Kremy pod oczy Clinique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-14, 12:16   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kremy pod oczy Clinique


Czy któraś z Was używala kiedyś kremu pod oczy clinique All about eyes lub jakiegoś innego ? jaki jest godny polecenia? chcialam sobie kupić ale zanim wydam te 140 zł chcialabym się czegoś o nich dowiedzieć. Wogóle jaki krem pod oczy polecacie ( chodzi o krem ktory można stosować na noc) mam 27 lat. i strasznie zniszczoną skórę pod oczami. proszę pomóżcie
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-14, 15:05   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Ja osobiscie poleciłabym ci krem pod oczy firmy lancome .Moim zdaniem sa najlepsze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-14, 19:29   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Polecam ci Ceramid Eye Capsules Elizabeth Arden - pisze o nich Basia Kwiat w artykule o pielegnacji oczu. Mam je i uzywam zawsze, gdy czuje, ze skora powiek jest wysuszona i zmeczona. Bardzo dobrze nawilzaja, wygladaja drobne zmarszczki mimiczne. Ale polecam je glownie dlatego, ze dwie moje kolezanki (wiek ok.30 lat), ktore maja bardzo sucha skore wokol oczu, zniszczona troche sloncem, bardzo sobie chwala te kapsulki. Sa sprzedawane w dwoch opakowaniach: 30 albo 60 kapsulek. Mozesz robic sobie nimi kilkudniowe kuracje co jakis czas,jak moje kolezanki, albo jak ja siegac po nie tylko wtedy, kiedy poczujesz, ze skora tego potrzebuje. Mysle, ze jesli masz pieniadze na luksusowy kosmetyk, to warto w to zainwestowac i z czystym sumieniem ci to polecam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 07:38   #4
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

All about eyes jest bardzo fajny w użyciu (chociaż troszkę nieekonomiczny, bo jego żelowa konsystencja sprawia, że hojnie nakłada się go na oczyska [img]icons/icon12.gif[/img] ), skóra jest mięciutka i bardzo gładka, Bezpośrednio po aplikacji miałam wrażenie tzw "mokrej powieki", najlepszy moim zdaniem na lato.
Jeżeli jednak skóra dookoła Twoich oczu jest wysuszona i zniszczona, to obawiam się, że taki żelik to może być zbyt mało i lepszy byłby jakiś bogatszy w składniki nawilżające i regenerujące krem + maseczka.
A nawiązując do postu Joli - właśnie wczoraj wypróbowałam Priomordiale Eux Lancom'a i dzisiaj niestety obudziłam się z lekko opuchniętymi oczami i szarymi podkówkami [img]icons/icon9.gif[/img] Być może nie jest to wina kremu tylko zbyt małej ilości snu, poprubuję jeszcze kilka dni i zobaczę co się będzie działo.
Nie mnie jednak uważam, że każdy kosmetyk, a te do oczu to już bezwzględnie należy najpierw przetestować. Mnie przynajmniej szkoda jest wydać 200 zł na krem, który potem ląduje w koszu lub na moich piętach [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 09:22   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Wydaje mi się że dlatego miałaś podkrążone oczy , że krem primordiale pod oczy jest na dzień. A czy ktoś próbował tej nowości Estee Lauder Advanced Night Repair pod oczy ? Od jakiego ona jest wieku ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 09:58   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

No wlasnie, ja np. nabylam Double Agenta trojeczke bez probowania , bo juz taka mialam. A tu przychodze do domu porownuje z tamta trojka i co? - zupelnie inna. JA juz nie mam nerwow do tych podkladow.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-15, 10:51   #7
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Producent podaje, że jest to krem, który m.in. niweluje opuchliznę i sińce pod oczami, a u mnie stało się akurat odrwotnie [img]icons/icon9.gif[/img]
Poza tym myślę, z tego co mi wiadomo, kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji dziennej można używać również na noc, tylko na odwrót praktyka ta jest niewskazana.
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-03-15, 17:39   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

mam 28 lat. Uzywalam All About Eyes i bylam z tego kremu na prawde zadowolona. Skora wokol oczu byla dobrze nawilzona jednak cienie nie zostaly do konca zlikwidowane.
Wedlug mnie bardziej godny polecenia jest krem D-stress, Biotherm lub Hydra Detox tez Biotherm. Ten ostatni znakomicie poradzil sobie z ciemnymi obwodkami wokol oczu.
Cena kazdego z nich ok. 150 zl
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 21:20   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Właśnie używam All About Eyes (wcześniej było Lancome i Lancaster) i uważam, że jest niezły: skóra delikatna, wygładzona, oczy po nocy wyglądają dobrze. Ale uwaga: kosmetyki Clinique wymagają używania całej serii i pod ten krem powinnaś użyć DDFM (dramatically different moisturizing lotion), który cię porządnie nawilży i dopiero później All About Eyes. To niestety podnosi koszty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 21:29   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

