Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 10:09   #1411
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Tobie Cati po jednym uzyciu juz cos sie dzialo czy po kilku dopiero ?
......................... ......
Lapis próbkę miałam na 4 dni bo smarowałam cienko i po 3cim dniu zaczeło obłazić a 4tego to już był zonk
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:44   #1412
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catherine1980
Lapis próbkę miałam na 4 dni bo smarowałam cienko i po 3cim dniu zaczeło obłazić a 4tego to już był zonk
...............

dzieki serdeczne , wiem wszycho ... mysle ,ze unikne" zonka"

wczoraj tylko czolo smarnelam ta niebieska i tez czulam ten "zjelczaly smalec " caly czas ....ale sie nie lepi ...cos za cos

ogolnie powiem Wam ,ze mam jasniejsza , taka rowniejsza kolorystycznie twarz ostatnio , nawet mniej podkladu uzywam ...

wczoraj znow nalozylam peeling citriate i efekt ten sam , gladka buzka ...chyba sie z nim zaznajomie na dluzej
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:36   #1413
aha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam was

piegi mi bledna! jak teraz zmylam makijaz to az mi oczy wyszly pigma dziala mam od lat takiego dosc duzego i widocznego piega na brodzie ktory nie chcial za nic zejsc a teraz jest polowe bledzszy i na ca calej twarzy tez widze efekt i moja mama tez bo jej sie pytalam czy mi sie zdaje . a smarowalam 3 dni gdzie schodzila mi skora strasznie zrobilam 4 dni przerwy i od wczoraj smaruje znowu wow 4 dni a taki efekt oby tak dalej zdecydowanie jesli sie uda to bedzie to nalpeij zainwestowane 178zl za krem pigmanorm
aha1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:36   #1414
sofija_flo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam wszystkie dziewczyny walczące z plamkami. Postanowiłam napisać, ponieważ wiem co znaczy desperacja. Czytałam Wasze wpisy dotyczące cosm. wahałam się czy zrobić sobie także. Obecnie jestem już 2 tyg. po masce dermamelan. Trzymałam ją 11 godzin. Tak zaleciła mi lekarka. krem dermamelan2 smaruję 2 razy dziennie. Teraz będę stosować raz dziennie. Co najważniejsze to efekty: po masce burak totalny 2 dni teraz jestem lekko czerwona ale nie wygląda to źle. Nie muszę stosować żadnych podkładów, a wcześniej nie wyszłabym z domu bez pudru. Skóra wygląda ładnie zamknięte pory, gładka plamy na policzkach zniknęły całkiem na czole gdzie miałam najmocniej został lekki cień, ale z każdym dniem jest słabszy.Co najważniejsze lekarka powiedziała mi że gdybym miała uczucie ściągania ( a miałam i mam) powinnam smarować się jakimkolwiek kremem nawilżającym, bo chodzi o to żeby skórę nawilżyć. Skutek uboczny dermamelanu to pęknięte kąciki ust. Czekam na dalsze efekty......
sofija_flo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:48   #1415
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sofija_flo,

