własny depilator laserowy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 11:22   #181
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Czy ktos moze wypowiedziec sie po roku stosowania RIO ipl 8000?
Czy warto?
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 08:42   #182
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

czesc sama szukam informacji...
zobacz sobie tutaj
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3157977
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:13   #183
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Dzięki Chętnie poczytam !
Troche wacham się nad kupnem bo czytała, że taki laser domowy nigdy nie usunie na stałe i działa jak zwykły depilator ale z drugiej strony duzo osób jest niezadowolnych z depilacji laserowej w salonach.... więc bądź tu mądry
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:56   #184
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Ja jestem po serii zabiegów laserem diodowym na pachy, pierwszą depilacje miałam w maju, kolejne po określonej ilości tygodni i niestety mimo początkowych wspaniałych rezultatów, zero włosów, teraz z przykrością zauważam, że zaczynają odrastać i co dziennie pojawia się ich coraz więcej. Tak więc nawet w gabinecie nie ma pewności, że włosy zostaną usunięte na stałe. Dlatego śledzę wszystkie fora dot. depilacji laserowej do domowego użytku. Ja już się zdecydowałam na zakup rio ipl pro (bo ma większą moc niż ten 8000). Liczę się z tym że efekt również nie będzie trwały, że trzeba będzie powtarzać. Plusem jest to, że włosy po nim nie wrastają, tak jak po depilacji depilatorem, woskiem, maszynką itd, a ja z tym mam największy problem. Strasznie drogie jest to urządzenie i trochę szkoda mi kasy, ale z drugiej strony w salonie wydałabym duużo więcej i też nie mam gwarancji. Spróbuję, najwyżej nie zadziała i będę kolejną osobą żaląca się na forum
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:39   #185
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Ja też zamierzam kupić Rio PRO...daj nam proszę znać jak zakupisz...przede mna zbieranie kasy więc trochę może ono potrwać....
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 12:20   #186
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Kupiłam w piątek w sklepie internetowym, odbiór osobisty. W sobotę przeprowadziłam pierwszą depilację - nogi na 5 poziomie, pachy na 4 i bikini na 2. (to pierwszy raz i nie chciałam się poparzyć w Sylwestra), bo po przeprowadzonej próbie (zgodnie z zaleceniami) takie poziomy były dla mnie odpowiednie . Następnym razem zrobię wszystko na 5.
Głowica depilatora jest duża i ciężko mi było dotrzeć do małych miejsc np kostki, bo nie będzie strzału jak nie przylega w 100%. Denerwujące są te błyski przy strzale, nie wiem czy to jest bezpieczne dla oczu, w gabinecie dostaje się okulary, a tu nie ma. Efektów po tym pierwszym razie nie widzę do dzisiaj żadnych, ale może potrzeba kilku dni i zaczną wypadadać.
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:25   #187
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Lunia321: co do światła to radziła bym po prostu zamykać oczy w trakcie strzału...piszą że niby to jest bezpieczne...ale ja bym uważała...pod czujnik można wepchać paluchać palucha żeby strzeliło (czytałam) ...co do efektów to wszedzie piszą że efekty można zobaczyć dopiero po ok 2 tygodniach...wiec jeszcze troche poczekasz...wiem ze z trudem się czeka ale niestety......dawaj znać jak idzie aaa i możesz napisać jaki masz odcień skóry???

pozdrawiam=)

Edytowane przez Tobiaann
Czas edycji: 2012-01-02 o 21:30
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 21:37   #188
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

A ja codziennie zbieram się żeby zamówić ten Rio ipl PRO i tak sie wacham i wacham bo w sumie nie czytalam nigdzie zadnej opinii o tej najnowszej wersji... a tak sobie mysle ze jak juz mam wydac tyle kasy to juz wezme ten nowszy (niby lepszy wg producentow), tylko pytanie czy faktycznie zadnego bubla nie zrobili?

Lunia321 - bede sledzic Twoje poczynania, chociac pewnie musi troche uplynac. Ja myslalam nad okularami, mam w domu takie specjalne na solarium, takie moga byc?

Tobiaann - gdzie tego palucha trzeba wepchac ?
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:19   #189
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Próbowałam nie patrzeć na błysk lasera, ale w 100% się nie da, bo muszę widzieć co robię, słyszałam, albo gdzieś przeczytałam na forum, że okulary kosztują 400zł, po ostatnim wydatku na laser to na razie odpada. Spróbuję jeszcze raz użyć lasera po 2 tygodniach, chociaż w instrukcji było napisane, że nie więcej niż 6 razy przez 6 miesięcy, więc wypada 1 na miesiąc. Będę informować na bieżąco, czy ten laser w ogóle działa. Tobiaann - mam jasną karnację i ciemne włosy, kosmetyczka u której robiłam pachy powiedziała, że jestem idealna na laser .
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:39   #190
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

shekade : palucha "wtykamy" pod jedna z czujek
Lunia321 : Okulary faktycznie kosztują sporo!...ale jedynym pocieszeniem może być to że dużo osób narzeka na te błyski;P a co do karnacji to super że masz jasną ja chyba najpierw pójdę do salonu i zapytam czy u mnie dało by radę coś zrobić...bo niestety nie jestem "biała";(..."z natury"...
p.s. ale jestem ciekawa wyników...;D trzymam kciuki szkoda tylko że to tak długo trwa
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:46   #191
Klusia1
Przyczajenie
 
