ból odczuwany po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 18:29   #1
doom_gloom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7

ból odczuwany po stosunku


Mam taki mały problem.. otóż zawsze, gdy kochamy się z chłopakiem, to odczuwam potem taki lekki dyskomfort, a raczej nie dyskomfort, a ból nawet podczas załatwiania się, także gdy to robimy, proszę, by przestał, bo niemiłosiernie mnie to boli.. Wiem, że nie jest z tego zadowolony, pomimo jego zapewnień, że to nic takiego, wie może ktoś, jak temu zapobiec, albo ewentualnie co robić, by nie bolało?

Byłabym naprawdę wdzięczna!
doom_gloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:32   #2
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Cytat:
Napisane przez doom_gloom Pokaż wiadomość
Mam taki mały problem.. otóż zawsze, gdy kochamy się z chłopakiem, to odczuwam potem taki lekki dyskomfort, a raczej nie dyskomfort, a ból nawet podczas załatwiania się, także gdy to robimy, proszę, by przestał, bo niemiłosiernie mnie to boli.. Wiem, że nie jest z tego zadowolony, pomimo jego zapewnień, że to nic takiego, wie może ktoś, jak temu zapobiec, albo ewentualnie co robić, by nie bolało?

Byłabym naprawdę wdzięczna!

stawiam na brak nawilżenia - kupujcie szybko jakiś lubrykant albo pozwólcie sobie na dłuższy wstęp, żebyś lepiej się rozgrzała
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 23:47   #3
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Jeżeli używacie gumek, możesz mieć uczulenie na lateks.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:25   #4
blanka01994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Mam dokładnie tak samo, ale wydaje mi się że to dlatego ponieważ dopiero zaczęliśmy współżycie. Za każdym razem gdy się kochamy to ból jest coraz mniejszy Może u Ciebie jest tak samo?
blanka01994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:05   #5
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: ból odczuwany po stosunku

[QUOTE=doom_gloom;38705584]Mam taki mały problem.. otóż zawsze, gdy kochamy się z chłopakiem, to odczuwam potem taki lekki dyskomfort, a raczej nie dyskomfort, a ból nawet podczas załatwiania się, także gdy to robimy, proszę, by przestał, bo niemiłosiernie mnie to boli.. Wiem, że nie jest z tego zadowolony, pomimo jego zapewnień, że to nic takiego, wie może ktoś, jak temu zapobiec, albo ewentualnie co robić, by nie bolało?

Byłabym naprawdę wdzięczna!


ja mialam podobnie tylko bol by z prawej strony podbrzusza, tylko podczas stosunku i tylko w jednej pozycji (klasycznej). Beda u gin zapytalam sie czym moze to byc spowodowane odpowedziala ze to nadwrazliwosc jajnika.
Radze wybierz sie do gin i opisz swoj problem na forum trudno jest powiedziec co Ci jest
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 00:47   #6
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Napisałam o gumkach ponieważ miałam podobnie i u mnie przyczyną były gumki. Ale spróbujcie nawilżenie może akurat w tym jest problem.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:13   #7
doom_gloom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Napisałam o gumkach ponieważ miałam podobnie i u mnie przyczyną były gumki. Ale spróbujcie nawilżenie może akurat w tym jest problem.
hmm, no właśnie już próbowaliśmy, ale ból jest najbardziej odczuwalny pod koniec, albo właśnie całkiem po... Postanowiliśmy zrobić teraz przerwę od tego, może jak raz pomoże, zobaczymy
doom_gloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 22:10   #8
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Miałam podobnie, że pod koniec odczuwałam dyskomfort a po to już katastrofa była. U mnie występowało jeszcze podrażnienie. Wizyta u lekarza wszystko wyjaśniła.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 19:37   #9
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Niestety przyczyn może być wiele . Jeśli nie dojdziesz dlaczego idź do ginekologa. U mnie z jednym z partnerów tak było bo miał bardzo długiego panisa a wkładał do środka, niesety nie byliśmy dla siebie. U mojej koleżanki przyczyną było uczulenie na spermę chłopaka. Są jeszcze alergia na lateks w prezerwatywie, stan zapalny w pochwie. Może też być wyjątkowe niedopasowanie Was ale to nie występowało by przy zamianie pozycji. Najważniejsze czy chłopak prosi czy nie jeśli Cię boli nie rób tego w końcu ma to być przyjemność dla Ciebie. Inaczej nie ma sensu. I Idź do lekarza jeśli jeszcze ze 2 razy to się powtórzy a nie wyjaśnisz dlaczego.
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 19:55   #10
kinkam26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 96
Dot.: ból odczuwany po stosunku

ja tez tak mialam, przez pierwsze 3-4 razy, ze podczas kochania sie bolalo ale tylko z poczatku -kilka pierwzych ruchow. i co ciekawe to tylko w jednej pozycji (misjonarskiej) w kazdej innej bylo wszystko dobrze. wiec zrezygnowalismy z tej, a po jakims czasie zapomnielismy o tym bolu-wiadomo w takich chwilach zapomina sie o Bożym swiecie- szczegolnie na poczatku i po tym czasie wszystko juz bylo ok. ale na poczatku przy siusianiu po współżyciu i podczas współżycia w pierwszycj ruchach byla tragedia. nie raz do kolejnych nie dochodzil bo widzial na mojej twarzy ból.
kinkam26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:43   #11
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Może po prostu facet ma za duży sprzęt że tak to nazwę. Ale jakiś lubrykant powinien pomoc.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 09:03   #12
lili73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Ja też odczuwałam ból przez jakiś czas, lecz z czasem to minęło. Nie wiem czy przyczyniła się do tego zrobiona laparoskopia ponieważ miałam zrosty na jajnikach po przebytych stanach zapalnych. Myślę że potrzebne jest także dobre rozluźnienie czyli dużo pieszczot . I staraj się nie skupiać na tym że może cię boleć. Ciekawe tematy dotyczące sexu i problemów kobiecych polecam na http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
lili73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:26   #13
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: ból odczuwany po stosunku

Może po prostu jakieś zapalenie jajników. Teraz chłodno, łatwo przeziębić. Ja zawsze tak mam. Jak tylko boli to za pare dni antybiotyki bo jajniki chore...a to jak raz się złapie to potem nawraca
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.