witaj w gronie wybielających się i to skutecznie, jak przeczytałam...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:46   #1416
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cati ten Twój synek rosnie w oczach,własnie na NK dodałam komentarz JEST ŚLICZNY !!!!!!!!!te oczeta to po Tobie jak nic,bedzie laski czarował-śłodziak mój do zerowki dzis pierwszy raz a jutro juz musim zostawic i bedepod drzwiami Miłego wieczorku wszystkim
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:32   #1417
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cati ten Twój synek rosnie w oczach,własnie na NK dodałam komentarz JEST ŚLICZNY !!!!!!!!!te oczeta to po Tobie jak nic,bedzie laski czarował-śłodziak mój do zerowki dzis pierwszy raz a jutro juz musim zostawic i bedepod drzwiami Miłego wieczorku wszystkim
Miszuś właśnie witamy górne jedynki na świecie
Teraz mam plamy i wory pod oczami od nieprzespanych nocek haha
Doberek spiochom
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 09:50   #1418
sofija_flo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam cieplutko
grono wybielających bardzo liczne. Nie jest pocieszeniem że plamki wracają. Martwi mnie też że krem należy stosować jak to ktoś napisał całe życie. Póki co cieszę się tym co mam. Życzę miłego dnia dziewczyny
sofija_flo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:31   #1419
aajagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witaj sofija_flo
ja jestem 10 dzien po cosmelanie, cały czas stosuje go 2x dziennie, efekt to czerwona buzia w dalszym ciągu lekkie łuszczenie, a miejscami bardzo mocne podrażnienie skóry. Plamy lekko nikną tak mi sie wydaje bo pod tą czerwienia to trudno cokolwiek zauważyć. mam nadzieje ze efekt bedzie lepszy i ze wkoncu zejdzie mi ta czerwien z buzi. zauwazyłam też że jak posmaruje sie cos2 to po paru minutach wyrownuje mi sie koloryt skory i efekt to tak jakbym sie ładnie opaliła i spokojnie mogę ludziom sie pokazac, ale jak po 4 godz posmaruje sie kremem to burak na maksa.
troche zaluje ze zdecydowalam sie na cosmelan strasznie duzo pieniedzy poszlo a efekt .....no nie wiem....myslalam ze bedzie szybciej cos widać....czytając ostatnie posty widze ze dziewczyny ktore zainwestowaly w inne specyfiki maja lepsze efekty i buziula nie jest taka czerwona co mnie najbardziej wkurza.
pozdrawiam wszystkie plamiaste
aajagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:04   #1420
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez aajagna Pokaż wiadomość
witaj sofija_flo
ja jestem 10 dzien po cosmelanie, cały czas stosuje go 2x dziennie, efekt to czerwona buzia w dalszym ciągu lekkie łuszczenie, a miejscami bardzo mocne podrażnienie skóry. Plamy lekko nikną tak mi sie wydaje bo pod tą czerwienia to trudno cokolwiek zauważyć. mam nadzieje ze efekt bedzie lepszy i ze wkoncu zejdzie mi ta czerwien z buzi. zauwazyłam też że jak posmaruje sie cos2 to po paru minutach wyrownuje mi sie koloryt skory i efekt to tak jakbym sie ładnie opaliła i spokojnie mogę ludziom sie pokazac, ale jak po 4 godz posmaruje sie kremem to burak na maksa.
troche zaluje ze zdecydowalam sie na cosmelan strasznie duzo pieniedzy poszlo a efekt .....no nie wiem....myslalam ze bedzie szybciej cos widać....czytając ostatnie posty widze ze dziewczyny ktore zainwestowaly w inne specyfiki maja lepsze efekty i buziula nie jest taka czerwona co mnie najbardziej wkurza.
pozdrawiam wszystkie plamiaste
Wszystko zależy jakie kto ma plamy.Niestety bardzo się trudno dowiedzieć jakie się ma.Mogą być głębokie i wtedy trzeba ciężkiego kalibru a i tak mogą nie zniknąć.A inne mają tak płytkie że vit.C lub domowe sposoby Im wystaczają.Wiem że dziewczyny po cos są zadawolone.Niestety plamy wracają,dlatego myślę o pomocy czegoś od wewnątrzPoczekaj aż Ci się buźka wygoi,wtedy będziesz mogła zauważyć czy zadziałał
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:44   #1421
aha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam Was ja dalej smaruje pigma i znow zeszla mi skora z calej brody,piegi zdecydowanie jasnieja, skora mi sie luszczy na calej twarzy, ale widac ze przebarwienia sa glebokie zobaczymy co bedzie dalej dzis 8 dzien smarowania a efekty super
aha1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 19:52   #1422
sofija_flo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam ponownie. Dziękuję za przyjęcie do grona walczących. Kurcze kiedyś myślałam że tylko ja to mam w każdym razie tak sie czułam. Jakoś widziałam że wszystkie maja porcelanową cerę tylko ja taka plama.... Dopiero jak weszłam na Wasze forum och aż raźniej się zrobiło bo tu taki krąg wspierających sie. Właśnie dzięki Wam zrobiłam dermamelan buźka.
Zostaję szkoda tylko że plamistość wraca buuuuuu całuski...
sofija_flo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 16:25   #1423
aha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dzis zlazi mi juz skora z calej twarzy nie tylko z brody, juz drugi raz. zaskoczylo mnie to ciekawe ile jeszcze warstw mi zejdzie do konca miesiaca uzywam pigmy
aha1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:35   #1424
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej Dziewuszki, jestem 10 dzień po derma i widze ze jakby coś drgnęło. Plamki wydaja sie ciut jasniejsze. Mam strasznie tylko popękana skóre bo taka jestem zdeterminowana ze chyba za duzo sie smaruje. Dziewczyny uważajcie nie kremujcie sie pod oczami, ja sie pokremowałam i popękały mi naczynka ojoj, nie wyglada to za fajnie. Mam nadzieje ze mi to zejdzie.

