Dresy Japan style - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 08:54   #1
Crystal14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3

Dresy Japan style


Ostatnio znalazłam w necie te oto dresy na zdjęciu http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1270047642.jpg
I zaczęłam szperać po Allegro, bo u mnie w mieście takich raczej nie znajdę. Ale niestety na Allegro po hasłem "dresy Japan style", które znalazłam na szafa.pl nie znalazłam tych dresów. Zastanawiam się, czy ta nazwa jest prawidłowa? Proszę o odp, a gdybyście znaleźli te spodnie na Allegro, to dalibyście link, to dla mnie ważne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dresy-japan-style.jpg (29,3 KB, 30 załadowań)
Crystal14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:07   #2
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Dresy Japan style

jesli to jest ciuch "japan style" proponuje omijać niczym krowi placek, chyba ze odpowiada ci ciuch w zanizonym rozmiarze (na ogół XS), uszyty ze ściery do podłogi, jakości duzo gorszej niż najtansze ubrania z bazaru... ale niektórzy kupują...
Ciuchy sprzedawane pod tym haslem to na ogol najtansze podrobki ubran ze zdjęć
Brałam kiedyś udział w zbiorowych zamówieniach z CCT i jeszcze drugiego sklepu - masakra.
Zamiast bawełny tzw w czasach PRLu helanko, taki najtanszy podszewkowy poliester z lat 80tych.
NO i oczywiście One Size czyt XS.
Był swojego czasu obszerny watek z real fotkami z zamówień "japan" ... Bardzo pouczająca lektura. Ubrania lekko w niektórych momentach przypominały te ze zdjęć (przed obróbką komputerową rzecz jasna). Czasem były nawet kilka rozmiarów mniejsze.

Edytowane przez Tor_Zireael
Czas edycji: 2012-08-17 o 09:11
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 11:57   #3
Crystal14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dresy Japan style

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
jesli to jest ciuch "japan style" proponuje omijać niczym krowi placek, chyba ze odpowiada ci ciuch w zanizonym rozmiarze (na ogół XS), uszyty ze ściery do podłogi, jakości duzo gorszej niż najtansze ubrania z bazaru... ale niektórzy kupują...
Ciuchy sprzedawane pod tym haslem to na ogol najtansze podrobki ubran ze zdjęć
Brałam kiedyś udział w zbiorowych zamówieniach z CCT i jeszcze drugiego sklepu - masakra.
Zamiast bawełny tzw w czasach PRLu helanko, taki najtanszy podszewkowy poliester z lat 80tych.
NO i oczywiście One Size czyt XS.
Był swojego czasu obszerny watek z real fotkami z zamówień "japan" ... Bardzo pouczająca lektura. Ubrania lekko w niektórych momentach przypominały te ze zdjęć (przed obróbką komputerową rzecz jasna). Czasem były nawet kilka rozmiarów mniejsze.
Dziękuję za poinformowanie mnie
Sprawiłaś, że chyba jednak zastanowię się na kupnem tych spodni. Dziękuję
Crystal14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 11:58   #4
Crystal14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dresy Japan style

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
jesli to jest ciuch "japan style" proponuje omijać niczym krowi placek, chyba ze odpowiada ci ciuch w zanizonym rozmiarze (na ogół XS), uszyty ze ściery do podłogi, jakości duzo gorszej niż najtansze ubrania z bazaru... ale niektórzy kupują...
Ciuchy sprzedawane pod tym haslem to na ogol najtansze podrobki ubran ze zdjęć
Brałam kiedyś udział w zbiorowych zamówieniach z CCT i jeszcze drugiego sklepu - masakra.
Zamiast bawełny tzw w czasach PRLu helanko, taki najtanszy podszewkowy poliester z lat 80tych.
NO i oczywiście One Size czyt XS.
Był swojego czasu obszerny watek z real fotkami z zamówień "japan" ... Bardzo pouczająca lektura. Ubrania lekko w niektórych momentach przypominały te ze zdjęć (przed obróbką komputerową rzecz jasna). Czasem były nawet kilka rozmiarów mniejsze.
Dziękuję za poinformowanie mnie, sprawiłaś, że zastanowię się nad kupnem tych spodni. Dziękuję za szybką i pouczającą odpowiedź
Crystal14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 10:04   #5
kasiaN1999
Raczkowanie
 
Avatar kasiaN1999
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 58
Dot.: Dresy Japan style

Nie polecam.
Jeżeli już dojdą to faktycznie mam lepszej jakości ścierki do podłogi, a rozmiar albo jest XS, albo małe S, po praniach robią się dziury, lecą "oczka" itd. Raz miałam przypadek, że paczka w ogole do mnie nie doszła.
kasiaN1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.