wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 06:47   #1
madllenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2

wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele


Dzień dobry drogie dziewczynki

Pisząc tu mam wielką nadzieję ze mi pomożecie bo juz naprawdę nie mam ani siły ani cierpliwosci zeby szukać i wymyślac bo zwyczajnie sama nie umiem dobrać do siebie kreacji. A za 2 tyg. mam wesele przyjaciólki. Potrzebuje tak naprawdę dwóch kreacji, wcale nie musza być sukienki, ale błagam pomóżcie. Mam 178 wzrostu, duży biust (75f) , jestem szczupła, mam troszke brzuszka i chciałąbym to jakos zamaskować. Przepatrzyłam już setki sukienek, ale jak mi ktos nie pomoże i nie powie ta będzie dobra to sama sobie nie wybiorę.
madllenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 07:48   #2
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele

to nie takie latwe wybrac komus sukienke, nie wiemy co lubisz i jaki masz ksztalt ciala. Czy masz zaznaczona talie i czy masz szerokie biodra?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:33   #3
madllenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele

nie mam szerokich bioder, takie standardowe ale talię owszem, nie mam zdjęcia swojego , w pracy jestem aktualnie, wiem że nie jest to łatwe, ale płakac mi się juz chce ..
madllenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:02   #4
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele

proponuję sukienkę ze sporym dekoltem (wyszczupli górę) np typu V, z zaznaczoną talią. dół w linii A (zrównoważy masywną górę).
Może wklej sukienki, które Ci się podobają, a my podpowiemy, który krój jest odpowiedni

przykładowo taka sukienka (miss selfridge)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miss.jpg (11,3 KB, 18 załadowań)
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:38   #5
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele

skoro jesteś wysoka i masz spory biust to może odcinana pod biustem, ukryłaby brzuch? szpilki na wysokim obcasie
myślę, że coś w stylu sukienki pokazanej przez cheshire-cat byłoby okej
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:56   #6
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: wielka prośba o poradę i pomoc- sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
proponuję sukienkę ze sporym dekoltem (wyszczupli górę) np typu V, z zaznaczoną talią. dół w linii A (zrównoważy masywną górę).
Może wklej sukienki, które Ci się podobają, a my podpowiemy, który krój jest odpowiedni

przykładowo taka sukienka (miss selfridge)
Cheshire-cat bazując jedynie na wiedzy teoretycznej podałaś bardzo dobra propozycję sukienki dla naszej Madllenee. Mam nadzieję, że koleżance również przypała do gustu .

Zgadzam się, że przy opisie Twojej sylwetki Madllenee, ta sukienka może się okazać strzałem w 10-tkę, a poza tym jest bardzo kobieca. Dodatkowo ciemniejszy pas względem reszty sukienki, optycznie cię wyczupli. A która z nas nie marzy o tali osy

Moja propozycja to sukienka typu empire, która podkreśla biust i dodatkowo zakrywa brzuszek. Ponieważ masz czym oddychać, zalecam szerokie ramiączka, które utrzymają biust w ryzach.

Dużym ułatwieniem byłoby zdjęcie Twojej sylwetki, albo propozycja sukienki, którą miałaś w planach założyć. Może masz w szafie sukienkę, którą można by wykorzystać w tej sytuacji? Pomyślałam również o opcji spodnium - marynarka + spodnie, uszyte z lekkiej tkaniny. Do tego elegancki top. Podpowiedzi i pomysłów jest wiele, może wspólnymi siłami uda nam się Ci pomóc .

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2009-08-14 o 15:59
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.