Buzka robi mi sie jakby gładsza, troche wkurza mnie ten burak no ale jeśli jak mam byc piękna, pomęcze sie no bo coś za coś. Tylko mi głupio było jak byłam u kosmetyczki w poczekalni spojrzałam w lustro a tam taki burak a reszta pan taka bladziutka hehe.

Martwi mnie tylko to że mam juz pol sloicka kremu i bede musiała dokupić a on chyba z 400 zł kosztuje ;(

Edytowane przez EVOLLET
Czas edycji: 2010-09-03 o 17:37
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:36   #1425
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

cześć dziewczyny,
zastanawiam się na co się zdecydować czy cos. czy derm, no i czy robić to u kosmetyczki w gabinecie czy może kupić i spróbować w domu. jak radzicie? Dodam że mam zaskórniki i strasznie przetłuszczającą się cerę. przebarwienia mam po trądziku a właściwie to po wyciskaniu, no i do tego cały czas zaskórniki. czy w takim przypadku pomoże mi cos. lub derm.?
bedę wdzięczna za odpowiedź
pozdr
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:45   #1426
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,
zastanawiam się na co się zdecydować czy cos. czy derm, no i czy robić to u kosmetyczki w gabinecie czy może kupić i spróbować w domu. jak radzicie? Dodam że mam zaskórniki i strasznie przetłuszczającą się cerę. przebarwienia mam po trądziku a właściwie to po wyciskaniu, no i do tego cały czas zaskórniki. czy w takim przypadku pomoże mi cos. lub derm.?
bedę wdzięczna za odpowiedź
pozdr
Zdecydowanie polecam Tobie Dermamelan jest on silniejszy od Cosmelanu i jest przeznaczony dla skóry łojokotowej.
Ja miałam duzo zaskórników których nie potrafiłam wycisnąc a teraz zero-wyrzarło wszystko taka brode chyba miałam zaraz po urodzeniu.
Ja też mam plamy po wyciskaniu, i wlaśnie to są plamy głębsze niz po słoncu bo to jakby takie blizenki.
No i lepiej zrobic Derma bo jest w tej samej cenie co Cos.

