powiekszony jajnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-25, 17:56   #1
lubie tofii
Przyczajenie
 
Avatar lubie tofii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2

powiekszony jajnik


Witam . Dziewczyny pomozcie bo oszaleje napisze wszystko po kolei jak jest moze któras z Was mi pomoze doradzi ?

Wlipcu poroniłam 10 tc miałam łyzeczkowanie , po lyzeczkowaniu wszystko było dobrze i w pierwszym cyklu lekarz pozwolił mi znowu sie strac. W sierpniu probowałam i teraz tak : ok tygodnia po owulacji ( miałam usg wiec wiem ze była owulacja ) miałam brazowe plamienie , krotko potem zaczeły mnie bolec piersi i dostałam zapalenia pecherza , miesiaczke miałam spozniona ok dostałam ja 19.09 a powinnam 12.09 skonczyła mi sie w ndz 21.09 w poniedziałek mialam wizyte u ginekologa powiedziałam mu ze miałam krótka miesiaczke a teraz mam tylko plamienia uprał sie i zrobił mi usg powiedział ze mam lewy jajnik powiekszony nie wie czemu i ze mam przyjsc na kontrole za 2 mies . Dzis nadal lekko plamie ale do tego boli mnie podbrzusze i mam tkliwe piersi tzn nie bola mnie sutki tylko całe piersi jak sie mocniej dotkne dziewczyny pomozcie mi doradzcie prosze co ze mna ?
lubie tofii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:40   #2
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: powiekszony jajnik

zawsze mi się wydawało że trzeba po poronieniu odczekać jakieś 3 miesiące aż się wszystko unormuje...ale nie jestem lekarzem wiec, nie będę podważać zadania twojego lekarza.

jedyne co mi się nasunęło to: daj sobie czas na uregulowanie hormonów po ciąży. wszystkie zmiany muszą się cofnąć. bolące piersi, dziwne krwawienia to wszystko wina nieuspokojonych hormnów
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 20:40:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.