To nie jest prawda, że kosmetyki Cliniqua koniecznie wymagają jednoczesnego stosowania zestawu 3 kroków ( który swoją drogą, już tu kiedyś oceniałam, pisząc o Clinique i naprawdę nie polecam go nikomu, za te pieniądze można kupić o wiele lepsze rzeczy) tak producenci Cliniqua chcą byśmy myśleli, i w ten sposób kupili więcej ich produktów, kosmetyki Cliniqua można spokojnie używać osobno, np tylko krem pod oczy All about eyes, i naprawdę bedzie on spełniał swoje zadanie jako - krem pod oczy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 21:48   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Droga Basiu, używałam wielu kosmetyków różnych firm i kosmetyki Clinique naprawdę mi bardzo odpowiadają. Nie wiem czy używałaś ich przez dłuższy czas, żeby odczuć bardzo pozytywne efekty ich działania. A co do używania DDML pod krem All About Eyes - skóra jest lepiej nawilżona i wzmacnia efekt kremu pod oczy. To prawda, że Clinique poprzez system 3-kroków może naciągać klientki na wydawanie większej ilości pieniędzy, ale nic na to nie poradzę, że mi te kosmetyki bardzo odpowiadają. Ale kosmetyki to kwestia indywidulanego odczucia każdej z nas i potrzeb naszej skóry. Serdecznie pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-19, 22:25   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Droga Sabo, nie chciałam przez to powiedzieć, iż uważam kosmetyki firmy Clinique za niedobre, ależ nie, wśród ich oferty można znaleźc wiele bardzo dobrych produktów, jak równiez kilka takich, których raczej lepiej unikać. Naturalnie, że kwestia doboru kosmetyków to sprawa indywidualna, co zawsze powtarzam w swych artykułach. Jednak np toniki proponowane przez Clinique zawierają wiele podrażniających składników, w tym alkohol denaturowany, mentol, kamforę, ciężko w to uwierzyć, ale do niedawna zawierały one nawet aceton w swym składzie. Taka mieszanka nie jest dobra nawet dla tłustej cery. Niestety to sprawia, że po dłuższym czasie ich stosowania, mogą spowodować podrażnienie i wysuszenie skóry. Jedynie tonik dla wrazliwej cery pozbawiony jest allkoholu. Jesli chodzi o ich mydło, to w składzie nie wiele różni się od tradycyjnych mydeł do mycia, a to sprawia, że może wysuszać, a po drugie jego cena jest zbyt wysoka, jak na taką jakość. ( niestety zanim zacżęłam się głębiej interesować kosmetyką zdążyłam dostatecznie długo przetestować system 3 kroków na sobie) Naturalnie każdy reaguje inaczej, i to , że dla mnie system ten nie sparwdził się nie znaczy, że innych też podrażni. Niemniej jednak to nie znaczy, że taki tonik z dużą ilością alkoholu może być pomocny, ja tylko sugeruję, że nie jest to dobry ksometyk, a wybór nalezy już do każdej z nas.Tzw. żółty krem jest rzeczywiście przyzwoitym, nawilżającym kremem, zwłaszcza dla bardzo suchej skóry, zawiera olej mineralny, lanoine oraz olej sezamowy. Nadaje się on również do stosowania w okolicach oczu, wydaje mi się, że skoro All about eyes zbyt słabo nawilża w twoich przypadku, to znaczy, że jest to zbyt lekki kremik dla ciebie. Oczywiście jednym z wyjść jest używanie DDML wspólnie z kremem pod oczy, co