Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 21:14   #751
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

no różnica jest, ale jak sie oczyścisz to będzie gładziuchna...no ja zaraz ide myju i 1 raz w życiu pomaziam się acne dermem....
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:19   #752
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tyle,ze ten wysyp trwa u mnie juz 3 tyg...wiec hmmm...troszke mnie to przeraza..i przytlacza;|
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:30   #753
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

dasz rade, wytrzymaj u mnie w sumie po 2 tyg.dopiero zaczyna się na dobre:/
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:06   #754
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

pozsmarowałam się AD...szczypieeeee........
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:35   #755
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Przestanie
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 07:34   #756
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
pozsmarowałam się AD...szczypieeeee........
Tak zachęcająco krzyczysz, że chyba jak będę dziś w aptece to też sobie kupię Bo jak szczypie, to działa
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 07:43   #757
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
pozsmarowałam się AD...szczypieeeee........
YEAH i do tego zapach kleju i jazda!



a tak w ogóle lubię AD za to, że po kilku minutach twarz jest taka gładka
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 10:31   #758
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Gdy stosowałam Diacneal, to przez 5 dni nic nie piekło i wszystko było cudownie a potem pojawiły sie zaczerwienienia, pieczenie i ogólny dyskomfort skóry przez wysuszenie. Pięknie wygładzał skórę, wybielał przebarwienia potrądzikowe, ale musiałam byc bardzo ostrożna i co kilka dni solidnie nawilżać skórę.
Zrezygnowałam z niego, bo mam problem z naczynkami.
Tak, ja też jestem świadoma tego, że Diacneal jest bombą z opóźnionym zapłonem. Też jestem po lekturze całego wątku Diacnealowego.
Stosuję zamiennie z HOL Avene i Effaclarem, nie chce przedobrzyć ani wysuszyć cery, zwłaszcza, że buzia jest teraz gładka i ładna, to mnie nie korci do eksperymentów.

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Uważajcie, bo Diacneal jest często bombą z opóźnionym zapłonem, można o tym poczytać w "diacnealowym wątku". Lepiej wprowadzać go bardzo powoli, to niezły kiler.


Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Ja o tym wszystkim wiem i się stosuję zresztą jam weteranka kwasowo-retinoidowa, nawet Atrederm stosowałam (nie podrażniał). D. stosuję na zmianę z nawilżaczem, zamierzam do niego dorzucić tonik Clinique za jakiś czas... a w sumie to nie ten wątek
W każdym razie wiem o jego opóźnionym zapłonie, wprowadzany był raz w tygodniu.
Ja tez wiem(chwalipięta za mnie wyszła)
Rayne piszesz o toniku Clinique, ja właśnie kończę lotion 2(stosuję go już od kilku lat, czasami 1, ale nie lubię aż tak jak 2). Lotion nr 2 bardzo mi pasuje, bo nie lepi się, przez ten mentol mam wrażenie takiego totalnego oczyszczenia, i nawet nie wysusza, pomimo tego alkoholu(a może dbam o nawilżenie?).
Sprawdzałam na buteleczce skład i on nie ma wcale kwasu salicylowego. Z kwasem podobno jest tonik bez numerka (Smok kiedyś o tym pisała), ale czy przez ten kwas tonik nie będzie sie lepił? Masz z nim jakieś "doświadczenia"?


Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
tyle,ze ten wysyp trwa u mnie juz 3 tyg...wiec hmmm...troszke mnie to przeraza..i przytlacza;|
To minie. Naprawdę ważna jest cierpliwość.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tak zachęcająco krzyczysz, że chyba jak będę dziś w aptece to też sobie kupię Bo jak szczypie, to działa
Diacneal nie szczypie, a ponoc takie cuda czyni(za niedługo się sama o tym przekonam)
Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
YEAH i do tego zapach kleju i jazda!



