Kosmetyki mineralne Dream World Minerals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 22:12   #1
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke

Kosmetyki mineralne Dream World Minerals


W związku z ostatnim zainteresowaniem minerałomaniaczek tą firmą tworzę nowy wątek.


Podstawowe informacje o firmie:

1. Adres- www.dreamworldminerals.co m

2.
Forma płatności- PayPal.

3.
Koszty przesyłki:
  • First Class Shipping( >$50) 0.00$
  • First Class International (<$50) 3.50$
  • Priority Mail International Envelope 12.31$
  • Priority Mail International (Box, Full Sizes) 23.50$
  • Priority Mail International (Lg. Box) 30.00$
  • Express Mail Large Envelope 30.00$
  • Global Express Guaranteed 47.10$

4. Czas realizacji zamówienia- do 2 tygodni.

5. Czas oczekiwania na przesyłkę- 2 do 3 tygodni.


6. Zakupionych produktów nie można zwrócić, dlatego w ofercie znajdują się próbki wszystkich produktów.

7. Po złożeniu zamówienia masz 24h na jego zmianę bądź anulowanie.

8. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie z numerem zamówienia, danymi płatnika i adresem wysyłki oraz szczegółami zamówienia i kosztami.

9. Zostaniesz również poinformowany o wysyłce i numerze nadania Twojej przesyłki.

10. Jeżeli za zamówienie płacisz za pomocą PayPala upewnij się, że płatność została dokonana. Zamówienie, które nie zostało opłacone będzie skasowane bez wcześniejszego powiadomienia.

11. Jeżeli wybierzesz First Class International (przesyłka nierejestrowana) i Twoja przesyłka zaginie:
a) w przypadku próbek zamówienie zostanie wysłane jeszcze raz na koszt Dream World (tylko raz!).
b) w przypadku pełnowymiarowych produktów zamówienie zostanie wysłane jeszcze raz Priority International with Insurance (przesyłka rejestrowana z ubezpieczeniem) za którą będziesz zobowiązany zapłacić dopiero po upływie 6 tygodni (wtedy będzie pewność, że pierwsze zamówienie na pewno do Ciebie nie dotrze).

12.
Jeżeli wybierzesz First Class International i Twoja przesyłka waży więcej niż ta za która zapłaciłeś zostaniesz poproszony o dopłatę i dopiero po jej uiszczeniu Twoje zamówienie zostanie wysłane.

11. Próbki pakowane są w woreczki strunowe.


Produkty:

W ofercie firmy, oprócz kosmetyków stricte mineralnych takich jak podkłady, pudry czy cienie znajdują się również produkty naturalne do twarzy, ciała i włosów oraz pędzle.

1. Podkłady- mamy do wyboru aż 8 formuł podkładów (4 dostępne w stałej sprzedaży i 4 na zamówienie). W tym niemal unikatowe z ograniczoną zawartoścą miki lub bez tlenku tytanu czy tlenku cynku. W niezwykle bogatej ofercie odcieni (ponad 150).

Podkłady dostępne są w kliku pojemnościach, możemy również nabyć próbki.

Formuły Luna i Sand (Luna zawiera więcej tlenku cynku niż Sand)
Mica (Sericite), Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides. May contain: Ultramarine Blue, Mangangese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.

Formuła Cloud (z pudrem ryżowym i obniżoną zawartością miki)
Rice Powder, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides. May contain: Ultramarine Blue, Manganese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.


Formuła Mulberry (z pudrem jedwabnym i obniżoną zawartością miki)
Silk Powder, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Iron Oxides. May contain: Ultramarine Blue, Manganese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.


Formuła Nova (mocno kryjąca, z obniżoną zawartością miki)
Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Iron Oxides. May contain: Ultramarine Blue, Manganese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.


Formuła Vapor (bez dwutlenku tytanu)
Mica (Sericite), Zinc Oxide, Iron Oxides. May contain: Ultramarine Blue, Manganese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.


