienie jest raczej intensywne (nóżki, bikini, pachy, przedramiona). Tak więc nie mam wyboru, muszę prowadzić walkę z włoskami, przynajmniej na nogach obowiązkowo
Krop_elka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 19:05   #868
magdazie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: własny depilator laserowy

ja kupilam przez internet
Depilator laserowy Go Laser Rio Beauty

w cenniku polskim 1900 , ja dalam w necie 1200, czekam za dostawa w najblizszym tygodniu

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Krop_elka Pokaż wiadomość
Nie. Z tego co wiem, Rio ma obecnie kilka modeli: tylko 3 z nich są prawdziwe laserowe (Laser Hair Remover, Scanning Laser Hair Remover x20 oraz Scanning Laser Hair Remover x60), a dwa (IPL Hair Remover i Rio IPL Pro) to depilatory typu "Intense Pulse Light" - czyli właśnie IPL.

Nie wiem czemu, ale oba modele IPL bardzo mocno promują i reklamują, jednak ja jeszcze raz powtórzę - dla mnie IPL to zupełna porażka. Depilacja światłem (fotodepilacja) nie daje trwałego efektu! W ogóle efekty są niezadowalające. Natomiast seria Scanning Laser jest super! Depilator sam skanuje skórę, odnajduje włoski, strzela laserem i 90% włosków wkrótce wypada. Oczywiście, to nie zabawa dla idiotów, trzeba przeczytać (i zrozumieć) instrukcję. Ważne są fazy wzrostu włosa, więc żeby skutecznie usunąć wszystkie, trzeba zabieg kilka razy powtórzyć. Jednak efekty są trwałe, dla mnie rewelacja!!! Z czystym sumieniem mogę tę zabaweczkę polecić...

Opis modeli Rio jest miedzy innymi na ich polskiej stronie: http://www.riolaserhair.pl

Trzeba jeszcze dodać, że wadą Rio jest cena. Rio Scanning Laser Hair Remover x60 kosztuje między 1800 a 2000 zł, to jest bardzo droga zabawka...

jak sie wejdzie na strone producenta to laserki sa chyba 4 rodzaje : http://www.riobeauty.co.uk/rio-hair-...r-removal.html
magdazie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 19:21   #869
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

daj znać o wynikach
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 00:06   #870
magdazie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
daj znać o wynikach
zrobie foto relacje na paszkach
magdazie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.