ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-28, 08:18   #541
margerita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od dwóch tygodni stosuję AD, ale tylko na noc. Na dzień w ślad za waszymi radami stosuję krem z filtrem 60 firmy Dermedic (do nabycia tylko w aptekach, za rozsądną cenę). Faktycznie przebarwienia po trądziku są coraz jaśniejsze, a dodatkowo nie wyskakują mi żadne nowe wypryski . Jak na razie jestem zadowolona!!! Oby tak dalej
margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 09:23   #542
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez margerita
Od dwóch tygodni stosuję AD, ale tylko na noc. Na dzień w ślad za waszymi radami stosuję krem z filtrem 60 firmy Dermedic (do nabycia tylko w aptekach, za rozsądną cenę).
Margerita firma Dermedic ma filtry niestabilne, czyli aby uzyskać taką ochronę jaka jest na opakowaniu musiałabys smarować sie nim co dwie godziny, a to jest chyba podczas normalnego dnia w pracy czy szkole niemozliwe .
Z polskich filrm od tego roku stabilne filtry posiada też Iwostin także za rozsądną cenę .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 13:35   #543
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Margerita, Paula ma rację. Najlepiej zmień Dermedic na inny (fotostabilny) filtr Zwłaszcza, że stosujesz Acne Derm.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 18:03   #544
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Talking Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

witam
właśnie skończyłam czytać wasze wypowiedzi...
Ja stosuję AD od około 2 tygodni.Na poczatku wszystko co było pod skórą powychodziło na wierzch. Obecnie przebarwienia które mam w większości na policzkach rozjaśniły się lekko zaś te na czole prawie są niewidoczne. Najfajniejsze jest to że na policzkach nie mam grudek - żadnych
Wcześniej stosowałam Lysanel Active, ale był dla mnie zbyt drażniący - piekł niemiłosiernie i kiedy wręcz poparzył mi skórę, zmieniłam na Acne Derm.
Obecnie poza przebarwieniami (których baaardzo bym chciała się już pozbyć) cere mam prawie idealną.
Mam pytanie czym myjecie buzie? bo ja skończyłam Lubexyl i chce używać czegoś delikatniejszego ale co by również było przeznaczone dla cery trądzikowej
Moja wdzięczność za radę bedzie wielka
pozdrawiam Wizażanki i trzymam kciuki za powodzenie w walce
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 18:18   #545
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gizi
witam
Mam pytanie czym myjecie buzie? bo ja skończyłam Lubexyl i chce używać czegoś delikatniejszego ale co by również było przeznaczone dla cery trądzikowej
Polecam wszystkie żele do mycia twarzy z Lirene (eris), zarówno delikatne jak i dobrze myjące. A przede wszystkim tanie .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 19:08   #546
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Gizi, bardzo delikatna jest pianka do mycia L'Oreal Pure Zone. Dobrze oczyszcza, a w ogóle nie wysusza.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 19:57   #547
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07
Margerita firma Dermedic ma filtry niestabilne, czyli aby uzyskać taką ochronę jaka jest na opakowaniu musiałabys smarować sie nim co dwie godziny, a to jest chyba podczas normalnego dnia w pracy czy szkole niemozliwe .
Z polskich filrm od tego roku stabilne filtry posiada też Iwostin także za rozsądną cenę .
A jak dokladniej nazywa sie ten krem Iwostinu ze stabilnymi filtrami?
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-29, 22:35   #548
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Seria nazywa się Iwostin Solecrin, w serii jest krem SPF 50+ podaję link z filtromaniaczego wątku, w którym opiasne sa wrażenia i skład
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...in#post1710106
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 03:49   #549
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Shadi - co za wiosenny avatarek!
To OT oczywiście.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 12:28   #550
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Kate30
Shadi - co za wiosenny avatarek!
To OT oczywiście.
Heheh no u mnie w sercu tak wiosennie, ale na dworze szaro, buro, deszczowo, ale wtedy moge siedzieć więcej na Wizażu
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 12:32   #551
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07
Polecam wszystkie żele do mycia twarzy z Lirene (eris), zarówno delikatne jak i dobrze myjące. A przede wszystkim tanie .
PAULA07
dzięki za podpowiedź,ale masz jakis konkretny na myśli czy tak ogólnie są dobre?
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 12:34   #552
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Erato
Gizi, bardzo delikatna jest pianka do mycia L'Oreal Pure Zone. Dobrze oczyszcza, a w ogóle nie wysusza.
ERATO,
niestety po wszystkich produktach L'Oreal dostaje uczulenia...nie wiem chyba mają coś takiego w składzie czego moja skóra nie toleruje.Ale baardzo ci dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam !
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 21:38   #553
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gizi
PAULA07
dzięki za podpowiedź,ale masz jakis konkretny na myśli czy tak ogólnie są dobre?
Od siebie napiszę, że przy używaniu AD, jak znalazł jest dla mnie żel Eris Lirene co cer tłustych i mieszanych, kosztuje jakies 10 zł.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 07:34   #554
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Też polecam te żele erisu Nie zawierają SLS, są bardzo delikatne, wydajne i tanie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 09:57   #555
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

