DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 19:34   #361
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

mhm widzę, ładny, sprobuj na jednym pasemku z wodą 9% a na innym pasemku z woda 6% porównaj.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:47   #362
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ojeje a po co Ci aż 9%?! 6% wystarczy. 6 po kropce to jaki odcień wg subriny? bo nie wiem nie znam tej farby. nałóz na całe włosy od razu, odorsty sie rozjaśnią, a reszta stonuje ale juz nie rozjaśni bardziej

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



ok czekamy na efekty i zdjęcia

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------



nie robilbym juz żadnej kąpieli tylko farbami wyrównywać całość, ewentualnie kąpiel TYLKO I WYŁĄCZNIE na brązowych, ale musiałabyć je wygrzebać.
no wlasnie, z tym wygrzebaniem moze byc klopot A jaka farbe bys polecil do rozjasnienia? Na wyrownaniu pasemek mi nieszczegolnie zalezy, wiem, ze bedzie ciezko. Ale jak rozjasnic farbami reszte? Mam jeszcze duzo wody 6%, wiec fryzjerskie tez biore pod uwage Przypomina mi sie, ze w zamierzchlych czasach farbowalam Palette, tym najmocniej rozjasniajacym, nie wiem, czy to nie bylo oslawione E20 i wlosy zawsze wychodzily mi zolte.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-07-26 o 09:50
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 20:06   #363
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej
Chcialam prosic was o rade.. Obecnie mam na glowie kolor jak na 1. zdjeciu. Farbowalam jakis miesiac temu jest to bodajze czyta intensywna czerwien z garniera. Ta farba farbowalam wlosy dwa razy, wczesniej czerwonym sayossem. Jeszcze przed czerwienia mialam na wlosach taki sreni blond z pasemkami braz.. Tragiczne to bylo. Fryzjerka mi go robila na rozjasnione przeze mnie Joanna wlosy Teraz chce zrobic dekoloryzacje chantalem.. Mam nadzieje dojsc do tych rozjasnianych.. A co potem? Zalezy mi zeby uzyskac kolor taki, jak mam naturalne,tj taki jak na zdjeciach 2 i 3. Jaka farbe polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (12,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (27,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marion.jpg (14,0 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez ona1960
Czas edycji: 2012-07-26 o 20:07
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:12   #364
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
no wlasnie, z tym wygrzebaniem moze byc klopot A jaka farbe bys polecil do rozjasnienia? Na wyrownaniu pasemek mi nieszczegolnie zalezy, wiem, ze bedzie ciezko. Ale jak rozjasnic farbami reszte? Mam jeszcze duzo wody 6%, wiec fryzjerskie tez biore pod uwage Przypomina mi sie, ze w zamierzchlych czasach farbowalam Palette, tym najmocniej rozjasniajacym, nie wiem, czy to nie bylo oslawione E20 i wlosy zawsze wychodzily mi zolte.
to postaraj się wygrzebac jak najwięcej ich, nie muszą byc wszystkie, od odrostów zbieraj bo tam masz nie pomieszane kolory i tylko na nie nakladaj, palette najlepiej sie rozjasnia, albo garnier e0

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

po prostu nałóż farbę z zielonym odcieniem na obecny kolor cyzli naturę. hm ja bym porponował wellatonem 8/0 próbować
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:57   #365
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zrobiłam z 9%. Póki co, włosy wyglądają na przyjemnie beżowe. Najlepiej rozjaśniło odrosty i końce, środek jeszcze mi schnie, ale chyba wyszedł ciemniejszy i cieplejszy. Ogólnie, tak jak się spodziewałam, kolor wyszedł cieplejszy i ciemniejszy niż chciałam, ale nie jest źle.

Farba mocna, grzeje i śmierdzi ale spłukała się dobrze i nie już wcale czuć na włosach zapachu farby. Zobaczymy jak na dłuższą metę się sprawdzi. BTW mają debilnie przetłumaczoną ulotkę, chyba tłumacz sam nie wiedział, co pisze.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 08:37   #366
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, czy znajdę gdzieś dekoloryzację Elgonem opisaną krok po kroku?
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 09:13   #367
xxanesxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dekoloryzacja Chental czy Elgon??