a tak w ogóle lubię AD za to, że po kilku minutach twarz jest taka gładka
AD ma nie tylko zapach i konsystencję kleju w tubce ale tez taką tubkę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:40   #759
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Zauwazylam ze stosujac effaclar na przemian z innym kremem, skora sie wlasnie oczyszcza bez wiekszych wysypów, bardzo wolno w sensie "punktowo", ale skutecznie. Tam gdzie cos wiekszego się chowało, effaclar stopniowo wysuszyl, bez powodowania konkretnych wypryskow. Strosuje go roznie np. 2 dzni z rzedu, pozniej nawilzanie. Na nos kłade 2 warstwy. Tym sposobem wychodzi na calkiem bezpieczny preparat; mozna bez obaw wyjsc z domu
Gdybym go uzywala codziennie, szybko by mnie wysypało bo cos sie tam jednak dzieje; o dziwo na czole, gdzie nigdy nic nie bylo ... a tak oczyszczam i atakuje zmarszczki jednoczesnie Faktycznie wypycha zaskorniki na zewnatrz, a wierzyc nie chcialam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:48   #760
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Diacneal nie szczypie, a ponoc takie cuda czyni(za niedługo się sama o tym przekonam)

AD ma nie tylko zapach i konsystencję kleju w tubce ale tez taką tubkę
Ale Diacneal podobno bardziej dla naczynkowców groźny, prawda?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:51   #761
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale Diacneal podobno bardziej dla naczynkowców groźny, prawda?
Tak, Diacneal jest potencjalnie niebezpieczny dla skóry naczyniowej, bo zawiera kwasy BHA (sporo kwasu glikolowego (6%)).(jak pomieszałam to poprawcie, żeby nie było bzdur).

Dla skór naczyniowych lepsze są kwasy AHA(czy też chyba LHA jak Effaclar K).
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 10:55   #762
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Tak, Diacneal jest potencjalnie niebezpieczny dla skóry naczyniowej, bo zawiera kwasy BHA (sporo kwasu glikolowego (6%)).(jak pomieszałam to poprawcie, żeby nie było bzdur).

Dla skór naczyniowych lepsze są kwasy AHA(czy też chyba LHA jak Effaclar K).
No właśnie dlatego tego Effaclara kupiłam. Rozumiem, że AD też mogę stosować?
Nie mam skóry bardzo naczynkowej, przynajmniej na twarz (bo uda, ramiona itd to jedna wielka pajęczyna), ale zdarzają sie jakieś przykre niespodzianki, więc wolałabym nie prowokować losu.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 10:57   #763
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Tak, Diacneal jest potencjalnie niebezpieczny dla skóry naczyniowej, bo zawiera kwasy BHA (sporo kwasu glikolowego (6%)).(jak pomieszałam to poprawcie, żeby nie było bzdur).

Dla skór naczyniowych lepsze są kwasy AHA(czy też chyba LHA jak Effaclar K).
Effaclar zawira kwas LHA, czyli odmiane BHA - i te właśnie sa lepsze do skóry naczyniowej.

Natomiast niewskazane sa AHA, czyli np. kwas glikolowy z Diacnealu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:28   #764
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Effaclar zawira kwas LHA, czyli odmiane BHA - i te właśnie sa lepsze do skóry naczyniowej.

Natomiast niewskazane sa AHA, czyli np. kwas glikolowy z Diacnealu.
Dziękuję za poprawienie mnie. Czułam, że namieszalam z BHA i AHA.Po oficjalnej poprawce powinnam sobie raz do łba wrzucić które są dobre dla naczynek, a które groźne.
Obiecuję poprawę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:04   #765
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

dzięki laski..przestało szczypać jak zasnęlam a dziś obudziłam się z różowym punkcikiem na policzku
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:05   #766
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ja stosuje Effaclar juz 3 tygodnie i nie widze zadnych zmian.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:22   #767
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja stosuje Effaclar juz 3 tygodnie i nie widze zadnych zmian.
3 tygodnie to jeszcze nic!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:25   #768
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ok robie dzis fotke.. jestem po 2 aplikacjach.. pozniej wkleje jak beda jakieś efekty

mnie nic nie szczypie...

mam nadzieje ze wysyp mnie ominie...
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:44   #769
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez mollya Pokaż wiadomość
ok robie dzis fotke.. jestem po 2 aplikacjach.. pozniej wkleje jak beda jakieś efekty

mnie nic nie szczypie...