rzeczywiście wiąże się z wyższymi kosztami lub też kupienie jednego kremu pod oczy, ale o bogatszej konsystencji. To bardzo dobrze , że udało ci się znaleźć ksometyki, które odpowiadają potrzebom twojej skóry, co jak widać na tym forum jest bardzo trudne dla wielu kobiet. Ja chciałam tylko podkreślić, że używanie systemu 3 kroków nie jest koniecznością aby pozostałe produkty Cliniqua działały skutecznie, jest tylko opcją, ale nawet jeśli z nich zrezygnujemy , to nie znaczy, że pozostałe produkty używane indywidulanie będą działały mniej skutecznie.
Pozdarwiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 22:35   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Bardzo Ci Basiu dziękuję za ten komentarz, choć trochę mnie przestraszyłaś tym tonikiem! To prawda, że pachnie "mocno". Używam nr 2 od trzech miesięcy i jak dotychczas mi nie szkodzi tzn. nie wysusza suchych części twarzy (mam cerę mieszaną), a skutecznie pomógł mi zwalczyć pojawiające się tu i ówdzie wypryski. Ale w związku z tym co napisałaś nie wiem co będzie w przyszłości. No cóż mogę służyć jako króliczek doświadczalny firmy Clinique i zobaczymy co będzie dalej! Jeszcze raz pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 22:48   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Nie chciałam cię Sabo przestraszyć, mogę ci tylko doradzić na podstawie swej wiedzy i doświadczenia, że lepiej odstawić ten tonik. Ja również używałam nr 2 i to dłużej niż trzy miesiące, także mam cerę mieszaną, początkowo nie odczuwałam żadnego podrażnienia, ani widocznego przesuszenia, ale tak to jest z substancjami, które niekorzystnie oddziaływują na naszą skórę, że ich efekt nie musi byc widoczny od razu, a czasem efekt może być widoczny po czasie. Po pewnym czasie używania tego toniku i mydła miałam okazję zbadać sobie poziom nawilżenai skóry i wynik był straszny, skóra była bardzo odwodniona, mimo, że na zewnątrz brak było konkretnych objawów, poza tym z czasem pojawiła mi się wysypka w okolicach brody i płatków nosa, nawet dermatolog nie widziałał co to może być, podejrzewał alergię. Objawy ustąpiły po odstawieniu toniku i mydła, oczywiście nie od razu, niestety zabrało mi trochę czasu by skóra mogła dojść do siebie. Teraz bardzo żałuję, że wcześniej nie wiedziałam tego wszystkiego co teraz wiem. Tonik ten zawiera kwas salicylowy, jednak jeśli chcesz używać prepartów z kwasem salicylowym to szczerze radziłabym sięgnąć po inne opcje, mamy ich już kilka na naszym rynku. Jak widzisz ja się już zabawiłam w króliczka, czego bardzo żałuję.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 23:07   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Coż zużyje to co mam i zastanowię się co robić dalej, chociaż byłoby szkoda bo dotychczas jestem zadowolona. Ale jak piszesz to co niedobre (brak nawilżenia) jest niewidoczne dla oczu. Dam w przyszłości znać jak tam moje doświadczenia z firmą Clinique!!!! A teraz już mówię dobranoc i do usłyszenia. Miło mi było z Tobą porozmawiać!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 23:14   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

