"Bogowie Nowego Tysiąclecia" Alan F. Alford - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 19:11   #1
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212

"Bogowie Nowego Tysiąclecia" Alan F. Alford


Cytat:
Na podstawie wyników badań z różnych dziedzin - archeologii, geologii, geografii, astronomii, antropologii, genetyki - autor wysuwa pozaziemską koncepcję pochodzenia człowieka i starożytnych kultur, nawiązując do daenikenowskiej teorii ludzkiej cywilizacji. Opracowana przez Alforda chronologia określa dokładny czas przybycia "bogów", daty potopu, zniszczenia Sodomy i Gomory czy wzniesienia wieży Babel. Pozwala też wysunąć hipotezę o możliwym powrocie naszych stwórców.
ŹRÓDŁO

Czy ktoś posiada taką pozycję?
Czy jest warta zakupu, w sensie, czy robi wrażenie?

Niestety nakład został wyczerpany, a ja strasznie nakręciłam się na tą książkę, a jedyna okazja zakupu jest wtedy, gdy ktoś wystawi ją na allegro, tylko wówczas uzyskuje kosmiczną cenę i się zastanawiam czy warto...

z góry ślicznie dziękuję
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:24   #2
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: "Bogowie Nowego Tysiąclecia" Alan F. Alford

ja mam tą książkę uwielbiam ją, przeczytałam już kilka razy od deski do deski i ciągle mi mało. moim zdaniem warto kupić o ile interesują Cię klimaty UFO, Atlantydy, zaginionych cywilizacji to nie jest książka dla każdego, dużo tam nowatorskich teorii, ale powiem szczerze, że chyba nigdy nie czytałam bardziej przekonującej pozycji. każda teoria jest poparta silnymi dowodami a wnioski nie są wyciągnięte z rękawa, ale mocno umotywowane. autor pisze bardzo przystępnym językiem. przesłanie książki jest bardzo pozytywne, nic z modnego teraz katastrofizmu a propos roku 2012, chociaż Alford dużo pisze właśnie o tej dacie
zajrzę w jedno miejsce w przyszłym tygodniu i może uda mi się kupić dla Ciebie egzemplarz, ale nie obiecuję, bo sama kupiłam już dawno temu i nie wiem czy jeszcze ją mają
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.