Formuła Storm (bez dwutlenku tytanu, z dodatkiem pudru ryżowego)
Mica (Sericite), Zinc Oxide, Rice Powder, Iron Oxides. May Contain: Ultramarine Blue, Manganese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.


Formuła Mist (bez tlenku cynku)
Mica (Sericite), Titanium Dioxide, Iron Oxides. May contain: Ultramarine Blue, Manganese Violet (tylko Araianrhod i Hecate), Mica.




Mało tego, jeżeli nadal nie jesteś w stanie znaleźć odcienia dla siebie lub też lubisz efekt glow, w ofercie w tzw. bufecie http://www.dreamworldminerals.com/foundationbuffet.html znajdują się:
1. biała baza każdej z formuł, którą można rozjaśnić za ciemny podkład.
2. baza z kolorem z danej rodziny do przyciemnienia lub zmiany odcienia podkładu.
3. mika w kilku odcieniach do wymieszania z podkładem aby nadać blasku.
4. oraz shimmer w kilku odcieniach, pozwalający na delikatną zmianę zabarwienia i lśniący (rozpraszający światło) efekt.

cdn.

Aktualne składy podkładów zamieszczam dzięki uprzejmości Lorri.


Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-24 o 20:16
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 22:20   #2
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

super, DM obok EDM to moja ulubiona firma
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:23   #3
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Hanneke więc będę kontynuwać tutaj. Ostatecznie chyba wezmę takie próbki:

Minerva, Elli, Neith, Erce, Kishar, Siduri, Nike

Formuły sand i luna.

Wiadomo, że nie ze wszystkimi kolorami trafię, ale ważne, żebym znalazła wśród odcieni ten mój jedyny. Formuły na razie tylko dwie. Jak dobiorę kolor podkładu to wezmę pozostałe formuły już w jednym odcieniu. I tu mam takie pytanie na przyszłość: czy odcienie różnią się między sobą w poszczególnych formułach?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:28   #4
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Myślę, że to optymalny wybór. Nie widzę nic innego co by mogło Ci pasować.

Formuły z dodatkami, czyli ryżówki Cloud i Storm oraz z jedwabiem Mulberry wypadają ciemniej. Nie jest to drastyczna różnica ~0,5 tonu. Oceniam na podstawie jednego odcienia Phoebe.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:49   #5
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Myślę, że to optymalny wybór. Nie widzę nic innego co by mogło Ci pasować.

Formuły z dodatkami, czyli ryżówki Cloud i Storm oraz z jedwabiem Mulberry wypadają ciemniej. Nie jest to drastyczna różnica ~0,5 tonu. Oceniam na podstawie jednego odcienia Phoebe.
Los tak chciał, będę się przedzierać przez stronę - zbyt kusza mnie te formuły jedwabne i ryzowe żebym sie poddała bez walki, mam przymusowy urlop czwartek piątek (OT co za głupi przepis o tym wykorzystywaniu zaległego urlopu do końca 1 kwartału, mam wrażenie,że to nie ochrona praw pracowniczych a robienie pracownikom na złość) i mam nadzieje, że sfinalizuję wybór kolorystyczny.
Zastanawiam się kto zamawial próbki i ma jakieś doświadczenie... chyba poza Tobą, Hanneke, też rocki i sunprince?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:51   #6
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Dokładnie, ja głównie beże, beżo-żółcie, żółcie z brzoskwinią, no i prawie wszystkie formuły poza Novą, Rocki- żółcie, żółcie z oliwką i róże. A Sunprince się nie przyznała i nie wkleiła zdjęć

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-22 o 17:59
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:57   #7
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Ja nie zamawiałam. Mam próbkę od Rocki
I akurat mam taką, która jest dla mnie dobra, więc zamawiania więcej próbek nie planuję. Chociaż kusi te -22%
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 18:01   #8
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Aha, to zwracam honor

