Kieleckie Panny Młode - Część XIV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 13:13   #61
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Lyness wszystkiego dobrego dla Was piękna pogoda Kochajcie się przez cale życie tak jak dziś 😍
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 14:31   #62
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Lyoness szczęścia na nowej drodze życia!
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 15:20   #63
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny czym jedziecie do slubu i ile placicie? My nie chcielismy wydawac na to kasy, a niestety nie mamy w rodzinie kogos kto moglby nas zawiezc. Znajomy znajomego zaproponowal zenoze nas zawiezc. Na poczatku mowil ze na paliwo damy i cos dla niego. A teraz popatrzyl na necie i wola 400 zl. Czy to duzo? Dla mnie to ogolnie zvedny wydatek. Najchetniej pojechalabym rodzicow samochodem, ale wtedy musialabym ich gdzies do jakiegos auta ulokowac...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 16:47   #64
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym jedziecie do slubu i ile placicie? My nie chcielismy wydawac na to kasy, a niestety nie mamy w rodzinie kogos kto moglby nas zawiezc. Znajomy znajomego zaproponowal zenoze nas zawiezc. Na poczatku mowil ze na paliwo damy i cos dla niego. A teraz popatrzyl na necie i wola 400 zl. Czy to duzo? Dla mnie to ogolnie zvedny wydatek. Najchetniej pojechalabym rodzicow samochodem, ale wtedy musialabym ich gdzies do jakiegos auta ulokowac...
4 paki? Wolne żarty... Za tyle pieniędzy możecie prywatnie wynająć sobie Fiata 125 p eleganckiego i ubranego już na ślub . Za takie pieniądze ja bym serdecznie podziękowała bo łaski Wam nie robi...
Normalnie około 700 zł wynajem auta kosztuje i jak dla mnie z całego wesela to jest najbardziej niepotrzebny wydatek.
Sama też nie wiem co wybierzemy... Wolałabym żeby rodzina nam pożyczyła na ten dzień auto
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 18:18   #65
SylwiaOli
Raczkowanie
 
Avatar SylwiaOli
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 34
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Też uważam, że to zbędny wydatek i również nie mamy czym jechać
Mi się marzy jechać białym (nie chcę czarnego).
Ceny to od 600 zł w górę, wiec jak masz płacić 400 zł za coś beznadziejnego to lepiej wziąć rodziców, albo dopłacić i jechać czymś fajnym.
__________________
28.03.2009

30.07.2016
SylwiaOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 18:51   #66
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

