Najlepsze balsamy do ciała - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 15:19   #151
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Mój nr 1 to balsamy loreala do skóry suchej i bardzo suchej (nutrisoft lub nutrilift). Cenię sobie również balsamy Dove, chociaż brązujący wolę z garniera. Zaś moim najnowszym nabytkiem balsamowym jest Xerialine-używam go jednak przeważnie do twarzy-jest świetny
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:25   #152
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Dobre są balsamy z garniera i nivea ale niezłe i tańsze są z czterech pór roku
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 09:31   #153
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

ostatnio przekonałam się że jednak dla mnie najlepsze są balsamy Dove teraz mogę kupować je bez liku za 7zł. więc na pewno długo nie przestanę ich używać ( chyba że mi się znudzą, ale przy tym zapachu - nigdy! ). Moim faworytem jest ten na noc oraz rozświetlający, jestem na etapie próbowania brązującego Summer Glow do ciemnej karnacji.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:08   #154
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ostatnio przekonałam się że jednak dla mnie najlepsze są balsamy Dove teraz mogę kupować je bez liku za 7zł. więc na pewno długo nie przestanę ich używać ( chyba że mi się znudzą, ale przy tym zapachu - nigdy! ). Moim faworytem jest ten na noc oraz rozświetlający, jestem na etapie próbowania brązującego Summer Glow do ciemnej karnacji.
za 7 zl??
jest jakaś promocja??
moj ulubiony to tez ten na noc
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:23   #155
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

No właśnie za 7zł??Gdzie?? Dove to także moje najulubieńsze balsamy a szczegołnie Dove Body Milk (w pudełeczku zakręcanym ) jest suuuper i Body Silk z jedwabiem. A poa Dove bardzo lubie Isane Body Milk 400ml/5zł a super nawilża, super pachnie same plusiki Garniera to tylko lubie ten krem ultraodżywczy ( czerwony ), i Nivea Mleczko te granatowe Fajny jest tez balsamik Vichy ale jest za drogi:/ nie próbowałam jeszcze balsamów Gosha , na KWc maja dośc dobre opinie moze sie skusze.....ahh no i bym zapomniała o mojej najwększej miłości o ktorej nie potrafie zapomnięc ;-) czyli i migdałowym balsamie Avonu ze starej seri Naturals....juz je wysofali i ich nie ma boooze zebym wiedziała ze je wycofaja kupilabym z 30butelek ;-( kochalam ten balsam poprsotu a tu go nie ma i nie będzie ;(
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:39   #156
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Deanne Pokaż wiadomość
za 7 zl??
jest jakaś promocja??
moj ulubiony to tez ten na noc
kupuję je za tą cenę w "Billixie".
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:36   #157
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja najbardziej lubię balsam Neutrogeny w butelce z pompką i ostatnio fajny mam Dove jakiś tam.
W ogóle to nie lubię balsamowania i nie lubię mocno perfumowanych balsamów,bo mnie drażnią i zasnąć nie mogę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:53   #158
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moje typy to:
Ziaja:masło waniliowe
Farmona:masło karmelowo-cynamonowe (cudo!) i musy figowo-daktylowy i arbuzowo-melonowy
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:00   #159
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

kocham aquolinę (ale niestety droga ) voglia di... (mniam ! ) i farmonę (musy) ahhh...te zapachy, az chce sie zjeśc !
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:32   #160
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Może nie jestem balsamo-maniaczką celebrującą wcieranie tych specyfików za każdym razem.To raczej smutna przyjemność, która dzięki ulubionym kosmetykom daje trochę radości.Mam tak suchą skórę, że muszę używać balsamów itp. codziennie.

*Ziaja masło waniliowe-uwielbiam zapach i satysfakcjonują mnie walory pielęgnacyjne
*ziaja masło kakaowe-balsam do ciała- zapach, świetnie pielęgnują moją przesuszoną skórę i rewelacyjny do opalania
*ziaja() krem oliwkowy lekka formuła(duże opakowanie)-czasem funduje skórze terapię tym kremem.odżywia i koi( i jedyny po którym mogę odpuścić sobie smarowanie co 2 dzień)
*kolastyna body active-świetne pachnie ,błyskawicznie wchłania,bardzo wydajny i lekki-raczej na dzień(na noc wymienione wyżej-treściwe i odżywcze)
Mile wspominam garniera z syropem z klonu, ale znudził mi się więc go odstawiłam.Farmona tutti frutti- jedynie za zapach(zamieniłam go na kolastynę) i under 20 melonowy-ogólnie mam fioła na punkcie melonowych i arbuzowych kosmetyków, szkoda że tak niewiele jest balsamów o tym zapachu.

