Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesuj± siê kultur±, sztuk±, filmem, literatur±, polityk± itd. Zapraszamy do dyskusji.

Poka¿ wyniki sondy: Czy lubisz twórczo¶æ AMJ?
Tak 34 85,00%
Nie 6 15,00%
Nie znam 0 0%
G³osuj±cy: 40. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-12-02, 21:31   #1
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233

Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ


Witam,

Poniewa¿ Ania Maria Jopek nale¿y do artystek, które kocha siê albo nienawidzi, zdecydowa³am siê za³o¿yæ nowy w±tek po¶wiêcony jej osobie, muzyce i artystom, z którymi wystêpuje.

Zapraszam do dyskusji wielbicieli i nie tylko.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 21:44   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 44 997
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Lubiê, ma bardzo zmys³owy g³os. Nie ¶ledzê jej poczynañ muzycznych, aczkolwiek ma swoje ulubione kawa³ki (Joszko Broda, Ja wysiadam i kilka innych). Natomiast dra¿ni mnie jako osoba, jej wypowiedzi popadaj± w skrajno¶ci.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 21:59   #3
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 703
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

Poniewa¿ Ania Maria Jopek nale¿y do artystek, które kocha siê albo nienawidzi, zdecydowa³am siê za³o¿yæ nowy w±tek po¶wiêcony jej osobie, muzyce i artystom, z którymi wystêpuje.
I tu nie masz racji

Ja A.M. Jopek ceniê jako artystkê. Ma piêkn±, oryginaln± barwê g³osu i niew±tpliwie jest bardzo muzykalna, ale w gruncie rzeczy jej twórczo¶æ jest mi raczej obojêtna. To nie moje klimaty, znam tylko kilka piosenek i raczej nie mam ochoty poznaæ wiêcej. Jednak mi³o, ¿e w epoce Feela i Dody s± jeszcze osoby, które tworz± prawdziw± muzykê
Titane jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-02, 22:44   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 17 881
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez Titane Poka¿ wiadomo¶æ
I tu nie masz racji

Ja A.M. Jopek ceniê jako artystkê. Ma piêkn±, oryginaln± barwê g³osu i niew±tpliwie jest bardzo muzykalna, ale w gruncie rzeczy jej twórczo¶æ jest mi raczej obojêtna. To nie moje klimaty, znam tylko kilka piosenek i raczej nie mam ochoty poznaæ wiêcej. Jednak mi³o, ¿e w epoce Feela i Dody s± jeszcze osoby, które tworz± prawdziw± muzykê
Zgadzam sie, ja tez ja cenie jako artystke, uwazam, ze glos ma nietuzinkowy, ale nie przepadam za tym rodzajem muzyki.
__________________
Lubiê si³ê czerni,
i nieu¿ywania s³ów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nico¶ci za oknem, gdy budz± siê mg³y...
ulinkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 00:29   #5
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 12 786
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Ja j± zdecydowanie kocham
Uwielbiam tê subtelno¶æ, indywidualno¶æ i niepowtarzalno¶æ. Ci±gle w pamiêci mam koncert, na który wybra³am siê z tat± prawie 10 lat temu. Ostatnio s³ucham jej rzadziej, ale s± takie momenty, ¿e chêtnie wracam do jej twórczo¶ci. Do moich ulubionych albumów nale¿± "Jasnos³yszenie" i "Bosa".
hanjah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 07:33   #6
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9945584]Lubiê, ma bardzo zmys³owy g³os. Nie ¶ledzê jej poczynañ muzycznych, aczkolwiek ma swoje ulubione kawa³ki (Joszko Broda, Ja wysiadam i kilka innych). Natomiast dra¿ni mnie jako osoba, jej wypowiedzi popadaj± w skrajno¶ci.[/QUOTE]
O tak,strasznie irytuj±ca osoba.Ogl±dalam j± kilka razy w telewizji i strasznie mnie wkurza³a.
__________________
Denerwowaæ siê to m¶ciæ na w³asnym zdrowiu za g³upotê innych.
Serendipity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 08:05   #7
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 2 595
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez hanjah Poka¿ wiadomo¶æ
Ja j± zdecydowanie kocham
Uwielbiam tê subtelno¶æ, indywidualno¶æ i niepowtarzalno¶æ. Ci±gle w pamiêci mam koncert, na który wybra³am siê z tat± prawie 10 lat temu. Ostatnio s³ucham jej rzadziej, ale s± takie momenty, ¿e chêtnie wracam do jej twórczo¶ci. Do moich ulubionych albumów nale¿± "Jasnos³yszenie" i "Bosa".
Ja te¿ j± kocham
Ma piêkny g³os, jest wra¿liwa, subtelna, jej muzyka jest zmys³owa, niepowtarzalna. Wspó³pracuje z wieloma dobrymi muzykami np. Markiem Napiórkowskim, R. Kubiszynem. Ma swój styl muzyczny i trzyma siê go. Jest ceniona tak¿e za granic±. Uwielbiam jej p³yty Niebo i ID.
betig1975 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 09:17   #8
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomo¶ci: 2 344
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam sie, ja tez ja cenie jako artystke, uwazam, ze glos ma nietuzinkowy, ale nie przepadam za tym rodzajem muzyki.
zgadzam sie z tymi s³owami, jest bardzo utalentowana arystk±, do tego ma intryguj±c± urodê, zrobi³a siê z niej ca³kiem niez³a "laska" z tym tatua¿em
__________________
Szczê¶liwy ten, kto ma kogo kochaæhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mam±
bybella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 17:49   #9
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsz±d
Wiadomo¶ci: 3 739
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