W takim razie ponieważ lubisz tę firmę sugerowałabym ci po skończeniu Lotionu 2 kupić sobie Mild Clarifying Lotion, również zawiera kwas salicylowy, więc także może być pomocny w zwalczaniu drobnych wyprysków. A swoją drogą to przykre , że taka firma jak Clinique, która szczyci się , iż jej kosmetyki są hypoalergiczne, bezzapachowe, odpowiednie nawet dla wrażlwiej cery, ma w swojej ofercie produkty o takim składzie...

Pozdrawiam!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 23:15   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Dzięki, tak zrobię!
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 08:39   #18
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Drogie Panie [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozwólcie, że włączę się do dyskusji. Bardzo zainteresowała mnie uwaga Basi, na temat odwodnienia skóry. Jakiś czas temu miałam ten problem i mam wrażenie, że niestety znowu powrócił [img]icons/icon9.gif[/img] Jak większość dziewczyn tutaj mam cerę mieszaną z tendencją do paskudnego błyszczenia, co oczywiście skłania mnie do używania kosmetyków matujących oraz beztłuszczowych. W ostatnim czasie używam na dzień emulsji matującej Lancome, a na noc TT Clinique + emulsja nawilżająca Shiseido. Nie wiem, czy to Lancome, czy może TT, ale kilka tygodni temu na czole i skroniach pojawiły się plamki z przesuszoną, łuszczącą się skórą, a kilka dni temu zauważyłam również, że na policzkach pojawiają się miejsca, gdzie skóra jest cieńsza (taka pergaminowa) i mało elastyczna.
Dodam jeszcze, że regularnie stosuję maseczkę nawilżającą, a mimo to problem nie znika [img]icons/icon9.gif[/img] Zupełnie już nie wiem jak z tym walczyć.
Czy jest to efekt źle dobranych kosmetyków ? Czy też przyczyna może leżeć gdzie indziej ? Co o tym sądzisz Basiu ?
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 17:35   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Witaj Aneta
Z tego co czytałam na temat przypadku, gdy cera na powierzchni jest tłusta , a tak jakby pod spodem przesuszona i odwodniona, to zwykle przyczyną są niestety źle dobrane kosmetyki, lub ewentualnie może to być efektem chorób skórnych typu: trądzik różowaty, egzema, łojotok, łuszczyca, a w tym przypadku to już tylko lekarz dermatolog może pomóc. Mam jednak nadzieję, że ten drugi przypadek cię nie dotyczy, i że u ciebie chodzi tylko o dobranie kosmetyków. Z tego co piszesz wydaje mi się , że problemem może być emulsja matująca z Lancoma, musisz dokładnie sprawdzić jej skład, polecam ci wątek na temat kosmetyków Avonu, podawałam tam dwa linki, gdzie możesz znaleźć nazwy substancji podrażniających i wysuszających. Z tego co mi wiadomo, emulsjja Lancoma zawiera, aż trzy formy podrażniających alkoholi. Postaram się w jednym z artykułów umieścić listę takich składników, których lepiej unikać. Krem TT jest raczej delikatny, i bardzo lekko złuszczający, nie powienien więc spowodować takiego efektu. Poza tym przy cerze miesznanej powinnaś używać lekkich kremów nawilżających, zbyt gęstę i natłuszczające też się mogą przyczynić do takiego stanu. Co teraz robić, raczej nie dodawać nic nowego, tylko lepiej ograniczyć ilość preparatów, pozwolić skórze dojść do siebie. Musisz uważać na matujące emulsje, niektóre z nich działają na zasadzie wysuszania, co po pewnym czasie w rezultacie powoduje efekt odwrotny czyli przesuszenie skóry i w następstwie mocniejsze jej przetłuszczanie. Oczywiście to nie znaczy, że każda emulsja matująca jest niedobra.
Pozdrawiam serdecznie)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-20, 20:15   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Wiem, że jestem nudna bo znowu z tym Clinique, ale takie objawy jak opisuje AnetaAN zniknęły jak zaczęłam używać systemu 3-kroków (i tego nieszczęsnego toniku nr 2, którego się teraz boje, po tym co napisała Basia, a mam jeszcze pół butelki) plus krem nawilżający On Line. Wcześniej używałam kosmetyków Lancome (ale nie używałam tego matującego, o którym piszesz). TT Clinique jeszcze nie używałam bo cerę mam bardzo fajną (29 latek) ale może się skuszę?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 12:33   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Od kiedy mozna używać all abot eyes a od kiedy d-stress Biotherm?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 16:06   #22
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Wielkie dzięki za odpowiedź Basiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak ... wyrzucić Lancoma do kosza. Tylko czym go zastąpić ???
Hmmmmmmm
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 20:16   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Aneta, a sprawdziłaś dokładnie jego skład?? To straszne kiedy tak drogi kosmetyk trzeba wyrzucać!!! Jeszcze zostaje jedno wyjście, używać go tylko od czasu do czasu kiedy bardzo nam zależy na matowej skórze, wiem, wiem, że w zasadzie to codziennie nam na tym zależy, ale jesli go używałaś codziennie, to właśnie to mogło się przyczynić do wysuszenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-21, 23:30   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Po dwudziestce
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-22, 07:29   #25
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Niestety nie za bardzo mogę sprawdzić skład tego żelu, bo wyrzuciłam pudło do kosza już dawno temu [img]icons/icon9.gif[/img]
Natomiast pewnie jest tak jak piszesz i po prostu muszę zastąpić go czymś innym. Problem w tym, że nie mam pojęcia czym. Przed Lamcomem kupiłam emulsję do cery mieszanej Shiseido, która jakoby miała lekko matowić cerę. Niestety zupełnie nie nadaje się ona pod podkład, który zaczyna się bardzo szybko świecić i spływać z twarzy [img]icons/icon9.gif[/img]
Dziewczyny pisały tutaj sporo dobrego o nawilżaczu IF, czy myślisz, że można go używac samodzielnie pod podkład, czy trzeba dodatkowo nakładać krem ? A może znasz jakiś inny kosmetyk, który potrafi utrzymać makijaż na twarzy ?
Jeszcze raz dziękuję
Aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-22, 16:43   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY CLINIQUE

