czy ubezpieczałyście samochód w link4? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 09:22   #61
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: czy ubezpieczałyście samochód w link4?

Cytat:
Napisane przez klara01 Pokaż wiadomość
Ja tak naprawde jesli miałam juz wykupic gdzies OC to po prostu za rada starszych ( taty) wykupiłam w PZU. I to nawet nie porównujac do zadnych innych. Zaufałam i zobaczymy.
I słusznie, przynajmniej nie będzie problemu z odszkodowaniem w razie czego. Na pewno nie będziesz żałować.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:39   #62
Agnieha
Przyczajenie
 
Avatar Agnieha
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: czy ubezpieczałyście samochód w link4?

A ja sie założe że będzie żałowała, w końcu wykupiła nawet nie orientując się w cenach w innych towarzystwach, jestem pewna, że w direkcie wyszło by taniej, zwłaszcza jeżeli wzięła samo OC. Nie będzia miała o tym ubezpieczeniu żadnej opinii ponieważ to nie jest dla niej ubezpieczenie ;P
Agnieha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:54   #63
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: czy ubezpieczałyście samochód w link4?

Czasami starszych trzeba posłuchać, w sumie nie poradzili córce nie sprawdzonej firmy, skoro tam także ubezpieczają to są pewnie zadowoleni i mają pełne zaufanie.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 21:00   #64
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: czy ubezpieczałyście samochód w link4?

Cytat:
Napisane przez Agnieha Pokaż wiadomość
A ja sie założe że będzie żałowała, w końcu wykupiła nawet nie orientując się w cenach w innych towarzystwach, jestem pewna, że w direkcie wyszło by taniej, zwłaszcza jeżeli wzięła samo OC. Nie będzia miała o tym ubezpieczeniu żadnej opinii ponieważ to nie jest dla niej ubezpieczenie ;P


Poki co tfu tfu nic sie złego nie dzieje i nie martwie sie.Ale tak jak piszecie wzieła bez AC,ale zastabawiam sie nad wykupieniem.Co myslicie ?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 08:31   #65
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: czy ubezpieczałyście samochód w link4?

Jak masz pieniądze to zawsze warto mieć i AC , jeszcze zależy jaką wartość ma dla Ciebie Twój wóz, a jeśli nie to możesz skonfigurować sobie AC tak żeby płacić jak najmniej, zawsze masz jakieś wyjście.
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 10:10   #66
zygzwuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: czy ubezpieczałyście samochód w link4?

zygzwuz Użytkownik
Zarejestrowany:
2010-12-13
Posty: 1

Witam wszystkich Forumowiczów.

Podobnie jak przedmówcy należę do osób, na których Link4 chce zarobić. ROK i 2 miesiące temu najechał na mnie czołowo facet ubezpieczony w Linku. Gość wyprzedzał TIR-a na zakręcie, cud że się nie pozabijaliśmy. Wina po jego stronie oczywista i oczywiście się do niej przyznał. Niestety nie wezwaliśmy na miejsce zdarzenia policji - sprawca był miły, kulturalny, wina była oczywista- chcieliśmy uniknąć dodatkowego mandatu. Link4 wziął nas na lawety. Później wycena: wycenili moją stratę jako całkowitą. Jakie było moje zdziwienie gdy po 3 miesiącach przyszła decyzja o odmowie wypłaty odszkodowania ("powstałe szkody nie odpowiadają opisowi zdarzenia"- cytuję decyzję.). !!!
Po przeglądnięciu opinii na forach internetowych (niestety dopiero wtedy), zdecydowałem, że nie ma sensu odwoływać się od tej absurdalnej decyzji - skierowałem sprawę do sądu. (02.styczeń.2010!!!).
Mam prośbę i sugestię do innych osób poszkodowanych, które przeglądają to forum, a być może są w podobnej sytuacji:
powymieniajmy doświadczenia z sądowych rozpraw (czekam na maile).

Zaznaczam na wstępie, że do sądu NIE PODAŁEM LINK4, tylko sprawce (choć nic do niego nie mam) - myślę że taka taktyka najbardziej zaboli T.U. (patrząc na fora, tego się boją w Linku). Gość od razu się przyznał, więc mam na chwilę obecną sprawę dość czystą. Mam też pewność, że przynajmniej on zrezygnuje z tej firmy, a może jego koledzy też.
POLECAM TAKIE DZIAŁANIE INNYM: w ogóle jest chyba za mała świadomość tego, że oprócz firmy możemy pozwać sprawcę. POLACY NIESTETY WYBIERAJĄ NAJTAŃSZE UBEZPIECZENIA OC, Z MYŚLĄ ŻE JAK SPOWODUJĄ WYPADEK TO I TAK NIC ICH NIE OBCHODZI, BO FIRMA UBEZPIECZAJĄCA SIĘ WSZYSTKIM ZAJMIE. MYŚLĘ ŻE JEŚLI ROZEJDZIE SIĘ OPINIA, ŻE UBEZPIECZENIE OC W LINK4, W RAZIE WYPADKU = SPRAWA W SĄDZIE, TO ILOŚĆ KLIENTÓW SPADNIE. DLATEGO ZACHĘCAM POSZKODOWANYCH DO POZYWANIA SPRAWCÓW.
Obiecuję że opiszę zakończenie sprawy sądowej z Link4 (które oczywiście zostało dopozwane).
Drodzy poszkodowani przez Link4: liczniejsi mogą więcej: zachęcam do wymiany doświadczeń i opisywania przebiegu spraw sądowych z T.U. - myślę że pomoże to nam w skutecznej walce z tymi złodziejami.

Zygzwuz
zygzwuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.