A ja j± lubiê. Ma piêkny g³os, taki koj±cy, zmys³owy i relaksuj±cy - k±piel w wannie i w³±czona w tle jej muzyka to jest to Pozatym nie robi ko³o siebie medialnego szumu, nie s³ychaæ nic o ¿adnych skandalach, wybrykach, wyzywaniach, kochankach itp. Do tego jest ¶liczn± kobiet±, ma nienaganne maniery, i nawet out of bed wygl±da ³adnie
__________________
Zawsze jest trochê prawdy w ka¿dym "¿artowa³am", trochê wiedzy w ka¿dym "nie wiem", trochê emocji w ka¿dym "nie obchodzi mnie to" i trochê bólu w ka¿dym "u mnie wszystko w porz±dku"
...


Elliannia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 18:49   #10
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

U mnie te¿ ani nie mi³o¶c ani nie nienawi¶c

Lubiê po prostu. S± piosenki, które mnie zachwycaj± i parali¿uj± swym piêknem, dramaturgi± i wra¿liwo¶ci± (niezmiennie dzia³±j± na mnie np. Szepty i ³zy, Je¿eli chcesz, W smudze cienia) a s± takie, do których jako¶ nie mogê siê przekonac i najzwyczajniej mnie nudz± (ogó³em ca³y folklor, np. Bukowina, Cyraneczka).

AMJ nie mo¿na s³uchac byle gdzie i byle jak. Najlepiej smakuje w samotno¶ci,w pustym zaciemnionym domu. Ja mia³am prawie roczn± przerwê w s³uchaniu ze wzglêdu na niesprzyjaj±ce warunki, ale w³a¶nie by³am na koncercie i strasznie zatêskni³am za t± muzyk± i bardzo siê cieszê, bo ju¿ wkrótce bêdê miec warunki sprzyjaj±ce
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 20:25   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez Malla Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

Poniewa¿ Ania Maria Jopek nale¿y do artystek, które kocha siê albo nienawidzi, zdecydowa³am siê za³o¿yæ nowy w±tek po¶wiêcony jej osobie, muzyce i artystom, z którymi wystêpuje.

Zapraszam do dyskusji wielbicieli i nie tylko.
W ogole sie z tym nie zgadzam, jak dla mnie ona jest taka bezplciowa i mdla...
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 21:16   #12
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

...

Edytowane przez Demri
Czas edycji: 2010-04-30 o 00:26
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 21:36   #13
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;9945584]Lubiê, ma bardzo zmys³owy g³os. Nie ¶ledzê jej poczynañ muzycznych, aczkolwiek ma swoje ulubione kawa³ki (Joszko Broda, Ja wysiadam i kilka innych). Natomiast dra¿ni mnie jako osoba, jej wypowiedzi popadaj± w skrajno¶ci.[/QUOTE]

Akurat piosenki, które wymieni³a¶ to najgorsze z jej kawa³ków w moim odczuciu.
Ania jest moim idolem totalnym, obok Katie Meluy, uwielbiam je obie na równi. I jest niesamowit± osobowo¶ci±, ciep³±, m±dr± i piêkn±.