to ja tez polecam erisa z serii lirene tylko peeling
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 17:44   #556
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja zachwalam sobie bardzo szałwiowy żel do mycia twarzy Fitomedu. Nie podrażnia, nie wysusza, a bardzo dobrze oczyszcza.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 22:24   #557
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gizi
ERATO,
niestety po wszystkich produktach L'Oreal dostaje uczulenia...nie wiem chyba mają coś takiego w składzie czego moja skóra nie toleruje.Ale baardzo ci dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam !
A, bo to się zgadza, że L'Oreale bywają naladowane jakąś podejrzaną chemią i dla mnie są jakieś takie strasznie "komercyjne". Ja raczej nie należę do alergików, więc źle reaguje głównie na składniki zatykające pory i drażniące naczynka. Ta pianka Pure Zone pozytywnie mnie zaskoczyła, jeśli chodzi o L'Oreala Ale nie namawiam, szukaj czegoś adresowanego do alergików. A może płyn micelarny? Np. Sebium H2O Biodermy - delikatny, nie wysusza, a przeznaczony do trądzikowej skóry. Można nim zmywac nawet makijaż oczu.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 08:27   #558
margerita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy możecie polecić mi dobry peeling enzymatyczny? Niestety, ale ziarniste odpadaja ze względu na moją nadwrażliwa skórę
margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 08:39   #559
margerita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07
Margerita firma Dermedic ma filtry niestabilne, czyli aby uzyskać taką ochronę jaka jest na opakowaniu musiałabys smarować sie nim co dwie godziny, a to jest chyba podczas normalnego dnia w pracy czy szkole niemozliwe .
Z polskich filrm od tego roku stabilne filtry posiada też Iwostin także za rozsądną cenę .
Serdeczne dzieki! Być może uratowałaś moją twarz!
margerita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-02, 11:48   #560
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kurcze a ja to chyba troche przesadzam bo rano i wieczorem używam AD a po poludniu effaklar k. To chyba za dużo ? Ale nie mam żadnych podrażnień nawet nie mam zaczerwienionej skóry. Robie tak od 3 dni ale chyba lepiej przestane jak sadzicie ?? Tylko skóra ma teraz taki ładny odcień i nic nowego sie nie robi...
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 11:59   #561
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kaczorko, to za dużo. W zupełności wystarczy AD na noc. Ale używasz FILTRY?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 12:39   #562
Gizi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 405
GG do Gizi
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny
BARDZO Wam dziękuję za rady. Faktycznie spróbuję Erisa..którego?- jeszcze nie wiem.Pobuszuję po sklepach i zobaczę który nadaje się najlepiej do cery suchej i alergicznej
A co dalszej kuracji AD - efekty nadal postępują
Może to jakaś autosugestia..ale naprawde widzę znaczną poprawę (mam na myśli bledniejące przebarwienia których miałam mnóstwo na policzkach).
Najzabawniejsze jest to (a zarazem najprzyjemniejsze) jak widzę reakcje ludzi ze studiów. Jako że trądzik zaczął mi się tuż po maturze więc na studia poszłam już "niezbyt atrakcyjna". A później jak się ruszyło i po wielkich bojach trądzik sobie poszedł a zostały tylko przebarwienia wyglądałam o niebo lepiej
Za to teraz kiedy nawet przebarwienia bledną (przez co jestem w siódmym niebie) to już w ogóle jest super. A znajomi tylko przyglądają się ukradkiem mojej buzi z tekstem"wiesz jakoś się zmieniłaś" i wiem że na lepsze.
POZDRAWIAM WAS MOJE DROGIE
Gizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 14:55   #563
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Kaczorko, to za dużo. W zupełności wystarczy AD na noc. Ale używasz FILTRY?
Tak używam. Tylko tak sie zastanawiam że jeśli bede używała AD tylko na noc to będe czekała wieczność, wiem że do tego ptrezba cierpliwości ale i tak że te 4 lata wytrztmuje to cud chyba
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 18:00   #564
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gizi
Lubexyl
Możesz coś więcej napisac o tym produkcie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 00:30   #565
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny HELP ME!!!
Po przeczytaniu tego watku poleciałam do apteki po acne... stosuje go jakieś półtora tygodnia tylko na noc, jakies dwie godziny po umyciu żelem twarzy. I niewiem czy to tak ma być, ale trądzik jakby sie zaostrzył, powyskakiwało mi tego mnustwo, jestem jak czerwony wulkan, czy acne tak na początku działa?? Nie nakładam go wiele, cienką wartwę wsmarowuje w skórę całej twarzy. Piecze trochę na początku ale da się znieść, tylko te ciage wyskakujące nowe syfy Niewiem czy to może tez nie przez zbliżający sie okres. Ale czy któras też tak miała?? Niewiem czy odstawić, czy przeczekać??
I jeszcze jedno pytanko, jakich używacie podkładów?? Szukam czegoś do mojej przetłuszczającej sie skóry, coś co zatuszuje te bomby, muszę jakoś wygladac zwłaszcza ze jestem na etapie szukania pracy.