I kusi, kusi- nowy dove pro age, dove na noc i masełka joanny.Może przyjdzie na nie kolej.
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:32   #161
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

A ja mam takie pytanie, odnośnie tego balsamu Garniera w białym opakowaniu intensywna pielęgnacja wrażliwej skóry. Miała może któraś z Was ten balsam? Jak się sprawuje? Chciałabym go kupić, ale nie wiem jaki jest. Nie mam wrażliwej skóry, ale nawilża i podoba mi się zapach. Poza tym taka delikatna pielęgnacja chyba nie zaszkodzi. Zastanawiam się nad nim i nad balsamem Soraya Body Care nawilżającym.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 18:46   #162
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

ja używam Oriflame,ale nie znam dokładnie nazwy super balsam nadaje świetny koloryt,pięknie pachnie i skóra jest mniam
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:17   #163
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Po testowaniu duzej ilosci balsamow odpowiada mi tylko i wylacznie Eucerin do suchej skory bezzapachowy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 13:32   #164
gapiorka
Raczkowanie
 
Avatar gapiorka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 39
Talking Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jak czytam posty niekórych Was, to mam wrażenie jakby sama je pisała hehe xD
Ja też mam bzika na punkcie balsamów kremów, mleczek, oliwek itp., itd. I jak mam 2. nowe, to potrafię kupić 2. kolejne po to tylko, żeby je mieć hehe
Bardzo lubię oliwkę Johnson. Wlewam ją zawsze do wanny jak się kąpię i mam problem z głowy Tylko potem wanna tłusta i idzie się poślizgnąć, ooops! ;p Tylko denerwuje mnie ta tłusta warstwa, bo się odrazu ubrać nie można :/ Ale cóż
Pozytywne wrażenie zrobiła tez na mnie ost oliwka w żelu
Bardzo też lubię mleczko pielęgnujace Nivea. Skóra po nim jest miekka i długo nawilżona.
Ziaja mleczko kakaowe też jest OK tylko ciężko się rozprowadza. Idealne też na solarium
Balsamy z Avonu z tych kolekcji owocowocych, to balsamy, które tylko ładnie pachną. Mojej skóry nie najwilżają, więc stosuje je dla przyjemności.
Lepiej już nawilżają te z Oriflame.

Teraz mam balsam Johnosn&Johnson 24h (taki różowy). I powiem, że to nic rewelacyjnego.. Dobrze, że się juz kończy hehe Pachnie jakoś tak dziwnie i nawilża średnio.

Zastanawiam się co kupić teraz..
gapiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:16   #165
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

ostatnio stosuję Garniera - łagodzące mleczko do ciała (pomarańczowe opakowanie). nie lubię Nivei, bo długo się wchłania i pozostaje lekko tłusta warstewka. a Garnier jest leciutki, i mi pomaga ;P odradzam tylko mleczko ujędrniające do ciała tej firmy - pachnie glicerynowym kreme do rąk, napina skórę ale trwalszych efektów nie daje ani w nawilżaniu ani w ujędrnianiu. jego zaletą tez jest to, że jest lekki.

Cytat:
Napisane przez gapiorka Pokaż wiadomość
Teraz mam balsam Johnosn&Johnson 24h (taki różowy). I powiem, że to nic rewelacyjnego.. Dobrze, że się juz kończy hehe Pachnie jakoś tak dziwnie i nawilża średnio.
miałam go niedawno, też nie byłam jakoś specjalnie zadowolona.
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 12:17   #166
gapiorka
Raczkowanie
 
Avatar gapiorka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 39
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Errata6565 Pokaż wiadomość
ostatnio stosuję Garniera - łagodzące mleczko do ciała (pomarańczowe opakowanie). nie lubię Nivei, bo długo się wchłania i pozostaje lekko tłusta warstewka. a Garnier jest leciutki, i mi pomaga ;P odradzam tylko mleczko ujędrniające do ciała tej firmy - pachnie glicerynowym kreme do rąk, napina skórę ale trwalszych efektów nie daje ani w nawilżaniu ani w ujędrnianiu. jego zaletą tez jest to, że jest lekki.


miałam go niedawno, też nie byłam jakoś specjalnie zadowolona.