Witam chciałam się doradzić który dekoloryzator jest jakościowy lepszy ?
zauważyłam że chental ma aż 200 ml (jedna aplikacja) a ELgon tylko 60 ml (2 saszetki- jedna aplikacja) co według mnie oznacza wiekszą wydajność chentalu.
Bardzo bym prosiła o jakieś doświadczenia wszystkich z przygodą dekoloryzatora, który polecacie ??
xxanesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 09:45   #368
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to postaraj się wygrzebac jak najwięcej ich, nie muszą byc wszystkie, od odrostów zbieraj bo tam masz nie pomieszane kolory i tylko na nie nakladaj, palette najlepiej sie rozjasnia, albo garnier e0

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

po prostu nałóż farbę z zielonym odcieniem na obecny kolor cyzli naturę. hm ja bym porponował wellatonem 8/0 próbować
Ale co mam nalozyc na te ciemne? Kapiel czy juz farbe? Bo nie skumalam I jak to zrobic, zeby nie upaprac tych juz rojasnionych?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:08   #369
Slovianka
Raczkowanie
 
Avatar Slovianka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 189
Dot.: Dekoloryzacja Chental czy Elgon??

Cytat:
Napisane przez xxanesxx Pokaż wiadomość
Witam chciałam się doradzić który dekoloryzator jest jakościowy lepszy ?
zauważyłam że chental ma aż 200 ml (jedna aplikacja) a ELgon tylko 60 ml (2 saszetki- jedna aplikacja) co według mnie oznacza wiekszą wydajność chentalu.
Bardzo bym prosiła o jakieś doświadczenia wszystkich z przygodą dekoloryzatora, który polecacie ??
Chantal, wydajniejszy i tańszy.
__________________

Slovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:57   #370
xxanesxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Więc tak moje naturalne włosy wyglądają tak (zdjęcie nr 1)
w Tym momencie mam czarne wyblakłe
bardzo bym chciała uzyskać taki kolor (zdjęcie nr 2)
Czy jest to wgl możliwe ?? i jak to zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8891766a0004d14b4ac3ba9a.jpg (30,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowy-kolor-wlosow-kim-kardashian_20843_11.jpg (32,4 KB, 20 załadowań)
xxanesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:33   #371
MaryTheBloodiest
Przyczajenie
 
Avatar MaryTheBloodiest
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 29
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witajcie! Jestem naturalną brunetką. Ostatnio rozjaśniłam włosy w marcu, ale wyszło nierówno, odrosty i częściowo na długości kurczak, w połowie długości brąz. Potem nałożyłam czerwoną farbę Sayosa. Efekt nie był zachwyający, ale nie chciałam znowu rozjaśniać. Niestety farba zaczęła mi się stopniowo wypłukiwać, więc na początku maja użyłam nowego Garniera Color Sensational. Tym razem kolor wypłukał się nadzwyczaj szybko. Od tego czasu nie robiłam nic. Aktualnie mam na głowie chyba wszystkie odcienie od zrudziałego blondu po brązy i kruczo-czarne odrosty. Poza tym włosy zaczęły mi coraz mocniej wychodzić i łamać się ;/... Dzisiaj zamówiłam na allegro olejek Vatika i mam nadzieję, że chociaż troche poprawi kondycję mojej czupryny. Postanowiłam sobie, że przynajmniej do kampanii wrześniowej na uczelni ZERO koloryzacji itd. Oczywiście chce mieć jak najzdrowsze włosy, ale nie mogę żyć bez moich szaleństw. Wymyśliłam sobie, że chcę mieć turkusowe lub niebieskie włosy . Więc chciałabym gdzieś za 1,5 miesiąca urządzić dekoloryzację żeby zejść w jasny blond a potem nałożyć półtrwały toner Directions. Czuję, że mnie zlinczujecie :P. A może lepiej najpierw użyć dekoloryzatora, płukać włosy w srebrnych płukankach żeby nie wyglądać jak kurczak i naprawiać włosy olejowaniem, a dopiero gdzieś za miesiąc nałożyć toner? Co o tym myślicie? Słyszałam że Chantal starczy na kilka użyć, czy na długie włosy również?
MaryTheBloodiest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 19:02   #372
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Hej, czy znajdę gdzieś dekoloryzację Elgonem opisaną krok po kroku?
generalnie o dekoloryzacji piszemy w tym wątku oraz poprzedniej części gdzie było MEGA duzo informacji polecam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez xxanesxx Pokaż wiadomość
Witam chciałam się doradzić który dekoloryzator jest jakościowy lepszy ?
zauważyłam że chental ma aż 200 ml (jedna aplikacja) a ELgon tylko 60 ml (2 saszetki- jedna aplikacja) co według mnie oznacza wiekszą wydajność chentalu.
Bardzo bym prosiła o jakieś doświadczenia wszystkich z przygodą dekoloryzatora, który polecacie ??
chantal na włosy do brody starcza na 3 aplikacje jak sie uprzesz
ale chantal najtańszy, jeszcze jest renee blanche. ja wole renee ale jest droższy