Jesli chodzi o to czy robic samemu czy u lekarza to lepiej zrobic u lekarza, w razie czego zawsze pomoze i ponosi jakas odpowiedzialność a chyba roznica jest niewielka jakies 200 zl jak robi sie samemu w domu

Edytowane przez EVOLLET
Czas edycji: 2010-09-03 o 17:48
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 21:47   #1427
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki, jestem 10 dzień po derma i widze ze jakby coś drgnęło. Plamki wydaja sie ciut jasniejsze. Mam strasznie tylko popękana skóre bo taka jestem zdeterminowana ze chyba za duzo sie smaruje.
Ile razy dziennie się smarujesz?? Ja to robię 3 razy dziennie. Jutro właśnie mija miesiąc od kiedy zrobiłam cos a kremu mam jeszcze pół słoiczka a smaruję też podbródek i jedną dużą plamę na szyi, bo chociaż nie rzuca się w oczy to mnie wkurza Musisz uważać na to pękanie skóry, żeby nie narobić sobie nadżerek. Nawilżaj, nawilżaj i jeszcze raz nawilżaj a czym to pewnie wiesz z lektury pamiętnika


Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
Dziewczyny uważajcie nie kremujcie sie pod oczami, ja sie pokremowałam i popękały mi naczynka ojoj, nie wyglada to za fajnie. Mam nadzieje ze mi to zejdzie.
ja też się smarowałam pod oczami, ale na szczęście nic takiego mnie nie spotkało..... Jeśli ktoś nie ma tam zmarszczek, to lepiej niech sobie daruje
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:50   #1428
aha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

przypomnialo mi sie wczoraj dziewczyny o polskim peelengu ziolowym do glebokiego zluszczania z profesjonalnej firmy kosmetycznej jadwiga zabieg jest tanszy od cosmelanu z 10 razy albo i wiecej mozna kupic go w wersji np 20ml lub wykona go kosmetyczka ta sama zasada dzialania co po waszej masce skora sie luszczy i odnawia schodza przebarwienia zmarszczki itp mysle ze dla osob o mniejszym zasobie pienieznym ten peeling by odpowiadal
cena to okolo 50 do 100zlotych
a nizej znalazlam inny peelnig ziolowy ale podejrzwam ze cenowo tyl samo co cosmelan,

http://www.cec-efekt.pl/pl/Kosmetyki...O-ZLUSZCZAJACE

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

a i podobno peeling jadwiga jest dosc bolesny w momencie wmasowywaniu ziol w skore widze ze na allegro jest mozna szukac pod haslem : polski peeling ziołowy
aha1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 16:04   #1429
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez aha1111 Pokaż wiadomość
przypomnialo mi sie wczoraj dziewczyny o polskim peelengu ziolowym do glebokiego zluszczania z profesjonalnej firmy kosmetycznej jadwiga zabieg jest tanszy od cosmelanu z 10 razy albo i wiecej mozna kupic go w wersji np 20ml lub wykona go kosmetyczka ta sama zasada dzialania co po waszej masce skora sie luszczy i odnawia schodza przebarwienia zmarszczki itp mysle ze dla osob o mniejszym zasobie pienieznym ten peeling by odpowiadal
cena to okolo 50 do 100zlotych
a nizej znalazlam inny peelnig ziolowy ale podejrzwam ze cenowo tyl samo co cosmelan,

http://www.cec-efekt.pl/pl/Kosmetyki...O-ZLUSZCZAJACE

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

a i podobno peeling jadwiga jest dosc bolesny w momencie wmasowywaniu ziol w skore widze ze na allegro jest mozna szukac pod haslem : polski peeling ziołowy
Dwa lata temu robiłam peeling ziołowy w gabinecie kosmetycznym. Koszt zabiegu to 250 zł. Niestety były to wyrzucone pieniądze. Może powinnam zrobić ich więcej i byłby efekt.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 19:38   #1430
aha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Dwa lata temu robiłam peeling ziołowy w gabinecie kosmetycznym. Koszt zabiegu to 250 zł. Niestety były to wyrzucone pieniądze. Może powinnam zrobić ich więcej i byłby efekt.
a dokladnie tej marki? slyszalam ze ponoc jest dobry, no ale nie wiem nie probowalam a u nas w gabinecie nie wykonujemy go
aha1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 09:41   #1431
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez aha1111 Pokaż wiadomość
przypomnialo mi sie wczoraj dziewczyny o polskim peelengu ziolowym do glebokiego zluszczania z profesjonalnej firmy kosmetycznej jadwiga zabieg jest tanszy od cosmelanu z 10 razy albo i wiecej mozna kupic go w wersji np 20ml lub wykona go kosmetyczka ta sama zasada dzialania co po waszej masce skora sie luszczy i odnawia schodza przebarwienia zmarszczki itp mysle ze dla osob o mniejszym zasobie pienieznym ten peeling by odpowiadal
cena to okolo 50 do 100zlotych
a nizej znalazlam inny peelnig ziolowy ale podejrzwam ze cenowo tyl samo co cosmelan,