Dlatego użuwam go jak mogę, żeby go zużyć
O! jeszcze balsamy Dove sa dobre. Bardzo dobrze nawilżają i skóra jest po nich taka fajna Ładnie pachną. Tylko cena niekiedy.. :/
gapiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 10:46   #167
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja używam Garniera w żółtym opakowaniu i naprawdę jestem zadowolona. Skóra jest nawilżona i do tego bardziej jędrna.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 14:16   #168
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Ja używam Garniera w żółtym opakowaniu i naprawdę jestem zadowolona. Skóra jest nawilżona i do tego bardziej jędrna.
też go używam
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:19   #169
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Ja używam Garniera w żółtym opakowaniu i naprawdę jestem zadowolona. Skóra jest nawilżona i do tego bardziej jędrna.
Tez go kiedys bardzo lubilam cialo jest po nim takie fajne gladkie, ale wkurzaja mnie bardzo klejace rece po posmarowaniu. Teraz czasem podbieram go siostrze jak musze sie czyms szybko posmarowac, a sama mam dove klasyczny (kocham ten zapach, a kupilam w promocji 400ml z zelem pod prysznic cytrusowym za 16.99 ) i isana oliwkowy, jeszcze chyba lezy w szafce reszta nivea ten jasno niebieski.
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 20:45   #170
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Fakt dłonie kleją się po nim... mi właśnie kończy się opakowanie i myślę, żeby wypróbować balsam Johnson z olejkiem migdałowym lub wyciągiem z miodu...ewentualnie Dove Regenerating Night Lotion, jestem ciekawa tego produktu ;]
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 13:34   #171
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja do tej pory szukam tego jednego jedynego balsamu Aktualnie wypróbowuję Bielenda- jogurtowy mus do ciała o zapachu białej czekolady Pachnie ślicznie, aż chciałoby się go zjeść. z nawilżenia jestem nawet zadowolona ale rozprowadza się trochę "tępo".
Mam dużo kosmetyków z Garniera, więc następny balsam kupię z tej firmy może to akurat będzie TEN???
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 14:25   #172
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię balsam Neutrogeny w butelce z pompką i ostatnio fajny mam Dove jakiś tam.
W ogóle to nie lubię balsamowania i nie lubię mocno perfumowanych balsamów,bo mnie drażnią i zasnąć nie mogę.
O ta Neutrogena z pompka jest super,musze przyznac ze najlepszy balsam jaki mialam
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 17:56   #173
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jeszcze nie znalazłam mojego ulubionego balsamu. tak szczerze powiedziawszy to bardziej kieruje sie opakowaniem niż zawartościa
w mojej kolekcji wylodowały:
-balsamy Garniera (w czerwonym i bialym opakowaniu) jak dla mojej suchej skory swietne, po prostu KWC
-niedawno skonczylam balsamy firmy Soraya, naprawde slicznie pachna (mialam ten niebieski, fioletowy i zielony) a tak poza tym to nie robia nic, powyzej zwyklego zadania balsamu, nawet srednio nawilzaja
-J&J rozowy (w miare dobry) a teraz brazujacy, jak dla mnie super nawilza pachnie i jeszcze ten braz, mniami
- ziaja -masla i balsamy, wyprobowalam chyba prawie wszystkie, jak dla mnie swietne, ta firma jeszcze nigdy mnie nie zawiodla
-Dove -duzo roznych radzajow, swietne drugie podium wsrod balsamow
- cztery pory roku - nie pamietam juz jaki, ale uczulenie mnie zniechecilo i ten zapach, wprost duszacy
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:19   #174
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Po testowaniu duzej ilosci balsamow odpowiada mi tylko i wylacznie Eucerin do suchej skory bezzapachowy.


A ktory? Ten z Urea( mocznik) czy 12% Omega Lotion z olejem z wiesiolka? Moj synek ma AZS i ten drugi jest super(stara wersja, nowa moze byc), ale ten balsam kosztuje 20€, wiec wyprobowalam Trixera od Avene i tez jest ok.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 19:26   #175
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ktory? Ten z Urea( mocznik) czy 12% Omega Lotion z olejem z wiesiolka? Moj synek ma AZS i ten drugi jest super(stara wersja, nowa moze byc), ale ten balsam kosztuje 20€, wiec wyprobowalam Trixera od Avene i tez jest ok.
Dokladnie ten:

http://www.drugstore.com/products/pr...48&catid=10394


U nas chyba nie ma tego drugiego o ktorym piszesz...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 16:44   #176
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

heheh Elfie nie mam pojecia jaki to opowoednik w DE jest. jako ze to niemieckie kosmetyki i moze sie zdziwisz ale to braciszek NIvea jest. ta sama firma pordukuje Eucerin, tylko ze jest to marka apteczna i o wiele drozsza.