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ale co mam nalozyc na te ciemne? Kapiel czy juz farbe? Bo nie skumalam I jak to zrobic, zeby nie upaprac tych juz rojasnionych?
to zalezy od kondycji wlosów... ta palette moze je zniszczyć, garnier E0 juz mniej ale tez by sie przesuszyły, a kąpiel, hm, pieni się i moze poplamić te juz rozjaśnione włosy, cholera jakbym był blisko Ciebie to bym Ci pomógł

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xxanesxx Pokaż wiadomość
Więc tak moje naturalne włosy wyglądają tak (zdjęcie nr 1)
w Tym momencie mam czarne wyblakłe
bardzo bym chciała uzyskać taki kolor (zdjęcie nr 2)
Czy jest to wgl możliwe ?? i jak to zrobić?
dekoloryzacja a potem rozjaśnianie kolor 2 to nie jest jeden kolor

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MaryTheBloodiest Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem naturalną brunetką. Ostatnio rozjaśniłam włosy w marcu, ale wyszło nierówno, odrosty i częściowo na długości kurczak, w połowie długości brąz. Potem nałożyłam czerwoną farbę Sayosa. Efekt nie był zachwyający, ale nie chciałam znowu rozjaśniać. Niestety farba zaczęła mi się stopniowo wypłukiwać, więc na początku maja użyłam nowego Garniera Color Sensational. Tym razem kolor wypłukał się nadzwyczaj szybko. Od tego czasu nie robiłam nic. Aktualnie mam na głowie chyba wszystkie odcienie od zrudziałego blondu po brązy i kruczo-czarne odrosty. Poza tym włosy zaczęły mi coraz mocniej wychodzić i łamać się ;/... Dzisiaj zamówiłam na allegro olejek Vatika i mam nadzieję, że chociaż troche poprawi kondycję mojej czupryny. Postanowiłam sobie, że przynajmniej do kampanii wrześniowej na uczelni ZERO koloryzacji itd. Oczywiście chce mieć jak najzdrowsze włosy, ale nie mogę żyć bez moich szaleństw. Wymyśliłam sobie, że chcę mieć turkusowe lub niebieskie włosy . Więc chciałabym gdzieś za 1,5 miesiąca urządzić dekoloryzację żeby zejść w jasny blond a potem nałożyć półtrwały toner Directions. Czuję, że mnie zlinczujecie :P. A może lepiej najpierw użyć dekoloryzatora, płukać włosy w srebrnych płukankach żeby nie wyglądać jak kurczak i naprawiać włosy olejowaniem, a dopiero gdzieś za miesiąc nałożyć toner? Co o tym myślicie? Słyszałam że Chantal starczy na kilka użyć, czy na długie włosy również?
nie wiem czy chatnal cos tutaj pomoze jeżeli uz rozjaśniałaś wlosy a naturalne jakie masz? ciemne tak? wiec tylko rozjasniacz. vincent ledier zrob. toner wyjdzie nawet na żółto rudym blondzie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 19:54   #373
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
generalnie o dekoloryzacji piszemy w tym wątku oraz poprzedniej części gdzie było MEGA duzo informacji polecam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------



chantal na włosy do brody starcza na 3 aplikacje jak sie uprzesz
ale chantal najtańszy, jeszcze jest renee blanche. ja wole renee ale jest droższy

