szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 18:02   #1
magda1021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3

szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu


Witam .

Mam 25 lat i poszukuje najlepiej dziewczyny na wyjazd do Monachium do pracy. Nie chce sama jechać za granicę a we dwie raźniej. Mam namiary na dobre prace jednak trzeba być tam na miejscu . Nie koniecznie potrzeba umieć niemiecki ja znam komunikatywnie wiec damy rade pojechalibyśmy moim samochodem wiec jest wtedy lepszy komfort myślę nad wyjazdem w ciągu kilku dni . Stawki w pracach na które ja mam wahają się między 9 a 13 euro. Chodzi o sprzątanie. I może być Gewerbe lub umowa o pracę . Chciałabym, żeby to była dziewczyna wesoła , do pogadania oraz do pracy jak i wyjścia gdzieś wspólnie najlepiej w zbliżonym wieku proszę o kontakt. Później możemy rozmawiać przez tel lub Facebooka
magda1021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 13:19   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez magda1021 Pokaż wiadomość
Witam .

Mam 25 lat i poszukuje najlepiej dziewczyny na wyjazd do Monachium do pracy. Nie chce sama jechać za granicę a we dwie raźniej. Mam namiary na dobre prace jednak trzeba być tam na miejscu . Nie koniecznie potrzeba umieć niemiecki ja znam komunikatywnie wiec damy rade pojechalibyśmy moim samochodem wiec jest wtedy lepszy komfort myślę nad wyjazdem w ciągu kilku dni . Stawki w pracach na które ja mam wahają się między 9 a 13 euro. Chodzi o sprzątanie. I może być Gewerbe lub umowa o pracę . Chciałabym, żeby to była dziewczyna wesoła , do pogadania oraz do pracy jak i wyjścia gdzieś wspólnie najlepiej w zbliżonym wieku proszę o kontakt. Później możemy rozmawiać przez tel lub Facebooka
Brzmi ciekawie, ale zastanawia mnie wiele kwestii w takich ogłoszeniach...
Co z mieszkaniem?
Z meldunkiem?
Z kontem bankowym?

Ludzie, którzy pracują w Monachium zabijają się o mieszkania, których tam po prostu jest deficyt. Niektórzy są tak zdesperowani, iż nawet są w stanie zapłacić za informację o mieszkaniu do wynajęcia...

Z doświadczenia Ci powiem, że unikaj jak możesz gewerby, bo owszem stawki większe, ale nie zapomnij o tym, że musisz sama opłacić sobie ubezpieczenie (np. 165euro/m-c w AOK Bayern) i wszystkie składki, a wtedy wiele Ci nie zostanie
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 23:20   #3
magda1021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu

Wszystko co trzeba mam tam na miejscu : pokój dla nas , meldunek do zrobienia no i konto mam polskie

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

No i oczywiście w Monachium nie jeden raz byłam także wiem jak to wygląda

Buziaczki uciekam spać
magda1021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 23:20   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez magda1021 Pokaż wiadomość
Wszystko co trzeba mam tam na miejscu : pokój dla nas , meldunek do zrobienia no i konto mam polskie
Skoro tak, to powodzenia
Chociaż wszystko okaże się dopiero faktycznie na miejscu...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 17:03   #5
nelusia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu

heja sama sie zatsanawiam zeby wyjechac za granicę ale nie znam niemieckiego ..;/ a na ile chcesz wyjechać?
nelusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 09:31   #6
magda1021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu

Hej kochana !!

Ja jutro jadę !!! jak chcesz to możesz ze mną zapraszam do kontaktu w wiadomości priv
magda1021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:31:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.