Tutaj masz takie balsamy
Do alergicznej skory:
http://www.eucerin.de/empfindliche_haut/ph5_lotion.asp
http://www.eucerin.de/empfindliche_h...5_lotion_f.asp
http://www.eucerin.de/empfindliche_h...nde_lotion.asp

Do suchej skory
http://www.eucerin.de/trockene_haut/lipid_balsam.asp
http://www.eucerin.de/trockene_haut/3_urea_lotion.asp

Do bardzo suchej skory i dla diabetykow
http://www.eucerin.de/trockene_haut/10_urea_lotion.asp

Przy AZS
http://www.eucerin.de/trockene_haut/12_omega_lotion.asp

Jak patrze na sklady to zaden nie ma takiego jak ten twoj.
Chyba firma wypuscila na rynek amerykanski inne kosmetyki niz na rynek europejski. Nawet zwykle krem NIvea ten w niebieskiej puszcze ma inny sklad w europie niz wersja amerykanska.

Mimo to fajnie ze ci sluzy, ostatnio duzo uzywasz od Eucerin, prawda? filtr tez ci sie spodobal. Moge wiedziec co jeszcze uzywasz?
Moze pogadamy na PW zeby watku nie zasmiecac?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:23   #177
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

kupiłam dzisiaj zestaw beuty milky koktajlowy balsam pod prysznic czy jakoś tak i krew jogurtowy-pięknie pachnie...i zgadnijcie za ile???9.79 zł następnym razem kupuję balsam...
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 02:39   #178
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
heheh Elfie nie mam pojecia jaki to opowoednik w DE jest. jako ze to niemieckie kosmetyki i moze sie zdziwisz ale to braciszek NIvea jest. ta sama firma pordukuje Eucerin, tylko ze jest to marka apteczna i o wiele drozsza.

Tutaj masz takie balsamy
Do alergicznej skory:
http://www.eucerin.de/empfindliche_haut/ph5_lotion.asp
http://www.eucerin.de/empfindliche_h...5_lotion_f.asp
http://www.eucerin.de/empfindliche_h...nde_lotion.asp

Do suchej skory
http://www.eucerin.de/trockene_haut/lipid_balsam.asp
http://www.eucerin.de/trockene_haut/3_urea_lotion.asp

Do bardzo suchej skory i dla diabetykow
http://www.eucerin.de/trockene_haut/10_urea_lotion.asp

Przy AZS
http://www.eucerin.de/trockene_haut/12_omega_lotion.asp

Jak patrze na sklady to zaden nie ma takiego jak ten twoj.
Chyba firma wypuscila na rynek amerykanski inne kosmetyki niz na rynek europejski. Nawet zwykle krem NIvea ten w niebieskiej puszcze ma inny sklad w europie niz wersja amerykanska.

Mimo to fajnie ze ci sluzy, ostatnio duzo uzywasz od Eucerin, prawda? filtr tez ci sie spodobal. Moge wiedziec co jeszcze uzywasz?
Moze pogadamy na PW zeby watku nie zasmiecac?
rzeczywiscie wszystko inaczej wyglada....
Z Eucerin uzywam tylko balsamu i filtra-myslalam o mleczkach do zmywania makijazu ale maja sls-wiec chyba sie nie zdecyduje,krem do rak tej firmy jest tez podobno dobry i balsam dla skory"swedzacej"
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 04:40   #179
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

oliwa z oliwek plus sam zapach z olekju np pomaranczowego,albo kokosowy olej.. najlepsze
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:30   #180
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez pyska17 Pokaż wiadomość
kupiłam dzisiaj zestaw beuty milky koktajlowy balsam pod prysznic czy jakoś tak i krew jogurtowy-pięknie pachnie...i zgadnijcie za ile???9.79 zł następnym razem kupuję balsam...
ja właśnie też używam z tej serii musu jogurtowego do ciała pięknie pachnie! rozkosz dla zmysłów teraz chcę upolować krem do rąk z tej serii
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 10:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.