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------



to zalezy od kondycji wlosów... ta palette moze je zniszczyć, garnier E0 juz mniej ale tez by sie przesuszyły, a kąpiel, hm, pieni się i moze poplamić te juz rozjaśnione włosy, cholera jakbym był blisko Ciebie to bym Ci pomógł

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



dekoloryzacja a potem rozjaśnianie kolor 2 to nie jest jeden kolor

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



nie wiem czy chatnal cos tutaj pomoze jeżeli uz rozjaśniałaś wlosy a naturalne jakie masz? ciemne tak? wiec tylko rozjasniacz. vincent ledier zrob. toner wyjdzie nawet na żółto rudym blondzie
A nie wybierasz sie czasem na urlop nad morze?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 20:36   #374
MaryTheBloodiest
Przyczajenie
 
Avatar MaryTheBloodiest
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 29
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie wiem czy chatnal cos tutaj pomoze jeżeli uz rozjaśniałaś wlosy a naturalne jakie masz? ciemne tak? wiec tylko rozjasniacz. vincent ledier zrob. toner wyjdzie nawet na żółto rudym blondzie
Tak, jestem naturalnie brunetką. Myślałam, że jak już mam farbę na włosach to właśnie wystarczyłoby ją zdjąć dekoloryzatorem... Nigdy jednak tego nie robiłam i nie wiem jaka w praktyce jest różnica między nim a rozjaśniaczem. Czy ponowne rozjaśnianie mniej zniszczy ci włosy niż dekoloryzacja? Boję się, że znowu wyjdzie nierówno. I dlaczego akurat Vincent Ladier?
MaryTheBloodiest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 20:48   #375
xxanesxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

[QUOTE=fryz5;35550815]


---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

dekoloryzacja a potem rozjaśnianie kolor 2 to nie jest jeden kolor

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



bezpośrednio po dekoloryzacji ? może miał byś jakiś niespotykany odcien do polecenia?? szukam czegoś podobnego własnie do tych włosków na zdjęciu albo coś w tym stylu tylko lekko jaśniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-bardzo-jasny-blond-100.jpg (73,1 KB, 16 załadowań)
xxanesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 20:54   #376
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MaryTheBloodiest Pokaż wiadomość
Tak, jestem naturalnie brunetką. Myślałam, że jak już mam farbę na włosach to właśnie wystarczyłoby ją zdjąć dekoloryzatorem... Nigdy jednak tego nie robiłam i nie wiem jaka w praktyce jest różnica między nim a rozjaśniaczem. Czy ponowne rozjaśnianie mniej zniszczy ci włosy niż dekoloryzacja? Boję się, że znowu wyjdzie nierówno. I dlaczego akurat Vincent Ladier?
dekoloryzator usuwa sztuczny pigment, nie będzie jasniej niz masz naturalny .

a rozjaśniacz wiadomo, rozjasnia, czy naturalne czy farbowane- większa ingerencja=większe niszczenie, bo sam deko nic nie niszczy.


bo VL jest dobry

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A nie wybierasz sie czasem na urlop nad morze?
niet, jade na koncert tylko <3 tu idzie cała kasa
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:13   #377
MaryTheBloodiest
Przyczajenie
 
Avatar MaryTheBloodiest
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 29
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator usuwa sztuczny pigment, nie będzie jasniej niz masz naturalny .

a rozjaśniacz wiadomo, rozjasnia, czy naturalne czy farbowane- większa ingerencja=większe niszczenie, bo sam deko nic nie niszczy.


