czy ginekolog w tej sytuacji...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-12, 22:34   #1
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179

czy ginekolog w tej sytuacji...?


Hej. Prawdopodobnie mam grzybice pochwy. Lechtaczke i "wejscie" do pochwy mam zaczerwienione, boli, piecze, swedzi... najbardziej przy oddawanuu moczu. Dodam, ze piecze mnie rowniez odbyt. Cala linie miedzy posladkami mam czerwona i boli okropnie. Nie moge sie podetrzec... jednak przyznam sie szczerze, ze przy odbycie zaczerwienienie mam od dawna, lekcewazylam je, nie wiem co to moze byc..

tydzien temu kupilam lactovaginal i tantum rose w saszetkach do irygacji. Wczoraj skonczylam leczenie, efekt jest niestety coraz to gorszy,, boli niemilosiernie.

jutro ide do ginekologa u wiem, ze bedzie mnie badal na fotelu.

Ale moje pytanie do was brzmi, czy ginekolog karze mi roschylic tez posladki ? Zeby sprawdzic to mije podraznienie?

czy moze jak bede na fotelu to mi tez zajzy pod posladki?

nie ukrywam ze nie wyobrazam sibie sytuacji, dzie stoje a lekarz karze mj sie wypiac i odchylic posladki
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 19:12   #2
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: czy ginekolog w tej sytuacji...?

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
Hej. Prawdopodobnie mam grzybice pochwy. Lechtaczke i "wejscie" do pochwy mam zaczerwienione, boli, piecze, swedzi... najbardziej przy oddawanuu moczu. Dodam, ze piecze mnie rowniez odbyt. Cala linie miedzy posladkami mam czerwona i boli okropnie. Nie moge sie podetrzec... jednak przyznam sie szczerze, ze przy odbycie zaczerwienienie mam od dawna, lekcewazylam je, nie wiem co to moze byc..

tydzien temu kupilam lactovaginal i tantum rose w saszetkach do irygacji. Wczoraj skonczylam leczenie, efekt jest niestety coraz to gorszy,, boli niemilosiernie.

jutro ide do ginekologa u wiem, ze bedzie mnie badal na fotelu.

Ale moje pytanie do was brzmi, czy ginekolog karze mi roschylic tez posladki ? Zeby sprawdzic to mije podraznienie?

czy moze jak bede na fotelu to mi tez zajzy pod posladki?

nie ukrywam ze nie wyobrazam sibie sytuacji, dzie stoje a lekarz karze mj sie wypiac i odchylic posladki
Rozumiem, że nigdy wcześniej nie byłaś badana na fotelu ginekologicznym?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 15:18   #3
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: czy ginekolog w tej sytuacji...?

Nie będzie takiej sytuacji, że się bedziesz "wypinać" jak ginekolog będzie chciał to sobie podczas badania na fotelu zobaczy. Spokojnie
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 10:59   #4
Emerald_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 32
Dot.: czy ginekolog w tej sytuacji...?

Pozycja na fotelu ginekologicznym jest taka, że lekarz raczej zauważy że zaczerwienione są też okolice odbytu.
Emerald_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 11:12   #5
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: czy ginekolog w tej sytuacji...?

To nie musi być od razu grzybica, może być tak naprawdę cokolwiek - odparzenie od nieprzewiewnej bielizny, alergia, podrażnienie z powodu suchości pochwy. Jeśli piszesz, że boli przy oddawaniu moczu to prawdopodobnie masz zapalenie pęcherza .
Sama mam często problem z pęcherzem i to są właśnie niektóre z objawów.
Dobrze wybrać się do lekarza, ale to nie oznacza, że od razu musi to być grzybica . Pozwól się zbadać lekarzowi ale poczekaj na jego diagnozę.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-15 12:12:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.