Avatar Klusia1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Cytat:
Napisane przez abaria Pokaż wiadomość
Jest to laser do depilacji do domowego uzytku.
Jest on obecnie dostepny w UK ale jesli ktoras z was miala z nim stycznosc to bardzo prosze o opisanie wrazen bo zamierzam sobie cos takiego sprawic.
Hej,
Ja mam taki model w domu Rio IPL Hair Remover. Stosowałam go tylko parę razy i niestety na więcej nie miałam czasu.
Widziałam jednak efekt, włosy odrastały mi rzadsze i wolniej.
Z tego co wyczytałam w instrukcji efekt jest widoczny po około 6 miesiącach (włos odrasta w jakiś etapach i depilacja laserowa powinna obejmować wszystkie te etapy).
Ja niestety nie depilowałam się nawet przez 2 miesiące. Teraz włosy rosną jak wcześniej ;(
Klusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 15:10   #192
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Klusia1 : niestety przy laserze trzeba być systematycznym...nie ma wyjścia...albo sie z tym godzisz i kupujesz albo dajesz sobie spokoj...
W twoim wypadku się nie dziwie bo masz pewnie ten co skanuje 60 włosków tylko...RIO PRO 180 wiec róznica jest znaczna...i idzie duzo szybciej
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 12:07   #193
Klusia1
Przyczajenie
 
Avatar Klusia1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: własny depilator laserowy

Tak, mam ten model, który zbiera 180 włosów. Obecnie jestem na wyjeździe, ale jak wrócę do domu postaram się znów rozpocząć sesje. Trochę zapłaciłam ze to urządzenie i szkoda, żeby tylko stało pod łóżkiem
Klusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:58   #194
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

no to czekamy na "niusy"
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 04:26   #195
har0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny. Jako, że stałam się posiadaczką jednego z modeli Rio a dokładnie maszynki którą można znaleźć tutaj http://www.argos.ie/static/Product/p...text%3ERIO.htm postanowiłam podzielić się z Wami moimi wrażeniami. Zakupiłam ja tuż przed świętami i długo się nie nastawiając na użycie postanowiłam wziąć te włochy we własne ręce. Mi najbardziej chodzi o pozbycie się z twarzy, więc po powrocie do domu zaczęliśmy strzelać. Z użyciem w okolicach nosa nie jest najlepiej, ponieważ te dziwne zabezpieczenia które muszą jednocześnie dotykać twarzy czasem sprawiają trudność, ale jak któraś już pisała od czego się ma ''paluchy''. Po opanowaniu tych udziwnień nie jest źle ja strzelam od razu z piątego poziomu. W instrukcji pisze, że jak nie wyskoczą żadne oznaki uczulenia ani żadna reakcja negatywna to można powtórzyć następny ostrzał po 2 dniach. Ja zareagowałam brakiem reakcji, czyli dobrze i następny ostrzał był po 4 dniach i potem po jeszcze kilku. Na dzień dzisiejszy jestem po bodajże 4razach i muszę wam powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczona. Nie spodziewałam się, że tak szybko będą efekty. Dodam jeszcze, że przerabiałam też laserowe usuwanie w gabinecie byłam 5x i każda wizyta 400zl a to wcale nie był koniec bo jeszcze jakieś 3 by się przydały z racji tego że jestem chora na PCO depilacja była dłuższa. Tak więc doszłam do wniosku iż warto mieć takie cosik w domu i wypróbować. No i działa. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna ale jeśli ma to kogoś przekonać to przy kupnie niech zwróci uwagę na moc i ilość usuwanych włosów przy strzale, bo ja zdecydowałam się na najmocniejszy jaki wyszedł z tej firmy. Wcale nie żałuję wydanej kasy
Pozdrawiam Was serdecznie. Aha oczywiście na pachach też są super efekty
har0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 09:54   #196
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

haro a napisz proszę jaka masz karnację...i przy robieniu wąsika nie bałaś się ze strzelisz w usta?...
Dzięki serdecznie za info...=) pozdrawiam
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:20   #197
har0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Tobiaann ja mam jasną karnację i włoski moje raczej są ciemne. A co do okolicy ust to oczywiście da się tak fajnie przystawić głowicę, że nie ma obawy przed strzałem w usta. Trzeba czasami sobie pomóc ''paluchem'' przysłonić czujnik ale jak się wypracuje technikę to nie ma problemu. Aha no i oczywiście samemu to raczej jest trudne do zrobienia i zdecydowanie w przypadku twarzy dobrze mieć pomoc w postaci drugiego człeka .
har0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:33   #198
har0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy


Edytowane przez har0
Czas edycji: 2012-01-07 o 22:51
har0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:13   #199
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

UWAGA UWAGA zamówiłam Rio IPL PRO przed chwileczka
Bede zdawac relacje na bierzaco jak przyjdzie i efekty...