bo VL jest dobry
A to nie zadziałałoby tak, że dekoloryzator zdjąłby mi aktualne pozostałości farby aż do tego rozjaśnionego włosa? Zn. zostałby mi taki kolor jaki miałam po rozjaśnianiu ale przed farbowaniem...? Gdzieś czytałam że dekoloryzatory zdejmują też naturalny pigment i że właśnie bardziej niszczą od rozjaśniaczy. Już wszystkie info mi się mieszają i nie wiem w co wierzyć ;( chlip chlip
MaryTheBloodiest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:34   #378
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MaryTheBloodiest Pokaż wiadomość
A to nie zadziałałoby tak, że dekoloryzator zdjąłby mi aktualne pozostałości farby aż do tego rozjaśnionego włosa? Zn. zostałby mi taki kolor jaki miałam po rozjaśnianiu ale przed farbowaniem...? Gdzieś czytałam że dekoloryzatory zdejmują też naturalny pigment i że właśnie bardziej niszczą od rozjaśniaczy. Już wszystkie info mi się mieszają i nie wiem w co wierzyć ;( chlip chlip
to Ty masz rozjaśniane wlosy pod spodem? pod farbami? a to tak, zdejmie do rozjasnionego, wybacz musiałem nie doczytać.

dekoloryzator usuwa tylko ! sztuczny pigment, a rozjaśniacz, wiadomo, rozjasnia wszystko. deko nie niszczy wcale
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:50   #379
MaryTheBloodiest
Przyczajenie
 
Avatar MaryTheBloodiest
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 29
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Czyli jednak lepiej wybrać dekoloryzację?
MaryTheBloodiest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 22:46   #380
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MaryTheBloodiest Pokaż wiadomość
Czyli jednak lepiej wybrać dekoloryzację?
jesli masz pod spodem ciemnych farb rozjasnianie to tak.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 09:39   #381
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dekoloryzator usuwa sztuczny pigment, nie będzie jasniej niz masz naturalny .

a rozjaśniacz wiadomo, rozjasnia, czy naturalne czy farbowane- większa ingerencja=większe niszczenie, bo sam deko nic nie niszczy.


bo VL jest dobry

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



niet, jade na koncert tylko <3 tu idzie cała kasa
Szkoda...a jaki koncert?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 10:37   #382
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Szkoda...a jaki koncert?
zdjęcie w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg born-this-way-ball-gaga.jpg (68,8 KB, 10 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 11:01   #383
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zdjęcie w załączniku
bedzie w pl? Nawet nie wiedzialam, ciagle gadaja o Madonnie
farbowac bede dopieroostatni tydzien sierpnia, wtedy wrzuce fotke i moze cos wymyslisz. Problem w tym, ze mam kilka kolorow od jasnego blondu do brazu, a w dodatku wlosy sa jasniejsze przy skorze niz na dlugosci. Normalnie szachownica.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 11:19   #384
sequielle
Raczkowanie
 
Avatar sequielle
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: paryż.
Wiadomości: 41
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Blagam o pomoc : ( Jestem naturalna brunetka, dosc ciemna. Od 3 miesiecy farbuje moje wloski na czarno, zupelnie mi nie pasuje ten kolorek. Czytalam tu troszke o dekoloryzacji, i mysle zeby uzyc chantala lub zielonego vincenta. Chce rozjasnic gdzies do takiego kolorku jak w zalaczniku. To chyba nie duzo ale i tak nie wiem jak sie potem do tego zabrac, tzn jaka farbe nalozyc po dekoloryzacji zeby znowu nie bylo czarno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 - ciemny br?z.jpg (35,3 KB, 17 załadowań)
sequielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:20   #385
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
bedzie w pl? Nawet nie wiedzialam, ciagle gadaja o Madonnie
farbowac bede dopieroostatni tydzien sierpnia, wtedy wrzuce fotke i moze cos wymyslisz. Problem w tym, ze mam kilka kolorow od jasnego blondu do brazu, a w dodatku wlosy sa jasniejsze przy skorze niz na dlugosci. Normalnie szachownica.
Na Litwę jadę, organizatorzy zje**li sprawę że Gagi nie ma w polsce w tym roku....jestem totalnie zawiedziony.