A co Ci pasuje?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:14   #9
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

odcień Dana w formule Luna
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:16   #10
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja głównie beże, beżo-żółcie, żółcie z brzoskwinią, no i prawie wszystkie formuły poza Novą, Rocki- żółcie, żółcie z oliwką i róże. A Sunprince się nie przyznała i nie wkleiła zdjęć
Cieszę się w takim razie, może mi będzie łatwiej bo ja też żółcie, i może żółcie z beżem i beże z żółcią - kwestia ile cukru w cukrze Czy możecie ocenić na tle innych firm jak bardzo one sa żółte (jak na swoją kategorię oczywiście)? Ja chyba jestem od Was o ton albo i półtora ciemniejsza - jakieś wstępne typy? Na razie w kategorii tej podstawowej (Sand luna cloud) - szukam chwilowo w wśród True Yellows, Yellows with Beige i Neutral with Yellows - kurczę one niekiedy nie maja ani opisu ani zdjęcia!!! (albo ja ich nie umiem znależć)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:50   #11
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Cieszę się w takim razie, może mi będzie łatwiej bo ja też żółcie, i może żółcie z beżem i beże z żółcią - kwestia ile cukru w cukrze Czy możecie ocenić na tle innych firm jak bardzo one sa żółte (jak na swoją kategorię oczywiście)? Ja chyba jestem od Was o ton albo i półtora ciemniejsza - jakieś wstępne typy? Na razie w kategorii tej podstawowej (Sand luna cloud) - szukam chwilowo w wśród True Yellows, Yellows with Beige i Neutral with Yellows - kurczę one niekiedy nie maja ani opisu ani zdjęcia!!! (albo ja ich nie umiem znależć)
Na sekunde dorwalam sie do komputera, wiec postaram Ci sie szybko cos doradzic. Pamietam, ze dobry jest dla Ciebie Fawn, ktory dla mnie moglby byc minimalnie doslownie bardziej zolty i jasniejszy.

Valli dla mnie jest troche za ciemny, An i Skade zdecydowanie za jasne (w dodatku An ewidentnie za malo zolta), Kishar niby dobry, ale jakos tez nie wyglada idealnie. Najlepiej prezentuja sie na mnie Nike i Iao (Nike niby czysto oliwkowa, ale wedlug mnie ma tez tony zolte)

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-10-23 o 12:22
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 20:53   #12
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Na sekunde dorwalam sie do komputera, wiec postaram Ci sie szybko cos doradzic. Pamietam, ze dobry jest dla Ciebie Fawn, ktory dla mnie moglby byc minimalnie doslownie bardziej zolty i jasniejszy.

Valli dla mnie jest troche za ciemny, An i Skade zdecydowanie za jasne (w dodatku An ewidentnie za malo zolta), Kishar niby dobry, ale jakos tez nie wyglada idealnie. Najlepiej prezentuja sie na mnie Nike i Iao (Nike niby czysto oliwkowa, ale wedlug mnie ma tez tony zolte)
Dziekuje Ci stukrotnie - przynajmniej bedę mieć solidny punkt wyjścia do poszukiwań
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:55   #13
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

A ja sie rozezlilam na ich strone. Opisy sa niedokladne! wchodze na przyklad w neutrale, a tam przy opisie koloru, ze ma rozowe tony. Albo opis kategorii "warm", a "wewnatrz" odcienie opisane jako "cool". Nie podoba mnie sie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:03   #14
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Jmw, a czego konkretnie potrzebujesz? Bo oni mają dużo żółci, czyste i delikatnie złamane innymi odcieniami.


Pranie, kieruj się kategorią główną. Czego potrzebujesz, może ja lub ktoś inny byłby w stanie pomóc?
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:14   #15
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jmw, a czego konkretnie potrzebujesz? Bo oni mają dużo żółci, czyste i delikatnie złamane innymi odcieniami.


