impreza masowa z czarną muzyką (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 14:57   #1
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305

impreza masowa z czarną muzyką (?)


Szukalam w internecie, ale chyba cos slabo szukam, zle hasla wpisuje albo po prostu cos takiego nie istnieje...

Mianowicie - znamy rozne masowe imprezy 'muzyczne' (ekhm - nie ironia w stosunku do rodzaju muzyki, ale do masy nacpanych osob - oczywiscie nie wszyscy) typu: mayday, white sensation, black sensation, sunrise itp.

Czy sa jakies masowe imprezy z czarna muzyka? r&b, hip hop (ten bardziej do tanczenia, ze tak powiem), elementy dancehallu etc.?

Chetnie bym sie wybrala, bo kocham czarna muzyke, tylko nie mam pojecia czy cos takiego wogole sie odbywa; nie musi byc oczywiscie na taka skale jak np white sensation.

p.s. nie chodzi mi bron boze o imprezy z hiphopem gdzie dziewczyny tancza w bojowkach i adidasach
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:41   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość

p.s. nie chodzi mi bron boze o imprezy z hiphopem gdzie dziewczyny tancza w bojowkach i adidasach
A co jest zlego w bojowkach i adidasach?

Nie wiem czy takie imprezy do tanczenia sa, bardziej mi sie kojarza w formie koncertow/festiwali, bardziej do sluchania ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 17:05   #3
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

nic zlego, jednak nie moj styl i nie o to mi chodzi - a to najbardziej sie chyba nasuwa;

koncerty faktycznie sa, ale o taniec tam raczej nie chodzi;

mam czasami tylko okazje potanczyc w klubach - zawsze musze sie prosic dja i puszcza mi z 10 kawalkow na noc...ludzie w polsce po prostu wola bawic sie przy techno, disco i przebojach 'radiowych'

kilka razy mialam okazje wybawic sie naprawde cala noc, ale tylko w paryzu - w 'czarnym' klubie; jednak bylam tam nie lada sensacja jako jedyna biala...zeby to dobrze oddac: muzyka glownie r&b i czarny hiphop, dziewczyny ubrane raczej w sukienki i szpilki; ze tak powiem impreza a la teledyski coniektorych raperow nie umiem inaczej oddac tego o co mi chodzi, w polsce chyba nie ma takich klubow; jezeli ktos stawia na czarna muzyke to jest to glownie hiphop i dziewczyny w adidasach i bojowkach - taniec bardziej wyczynowy; a to nie to o co mi chodzi
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm

Edytowane przez 1stLaDy
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:10
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 20:55   #4
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

Chyba nie o to Ci chodzi, ale często (praktycznie zawsze) po zawodach bboyowych, contestach itd jest after party na którym dj puszcza wyłącznie kawałki oscylujące wokół funku, r&b itd...

A może do złych klubów chodzisz? W większych miastach na pewno są miejsca w których mogą pobawić się (ładnie mówiąc) wielbiciele konkretnego rodzaju muzyki.

Jak mam rozumieć pojęcie "taniec wyczynowy"?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 21:06   #5
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

hmmm jakby to powiedziec

taniec 'wyczynowy' w 'adidasach i bojowkach' na imprezie z czarna muzyka wyglada najczesciej tak:

http://pl.youtube.com/watch?v=HH0Su8...eature=related

a moje klimaty to raczej sukienka i szpilki na ktorych nie powyczynia sie za duzo i (chodzi o ruchy):

http://pl.youtube.com/watch?v=GkQenQofxs8
http://pl.youtube.com/watch?v=J1Pu3M...eature=related
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 21:26   #6
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
hmmm jakby to powiedziec

taniec 'wyczynowy' w 'adidasach i bojowkach' na imprezie z czarna muzyka wyglada najczesciej tak:

http://pl.youtube.com/watch?v=HH0Su8...eature=related

a moje klimaty to raczej sukienka i szpilki na ktorych nie powyczynia sie za duzo i (chodzi o ruchy):

http://pl.youtube.com/watch?v=GkQenQofxs8
http://pl.youtube.com/watch?v=J1Pu3M...eature=related
Dobra, już wszystko kumam
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 22:05   #7
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

nioeee prosze.
bez obrazy ale jak czytam techno to mnie rpzekręca bo techno mi sie kojarzy z hmm jakby wam to ująć. techno jest takie discopolowe.

apropo czarnej muzy. ja słucham głównie trancu. i od dłuższego czasu polskiego HH. ale niestety w polskim hh nie ma tego elementy "dancehall" .a ostatnio sie nim zajarałam.
ale wiecie co? ja sobie nie wyobrażam tańczyć hh w mini. niewiem. ja wole stać na stabilnych adidasach niż na obcasach.
moze dlatego zawsze sie wkręcam w ten taniec i nie myśle o tym ze "nie kręce dupą".