http://www.cec-efekt.pl/pl/Kosmetyki...O-ZLUSZCZAJACE

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

a i podobno peeling jadwiga jest dosc bolesny w momencie wmasowywaniu ziol w skore widze ze na allegro jest mozna szukac pod haslem : polski peeling ziołowy
Moja koleżanka miała ten peeling.
Podobno boli i skóra złazi jak po cosmelanie.
No i na jednych działa na innych nie tak samo jak cosmelan i nasze inne cuda
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:04   #1432
emalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Sory jesli to juz bylo ale staralam sie odszukać odpowiedzi na moje pytania na tym obszernym forum ale jak zagladalam do poprzednich czesci to glownie trafiałam na jakies luźne konwersacje o wszystkim tylko nie o dermamelanie i po kilku godzinach zrezygnowalam haha

To moj 3 dzien po zabiegu i stosuje krem derm.2 wedlug zalecen 3 razy dziennie. Mam go na twarzy bez przerwy. Nakładam go i po zaleconych 30 min. nakladam krem nawilzajacy na derm.2 az do umycia twarzy i nalozenia kolejnej z trzech warstw. Najbardziej irytuje mnie ten żółty kolor nie moge zmyc go z palcow... a co dopiero bedzie gdy bede chciala go zmyc z twarzy biorac pod uwage ze praktycznie wciaz mam nalozony ten krem? :O hah

Mam nadzieje ze nie jest potrzebne mi jakies dodatkowe nawilżenie teraz w pierwszym tygodniu. W drugim też zamierzam stosować der.2 2 razy dziennie i bephanten. To wystarczy?

Czy jest taka mozliwość zeby w 3 tygodniu przestać sie luszczyć? (przy nakładaniu kremu der.2 na noc i porządnym nawilżaniu?)

Proszę, błagam o odp. ehhh...
emalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:03   #1433
sofija_flo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez emalala Pokaż wiadomość
Sory jesli to juz bylo ale staralam sie odszukać odpowiedzi na moje pytania na tym obszernym forum ale jak zagladalam do poprzednich czesci to glownie trafiałam na jakies luźne konwersacje o wszystkim tylko nie o dermamelanie i po kilku godzinach zrezygnowalam haha

To moj 3 dzien po zabiegu i stosuje krem derm.2 wedlug zalecen 3 razy dziennie. Mam go na twarzy bez przerwy. Nakładam go i po zaleconych 30 min. nakladam krem nawilzajacy na derm.2 az do umycia twarzy i nalozenia kolejnej z trzech warstw. Najbardziej irytuje mnie ten żółty kolor nie moge zmyc go z palcow... a co dopiero bedzie gdy bede chciala go zmyc z twarzy biorac pod uwage ze praktycznie wciaz mam nalozony ten krem? :O hah

Mam nadzieje ze nie jest potrzebne mi jakies dodatkowe nawilżenie teraz w pierwszym tygodniu. W drugim też zamierzam stosować der.2 2 razy dziennie i bephanten. To wystarczy?

Czy jest taka mozliwość zeby w 3 tygodniu przestać sie luszczyć? (przy nakładaniu kremu der.2 na noc i porządnym nawilżaniu?)