Pranie, kieruj się kategorią główną. Czego potrzebujesz, może ja lub ktoś inny byłby w stanie pomóc?
Wydaje mi się że potrzebuje żółci złamanej beżem minimalnie, ale absolutnie nie nutami brzoskwiniowymi jako że zamówiłam pigment żółty na coastal może byc w zasadzie i beż z nutką żółci bo dołożyć żółci będę mogla sama...
Przy gamie ok. 6 kolorów np w Lumiere czy EDM biore zwykle te drugie pod względem jasności, nigdy nie najjaśniejszy, ewentualnie 3 z kolorów o ile gama jest jasna - wpadam w kategorię yellow lub/i golden, warm maja zbyt duzo pomaranczu, beże za mało żółci
Dzieki za pomoc dziewczyny
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:14   #16
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Celowalam w ta kategorie gdzie jest An (True Beige - Warm), starajac sie znalezc cos ciemniejszego (bo Frantic pisala, ze An nawet dla niej za jasna), przy Nanna pisza, ze jest "cool", Nanaja w ogole nie ma opisu. Sprawdzalam jeszcze kilka innych kolorow z kategorii cieplych bezy z odrobina zolci i trafilam na rozne takie kruczki.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:52   #17
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że potrzebuje żółci złamanej beżem minimalnie, ale absolutnie nie nutami brzoskwiniowymi jako że zamówiłam pigment żółty na coastal może byc w zasadzie i beż z nutką żółci bo dołożyć żółci będę mogla sama...
Przy gamie ok. 6 kolorów np w Lumiere czy EDM biore zwykle te drugie pod względem jasności, nigdy nie najjaśniejszy, ewentualnie 3 z kolorów o ile gama jest jasna - wpadam w kategorię yellow lub/i golden, warm maja zbyt duzo pomaranczu, beże za mało żółci
Dzieki za pomoc dziewczyny
Wskazywanie koloru jest o tyle trudne, że jak już wcześniej pisałam są duże różnice kolorystyczne i te pierwsze w kolejności nie mają takiego samego stopnia jasności.
Myślę, że możesz spróbować następujące kategorie: Neutral with Deep Yellow Undertone- Parvati, Yellow with Olive- na pewno Jata i dopytałabym Rocki o Valli, Neutral with Yellow and Olive- Cephiso, True Yellows- Kwan Yin, Light Neutral with Olive undertone- Neith i coś z którejś kategorii w okolicach. Nie bierz kategorii Yellow with Beige, bo jest pomarańczowawa.
Zawsze też można dopytać Elli.


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Celowalam w ta kategorie gdzie jest An (True Beige - Warm), starajac sie znalezc cos ciemniejszego (bo Frantic pisala, ze An nawet dla niej za jasna), przy Nanna pisza, ze jest "cool", Nanaja w ogole nie ma opisu. Sprawdzalam jeszcze kilka innych kolorow z kategorii cieplych bezy z odrobina zolci i trafilam na rozne takie kruczki.
Nie kieruj się opisem odcieni tylko kategorią. Nanna na pewno nie jest Cool Mam zarówno Devi jak i An i są po prostu Neutralne. Ja potrzebuję beży/beży z nutką żółci i odpowiada mi zarówno Devi jak i Phoebe. Reszta jest zbyt żółta lub różowa.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:03   #18
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Złożyłam zamówienie, teraz czekam. Zapytam jeszcze o jedno - czy dostanę jakieś potwierdzenie, że zamówienie zostało wysłane?

Ostatecznie wzięłam te odcienie o których pisałam wyżej, oprócz odcienia Siduri. Może następnym razem. Po prostu wzięłam zestaw 6 sztuk i tak jakoś dla Siduri zabrakło miejsca. Poza tym próbki podrożały, co dopiero dzisiaj odnotowałam. Jeszcze kilka tygodni temu formuły podstawowe były po 1,5$ za próbkę, teraz są po 1,75$. Reszta na pewno też poszła w górę, chociaż nie sprawdzałam tego.

jmw odcienie True Yellow są żółte jak kurczaki - mówię na podstawie odcienia Skade - kurczaczek wielkanocny jak nic. Na zdjęciach tego nie widać, chociaż ostatni z tej kategorii Ixfab pokazuje właśnie jakie naprawdę te kolorki są. Skade w rzeczywistości właśnie wygląda tak jak na ich stronie Ixfab.

