Kurtka orsay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 14:15   #1
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257

Kurtka orsay


Dziewczyny zakupiłam taką kurteczkę w orsay.

http://store.orsay.com/kurtka-szary....uctId=80340064

Nie wiem czy mi się wydaje, ale ta kurtka mnie bardzo pogrubia.
Dopiero w domu to zauważyłam. Hm...Ma któraś z Was tą kurteczkę? Co o niej myślicie?? Do czego proponujecie ją nosić??
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 17:59   #2
_mijo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kurtka orsay

Witam, jestem nowa i nie bardzo się jeszcze tutaj orientuje. Gdybyście skierowały mnie we właściwe miejsce, będę bardzo wdzięczna.
Otórz mój problem wygląda tak. Kupiłam kurtkę zimową w sklepie Carry (dokładnie w Toruniu, to istotne). Niestety teraz chciałabym tą kurtkę oddać, ale sklep Carry, jako jeden z nielicznych nie uwzględnia oddania towaru i zwrotu pieniędzy. Jedyne co mogę zrobić, to wymienić kurtkę na coś innego, ale nic innego nie chce.
Stąd moje pewnie nietypowe pytanie. Czy któraś z Was w najbliższym czasie będzie robiła zakupy w sklepie Carry w Toruniu (obojętnie czy na ul. Szerokiej, Copernicusie czy w Carrefurze) ? Chdzi mi o to, że gdyby któras z Was robiła zakupy, to może zgodziłaby się na taki układ, że wymienia moją kurtkę na towar, który chciałaby dla siebie, a pieniądze za zakupy daje mi. Paragon na swoje zakupy tak czy siak i tak dostajecie nie tracicie możliwości zareklamowania produktu (wszystko wygląda tak jak przy narmalnych zakupach, a nie wymianie towaru).
Kurtka kosztowała 239 zł i zależy mi bardzo na jej zwrocie lub sprzedaży. Rozmiar xs (rozmiar zaniżony, normalnie noszę s, m) kurtka jest dopasowana i podkreśla figurę, przedłużana, dzięki czemu jest ciepło w pupę i uda. Kolor khaki, z odpinanym na suwak kapturem i odpinanym na guziki fajnym futerkiem. Nie mogę znaleźć zdjęcia na stronie carry ani nigdzie indziej. Jeśli któraś będzie zainteresowana, to zrobię jej zdjęcia i przeslę. Kurtka kupiona w czwartek (6.12.12) i nie noszona ani razu poza sklepem i domem. Przeceniona dzień wcześniej z 479 zł. Z metkami. Chodzi mi o wymianę w sklepie Carry na terenie Torunia bądź sprzedaż, najlepiej tez okolice Torunia, ewentualnie na woj. kujawsko-pom. Przepraszam, jeśli zakłócam komuś porządek i proszę o ewentualne skierowanie w inne miejsce.
_mijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.