Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-03, 23:17   #1
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534

Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV


Witam i zapraszam do kolejnej części

Poprzednia część TUTAJ
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-01-03 o 23:18
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 23:26   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jestem
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 23:54   #3
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja od razu pytanko. Jak to jest z próbkami w stacjonarnych D. i S.? Wiadomo, jak się zamawia, to można nawet wybrać. Mówicie konkretnie ile chcecie dostać albo jak np. w D. oferują jedną, to prosicie o kolejne i miłe (lub nie) panie ekspedientki dają?

Mnie w S. raz mega zaskoczyli, pani zrobiła mi trzy odlewki perfum, dokładnie tych, które chciałam. Sama zaproponowała, bez problemu. A zakup nie był jakiś wow, bo za 150pln, więc chyba tak przeciętnie.

Reasumując: pytam o doświadczenia próbkowe
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 23:58   #4
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja też subskrybuję, chociaż częściej podczytuję niż piszę

Niemniej jednak zainteresowałam się polecanym przez Was kremem Khiels'a z awokado. Szkoda tylko, że jest tak słabo dostępny.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja od razu pytanko. Jak to jest z próbkami w stacjonarnych D. i S.? Wiadomo, jak się zamawia, to można nawet wybrać. Mówicie konkretnie ile chcecie dostać albo jak np. w D. oferują jedną, to prosicie o kolejne i miłe (lub nie) panie ekspedientki dają?





Mnie w S. raz mega zaskoczyli, pani zrobiła mi trzy odlewki perfum, dokładnie tych, które chciałam. Sama zaproponowała, bez problemu. A zakup nie był jakiś wow, bo za 150pln, więc chyba tak przeciętnie.





Reasumując: pytam o doświadczenia próbkowe

To zależy chyba tylko od szczęścia i humoru konsultantki
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 00:03   #5
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Naczelny lurker sie melduje!
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 00:16   #6
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też subskrybuję, chociaż częściej podczytuję niż piszę

Niemniej jednak zainteresowałam się polecanym przez Was kremem Khiels'a z awokado. Szkoda tylko, że jest tak słabo dostępny.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------




To zależy chyba tylko od szczęścia i humoru konsultantki

Kupiłam tego Khiels'a pod wpływem podczytywania poprzedniego wątku bardzo fajny kremik, szczerze polecam
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 00:23   #7
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja od razu pytanko. Jak to jest z próbkami w stacjonarnych D. i S.? Wiadomo, jak się zamawia, to można nawet wybrać. Mówicie konkretnie ile chcecie dostać albo jak np. w D. oferują jedną, to prosicie o kolejne i miłe (lub nie) panie ekspedientki dają?

Mnie w S. raz mega zaskoczyli, pani zrobiła mi trzy odlewki perfum, dokładnie tych, które chciałam. Sama zaproponowała, bez problemu. A zakup nie był jakiś wow, bo za 150pln, więc chyba tak przeciętnie.

Reasumując: pytam o doświadczenia próbkowe
Mnie panie z reguly pytaja, czy cos chce, prosze z reguly wtedy o jeden podklad i jedne perfumy. A jak nie pytaja, to sama prosze. Raczej przy zakupach nie ma z tym problemu. Raz tez zdarzylo mi sie poprosic o probke bez zakupow i tez dostalam.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 00:37   #8
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Jutro jadę po Eternal Gold. Jak nie zamarznę to może uda mi się podjechać i po Kiehl'sa (ale szczerze to nie cierpię CH Arkadia brrr).
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 00:37   #9
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Naczelny podczytywacz się melduje
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 00:38   #10
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Mnie panie z reguly pytaja, czy cos chce, prosze z reguly wtedy o jeden podklad i jedne perfumy. A jak nie pytaja, to sama prosze. Raczej przy zakupach nie ma z tym problemu. Raz tez zdarzylo mi sie poprosic o probke bez zakupow i tez dostalam.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Mi dają co mają np. za ciemne podkłady ale to akurat oddaje mamie . Raz mi się zdażyło ze pani się bardzo z próbkami popisała mimo że zakupy były "tylko" za jakieś 200 zł.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 10:40   #11
Kalineczka2289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja od razu pytanko. Jak to jest z próbkami w stacjonarnych D. i S.? Wiadomo, jak się zamawia, to można nawet wybrać. Mówicie konkretnie ile chcecie dostać albo jak np. w D. oferują jedną, to prosicie o kolejne i miłe (lub nie) panie ekspedientki dają?