Z góry dzieki za kazdą pomoc!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 08:52   #566
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witaj Kajasiu! Chyba obie mamy mało szczęścia bo i umnie Acne Derm zadziałał w ten sposób. Większość dziewczyn nie ma takich kłopotów po zastosowaniu AD, szczerze powiedziawszy to nie wiem co w nas takiego szczególnego, że musimy tak cierpieć Stosuję AD już 4 tydzień. Pierwsze trzy tygodnie były dramatyczne, też miałam okres i wysypało mnie niemiłosiernie. I o ile nie mam pryszczy, bo AD stosuję na grudki, zaskórniki itp. to właśnie już po pierwszych kilku dniach stosowania pryszcze się pojawiły. Długo się goją, ale przy niech nie majstruję. Teraz jest znacznie lepiej, cera jakby się wyciszyła i przechodzi w czas gojenia. Nie jest to jeszcze rewelacja, ale myślę, że za 2-3 tygodnie będzie świetnie. Także nie poddawaj się, stosuj AD dalej. Ja gdy mnie tak wysypalo, zaczęłam stosować go co drugą noc. I nakładaj go dalej cieniutką warstwą, u mnie grubsza warstwa powodowała właśnie znaczny wysyp. Cierpliwości. Życzę powodzenia. A.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 08:59   #567
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ach i jeszcze sprawa podkładu. W takich sytuacjach umnie najlepeij sprawował się podkład La Rocha co cer tłustych i mieszanych. Matu u mnie jakiegoś świetnego nie dawał, ale tuszowal te pryszczate bomby bardzo skutecznie, znacznie lepiej niż np.: Colorstay Revlona.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 09:09   #568
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kasiu222: ja tez mialam straszny wysyp okrponie bolących i czerownych krost ;( niestety nie wytrzymalam i zrezygnowalam pozstanowilam szukac czegos innego tym bardziej ze nie mam zbyt duzego tradziku wiec nie bede sie meczyc

stwierdzilam ze jesli moja cera tak reaguje na AD to cos jest nie tak ( w koncu jest na bazie kwasów )
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 10:45   #569
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Mona Liza
Witaj Kajasiu! Chyba obie mamy mało szczęścia bo i umnie Acne Derm zadziałał w ten sposób. Większość dziewczyn nie ma takich kłopotów po zastosowaniu AD, szczerze powiedziawszy to nie wiem co w nas takiego szczególnego, że musimy tak cierpieć Stosuję AD już 4 tydzień. Pierwsze trzy tygodnie były dramatyczne, też miałam okres i wysypało mnie niemiłosiernie. I o ile nie mam pryszczy, bo AD stosuję na grudki, zaskórniki itp. to właśnie już po pierwszych kilku dniach stosowania pryszcze się pojawiły. Długo się goją, ale przy niech nie majstruję. Teraz jest znacznie lepiej, cera jakby się wyciszyła i przechodzi w czas gojenia. Nie jest to jeszcze rewelacja, ale myślę, że za 2-3 tygodnie będzie świetnie. Także nie poddawaj się, stosuj AD dalej. Ja gdy mnie tak wysypalo, zaczęłam stosować go co drugą noc. I nakładaj go dalej cieniutką warstwą, u mnie grubsza warstwa powodowała właśnie znaczny wysyp. Cierpliwości. Życzę powodzenia. A.
Dzięki Mona!!! Ja już tak jak Paulucha chcialam przerwać bo prawdę mówiąc trochę mnie to podłamało ;/ Miałam zawsze kilka syfków a teraz nie ma miejsca na twarzy zeby syfa nie było;/ Ale jak mówisz że po 3 tygodniach przejdzie to jestem na półmetku, dobrze ze dopiero 12 mam zajecia bo wyglądam jak potwór A powiedz mi ten podkład mniej wiecej ile kosztuje? Bo u mnie z kasa krucho, ale jeśli dobrze maskuje i nie pogarsza stanu skóry to chyba bedę zmuszona go wziąść.
Dziekuję ślicznie za przytrzymanie mnie przy kuracji Narazie jestem na etapie szukania u mnie dermatologa sprawdzonego
Dzieki!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 11:45   #570
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Specjalistki od kwasów czy akneroxid tez jest na bazie kwasów?

Ja w ogole zielona w tym temacie
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.