ten samochód to czarne BMW seria 5. Na necie widziałam ceny 600-700 zł... więc sama już nie wiem...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 20:20   #67
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
ten samochód to czarne BMW seria 5. Na necie widziałam ceny 600-700 zł... więc sama już nie wiem...
Ale to jest znajomy ... A jak chce tak biznesowo podchodzić do waszej znajomości tu niech jeszcze w tej cenie zapewni Wam pełna dekoracje auta.
Ja czasem mając takich znajomych wolę dopłacić i poprosić o pomoc obcych niż liczyć na taką łaskę i dobroczynnosc znajomych.
niewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 08:35   #68
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Nizej napisalam ze to znajomy znajomego. A dokladnie mojej siostry chlopaka -kuzyn. My go wgl nie znamy i nigdy z nim nie gadalismy...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 10:52   #69
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczyny czy znacie firmę z Kielc 4K studio video?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:29   #70
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Nizej napisalam ze to znajomy znajomego. A dokladnie mojej siostry chlopaka -kuzyn. My go wgl nie znamy i nigdy z nim nie gadalismy...
Szczerze, to wolałabym rodzicom taksówkę zamówić, albo faktycznie zapłacić za jakiś profesjonalny samochód. Bo wg mnie, znajomy znajomego, który zrobi to"ot tak" to co najwyżej zwrot kosztów mógłby dostać, a tak to z wielką łaską "opuści" Wam na 400 zł... No litości...
I zgadzam się z dziewczynami, że samochód do ślubu to zbędny wydatek. Myślę, że gdybyśmy my nie mieli od kogo samochodu pożyczyć, to pewnie pojechalibyśmy naszą corsą. Umytą, z kokardami, ozdobami, ale corsą
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 22:31   #71
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym jedziecie do slubu i ile placicie? My nie chcielismy wydawac na to kasy, a niestety nie mamy w rodzinie kogos kto moglby nas zawiezc. Znajomy znajomego zaproponowal zenoze nas zawiezc. Na poczatku mowil ze na paliwo damy i cos dla niego. A teraz popatrzyl na necie i wola 400 zl. Czy to duzo? Dla mnie to ogolnie zvedny wydatek. Najchetniej pojechalabym rodzicow samochodem, ale wtedy musialabym ich gdzies do jakiegos auta ulokowac...
Ja na szczęście jechałam jakimś Lexusem mojego brat ciotecznego i mimo moich szczerych chęci nic za to nie chciał, a nawet znalazł czas, żeby nauczyć świadka tż jak się nim jeździ A jeżeli z różnych względów nie miałby go nam jak udostępnić, to też chrzestny oferował pomoc i jechałabym wtedy zwykłą meganką Także spróbuj może rodziców zapakować do rodziny. Może właśnie jakiś wujek z ciocią będą jechać sami i ich zabiorą? Bo szczerze mnie by było szkoda nawet tych 400zł...

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
4 paki? Wolne żarty... Za tyle pieniędzy możecie prywatnie wynająć sobie Fiata 125 p eleganckiego i ubranego już na ślub . Za takie pieniądze ja bym serdecznie podziękowała bo łaski Wam nie robi...
Normalnie około 700 zł wynajem auta kosztuje i jak dla mnie z całego wesela to jest najbardziej niepotrzebny wydatek.
Sama też nie wiem co wybierzemy... Wolałabym żeby rodzina nam pożyczyła na ten dzień auto
Za tyle, to by nawet KUPILI tego fiata

Lyoness pisz jak po ślubie
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 18:50   #72
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Lyoness jak po Ślubie?
Dziewczyny, które kupowaly same napoje, ile wczesniej przed ślubem robilyscie zakupy?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:21   #73
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

u mnie już stoją od tygodnia była dobra promo w tesco 2+1 litrowe, za 1 wyszło coś koło 1,50
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:28   #74
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Dziewczeta kochane, dziekujemy bardzo za wszystkie zyczenia
Bylo cudownie a cala relacja za kilka dni bo nadal mamy gosci z Chile i jutro wyjezdzamy z nimi na kilka dnia w Polske. Obicuje pelna relacje jak juz wrocimy do domciu
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 19:43   #75
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Lyoness jak po Ślubie?
Dziewczyny, które kupowaly same napoje, ile wczesniej przed ślubem robilyscie zakupy?
Soki, wodę 7up i Mirindę w piątek przed ślubem Pepsi jakoś ze 2 miesiące wcześniej bo były w Kauflandzie w super cenie
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 20:45   #76
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

My mieliśmy wypożyczać auto podobało mi się takie stare, ale ceny kosmiczne i tak jak pisałyście szkoda kasy. Jedziemy czarnym BMW 5 tata nas zawozi. Dekoruje florystka znalazłam na necie takie 2 wiklinowe serca tylko zmienimy kwiaty.
Jak znajomi takie ceny wam serwują to może ja zrobię biznes na taty aucie ale tak serio to przegięcie z tymi 400 zł, jakby połowię zawołał to i tak powinien być zadowolony ale czasem jak ktoś się dorwie to nie wie ile ma krzyczeć :P

Fryzjer po pierwszym spotkaniu bardzo przypadł mi do gustu ale też odradził mi kapelusz więc nici z niego. Która z was mnie widziała w salonie ?? jak jej się widział ten kapelusz ?

