Kompleks-małe piersi, dojrzewanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-04, 22:56   #1
bigstar02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18

Kompleks-małe piersi, dojrzewanie


Cześć dziewczyny

Właściwie zakładam ten wątek bardziej po to żeby wyrzucić z siebie to co mnie dręczy, niż, aby zadać jakieś konkretne pytanie

Otóż jestem prawie 16-letną dziewczyną z kompleksem małych piersi (albo raczej ich braku...). Na codzień nie narzekam, ale czasami (jak, np. teraz) dopada mnie takie przygnębienie.

Przypominają bardziej stożki z uwypukleniem na środku i dość (co mnie troszkę przeraża) wklęsłymi sutkami, no i w dodatku są niesymetryczne Ledwo "wchodzę" w miseczkę "A" (noszę tylko i wyłącznie push-up'y, innej opcji nie ma, a i tak są nikłych rozmiarów). Generalnie jestem raczej odrobinę zapóźniona w rozwoju i zdaję sobie sprawę, że pewnie mam jeszcze trochę czasu, ale z drugiej strony wszystkie (albo większość) objawów dojrzewania i stawania się tą kobietą, już się pojawiły (miesiączkuję od prawie 1,5 roku).
Sama nie wiem, moje piersi nie wyglądają na w pełni rozwinięte, ale martwię się, że tak może już zostać... Miałyście może podobne doświadczenia?
bigstar02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 10:24   #2
kamilaalimak
nana123321
 
Avatar kamilaalimak
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Kompleks-małe piersi, dojrzewanie

czesc. ja mam 22 lata i też w sumie nie mam piersi, tak jak Ty nosze push-ap. i tak jak Ciebie co jakis czas dopada mnie chandra której nic poprawić nie może szukałam jakiś "magicznych" sposobów nato żeby je choc troche powiekszyć jednak jeżeli się zaprzestanie (a jest to konieczne) to wracają do swojego pierwotnego stanu. tak samo jak z operacja jedna na cale zycie nie wystarczy musisz ja powtarzac . tak wiec ostatecznie sie poddalam tym bardziej ze zauwazyłam ze sa faceci którzy i na to przymykają oczy jak takiego znjadziesz to i twoj kompleks troszke się zmniejszy spróbuj też poszukać u siebie innych atutów pozdrawiam
__________________
,,Chodzi o całość, a całość jest zawsze bezkształtna''
kamilaalimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 14:21   #3
bigstar02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 18
Dot.: Kompleks-małe piersi, dojrzewanie

Masz rację-zwracajmy uwagę na atuty! Ale czasam tak ciężko się ich dopatrzeć, jeśli coś nam w sobie nie pasuje
bigstar02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 14:51   #4
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Kompleks-małe piersi, dojrzewanie

Piersi rozwijają się nawet do 20-któregś roku życia, więc masz jeszcze trochę czasu
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 14:52   #5
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Kompleks-małe piersi, dojrzewanie

Cytat:
Napisane przez bigstar02 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Właściwie zakładam ten wątek bardziej po to żeby wyrzucić z siebie to co mnie dręczy, niż, aby zadać jakieś konkretne pytanie

Otóż jestem prawie 16-letną dziewczyną z kompleksem małych piersi (albo raczej ich braku...). Na codzień nie narzekam, ale czasami (jak, np. teraz) dopada mnie takie przygnębienie.

Przypominają bardziej stożki z uwypukleniem na środku i dość (co mnie troszkę przeraża) wklęsłymi sutkami, no i w dodatku są niesymetryczne Ledwo "wchodzę" w miseczkę "A" (noszę tylko i wyłącznie push-up'y, innej opcji nie ma, a i tak są nikłych rozmiarów). Generalnie jestem raczej odrobinę zapóźniona w rozwoju i zdaję sobie sprawę, że pewnie mam jeszcze trochę czasu, ale z drugiej strony wszystkie (albo większość) objawów dojrzewania i stawania się tą kobietą, już się pojawiły (miesiączkuję od prawie 1,5 roku).
Sama nie wiem, moje piersi nie wyglądają na w pełni rozwinięte, ale martwię się, że tak może już zostać... Miałyście może podobne doświadczenia?
Piersi nigdy nie sa idealnie symetryczne. Plus jestes mlodziutka w wieku 16lat nosilam miseczke B-C, a w wieku 23 nosze E-F.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:13   #6
julka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 18
Dot.: Kompleks-małe piersi, dojrzewanie

Spokojnie, ja w wieku 16 lat miałam maleńki biust. Urósł mi po dwudziestce, a teraz mam 22 lata i mam wrażenie że nadal rośnie (i nie, nie byłam nigdy w ciąży).
Cierpliwości, nie mówię, ze za parę lat będziesz miała wielki biust ale prawdopodobnie on jeszcze nadal rośnie razem z Tobą.
julka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-05 23:13:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.