A je¶li chodzi o muzyków z którymi wystêpuje to ja jestem zakochana w na zabój wRobercie Kubiszynie, bas jest dla mnie najerotyczniejszym instrumentem jaki istnieje, a zw³aszcza jego bas.. ;p (nie mówcie mojemu T¯!)

Ineso my¶my mieli 11 rz±d, czyli tak mniej wiêcej po¶rodku
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 22:37   #14
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat piosenki, które wymieni³a¶ to najgorsze z jej kawa³ków w moim odczuciu.
Ania jest moim idolem totalnym, obok Katie Meluy, uwielbiam je obie na równi. I jest niesamowit± osobowo¶ci±, ciep³±, m±dr± i piêkn±.
Tak, tak i jeszcze raz tak

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
A je¶li chodzi o muzyków z którymi wystêpuje to ja jestem zakochana w na zabój w Robercie Kubiszynie, bas jest dla mnie najerotyczniejszym instrumentem jaki istnieje, a zw³aszcza jego bas.. ;p (nie mówcie mojemu T¯!)
Jestem kompletne nemo muzyczne, ale te¿ mi siê bas seksownie kojarzy.

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Ineso my¶my mieli 11 rz±d, czyli tak mniej wiêcej po¶rodku
To bym Ciê pewnie wypatrzy³a, gdybym wiedzia³a, ze jeste¶


Ja by³am z kole¿ank±, która tu¿ przed koncertem siê przyzna³a, ¿e AMJ praktycznie nie zna i kojarzy tylko z Joszko Brod±, której to piosenki nienawidzi³a No, ale na szczê¶cie po pierwszej piosence by³a zachwycona...
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 22:38   #15
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Mój T¯ siedzia³ w rzêdzie 9. po prawej
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 22:49   #16
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Hihihi widzê, ¿e tylko ja centu¶, na najtañsze bilety wesz³am
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 22:52   #17
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Jak on kupowa³ tego samego dnia, to pozosta³y tylko 4, wiêc nie mia³ wyboru.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 22:58   #18
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Dwa ostatnie rzêdy by³y prawie puste, co mnie bardzo zdziwi³o, bo by³am pewna, ¿e w zwi±zku z tym, ¿e AMJ rzadko koncertuje to bilety szybko siê rozchodz±.
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-03, 23:07   #19
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Tak jak mówi³am, w poniedzia³ek po po³udniu by³y tylko 4 bilety w sprzeda¿y, wiêc zapewne wykupi³y je koniki i nie zd±¿y³y spyliæ.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 00:04   #20
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Pó³noc-Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 1 120
GG do guia
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Brrrr, dra¿ni mnie. Niepodoba mi siê jej p³aski sposób ¶piewania, w ogóle siê g³osem nie bawi (mam na my¶li to, ¿e ¶piewa na jednym poziomie, a mnie krêci dobre vibrato, najlepiej murzyñskie ). Chocia¿ miewa te¿ niez³e momenty- np. wspó³praca z wcze¶niej ju¿ wspomnianym Patem Methenym.
Jednak nie mogê na ni± patrzeæ, jedynie s³uchaæ (wybiórczo)- jest okropnie zmanierowana
guia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 10:18   #21
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Do³±czam siê do rozmowy . Niedawno mia³am przyjemno¶æ byæ na koncercie AMJ i przyznam ze bardzo mi siê podoba³o... Nie tyle g³os wokalistki wykonanie piosenek (które oczywi¶cie tez s± mi bardzo bliskie) co podej¶cie do publiczno¶ci z szacunkiem i zabawn± intymno¶ci±. SUPER!
Amizu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 10:52   #22
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez Ineso Poka¿ wiadomo¶æ
Dwa ostatnie rzêdy by³y prawie puste, co mnie bardzo zdziwi³o, bo by³am pewna, ¿e w zwi±zku z tym, ¿e AMJ rzadko koncertuje to bilety szybko siê rozchodz±.
Mi powiedzieli jak kupowa³am bilet ¿e ostatnie rzêdy to dla vipów s± A te¿ ju¿ by³o bardzo ma³o biletów kiedy kupowa³am, pojedyncze miejsca po bokach bli¿ej, a tak to z ty³u. A my chcieli¶my bli¿ej si±¶æ. Twój T¯ by³ pojedynczy wiêc pewnie dlatego siad³ tak blisko