Mnie w S. raz mega zaskoczyli, pani zrobiła mi trzy odlewki perfum, dokładnie tych, które chciałam. Sama zaproponowała, bez problemu. A zakup nie był jakiś wow, bo za 150pln, więc chyba tak przeciętnie.

Reasumując: pytam o doświadczenia próbkowe
Kiedyś oglądałam filmik na youtubie - coś największe faux pas w drogeriach ( najbardziej rozśmieszyło mnie zjadanie próbek szminek i wynoszenie ze sklepu ) - było też o próbkach. Konsultatnki nie wiedzą za bardzo, kto faktycznie potem kupi produkt, a kto chcę tylko dostać próbkę.

Ja zawsze podchodzę, mówię co stosowałam i czego szukam i najczęściej te Panie same dają mi różne kremy do spróbowania. Ostatnia kupowałam w Organique i dostałam kilka próbek. Ale w superpharmie jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie czymś obdarowali
Kalineczka2289 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 10:46   #12
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Naczelny podczytywacz się melduje
ja również (w tej samej kategorii) się melduję w nowej części
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 11:12   #13
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Witam,
wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 11:40   #14
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja od razu pytanko. Jak to jest z próbkami w stacjonarnych D. i S.? Wiadomo, jak się zamawia, to można nawet wybrać. Mówicie konkretnie ile chcecie dostać albo jak np. w D. oferują jedną, to prosicie o kolejne i miłe (lub nie) panie ekspedientki dają?

Mnie w S. raz mega zaskoczyli, pani zrobiła mi trzy odlewki perfum, dokładnie tych, które chciałam. Sama zaproponowała, bez problemu. A zakup nie był jakiś wow, bo za 150pln, więc chyba tak przeciętnie.

Reasumując: pytam o doświadczenia próbkowe
to zależy od humoru ekspedientki i tego, jak jesteś ubrana! przynajmniej u mnie. zwykłe dżinsy, kurtka - traktują mnie jakybym chciała coś wynieść. wystarczy, że nałożę szminkę, nawet pan ochroniarz mi mówi "dzień dobry" kiedyś mnie to raziło, teraz się śmieję
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 12:08   #15
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jutro jadę po Eternal Gold. Jak nie zamarznę to może uda mi się podjechać i po Kiehl'sa (ale szczerze to nie cierpię CH Arkadia brrr).
Miłko, jak możesz ja akurat Arkadię lubię najbardziej ( nie tylko dlatego ze mam ją najbliżej)

Corii jak chcesz moge ci stacjonarnie kupić tego Kiehlsa bo będę tam w okolicach prawdopodobnie w sobotę ( niestety nie wiem ile kosztuje w sklepie), któraś z Was moze sie orientuje?
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2016-01-04 o 12:51
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 12:28   #16
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Miłko, jak możesz ja akurat Arkadię lubię najbardziej ( nie tylko dlatego ze mam ją najbliżej)

Corii jak chcesz moge ci stacjonarnie kupić tego Kiehlsa bo będę tam w okolicach w sobotę ( niestety nie wiem ile kosztuje w sklepie), któraś z Was moze sie orientuje?

Też lubię Arkadię najbardziej

Wydaje mi się, że 109 złotych - o ile od stycznia nie zmienili cen. Można do nich zadzwonić i potwierdzić
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 12:44   #17
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

O, no to nie tragicznie i tak tam będę i tak, bo mam lekarza umówionego w pobliżu, to się dowiem na miejscu, ale dzięki za wstępne info tez szukam czegoś konkret pod oczy bo mam tragedię, ostatnio nawet babka w sephorze nade mną ubolewała okrutnie, poleciła mi jakiś super krem sisleya zły niby nie jest, ale żeby cuda zrobił to tez nie mogę jeszcze powiedzieć
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 13:07   #18
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

dziewczyny pomocy
mam bon do douglasa na 450 zł i nie mam kompletnie pojecia na co go wydać żeby nie żałować. macie jakieś sprawdzone perełki? mam na oku palete Nude Dude lub Nude Tude z The Balm. Myślałam o jakichś perfumach albo o czymś z wyższej półki, może coś do makijażu. Polecicie coś?
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 14:31   #19
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Miłko, jak możesz ja akurat Arkadię lubię najbardziej ( nie tylko dlatego ze mam ją najbliżej)