Pranie
nie wiem czy odcienie True Neutral (warm) będą dla Ciebie dobre. An jest dla mnie bardzo neutralnym odcieniem, chociaż w opakowaniu wygląda jakby był lekko żółtawy. Na twarzy zaś tej żółci w ogóle nie widzę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:13   #19
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

To jestem ciekawa Twoich wrażeń. Mam nadzieję, że trafisz na swój odcień. Tak, dostaniesz potwierdzenie z datą wysłania i numerem przesyłki.

Ja zamówiłam próbkę Siduri (jestem ciekawska, a co).

Odrobinkę żółci An ma, ale tylko odrobinkę, generalnie jest neutralna. Ja jestem bardziej neutralna od Ciebie Frantic i An jest dla mnie ciut za ciemna i za żółta.



A wogóle to Phoebe lub Devi + Illuminating powder Light Yellow lub Neutral with Yellow i jest
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 22:20   #20
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
To jestem ciekawa Twoich wrażeń. Mam nadzieję, że trafisz na swój odcień. Tak, dostaniesz potwierdzenie z datą wysłania i numerem przesyłki.

Ja zamówiłam próbkę Siduri (jestem ciekawska, a co).

Odrobinkę żółci An ma, ale tylko odrobinkę, generalnie jest neutralna. Ja jestem bardziej neutralna od Ciebie Frantic i An jest dla mnie ciut za ciemna i za żółta.



A wogóle to Phoebe lub Devi + Illuminating powder Light Yellow lub Neutral with Yellow i jest
Dziękuję Hanneke. Może warto tą informację o potwierdzeniu wysyłki zamieścić w pierwszym poście? Bo na pewno jeszcze nieraz takie pytanie się pojawi.
Już się nie mogę doczekać, to codzienne przymusowe przybrązawianie się, żeby przyciemnić i ocieplić podkład trochę mnie już wkurza. A ostatnio DW mam prawie codziennie na twarzy. Parę razy robiłam tylko przerwę dla EGM lub Lumiere.
Nie mniej jednak mam świadomość, że trochę na te próbki przyjdzie mi poczekać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:29   #21
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Dobra myśl, zamieszczę.

To zależy. Na swoje drugie zamówienie czekałam jakies 10-12 dni łącznie z przesyłką. Na pierwsze klika tygodni. Tylko ja zawsze biorę formuły na zamówienie.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 07:55   #22
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Wskazywanie koloru jest o tyle trudne, że jak już wcześniej pisałam są duże różnice kolorystyczne i te pierwsze w kolejności nie mają takiego samego stopnia jasności.
Myślę, że możesz spróbować następujące kategorie: Neutral with Deep Yellow Undertone- Parvati, Yellow with Olive- na pewno Jata i dopytałabym Rocki o Valli, Neutral with Yellow and Olive- Cephiso, True Yellows- Kwan Yin, Light Neutral with Olive undertone- Neith i coś z którejś kategorii w okolicach. Nie bierz kategorii Yellow with Beige, bo jest pomarańczowawa.
Zawsze też można dopytać Elli. (..)
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

jmw odcienie True Yellow są żółte jak kurczaki - mówię na podstawie odcienia Skade - kurczaczek wielkanocny jak nic. Na zdjęciach tego nie widać, chociaż ostatni z tej kategorii Ixfab pokazuje właśnie jakie naprawdę te kolorki są. Skade w rzeczywistości właśnie wygląda tak jak na ich stronie Ixfab. (..)
Dziekuję najuniżeniej
Wasze opinie plus typy rocki i jakoś sobie poradzę szczegolnie dzięki za ostrzeżenia antypomarańczowe w zasadzie myslę że zaryzykuję te mniej żółte (domieszam pigmentu jakby co, odwrotnie byloby mi trudniej)
I uroczyście obiecuję że to będzie moje ostatnie zamówienie przed kwietniowym odwykiem