mam nadzieje ze wysyp mnie ominie...
ja tez jestem po dwoch aplikacjach i tez nic mnie nie szczypie ani nic nie jest zaczerwienione
ale moze trzeba jeszcze poczekac i cos sie zacznie dziac jak stosowalam Lysanel Active to gdzies dopiero po 3, 4 aplikacji zaczelo szczypac, wiec moze jeszcze nie czas moze trzeba poczekac
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 19:55   #770
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Na razie przerwałam terapię, bo dostałam okropnego kataru i od chusteczek mam podrażnione okolice nosa - gdybym dołożyła do tego jakiś kwas chybaby mi go wypaliło
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:21   #771
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Na razie przerwałam terapię, bo dostałam okropnego kataru i od chusteczek mam podrażnione okolice nosa - gdybym dołożyła do tego jakiś kwas chybaby mi go wypaliło
dobrze robisz
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:38   #772
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
Na razie przerwałam terapię, bo dostałam okropnego kataru i od chusteczek mam podrażnione okolice nosa - gdybym dołożyła do tego jakiś kwas chybaby mi go wypaliło

Na podrażniony nosek i obtarcia dookoła niego najlepsza jest maść majerankowa. Kosztuje grosze
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 04:10   #773
cutme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 51
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziewczyny, a czy któraś z was stosuje razem z effaclarem K ten krem matujacy effaclar? Bo zastanawiam sie nad kupieniem go, ale nie wiem czy jest sens. W jakies wielkie matowienie nie wierze, bo mam cere tlusta i wiem ze nic mi nie zmatowi buzi na caly dzien, ale zalezy mi na zmniejszeniu porow, a na KWC czytalam opinie, że ma on takie działanie. Effaclara K stosuje tylko na noc, a na dzien krem matujacy Dermedic no i wlasnie zastanawiam sie nad zamienieniem go na matujacego effaclara. Jeśli któraś z was go stosuje to prosze o opinie na jego temat. Zmniejsza pory bardziej niż sam effaclar czy moze jednak lepszy efekt będzie jak zaczne stosowac effaclara rano i wieczorem?
__________________

cutme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 05:48   #774
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez cutme Pokaż wiadomość
czy moze jednak lepszy efekt będzie jak zaczne stosowac effaclara rano i wieczorem?
Efekt na pewno będzie lepszy - również w sensie zwiększenia prawdopodobieństwa wystąpienia przebarwień... A tak na serio: rano (mimo tego co jest powypisywane na ulotkach) nie stosuje się kwasów, tylko raczej filtry - ale to kwestia wyboru

Sama używam tylko effaclaru K, na noc i niecodziennie. Tak stosowany czyni cuda. Nos mam już całkiem czysty (to znaczy wolny od zaskórników), broda jeszcze nie - ale czekam na efekty. Pory zmniejsza - niestety efekt najbardziej spektakularny jest w poranek po nocy z effaclarem. Jeśli ktoś ma tłustą cerę i może stosować e. codziennie (conocnie) to myślę że będzie zadowolony z efektów. Ten matujący miałam (sporo próbek) i był dobry (matowienie) ale nie bardzo widzę sens stosowania tego kosmetyku (patrz recenzja na KWC)

Zaś co do przewijającego się tu acne dermu - niedawno zaczęłam go używać (w strefie T ze specjalnym uwzględnieniem brody, która żyje własnym życiem) i... stwierdzam że działa łagodniej niż effaclar Smarowałam się kilka dni pod rząd - po effaclarze schodziła mi skóra (zwłaszcza boleśnie tam gdzie nos styka się z policzkami - widocznie w tych zakamarkach zostawało więcej kremu - radzę po aplikacji wycierać to miejsce patyczkiem) a po tym jedynie lekkie łuszczenie. No i AHA to jednak (jak się spodziewałam) nie dla mnie - na zaskórniki lepszy salicylowy... Chociaż acnederm jakoś tak ładnie "odświeża" skórę. I jeszcze jedno: po nałożeniu effaclaru nie czuję nic (żadnego pieczenia, ciągnięcia) acne lekko podszczypuje, ale działa w sumie łagodniej. Jakąś mam dziwną skórę...

Przepraszam za to piętrowe zdanie... nie umiem inaczej pisać
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 05:54   #775
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao, i jak kochana służy Ci AD? Jaki czerwony punkcik?? Ja bardzo lubię poranki, kiedy lecę za potrzebą fizjologiczną, siadam i mam takie ogromne lustro i zawsze się tak zawieszam, bo mam taką matową cerę a jeszcze pamiętam jak z miesiąc temu miałam szorstki nos od tego dziadostwa.