Corii jak chcesz moge ci stacjonarnie kupić tego Kiehlsa bo będę tam w okolicach prawdopodobnie w sobotę ( niestety nie wiem ile kosztuje w sklepie), któraś z Was moze sie orientuje?
Krem z awokado kosztuje 113 zł - niestety podnieśli ciutkę cenę. Sama się zdziwiłam kilka dni temu, gdy go kupowałam. Na szczęście tylko o 4 zł, więc tragedii nie ma.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-04, 14:33   #20
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy
mam bon do douglasa na 450 zł i nie mam kompletnie pojecia na co go wydać żeby nie żałować. macie jakieś sprawdzone perełki? mam na oku palete Nude Dude lub Nude Tude z The Balm. Myślałam o jakichś perfumach albo o czymś z wyższej półki, może coś do makijażu. Polecicie coś?
może podaj więcej szczegółów, jeżeli szukasz czegoś do makijażu to w jakiej kategorii: podkłady, róże będzie łatwiej pomóc.
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 14:58   #21
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy
mam bon do douglasa na 450 zł i nie mam kompletnie pojecia na co go wydać żeby nie żałować. macie jakieś sprawdzone perełki? mam na oku palete Nude Dude lub Nude Tude z The Balm. Myślałam o jakichś perfumach albo o czymś z wyższej półki, może coś do makijażu. Polecicie coś?
Może wstrzymaj się chwilę, pod koniec stycznia zaczną się pierwsze wiosenne kolekcje kosmetyczne, może sama sobie coś fajnego wypatrzysz
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 15:22   #22
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy
mam bon do douglasa na 450 zł i nie mam kompletnie pojecia na co go wydać żeby nie żałować. macie jakieś sprawdzone perełki? mam na oku palete Nude Dude lub Nude Tude z The Balm. Myślałam o jakichś perfumach albo o czymś z wyższej półki, może coś do makijażu. Polecicie coś?
Jeśli z tej firmy to może theBalm In theBalm of Your Hand.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 17:41   #23
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ahoj)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 18:45   #24
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dziewczyny gdzie kupię najtaniej krem pod oczy Kiehl's, ten z avocado?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 22:42   #25
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dzien doberek. Bylam dzis w S., ale nic nie kupilam. Taka jestem dzielna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 22:55   #26
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Nic ciekawego na wyprzedazach?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 22:55   #27
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kalineczka2289 Pokaż wiadomość
Kiedyś oglądałam filmik na youtubie - coś największe faux pas w drogeriach ( najbardziej rozśmieszyło mnie zjadanie próbek szminek i wynoszenie ze sklepu ) - było też o próbkach. Konsultatnki nie wiedzą za bardzo, kto faktycznie potem kupi produkt, a kto chcę tylko dostać próbkę.

Ja zawsze podchodzę, mówię co stosowałam i czego szukam i najczęściej te Panie same dają mi różne kremy do spróbowania. Ostatnia kupowałam w Organique i dostałam kilka próbek. Ale w superpharmie jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie czymś obdarowali
widziałam ten filmik. padłam z tych szminek
ale jest też druga strona lustra, widziałam kiedyś żenujące zachowania konsultantek, typu robie głupich min jak się klientka odwróciła
o obrabianiu dupy po wyjściu ze sklepu nie wspomne

jeśli chodzi o próbki to mam podobne wrażenie, zależy od humoru i od tego jak się jest ubranym
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-04, 23:43   #28
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Krem z awokado kosztuje 113 zł - niestety podnieśli ciutkę cenę. Sama się zdziwiłam kilka dni temu, gdy go kupowałam. Na szczęście tylko o 4 zł, więc tragedii nie ma.
Złotówka ostatnio mocno spadła (i raczej szybko się to nie zmieni), więc pewnie dlatego ceny są wyższe. Przypuszczam, że niedługo wszystko trochę podrożeje

Byłam dzisiaj w sklepie Organique, mają promocję-20% na drugi produkt. Mnie to bardzo usatysfakcjonowało - kupiłam krem pod oczy i peeling korundowy z serii Eternal Gold. Dzisiaj pierwsze testy kremu

Nie lubię Arkadii, bo tam są straszliwe tłumy zawsze. Poza tym bliżej mam Blue City lub Złote Tarasy Dzisiaj nie dotarłam do Arkadii, bo mróz mnie zniechęcił do dalekich podróży W tym tygodniu jednak muszę tam pojechać. Szkoda, że GAP zlikwidowali.