Lunia321 - a jak tam u Ciebie efekty?
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 17:25   #200
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

No to SUPER! (mnie na razie nie stać)...ale trzymam kciuki!..i czekamy na relacje;D!!!
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 19:24   #201
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Nic się nie martw, w końcu uzbierasz
Bede zdawac relacje !
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:09   #202
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

shekade - Wczoraj leserowałam nogi, pachy i bikini na poziomie 5. Niestety nie widzę żadnych efektów, oprócz podrażnienia. No i bolało okropnie na bikini. Wiem, że to dopiero 2 depilacja, ale myślałam, że chociaż trochę włosów wypadnie, a tu nic
Tobiaann - to może dobrze, że jeszcze nie uzbierałaś, może się okaże, że to nie działa i zaoszczędzisz .
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:14   #203
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Lunia321- nic nie mow nawet kurier juz dzownil i jutro dostane przesylke.... mam nadzieje ze z czasem zacznie dzialac, trzymam kciuki!
Tyle czasu sie wachalam i akurat musialam sie pospieszyc....

Ech....
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 20:40   #204
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

spokojnie dziewczyny przy takiej depilacji potrzeba czasu...po miesiącu zobaczycie...wiadomo ze każdy by chciał żeby już po jednym czy dwóch razach było coś widać...ja trzymam kciuki...i wierzę że będzie dobrze tylko trzeba trochę czasu
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:11   #205
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Hej dziewczyny, jestem tu nowa.. Tez mam zamiar kupic RIO IPL PRO.. Mozecie mi podac linki do sklepow, w ktorych go zamawialyscie? Z gory dziekuje..

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

...no i cena tez mnie interesuje..
Ja robie IPL u kosmetyczki.. Mialam juz 3 zabiegi.. Powiem, ze nawet dziala, ale wlasnym depilatorem przejade sobie tam gdzie bede chciala, nie omijajac niektorych wlosow, jak to robi kosmetyczka..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:43   #206
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Ja dostalam przesylke praktycznie z dnia na dzien, wlasnie przed chwila kurier mi dostarczyl a zamawialam w beauty planet.

Pozdrawiam

PS. Tez wierze ze trzeba duzo czasu i zabiegow
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 11:26   #207
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

ach, to super.. czyli beauty planet to solidny dystrybutor.. Ja mam około 100 km do Lodzi, gdzie sie miesci ten sklep, wiec moze nie bede musiala długo czekac.. Wybralas kuriera czy przesylke priorytetowa? zastanawialam sie tez czy placic przy odbiorze czy przelewem.. Co radzisz shekade? zależy mi na czasie, nie mogę czekac 4-5 dni w domu na przesylke bo jestem ciągle w podrózach.. taka praca.. Także byłabym Ci wdzięczna za wszelkie szczegóły.. Pozdrawiam
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:48   #208
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Fatatina --> Ja bralam kuriera i platane przy odbiorze. (wtedy odrazu na nastepny dzien wysylaja) i na 2 dzien kurier dzwoni i sie umawia. Wolalam nie ryzykowac wplaty na konto, i priorytetu bo roznie z ta poczta bywa.
Za kuriera placisz 35zl a zapoczte podajrze 21zl - takze przy takiej kwocie jaka placisz wolalam wydac te 14zl wiecej i byc pewna

Pozdrawiam
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:11   #209
Lunia321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: własny depilator laserowy

Fatatina - http://www.ceneo.pl/11759986, obecnie można kupić w 2 sklepach. Ja kupowałam w Klautel - bo mieszkam w Warszawie i mogłam odebrać osobiście. Oczywiście płatność przy odbiorze, ale jak otrzymałam gwarancję to dystrybutorem jest beauty planet. Więc wydaje mi się, że można polecić oba sklepy. Jeśli nie masz możliwości odebrać osobiście to najlepiej zrobić jak pisała shekade, płatność przy odbiorze i kurier.
Shekade - a co u Ciebie, widzisz jakieś efekty?
Lunia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:48   #210
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: własny depilator laserowy

Lunia, moze trudno w to uwierzyc ale dopierodzisiaj bede robic moj 1 zabieg NIe bylo mnie w domu. Wczoraj zrobilam tylko ten test odnosnie mocy. Przy mocy=4 czulam dyskomofort wiec pojade dzis 3. Mimo wszystko nie wyszlo mi zadne zaczerwienienie.
Sadzac po Twoim pytaniu, Ty za pewne nie widzisz zadnych efektow :/ ale spokojnie chyba byla jakas jedna wypowiedz na tym forum odnosnie tego najnowszego modelu PRO (i byla pozytywna).

shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.