dosyc splukany braz +odrosty co z tym zrobic, zmiana! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 22:57   #1
pinacolada249
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 18
GG do pinacolada249

dosyc splukany braz +odrosty co z tym zrobic, zmiana!


Witam wszystkie wizazowiczki, prosze o pomoc, przejrzalam sporo watkow na temat farbowania z ciemnych wlosow na jasne, wiec opowiem moze od poczatku ostatni raz wlosy farbowalam w pazdzierniku, farba garniera ciemny braz no wyszedl mi niemal czarny. wlosy myje codziennie wiec farba stracila swoj kolor i jest bardziej wyblakla do tego mam juz odrosty tak 6 cm, moj naturalny kolor to jasny braz taki szary mysi jasny. Biore sie teraz za siebie zamierzam sie troche opalic, stosowac odzywki WAX bo po tym co przeczytalam na forum ile maja pozytywnych opini jestem zachwycona. i ogolnie bardziej zadbac o siebie na wiosne i odswiezyc swoj wizerunek. pierwsze zdjecie bedzie tak jak wygladam teraz tylko ze wlosy sa jasniejsze i bardziej splukane bo tam nie mialy odrostow, drugie jest mysle bardziej zblizone do tego jakie mam teraz a jest ono z wakacji [wtedy tez farbowalam ta sama farba i tez juz byla troche ;splukana; ] a reszta zdjec jest takich jaki kolor mi sie marzy. i teraz pomozcie, wiec najpierw rozjasniacz ale co dalej jaka farba bedzie przypominala ten kolor itd? mam zaprzyjazniona fryzjerka, mloda dziewczyna dopiero co konczy szkole fryzjerska jednak na codzien strzyze w bdb salonie mnie tez juz dosyc sporo razy scinala farbowala wlosy etc. i robila to duzo lepiej niz inne fryjzerki za fajna cene i mysle ze da sobie z tym rade, tylko powiedzcie czy jest szansa ze wyjda mi takie??
ps. zdj znalazlam w roznych watkach na wizazu;)

EDIT:
Myslicie ze mrozny bez loreal casting moze byc odpowiedni jeszcze jak doda sie do tego jakies delikatne jasniejsze pasemka?

Edytowane przez pinacolada249
Czas edycji: 2010-01-22 o 23:02
pinacolada249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:12   #2
pinacolada249
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 18
GG do pinacolada249
Dot.: dosyc splukany braz +odrosty co z tym zrobic, zmiana!

aha zapomnialam zapytac jeszcze o cos fajnego na cienie pod oczy;>
__________________
some people wait a lifetime for a moment like this <3
pinacolada249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:23   #3
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: dosyc splukany braz +odrosty co z tym zrobic, zmiana!

wg mnie to na razie bym zaczekala i poodzywiala wloski bo rozjasniacz a potem farba ci je strasznie zniszczy ja watpie w to ze uda ci sie rozjasnic wlosy do tyle jasniejszego tonu co tam na zdjeciach

pozatym ladnie ci w tym kolorze
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.