guia mam wra¿enie ¿e mówimy o innej osobie. P³aski sposób ¶piewania? Nie bawi siê g³osem? Nie u¿ywa vibrato? Nie wiem sk±d co¶ takiego wytrzasnê³a¶. Przecie¿ to nie jest prawda i wystarczy pos³uchaæ jednej p³yty ¿eby siê o tym przekonaæ. Anna Maria ma niesamowicie g³êboki i pe³en seksapilu g³os, którym czêsto siê bawi, szczególnie na koncertach przy fantastycznych jazzowych improwizacjach. Bardzo czêsto w swoich piosenkach siêga do inspiracji muzyk± etniczn±, plemienn±, ludow±. A¿ dziw ¿e w takiej drobnej, eterycznej blondynce jest tyle si³y i potrafi wydobyæ z p³uc taki g³os. Czasami ¶piewa na jednym oddechu kilka minut a g³os nie s³abnie ani trochê (ja bym siê zapowietrzy³a).
Aha i co rozumiesz pod pojeciem "zmanierowana", bo chyba mamy zupe³nie inne rozumienie tego s³owa? Zmanierowana to mo¿e byæ Górniaczka, Steczkowska, ale nigdy Jopek! Nigdy o niej nie przeczytasz na plotkarskim portalu czy w brukowej gazecie, ca³kowicie nie podlega jakiejkolwiek komercji, jest niesamowicie skromna.. Gdzie tu wed³ug Ciebie miejsce na manieryzm?

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2008-12-05 o 11:04
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 11:08   #23
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Czê¶æ biletów jest te¿ zwyczajowo dla pracowników Millennium.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 11:09   #24
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsz±d
Wiadomo¶ci: 3 739
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Mi powiedzieli jak kupowa³am bilet ¿e ostatnie rzêdy to dla vipów s± A te¿ ju¿ by³o bardzo ma³o biletów kiedy kupowa³am, pojedyncze miejsca po bokach bli¿ej, a tak to z ty³u. A my chcieli¶my bli¿ej si±¶æ. Twój T¯ by³ pojedynczy wiêc pewnie dlatego siad³ tak blisko

guia mam wra¿enie ¿e mówimy o innej osobie. P³aski sposób ¶piewania? Nie bawi siê g³osem? Nie u¿ywa vibrato? Nie wiem sk±d co¶ takiego wytrzasnê³a¶. Przecie¿ to nie jest prawda i wystarczy pos³uchaæ jednej p³yty ¿eby siê o tym przekonaæ. Anna Maria ma niesamowicie g³êboki i pe³en seksapilu g³os, którym czêsto siê bawi, szczególnie na koncertach przy fantastycznych jazzowych improwizacjach. Bardzo czêsto w swoich piosenkach siêga do inspiracji muzyk± etniczn±, plemienn±, ludow±. A¿ dziw ¿e w takiej drobnej, eterycznej blondynce jest tyle si³y i potrafi wydobyæ z p³uc taki g³os. Czasami ¶piewa na jednym oddechu kilka minut a g³os nie s³abnie ani trochê (ja bym siê zapowietrzy³a).
Aha i co rozumiesz pod pojeciem "zmanierowana", bo chyba mamy zupe³nie inne rozumienie tego s³owa? Zmanierowana to mo¿e byæ Górniaczka, Steczkowska, ale nigdy Jopek! Nigdy o niej nie przeczytasz na plotkarskim portalu czy w brukowej gazecie, ca³kowicie nie podlega jakiejkolwiek komercji, jest niesamowicie skromna.. Gdzie tu wed³ug Ciebie miejsce na manieryzm?

Zgadzam siê
__________________
Zawsze jest trochê prawdy w ka¿dym "¿artowa³am", trochê wiedzy w ka¿dym "nie wiem", trochê emocji w ka¿dym "nie obchodzi mnie to" i trochê bólu w ka¿dym "u mnie wszystko w porz±dku"
...