cyzm farbujesz?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sequielle Pokaż wiadomość
Blagam o pomoc : ( Jestem naturalna brunetka, dosc ciemna. Od 3 miesiecy farbuje moje wloski na czarno, zupelnie mi nie pasuje ten kolorek. Czytalam tu troszke o dekoloryzacji, i mysle zeby uzyc chantala lub zielonego vincenta. Chce rozjasnic gdzies do takiego kolorku jak w zalaczniku. To chyba nie duzo ale i tak nie wiem jak sie potem do tego zabrac, tzn jaka farbe nalozyc po dekoloryzacji zeby znowu nie bylo czarno.
na zdjęciu masz ciemny blond (o ile to Twój kolor i zdjęcie jest realistyczne?)

dekoloryzator wystarczy, zaopatrz sie w szampon bambino i cytrynę z farbowaniem poczekaj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:25   #386
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Na Litwę jadę, organizatorzy zje**li sprawę że Gagi nie ma w polsce w tym roku....jestem totalnie zawiedziony.

cyzm farbujesz?

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------



na zdjęciu masz ciemny blond (o ile to Twój kolor i zdjęcie jest realistyczne?)

dekoloryzator wystarczy, zaopatrz sie w szampon bambino i cytrynę z farbowaniem poczekaj
A, to dlatego nie wiedzialam o koncercie
Jeszcze nie wiem czym, wszystko zalezy od Twojego werdyktu. A kiedy jest koncert? Zebys mnie tu nie porzucil samej z moim problemem
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:24   #387
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A, to dlatego nie wiedzialam o koncercie
Jeszcze nie wiem czym, wszystko zalezy od Twojego werdyktu. A kiedy jest koncert? Zebys mnie tu nie porzucil samej z moim problemem
21 sierpnia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:02   #388
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
21 sierpnia
Mhm, to w jakich dniach nas osierocisz?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:19   #389
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mhm, to w jakich dniach nas osierocisz?
17/18 do 22/23 jakoś. nie wiem, wyjdze w praniu, ale będę pisał. może mnie nie być nawet tydzień.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:20   #390
Viranna
Raczkowanie
 
Avatar Viranna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 313
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomocy!
Zrobiłam spontaniczną głupotę i chciałabym ją odkręcić w trybie natychmiastowym.
Od kilku lat maluję włosy poruszając się w różnych tonacjach brązów. Przy czym zawsze w pierwszym momencie wychodzi dość ciemno, w kierunku ciemnej, gorzkiej czekolady, a w miarę spierania zaczynam być zawsze rudawa (nie taki rudy-czerwony, czy pomarańcz, tylko raczej złota rudość, jasny brąz z rudawymi przebłyskami). Ostatni rok utrzymywałam się raczej przy ciemnych włoskach, nie dając im zblaknąć. W poprzednim miesiącu doszłam do wniosku, że może warto znowu pobyć bardziej jasną (i wizualnie młodszą).
Ale właśnie byłam u przyjaciółki, malowała włosy Garnierem Jasny Opalizujący Kasztan - farba jej została, ja już z odrostami i dałam się namówić. I oczywiście jestem znowu czekoladowa - może bardziej mleczna niż gorzka, ale jednak czekolada.

Głupia baba!

Poradźcie co mogę zrobić, żeby jeszcze dziś przynajmniej troszkę stracić na ciemności. Rozjaśniacz np.Syoss? Nałożyć na ten "kasztan" jakiś złoty blond?
Oczywiście wiem, że najlepsza droga to poczekać 3 tygodnie, pójść do fryzjera, itp, itd. Jednak wolałabym to załatwić jeszcze dziś, moje wewnętrzne ja nie chce być ciemne obecnie.
Nie i już! Muszę coś z tym zrobić, bo mi źle.
Viranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.