Jesli chodzi o Lancome to ja znam tylko skład starszej wersji, nie mam więc pewności jak jest dokładnie z tą nową wersja, którą ty posiadasz. Emulsję Shiseido kiedyś testowałam, i rzeczywiście jest ona bardzo tłusta jak na niby lekką emulsję do cery mieszanej, poza tym zachęciła mnie ona ochroną SPF 10, ae okazało się niestety, że nie chroni ona przed UVA, (mam nadzieję , że mówię o tej samej emulsji) Nawilżacz pod krem możesz spokojnie uzywać samodzielnei pod podkład, w twoim przypadku nie trzeba przesadzać z ilością kosmetyków. Niestety nie mogę ci poradzić jeśli chodzi o preparat który by utrzymywał makijaż w dobrym stanie, nie znam nic takiego.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 08:07   #27
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY do Basi

kończę w kwietniu 28 lat (mam cerę mieszaną skłonną do przesuszania )i przeglądałam propozycje kremów odpowiednich dla mojego wieku (kremy po 25 roku życia)
Które kremy wymienionych w artykule poleciłabyś mi Basiu?
Myśle kupić Force C Premium Eye Cream Heleny Rubinstein ,a może jakiś inny z serii tych wypisanych?
Jeszcze proszę o radę w przypadku kremu do twarzy ,słyszałam że pojawił sie krem Garnier Stop firmy GarnierParis czy dobry?
Który z kremów nawilżających byś mi poleciła?,czekam z kasą na kupno ale nie wiem jaki,więc bedę czekać na twoją odpowiedź.
Toja napisał(a):
> Od kiedy mozna używać all abot eyes a od kiedy d-stress Biotherm?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-26, 20:01   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: KREMY POD OCZY do Basi

Po pierwsze pamiętaj, że ten podział kremów pod oczy w moim artykule jest tylko umowny, czyli taj jak zaznaczyłam na wstępie przede wszystkim sugeruj się potrzebami i stanem skóry wokół oczu, a nei wiekiem. W zależności od potzreb równei dobrze możesz sięgnąć po lżejszy preparat w postaci kremu czy żelu lub gęstszy, bardziej natłuszczający krem jeśli czujesz, że twoja skóra tego potrzebuje. Ja w swoim artykule zrobiłam wszystko co mogłam, czyli podałam kilka propozycji, w różnych garnicach cenowych, które uważam za warte uwagi, napisałam co wiem na ich temat, natomiast wybór zalezy już tylko od ciebie.
O kremie Garnier z serii Stop wiem tylko tyle ile udało mi się przeczytać na forum, podobno jest dobry. Ciężko tak polecić konkretny krem, tym bardziej, że każda z nas ma inne upodobania i odczucia co do tego samego kosmetyku, poza tym wogóle nie wiem czego szukasz i jakie są twoje oczekiwania, czy to ma być krem na noc, czy szukasz jakiegoś konkretnego składnika, wiele propozycji kremów z witaminą A lub C czy E znajdziesz w moich artykułach, czy też ma być to krem na dzień, jeśli tak, to przede wszytskim szukaj takiego , który będzie zawierał filtry.
Pozdrawiam!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 18:31   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kremy pod oczy Clinique

Czym oprocz konsystencji rózni się Daily Eye Benefits od All About Eyes?? To pytanie powinnam zadac wczesniej bo własnie kupiłam All About Eyes i mam niestety wrazenie ze puchną mi po nim powieki. Załuję, ale zastanawiam sie czy dac szansę temu drugiemu kremowi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-16, 23:54   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kremy pod oczy Clinique

Nikt nic nie wie na ten temat???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.