Dziewczyny gdzie kupowałyście alkohol ? jest jakaś hurtownia czy może na promocjach ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tiamo.jpg (541,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja-samochodu-serca-romantyczna.jpg (71,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja-samochodu-serca-romantycznann.jpg (60,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubnowa-dekoracja-samochodu-dwa-serca-1-1411346.jpg (33,9 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez libelle
Czas edycji: 2016-05-30 o 20:51
libelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 21:37   #77
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
My mieliśmy wypożyczać auto podobało mi się takie stare, ale ceny kosmiczne i tak jak pisałyście szkoda kasy. Jedziemy czarnym BMW 5 tata nas zawozi. Dekoruje florystka znalazłam na necie takie 2 wiklinowe serca tylko zmienimy kwiaty.
Jak znajomi takie ceny wam serwują to może ja zrobię biznes na taty aucie ale tak serio to przegięcie z tymi 400 zł, jakby połowię zawołał to i tak powinien być zadowolony ale czasem jak ktoś się dorwie to nie wie ile ma krzyczeć :P

Fryzjer po pierwszym spotkaniu bardzo przypadł mi do gustu ale też odradził mi kapelusz więc nici z niego. Która z was mnie widziała w salonie ?? jak jej się widział ten kapelusz ?

Dziewczyny gdzie kupowałyście alkohol ? jest jakaś hurtownia czy może na promocjach ??
Może wstaw zdjęcie sukienki i kapelusza
Ja wódkę kupowałam w hurtowni przy Ściegiennego, już przy samej Bilczy. Po prawej stronie (jak się jedzie w stronę Bilczy) zaraz za stacją Orlen. Pamiętam, że jakąś korzystną cenę mieliśmy i była 1 butelka gratis do 20 butelek
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 21:41   #78
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Ja Cie widzialam. No co powiedziec. Sa rozne gusta. Tobie sie podobal, ja bym nie zalozyla. Bardzo ciezki i obszerny sie wydalawa. On zeracal uwage a nie Ty. Ja wgl jestem przeciwna kapeluszom😃 zrob piekna fryzure i delikatny toczek wepnij jak nie chcesz welonu czy wianka. Albo zamow piekny grzebyk z Ali za grosze. Ja jak wpadlam na ali to teraz sie nie moge odciagnac od zakupow tam... A alkohol ja akurat kupilam w alti na zagnanskiej.
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 21:45   #79
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Ja się zastanawiam nad zakupem biżuterii w Ali, ale pochodze najpierw po Kielcach. A grzebień we włosy zamowie prawdopodobnie z niebanalnych cud na fb 😜

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
u mnie już stoją od tygodnia była dobra promo w tesco 2+1 litrowe, za 1 wyszło coś koło 1,50
Żabko a po ile litrów/osobę liczyłas w końcu napojów? Ja mam juz kupione część przypraw, i ☠☠☠☠☠☠☠ow typu worki na śmieci, płyny, sciereczki.
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-30, 21:53   #80
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

a jakie kupowałaś przyprawy? w większych słojach czy zwykłe?
Wstawie Wam coś fajnego. przyda sie

ja z Ali pozamawiałam tiule i takie duperele. Część już mi przyszło.

libelle pokaż fryzure
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13151854_1296874853659361_8881457783239478584_n.jpg (76,2 KB, 60 załadowań)
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:37   #81
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Kucharka mi napisała ze pieprz, majeranek, papryka maja być w zwykłych opakowaniach. Najlepiej kamis albo prymat kupowalam na promo w Auchan ja jutro ide zobaczyć biżuterię na Wesoła. Podobno tam jest jakiś sklep, gdzieś przy ul. Leonarda, z fajna biżuteria.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Żabko jesteś wielka dziękuje za ten załącznik 😍
Przyszła Ci juz Księga Gości?
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 22:38   #82
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
a jakie kupowałaś przyprawy? w większych słojach czy zwykłe?
Wstawie Wam coś fajnego. przyda sie

ja z Ali pozamawiałam tiule i takie duperele. Część już mi przyszło.

