Zmiana wyglądu :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 19:19   #1
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557

Zmiana wyglądu :D


Bardzo proszę o pomoc Idę do fryzjera w przyszłym tygodniu, chciałabym coś zrobić ze swoimi włosami. Przede wszystkim chcę zmienić grzywkę, ponieważ nie znoszę takiej, jaką mam (i właściwie nie wiem czemu ją mam ) Nie mam pomysłów na ścięcie jednak lepiej czuję się w dłuższych niż w krótszych ;p


A oto ja . A na 3 zdjęciu grzywka która zastanawiam się czy będzie mi pasować... ?
Z góry dziękuję za odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz767675(1).jpg (87,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obrazfdfgdr(1).jpg (108,7 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-889991.jpg (21,1 KB, 320 załadowań)
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 09:44   #2
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Zmiana wyglądu :D

To moze zrobisz sobie grzywke na bok taka dluzsza,bedzie to "naturalniej " wygladac,odsloni czolo,bardziej wyeksponuje buzie,zawsze to jakas odmiana
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:47   #3
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Zmiana wyglądu :D

Powinna Ci pasować ta grzywka z 3 zdjęcia resztę włosów zostaw jak jest, ładnie Ci w takich
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:35   #4
NeSSt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana wyglądu :D

fryzura ze zdjęcia jest świetna dla ciebie ! ;D
NeSSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:39   #5
xcbvr
Przyczajenie
 
Avatar xcbvr
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zmiana wyglądu :D

Cześć, Moim zdaniem masz bardzo symetryczną twarz która daje pole do eksperymentowania z takim typem fryzur. Grzywki są raczej niemodne i nieodpowiednie do Twojego wieku. Grzywki mają zwykle małe dziewczynki ale z tego się wyrasta i nie należy w dorosłym życiu czesać się tak samo jak dziecko. Kolor jak najbardziej Ci pasuje i nie warto niszczyć włosów farbami. Z uwagi na czarno-białe zdjęcia nie wiem czy masz refleksy ale kilka cieniutkich niteczek w jaśniejszym od Twojego naturalnego odcieniu rozszczepi trochę wrażenie hełmu i ciężkich włosów. Zaproponowałabym Ci prostą i łatwą w utrzymaniu fryzurę w której będzie Ci bardzo ładnie. Pozbędziesz się również grzywki która jak sama wspomniałaś raczej Cię irytuje. Będziesz musiała trochę zapuścić ścięte włosy z grzywki aby osiągnąć zamierzony efekt ale chyba warto. Poniżej zamieszczam dla Ciebie kilka fotek z tą fryzurą. Pozdrawiam Cię serdecznie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_171848.jpg (63,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_171742.jpg (81,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_175630.jpg (64,3 KB, 22 załadowań)
__________________
"Czego najbardziej nienawidzę w życiu, to ludzie, którzy
nie są już pierwszej młodości, ale próbują wszystkim na
siłę udowodnić, że jest inaczej(...)"
  • Karl LagerfeldThe Guardian, 2007
xcbvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 20:24   #6
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Zmiana wyglądu :D

Cytat:
Napisane przez xcbvr Pokaż wiadomość
Grzywki są raczej niemodne i nieodpowiednie do Twojego wieku. Grzywki mają zwykle małe dziewczynki ale z tego się wyrasta i nie należy w dorosłym życiu czesać się tak samo jak dziecko.
Nie zgodze się.. Grzywki są jak najbardziej modne wiele stylistów je poleca a co do małych dziewczynek właśnie, że u dzieci bardzo rzadko widzę grzywki.. Wiele nastolatek funduje sobie różne grzywki i także starsze kobiety.. Moja mama także ma grzywkę, więc nie wiem skąd te stwierdzenie. Tobie jest ładnie i w grzywce i wydaje mi się, że i bez prostej grzywki byłoby Ci ładnie. Co do 3-ego zdjęcia pasowałaby Ci ta grzywka jak najbardziej Jeśli jednak chciałabyś dłuższą grzywkę z przedziałkiem zepnij włosy do góry i upewnij się, że nie masz zbyt wysokiego czoła, ponieważ nie będzie to zbyt apetycznie wyglądało, krótkie grzywki i te proste i po skosie idealnie pasują by zakryć wysokie czoło natomiast te dłuższe by eksponować jego niskość Musisz wybrać w której fryzurze najlepiej będziesz się czuła proponuje na sam początek odsunięcie grzywki na tej długości co masz i zobaczenie czy czujesz się tak dobrze pozdrawiam
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 23:13   #7
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana wyglądu :D

dziękuje za odp Mam nadzieję, że uzyskam taki efekt grzywki jak na 3 zdjęciu


A co propozycji xcbvr i zapuszczeniu grzywki, kiedyś na pewno to zrobię, jednak zanim ona mi odrośnie.. zwariowałabym
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 13:46   #8
DaNuTK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana wyglądu :D

hej dziewczyny poradzcie mi jaka mam zrobic sobie fryzurę mam wysokie czoło, (podbródek, przy prostych własach bardzo widac!!) teraz mam proste włosy bez grzywki do ramion
DaNuTK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:49   #9
dzuuulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Zmiana wyglądu :D

nie zgadzam się z xcbvr grzywki tak naprawdę nigdy nie wyjdą z mody..cały czas są na fali wiem to bo sama jestem fryzjerką grzywka dodaje dziewczęcości
Moim zdaniem bardzo ładnie Ci w grzywce tej co masz ale śmiało możesz poeksperymentować i zrobić sobie tą na 3 zdjeciu tylko ją każ zrobić degażówkami. Dzięki temu nie będzie przyciężkawa i da efekt zwiewności twojej fryzurce Pozdrawiam P.s mogłabyś się troche mocniej malować aby podkreślić oczy bo masz je ładne
dzuuulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 18:50   #10
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana wyglądu :D

Cytat:
Napisane przez dzuuulita Pokaż wiadomość
nie zgadzam się z xcbvr grzywki tak naprawdę nigdy nie wyjdą z mody..cały czas są na fali wiem to bo sama jestem fryzjerką grzywka dodaje dziewczęcości
Moim zdaniem bardzo ładnie Ci w grzywce tej co masz ale śmiało możesz poeksperymentować i zrobić sobie tą na 3 zdjeciu tylko ją każ zrobić degażówkami. Dzięki temu nie będzie przyciężkawa i da efekt zwiewności twojej fryzurce Pozdrawiam P.s mogłabyś się troche mocniej malować aby podkreślić oczy bo masz je ładne
dziękuję A co to znaczy żeby zrobił mi degażówkami ??
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:07   #11
dzuuulita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Zmiana wyglądu :D

to jest takie cieniowanie inaczej potocznie mówiąc przerzedzanie włosów używa się ich gdy ktoś ma grube włosy jak były czasy że nosiłam grzywke na bok to bez nich ani rusz ;D Pozdrawiam !!
__________________
27.11.2009 *

Oby jak najdłużej ..

"Lepiej mało dać niż dużo obiecać..''
dzuuulita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 19:32   #12
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana wyglądu :D

Cytat:
Napisane przez dzuuulita Pokaż wiadomość
to jest takie cieniowanie inaczej potocznie mówiąc przerzedzanie włosów używa się ich gdy ktoś ma grube włosy jak były czasy że nosiłam grzywke na bok to bez nich ani rusz ;D Pozdrawiam !!

Aha. Dzięki
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.