oczyszyczanie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 22:34   #61
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Misiunia1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do kosmetyczki.
Byłam tydzień temu na oczyszczaniu. Mogłabyś mi poradzić jakich kosmetyków powinnam używać żeby jak najdłużej utrzymać efekt ? Chyba powinnam wspomnieć, że rano i wieczorem używam żelu antybakteryjnego i myję twarz antybakteryjnym tonikiem. Co kilka dni robie sobie piling (z ziarenkami). Poradz prosze...
To ja poczuję się do napisania odpowiedzi..I tu pojawia sie pierwszy problem..to pytanie powinnaś zadać kosmetyczce która wykonywała zabieg i która widziała Twoja cerę..ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci w pełni na to pytanie..pielęgnacja cery przed jak i po czyszczeniu zależy od rodzaju(tłusta,sucha)cery ,problemów(naczynka, tradzik..),i wieku i wielu innych czynników..a jak się nie widzi cery to trudno udzielic kompetentnej odpowiedzi..na forum sporo jest takich ogólnych informacji o pielegnacji cery(nie mogę znależć ale napewno komuś podawałam jak pielegnować cerę po czyszczeniu)..poszukaj..a lbo napisz coś wiecej to może coś pomoge..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:21   #62
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: oczyszyczanie

A ja mam pytanie do Nushi (lub kogoś innego), jak powinno sie pielęgnować po oczyszczaniu cery skórę trądzikową? Bo podejrzewam,ze specyfiki, które przepisał mi dermatolog (wysuszajace pryszcze) nie pomogą mi w zapobieganiu powstania zaskornikow itp.
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 17:11   #63
Misiunia1
Przyczajenie
 
Avatar Misiunia1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Myszków
Wiadomości: 4
GG do Misiunia1
Dot.: oczyszyczanie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
To ja poczuję się do napisania odpowiedzi..I tu pojawia sie pierwszy problem..to pytanie powinnaś zadać kosmetyczce która wykonywała zabieg i która widziała Twoja cerę..ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci w pełni na to pytanie..pielęgnacja cery przed jak i po czyszczeniu zależy od rodzaju(tłusta,sucha)cery ,problemów(naczynka, tradzik..),i wieku i wielu innych czynników..a jak się nie widzi cery to trudno udzielic kompetentnej odpowiedzi..na forum sporo jest takich ogólnych informacji o pielegnacji cery(nie mogę znależć ale napewno komuś podawałam jak pielegnować cerę po czyszczeniu)..poszukaj..a lbo napisz coś wiecej to może coś pomoge..
kosmetyczka ktora wykonywala zabieg powiedziala ze mammsucha cere i to moze byc przyczyna tradziku. Ja uwazam ze mam cere mieszana np czolo i nos mam suche ( tam robi mi sie najwiecej pryszczy ) a policzki i okolice pod nosem mam tluste. moim problemem jest tradzik. co jeszcze musisz wiedziec?
Misiunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 21:41   #64
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszyczanie

Odpiszę jutro dziś tylko przejrzałam ale nie mam siły myśleć..jestem urobiona..;-)
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.