libelle pokaż fryzure
Co do tego załącznika, ja bym liczyła co najmniej litr wody na 1 dzień. Polecam te w 5l butelkach, nawet jak zostanie, to się nie zepsuje
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 06:24   #83
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

wiadomo, że woda to idzie w takie upalne dni, szczególnie ta dzbanków z mięta i cytryna mam właśnie taki plan, żeby 5l kupic

Ja też musze za biżu pochodzić, ale miałam w planach jutro. Jest na wesołej sklep dość fajny chyba złoty kolczyk. Ja to będe wchodzić do każdego po kolei

a co do księgi gości to sie umówiłam z Panią na 15 czerwca bo maja bardzo dużo zamówień.

Kupowałyście te fontanny tortowe? ja zamówiłam 4 (25 cm) i nie wiem czy to dużo czy mało ?
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 09:50   #84
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
wiadomo, że woda to idzie w takie upalne dni, szczególnie ta dzbanków z mięta i cytryna mam właśnie taki plan, żeby 5l kupic

Ja też musze za biżu pochodzić, ale miałam w planach jutro. Jest na wesołej sklep dość fajny chyba złoty kolczyk. Ja to będe wchodzić do każdego po kolei

a co do księgi gości to sie umówiłam z Panią na 15 czerwca bo maja bardzo dużo zamówień.

Kupowałyście te fontanny tortowe? ja zamówiłam 4 (25 cm) i nie wiem czy to dużo czy mało ?
Ja miałam w opakowaniu 6, bo chciałam żeby były krótkie. Na kuchni włożyli wszystkie ale 4 spokojnie wystarczą.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 10:02   #85
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Co do bizuterii to ja jak chodzilam rok temu,to nic nie moglam znalezc,ale zalezy kto czego szuka.w koncu kupilam z novia blanca i mimo ze zaplacilam kupe kasy jestem bardzo zadowolona.na jednej z grup na fb dziewczyna wstawila zdjecia podrobek i kolczyki byly identyczne jak z novia blanca.pisala ze kupila je w mak bizuteria,ale nie wiem czy to sklep stacjonarny czy internetowy.na Alliexpress tez jest pelno bizuterii,ale ja za pozno sie zorientowalam
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:06   #86
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Może wstaw zdjęcie sukienki i kapelusza
Ja wódkę kupowałam w hurtowni przy Ściegiennego, już przy samej Bilczy. Po prawej stronie (jak się jedzie w stronę Bilczy) zaraz za stacją Orlen. Pamiętam, że jakąś korzystną cenę mieliśmy i była 1 butelka gratis do 20 butelek
Dzięki luknę bo nawet nie rozglądałam się za tym .
Sukienkę wrzucę na dole choć już kapelusz skreśliłam po wizycie u fryzjera

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
Ja Cie widzialam. No co powiedziec. Sa rozne gusta. Tobie sie podobal, ja bym nie zalozyla. Bardzo ciezki i obszerny sie wydalawa. On zeracal uwage a nie Ty. Ja wgl jestem przeciwna kapeluszom😃 zrob piekna fryzure i delikatny toczek wepnij jak nie chcesz welonu czy wianka. Albo zamow piekny grzebyk z Ali za grosze. Ja jak wpadlam na ali to teraz sie nie moge odciagnac od zakupow tam... A alkohol ja akurat kupilam w alti na zagnanskiej.

Żabko a możecie mi powiedzieć czemu kupujecie inne napoje, przyprawy itp? Myślałam, że to zapewnia hotel i w'ogóle się za tym nie rozglądałam.