Pewnie ten temat był już nie raz poruszany, ale wciąż ciekawi mnie dlaczego farmaceuci nigdy nic nie wspominają o filtrach, ech.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 07:22   #776
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
phdwao, i jak kochana służy Ci AD? Jaki czerwony punkcik?? Ja bardzo lubię poranki, kiedy lecę za potrzebą fizjologiczną, siadam i mam takie ogromne lustro i zawsze się tak zawieszam, bo mam taką matową cerę a jeszcze pamiętam jak z miesiąc temu miałam szorstki nos od tego dziadostwa.

Pewnie ten temat był już nie raz poruszany, ale wciąż ciekawi mnie dlaczego farmaceuci nigdy nic nie wspominają o filtrach, ech.
po zastosowaniu AD twarz szczypała mnie długo, w sumie jak zasnęlam to dopiero przestało rano, na policzku syfek taki różowy mi wyskoczył,w miejscu,gdzie niedy nic nie wyłazi,a zaskórkiki na brodzie(mam ich malo i niewiele)same zaczęły wychodzić, jakby AD to przyspieszył, twarz jednak czuję że potrzebuje teraż sporego nawilżenia, ja przemywam po nocy płynem micelarnym to czuję wielką ulgę, wydawało mi się,że dzień po AD jestem bardzo różowa(naczynka)ale nie koniecznie przez AD, bo tego dnia byłam nerwowaoj farmaceuci nic nie mówiąo filrach..już wiele razy sięz tym spotkałam, a nawet sama pytalam i comowili że nie trzeba ich teraz stosować
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 08:50   #777
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
phdwaoJa bardzo lubię poranki, kiedy lecę za potrzebą fizjologiczną, siadam i mam takie ogromne lustro i zawsze się tak zawieszam, bo mam taką matową cerę
Ja lubię AD na noce z TŻ On ma wyczulony nos i nie lubi kosmetyków, które maja nieciekawe zapachy, więc oszczędzam mu smrodków i ładuję wtedy albo nawilżacz albo właśnie AD, bo po nim skóra taka jedwabiście gładka i matowa jest, no i zapach na twarzy niewyczuwalny raczej.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
po zastosowaniu AD twarz szczypała mnie długo, w sumie jak zasnęlam to dopiero przestało rano, na policzku syfek taki różowy mi wyskoczył,w miejscu,gdzie niedy nic nie wyłazi,a zaskórkiki na brodzie(mam ich malo i niewiele)same zaczęły wychodzić, jakby AD to przyspieszył, twarz jednak czuję że potrzebuje teraż sporego nawilżenia, ja przemywam po nocy płynem micelarnym to czuję wielką ulgę, wydawało mi się,że dzień po AD jestem bardzo różowa(naczynka)ale nie koniecznie przez AD, bo tego dnia byłam nerwowaoj farmaceuci nic nie mówiąo filrach..już wiele razy sięz tym spotkałam, a nawet sama pytalam i comowili że nie trzeba ich teraz stosować
To dziwne z tymi zaskórnikami i pryszczykiem, bo mi nigdy AD nie wyciągał niczego na wierzch - kolejny raz potwierdza się, to, że każda skóra reaguje inaczej.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 08:55   #778
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja lubię AD na noce z TŻ On ma wyczulony nos i nie lubi kosmetyków, które maja nieciekawe zapachy, więc oszczędzam mu smrodków i ładuję wtedy albo nawilżacz albo właśnie AD, bo po nim skóra taka jedwabiście gładka i matowa jest, no i zapach na twarzy niewyczuwalny raczej.
heheh..faceci są baaardzo wrażliwi....

To dziwne z tymi zaskórnikami i pryszczykiem, bo mi nigdy AD nie wyciągał niczego na wierzch - kolejny raz potwierdza się, to, że każda skóra reaguje inaczej.
masz rację
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 15:55   #779
cutme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 51
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

schaetzchen,
wiem juz ofiltrach, dzieki temu watkowi, ale na poczatku stosowalam effaclar K przez kilka miesiecy nie majac pojecia o koniecznosci stosowania filtrow, no i nic sie nie stalo (mimo ze nawet sie wtedy opalalam), wiec jakos nie moge sie przekonac do kupna filtru. a i przy okazji jeszcze sie spytam: z tymi filtrami przy kwasach to tylko chodzi o unikniecie przebarwien, tak?
__________________

cutme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 16:16   #780
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

cutme, tak
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.