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-03-23 o 07:59 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:04   #23
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Ja też nie mam pomysłu na kolor dla mnie Szukam czegoś na poziomie eige neutral edm,light medium beige VV lumiere W którą kategorię celować żeby uniknąć zimnych i bardzo żółtych odcieni
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:18   #24
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Jmw, tylko ja bynajmniej nie uważam się za eksperta i nie wszystkie kolory mam. Jak będzie to może jeszcze pomęcz Rocki

Golabku to odpadaja wszystkie z Pink, Peach, i Yellow w kategoriach głównych. EDM nie znam a z Lumiere dobrze kojarzę, że to beż z nutą żółci?

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-23 o 11:21
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:58   #25
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Jmw, tylko ja bynajmniej nie uważam się za eksperta i nie wszystkie kolory mam. Jak będzie to może jeszcze pomęcz Rocki

Golabku to odpadaja wszystkie z Pink, Peach, i Yellow w kategoriach głównych. EDM nie znam a z Lumiere dobrze kojarzę, że to berz z nutą żółci?
Absolutnie się nie stresuj, że coś ewentualnie nietrafnie poradziłaś - ja jestem zajadłą mieszaczką wszystkiego ze wszystkim - mnie raczej chodziło o ramy jakieś
teraz jeszcze tylko muszę zdecydować ile brać opakowania najmniejsze ale po ile kolorów na 1 raz...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:26   #26
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Próbki są w woreczkach, ale duże. Są kity gdzie możesz wziąć 6 próbek, ale ograniczone do 3 formuł. Pytanie tylko jakie formuły Cię interesują.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:43   #27
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Ja nie jmw, ale chcialabym Vapor, Mist i Storm
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:28   #28
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Dla formuł na zamówienie też jest kit- http://www.dreamworldminerals.com/ca...90/6514503.htm Tylko to się opłaca jak chcesz 6 próbek.
Pranie jak jesteś beżowa z nutką żółci to celuj w Neutral with Yellow raczej Anapel, wzięłabym też ew. Hecate.

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-03-23 o 12:30
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:46   #29
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Próbki są w woreczkach, ale duże. Są kity gdzie możesz wziąć 6 próbek, ale ograniczone do 3 formuł. Pytanie tylko jakie formuły Cię interesują.
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja nie jmw, ale chcialabym Vapor, Mist i Storm
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dla formuł na zamówienie też jest kit- http://www.dreamworldminerals.com/ca...90/6514503.htm Tylko to się opłaca jak chcesz 6 próbek.
Pranie jak jesteś beżowa z nutką żółci to celuj w Neutral with Yellow raczej Anapel, wzięłabym też ew. Hecate.
A ja niestety każdy typ z innej puli - bo mnie by interesowało Cloud, Storm i Mulberry - takiego kitu to chyba nie da się zrobić, ale może da się ze 2 naraz chociaż..
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:04   #30
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Dream World Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Dziekuję najuniżeniej
Wasze opinie plus typy rocki i jakoś sobie poradzę szczegolnie dzięki za ostrzeżenia antypomarańczowe w zasadzie myslę że zaryzykuję te mniej żółte (domieszam pigmentu jakby co, odwrotnie byloby mi trudniej)
I uroczyście obiecuję że to będzie moje ostatnie zamówienie przed kwietniowym odwykiem
Jmw, to Valli raczej sobie daruj. Jest dosc ciemny i mocno zolty (ale nie taka kurczakowa zolcia).

I napisz do wlascicielki, na pewno Ci doradzi
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 12:38:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.