Chciałam podzielić się z Wami swoją ostatnią fascynacją zapachem wosku YC. Jeszcze nigdy żaden zapach aż tak mi się nie spodobał. Chyba kupię świeczkę To zapach Sugared Apple KLIK Jest lekko słodkawy, ale nie za mocno, nie dusi, otula. Polecam do wypróbowania.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 00:53   #29
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Złotówka ostatnio mocno spadła (i raczej szybko się to nie zmieni), więc pewnie dlatego ceny są wyższe. Przypuszczam, że niedługo wszystko trochę podrożeje

Byłam dzisiaj w sklepie Organique, mają promocję-20% na drugi produkt. Mnie to bardzo usatysfakcjonowało - kupiłam krem pod oczy i peeling korundowy z serii Eternal Gold. Dzisiaj pierwsze testy kremu

Nie lubię Arkadii, bo tam są straszliwe tłumy zawsze. Poza tym bliżej mam Blue City lub Złote Tarasy Dzisiaj nie dotarłam do Arkadii, bo mróz mnie zniechęcił do dalekich podróży W tym tygodniu jednak muszę tam pojechać. Szkoda, że GAP zlikwidowali.

Chciałam podzielić się z Wami swoją ostatnią fascynacją zapachem wosku YC. Jeszcze nigdy żaden zapach aż tak mi się nie spodobał. Chyba kupię świeczkę To zapach Sugared Apple KLIK Jest lekko słodkawy, ale nie za mocno, nie dusi, otula. Polecam do wypróbowania.
Ostatnio miałam dokładnie to samo, jeśli chodzi o YC - tak spodobał mi się wosk Sugared Apple, że kupiłam świeczkę. Ten zapach jest bardzo podobny do tych perfum. Też je mam i polecam, można przetestować w MonCredo mam też dyszkę na zbyciu, jakbyś chciała

Co do Arkadii, to faktycznie zawsze tam kocioł. Choć jeszcze bardziej nienawidzę Złotych, co tam się dzieje, to głowa mała. Jestem umęczona po każdych odwiedzinach i w ogóle nie sprawia mi to frajdy. Tłok, hałas, wszyscy pędzą, popychają się, wystylizowani jak Jacyków skrzyżowany z Rodowicz, młodzież/dziwadła rozkładają się na podłogach jak na pikniku hippisów i urzędują w niewiadomym celu, bo przecież nie rozmawiają, tylko twarze mają w telefonach Nie wiem, co się dzieje i nie chcę w tym uczestniczyć



Co do kremu Kiehl's to czasem bywa tani na Truskawce.

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Może wstrzymaj się chwilę, pod koniec stycznia zaczną się pierwsze wiosenne kolekcje kosmetyczne, może sama sobie coś fajnego wypatrzysz
Chciałam tylko napisać, że bardzo lubię Twojego bloga Pewnie sporo pracy i czasu kosztuje tak estetyczne i miłe dla oka przedstawienie wszystkich recenzji. Jakość zdjęć i odwzorowanie kolorów też zawsze na wysokim poziomie. Treść również napisana w elegancki sposób. Mało jest takich dopracowanych i budzących zaufanie blogów.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Witam,
wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Dziękuję zbiorowo i dopytuję o Amaretto Laury Mercier...masz już? I jak, i jak? Sama mam kliknięte, ale jeszcze nie opłacone.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 01:16   #30
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

MissScareAll dziękuję za podpowiedź w sprawie zapachu Napiszę jutro pw.

Masz rację co do Złotych Tarasów - strasznie tam wszyscy są wystylizowani, jakby zamiast na zakupy szli "pokazać się miastu"
Ja akurat do ZT mam bardzo blisko.

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Zerknęłam teraz na blog anes119 i faktycznie jest bardzo estetyczny, dobrze rozplanowany graficznie. Dużo się zmieniło. Brawo anes119
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.