Elliannia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 11:45   #25
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 2 595
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez guia Poka¿ wiadomo¶æ
Brrrr, dra¿ni mnie. Niepodoba mi siê jej p³aski sposób ¶piewania, w ogóle siê g³osem nie bawi (mam na my¶li to, ¿e ¶piewa na jednym poziomie, a mnie krêci dobre vibrato, najlepiej murzyñskie ). Chocia¿ miewa te¿ niez³e momenty- np. wspó³praca z wcze¶niej ju¿ wspomnianym Patem Methenym.
Jednak nie mogê na ni± patrzeæ, jedynie s³uchaæ (wybiórczo)- jest okropnie zmanierowana
Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
guia mam wra¿enie ¿e mówimy o innej osobie. P³aski sposób ¶piewania? Nie bawi siê g³osem? Nie u¿ywa vibrato? Nie wiem sk±d co¶ takiego wytrzasnê³a¶. Przecie¿ to nie jest prawda i wystarczy pos³uchaæ jednej p³yty ¿eby siê o tym przekonaæ. Anna Maria ma niesamowicie g³êboki i pe³en seksapilu g³os, którym czêsto siê bawi, szczególnie na koncertach przy fantastycznych jazzowych improwizacjach. Bardzo czêsto w swoich piosenkach siêga do inspiracji muzyk± etniczn±, plemienn±, ludow±. A¿ dziw ¿e w takiej drobnej, eterycznej blondynce jest tyle si³y i potrafi wydobyæ z p³uc taki g³os. Czasami ¶piewa na jednym oddechu kilka minut a g³os nie s³abnie ani trochê (ja bym siê zapowietrzy³a).
Aha i co rozumiesz pod pojeciem "zmanierowana", bo chyba mamy zupe³nie inne rozumienie tego s³owa? Zmanierowana to mo¿e byæ Górniaczka, Steczkowska, ale nigdy Jopek! Nigdy o niej nie przeczytasz na plotkarskim portalu czy w brukowej gazecie, ca³kowicie nie podlega jakiejkolwiek komercji, jest niesamowicie skromna.. Gdzie tu wed³ug Ciebie miejsce na manieryzm?
Zgadzam siê z lalaith. Jopek bardzo czêsto bawi siê g³osem, s³ychaæ to szczególnie na koncertach. Ona i jej zespó³ s± bardzo wra¿liwi, potrafi± siê zgraæ, ¶wietnie siê odnajduj± w improwizacjach. Dlatego warto jest i¶æ na koncert, niesamowite prze¿ycie.
Ceniê j± za to, ¿e nie s³ychaæ o niej w mediach, tak jak napisa³a lalaith. Ma mê¿a, dzieci, jest oddana rodzinie, wspó³pracuje z mê¿em. Stanowi± bardzo zgrany duet.
Lubiê jej piosenki, podobaj± mi siê teksty, które nie s± p³ytkie.. Stawiam j± na równi z Norah Jones, Dian± Krall, które s³ucham.
W zasadzie Jopek jest jedyn± polska wokalistk±, któr± s³ucham. Ale ja mam ju¿ swój gust muzyczny, nie trawiê ¿adnych RMF, Zetek itp, dla mnie muzyka w tych stacjach to be³kot. Uszy wiêdn±.
betig1975 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 14:22   #26
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 514
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Kocham

to jedyne plyty jakie kupowa³am w latach chudych
- wszystko inne przegrywa³am (
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 14:25   #27
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

...

Edytowane przez Demri
Czas edycji: 2010-04-30 o 00:25
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 15:09   #28
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 53 233
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Nied³ugo wyda po¿egnaln± p³ytê koncertow± i ksi±¿kê, album fotografii. Nie ¿egna siê na zawsze, na szczê¶cie.
__________________
- Rób swoje, wied¼minie. Reszt± siê nie turbuj.
Geralt solennie obieca³ sobie nie turbowaæ siê.
Malla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 16:01   #29
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 2 595
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Ksi±¿ka, 88 fotografii oraz 3 p³yty: ID, Jo&Co oraz p³yta zatytu³owana Spoza, gdzie znajdziemy a¿ 14 piosenek - tak, czyta³am na jej stronie internetowej Ju¿ wiem, co chcê dostaæ w prezencie. Muszê pokazaæ mê¿owi
betig1975 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-05, 21:09   #30
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Anna Maria Jopek - subtelno¶æ, delikatno¶æ, kobieco¶æ

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Mi powiedzieli jak kupowa³am bilet ¿e ostatnie rzêdy to dla vipów s±

Mo¿e te vipy przemknê³y jak by³o ju¿ ciemno i wysz³y równie¿ po ciemku. Vipy incognito


Ciekawe ile to po¿egnalne wydawnictwo bêdzie kosztowa³o?
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kultura(lnie)


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-02-29 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.