Proszę, błagam o odp. ehhh...
emalala widzę, że różne są zalecenia co do częstotliwości smarowania ja smarowałam 2x dziennie plus nawilżenie teraz jestem 3 tydzień 1 dziennie i skóra się już nie łuszczy ja jestem zadowolona tylko ta cena....
sofija_flo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 05:34   #1434
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam
Jestem po zabiegu dermamelanem ( robiłam w sobotę): maskę trzymałam 6h teraz na noc nakładam krem
łuszcze się strasznie i mam okropnego buraka na twarzy

zapomniałam zapytać mojej dermatolog czy mogę się malować, w watku znalazłąm różne, sprzeczne informację i już zupełnie zgłupiałam

bardzo prosze o informację czy mogę nakładać makijaż - zaznaczam, ze używam minerałów

i zycze powodzenia z walce
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:57   #1435
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem po zabiegu dermamelanem ( robiłam w sobotę): maskę trzymałam 6h teraz na noc nakładam krem
łuszcze się strasznie i mam okropnego buraka na twarzy

zapomniałam zapytać mojej dermatolog czy mogę się malować, w watku znalazłąm różne, sprzeczne informację i już zupełnie zgłupiałam

bardzo prosze o informację czy mogę nakładać makijaż - zaznaczam, ze używam minerałów
Po cosmelanie przez miesiąc podobno nie powinno się używać kolorówki...Zresztą jak cokolwiek nałożyć na czerwoną łuszczącą się skórę?!? Ja próbowałam, wyglądało to koszmarnie, poza tym wszystko może Cię podrażnić, chociaż ja z mineralami doświadczenia żadnego nie mam i może one nie podrazniają?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 10:49   #1436
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

z tym to się akurat nie zgodzę - z łuszczeniem nic się nie da zrobić, ale buraka to mozna przerobić w piekną porcelanową cerę
tylko czy mozna się malować, bo ja jakoś nie wyobrażam sobie paradowania tak bez niczego z twarza Winnetou
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:39   #1437
emalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

pingwin2 mozna w 2 tyg

mam tez pytanie. mam sklonnosci do wypryskow, mam rozszerzone pory i liczne, liczne wagry i w trakcie zluszczania wyglada to co najmniej dziwnie, sa jeszcze bardziej widoczne na powierzchni skory ehh ble...
to takie chwilowe nasilenie i to znika prawda? bo jestem wlasnie zaniepokojona....
emalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 23:55   #1438
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cati tatum verde pomaga w atomizerze..na te bolesne ząbkowanie..i...Dziekuje za przemiły komentarz Beti i co zdecydowałas sie na kremik???Lapi jak neostradowe kosmetyki???Bożesz zatoki złapałam,churla m,kicham i ogólnie czuje sie beeeeeeeee pozdrowionka dla wszystkim cosmelanek
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 23:04   #1439
ulalala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam Was Mam pytanko. Przez sloneczko plamy nieco mi sie powiekszyly. Po lewej stronie na skroni plama jest bardzo blisko oka ((( czy zaryzykowalybyscie smarowanie tego obszaru neostrata ???Boje sie ze wystapia jakies podraznienia lub trwale uszkodze sobie skore wokol oczu
__________________
Sola ratio perfecta beatum facit.
ulalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 08:28   #1440
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez ulalala Pokaż wiadomość
Witam Was Mam pytanko. Przez sloneczko plamy nieco mi sie powiekszyly. Po lewej stronie na skroni plama jest bardzo blisko oka ((( czy zaryzykowalybyscie smarowanie tego obszaru neostrata ???Boje sie ze wystapia jakies podraznienia lub trwale uszkodze sobie skore wokol oczu
Ja smarowałam całą twarz i nic sie nie działo no ale wiadomo każda cera inna.
Spróbuj może nałozyc niewielka ilość patyczkiem do uszu i sama zobaczysz jak działa na Ciebie
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.