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad zakupem biżuterii w Ali, ale pochodze najpierw po Kielcach. A grzebień we włosy zamowie prawdopodobnie z niebanalnych cud na fb 😜
płyny, sciereczki.
Ja na Ali kupiłam winietki i te pudełeczka dla goście które wrzuciłam w poprzednim wątku, kupiłam też taki mały toczek do włosów ale chyba zostanę tylko przy grzebyku. Ana Ali zamówiłam jeden grzebyk tak jak pisałaś za grosze ale powiem szczerze że są duże i ciężko je ułożyć a widziałam je też na Allegro bo ludzie ściągają z Ali i sprzedają tu. Ja kupiłam taki i na pewno go nie będę używała więc jak któraś chce to mogę puścić dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HTB1OBEtHXXXXXchXFXXq6xXFXXXO.jpg (348,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160329_160259.jpg (91,5 KB, 62 załadowań)
libelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:53   #87
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Dzięki luknę bo nawet nie rozglądałam się za tym .
Sukienkę wrzucę na dole choć już kapelusz skreśliłam po wizycie u fryzjera
Żabko a możecie mi powiedzieć czemu kupujecie inne napoje, przyprawy itp? Myślałam, że to zapewnia hotel i w'ogóle się za tym nie rozglądałam.
Ja na Ali kupiłam winietki i te pudełeczka dla goście które wrzuciłam w poprzednim wątku, kupiłam też taki mały toczek do włosów ale chyba zostanę tylko przy grzebyku. Ana Ali zamówiłam jeden grzebyk tak jak pisałaś za grosze ale powiem szczerze że są duże i ciężko je ułożyć a widziałam je też na Allegro bo ludzie ściągają z Ali i sprzedają tu. Ja kupiłam taki i na pewno go nie będę używała więc jak któraś chce to mogę puścić dalej
Rzeczywiście ten kapelusz bardzo duży, bardzo Cię przytłacza…Bez niego będzie zdecydowanie lepiej
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 13:37   #88
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Dzięki luknę bo nawet nie rozglądałam się za tym .
Sukienkę wrzucę na dole choć już kapelusz skreśliłam po wizycie u fryzjera




Żabko a możecie mi powiedzieć czemu kupujecie inne napoje, przyprawy itp? Myślałam, że to zapewnia hotel i w'ogóle się za tym nie rozglądałam.



Ja na Ali kupiłam winietki i te pudełeczka dla goście które wrzuciłam w poprzednim wątku, kupiłam też taki mały toczek do włosów ale chyba zostanę tylko przy grzebyku. Ana Ali zamówiłam jeden grzebyk tak jak pisałaś za grosze ale powiem szczerze że są duże i ciężko je ułożyć a widziałam je też na Allegro bo ludzie ściągają z Ali i sprzedają tu. Ja kupiłam taki i na pewno go nie będę używała więc jak któraś chce to mogę puścić dalej
Piękna suknia ale jeśli chodzi o kapelusz, to jestem na nie.. wg mnie wygląda jak przebranie.. I ma za dużo "na głowie", bo to rondo trochę przypomina welon i jest nawet nawet, ale jako całość - nie. Rezygnacja z niego to wg mnie dobra decyzja.
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 13:57   #89
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

Cytat:
Napisane przez Oluniuniunia Pokaż wiadomość
Piękna suknia ale jeśli chodzi o kapelusz, to jestem na nie.. wg mnie wygląda jak przebranie.. I ma za dużo "na głowie", bo to rondo trochę przypomina welon i jest nawet nawet, ale jako całość - nie. Rezygnacja z niego to wg mnie dobra decyzja.
Dzięki cieszę się że sukienka Ci się podoba Mnie też się wydawało że jest tam za dużo tego tiulu narzuconego i nawet gdyby kapelusz został chciałam to wyciąć

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ten kapelusz bardzo duży, bardzo Cię przytłacza…Bez niego będzie zdecydowanie lepiej
mogłam z niego wcześniej zrezygnować miałabym mniej problemów
libelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 14:25   #90
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - Część XIV

dlatego kupujemy same bo mamy wesele z kucharkami czyli nie ''od osoby''
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-15 11:22:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.