Flow w łodzi?
Fresz w wawie?-> przynajmniej sylwek ejst tam w tym stylu
ostatnio kumpela powiedziała mi zę w Poznaniu ejst kilka takich klubów z "czarna muzyką" mam zamiar ją odwiedzić

ale fakt mało tego w polsce. ja w tym roku w sylwka bawie sie w heaven, ejst tam strefa hip hop. ale już byłam to nie to.... oni tam justina puszczają(nic do justina nie mam ale gdzie on do hh?)
ale ejdnak w tym roku mała czarna i obcasy, zoabczymy jak mi sie to połaczy z hh. ale cieżko to widze
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 23:16   #8
Icy-fruit
Rozeznanie
 
Avatar Icy-fruit
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: cato-cato
Wiadomości: 783
GG do Icy-fruit
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

w katowicach w clubie Spiż jest co tydzień impreza 'czarny piątek' w rytmach black & r'n'b . bywam polecam . dobry klimat oraz klub POZIOM 3 w piątki grają deep house, oldschool, disco & funky, dancehall & jungle
__________________
Learning is a treasure that will follow its owner everywhere..

Edytowane przez Icy-fruit
Czas edycji: 2008-12-28 o 23:18
Icy-fruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 23:17   #9
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

Lirangel - a flow i fresz to hiphop w Twoich klimatach rozumiem, tak? czyli tak bardziej 'wyczynowo' ?

jak juz opisalam wczesniej nie tego szukam; i nie mowie ze tancze hip hop bo sama niewiem jak to nazwac ten moj taniec, wykorzystuje te bardziej kobiece elementy dancehallu i 'hiszpanskiego' trzesienia tylkiem :P a to na szpilkach da sie robic i wyglada chyba ponetniej (moje zdanie)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 11:16   #10
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

no to jedź do heaven. na ten hip hop jaki puszczają;] dla mne to za cienkie. chociaz jak juz psiałam przy justinie chętnie poskikam

czyli ty nie szukasz czxystego hh. wiem o co ci chodzi. to sadze ze w każdym klubie ktory a'la "puszczamy czarna muze" to znajdziesz

nie bylam neistety ani we freszu ani we flow(byłam na 4 kroki i musialam sie cofnac bo kumepl nie mial 18 wiec cala ekipa wyszla ) ale wiem jak tam ejst
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:39   #11
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

Uwielbiam imprezy z czarną muzyką. Niestety w Polskich klubach tak jak powiedziałaś mało jej puszczają. Najczęściej kilka kawałków. Wielka szkoda. Fajnie jest pobujać się przy czarnych kawałkach (i nie mówię tu o polskim hip hopie i dziewczynach w bojówkach). Niektóre kluby w Trójmieście organizują raz w tygodniu imprezy z taką właśnie muzyką, na które przychodzi baaardzo dużo ludzi. Marzy mi się impreza na dużą skalę w takim stylu. W Polsce pewnie się jej nie doczekamy..
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 17:50   #12
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: impreza masowa z czarną muzyką (?)

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
Uwielbiam imprezy z czarną muzyką. Niestety w Polskich klubach tak jak powiedziałaś mało jej puszczają. Najczęściej kilka kawałków. Wielka szkoda. Fajnie jest pobujać się przy czarnych kawałkach (i nie mówię tu o polskim hip hopie i dziewczynach w bojówkach). Niektóre kluby w Trójmieście organizują raz w tygodniu imprezy z taką właśnie muzyką, na które przychodzi baaardzo dużo ludzi. Marzy mi się impreza na dużą skalę w takim stylu. W Polsce pewnie się jej nie doczekamy..
o jeszcze jakas milosniczka moich klimatow ja tez mam u siebie w miescie czarne srody ale srednia wieku 16lat i wlasnie w bojowkach
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.